Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.357.101
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Evo novi GTA bi trebao prema NEslužbenim informacijama izaći 2010 a igra je navodno u razvoju već jednu godinu zasada još nema nikakvih detaljnijih informacija osim da bi igra mogla koristiti GTA 4 engine

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 23:06 (mRvac).
Moj PC  
6 71 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

izvor?

oko za oko,pasta za zube
 
22 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA 5 najavljen

LINK?

 
5 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 15:12 (Gauta).
Moj PC  
13 0 hvala 8
14 godina
offline
GTA 5 najavljen

niceee jedva cekam Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

nevjerujem......laži jer odkad oni slazu igricu samo godinu dana od prosle verzije oni malo ljencare malo rade....

[url=http://"http://www.mybannermaker.com/link.php?nurl=http%3A%2F%2Fbelisce-gaming.ucoz.com%2F"][img width=400 height=49]http://img3.imageshack.us/img3/8711/mybanner4a32b4bfe5e10.png[/img][
 
6 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

GTA 5 daj molim te to bi bilo katastrofa isto kao i GTA 4 i San Andreas

 
2 148 hvala 0
16 godina
offline
GTA 5 najavljen
odlicno :) jos kad bi netko sazno dali ce igra biti dx10 ili dx11?
eXtreme overclocker
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Evo link i nešto malo informacija sry sto nisam stavio odmah

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
gamer2400 kaže...

GTA 5 daj molim te to bi bilo katastrofa isto kao i GTA 4 i San Andreas

Zasto katastrofa? Jel mozda zato sto koristis piratsku verziju i jos k tome ju ne znas niti pravilno crackat? ;D

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
mRvac kaže...

Evo link i nešto malo informacija sry sto nisam stavio odmah

 koliko se meni cini na videu je gta iv

15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

san Andreas je najbolji GTA ikada ( bar meni ).

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer.
Moj PC  
67 15 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Mitsuoka kaže...
mRvac kaže...

Evo link i nešto malo informacija sry sto nisam stavio odmah

 koliko se meni cini na videu je gta iv

 

xD pa je gta IV, to su samo pokazivali nesto vezano uz gta. Koliko sam ja cuo novi gta ce biti u tokyu!?

 

Ne slazem se da je san andreas najbolji gta, po meni je gta IV i vice city, san andreas iza njih.

This is usually the part where people start screaming
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 18:27 (Sylar).
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Sylar kaže...

 

Ne slazem se da je san andreas najbolji gta, po meni je gta IV i vice city, san andreas iza njih.

Ja bih isao od novijeg prema starijima:

GTA IV, San Andreas, Vice City, GTA 3...

 

Opet ljudi rdite gresku, jedno je "bolji" a drugo je kako je vama koji sjeo! Meni je Vice cit najbolje sjeo jer sam tada bio 7 godina mladi i zivio sam samo da bih tu igru mogao igrati, ali iskreno GTA 4 je miljama i po sadrzaju, kvaliteti, slobodi iznad njega! Zato "bolji" i "drazi" nisu 2 iste stvari...

15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Eto, slažem se s Lukom i meni je osobno najdraži Vice City jer je to prvi GTA koji sam igrao..a najbolji mi je IV ofcourse..a što se tiče GTA V, mislim da je sve to laž jer službeno na R* stranici nije ni najavljen, a to samo neki idiot predviđa, kao što su za Assassins Creed 2 predviđali da će biti u Francuskoj..

S obzirom na obzir da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir nije u obziru te je stoga moj obzir obzirniji od tvog obzira i zato tvoj obzir ne dolazi u obzir!
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 18:36 (RazerDinoMan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Luka kaže...
gamer2400 kaže...

GTA 5 daj molim te to bi bilo katastrofa isto kao i GTA 4 i San Andreas

Zasto katastrofa? Jel mozda zato sto koristis piratsku verziju i jos k tome ju ne znas niti pravilno crackat? ;D

ok ako baš želiš reću ti iskreno, ja nikad nisam bio GTA fan i neću biti meni je to jedna od najglupljih igara koja postoji

16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
gamer2400 kaže...

ok ako baš želiš reću ti iskreno, ja nikad nisam bio GTA fan i neću biti meni je to jedna od najglupljih igara koja postoji

Zasto onda dolazis sr**i u ovu temu?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 18:44 (Luka).
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

neću se svađati vidim da se nekom nesviđa što sam u ovoj temi, pa ovo je zadnja od mene

 
1 4 hvala 8
15 godina
offline
GTA 5 najavljen

GTA SA je bio odličan... četvorka je isto dobra.... ali fali onih malih zadataka i gluposti kao SA

Moj PC  
10 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

možda je istina neznam ign kaže da je bilo bi lijepo imati novi gta u 2010 zajedno sa NAJnovijim najavljenim codom kojeg radi TREYARCH

+ali sve mi to smrdi baba vanga je rekla da će ww3 poćeti 2010 atentatom na 4 državnika u hindustanu pa mislim da valjda neće izaći tad nikakvi codovi i gta Mršti se

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen

Tema bi trebala u LOCK. Gta 5 nije najavljen, nego samo po netu cure glasine da bi mogao izaci. Onoga dana kada na www.rockstargames.com bude pisalo da izlazi GTA V tada ce on biti ''najavljen'' .

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Independent kaže...

Tema bi trebala u LOCK. Gta 5 nije najavljen, nego samo po netu cure glasine da bi mogao izaci. Onoga dana kada na www.rockstargames.com bude pisalo da izlazi GTA V tada ce on biti ''najavljen'' .

Dobro,dobro kao prvo nikakav lock,kao drugo oprostite što sam napisao službeno najavljen i treće GTA 5 je NESLUŽBENO najavljen znači ipak je na jedan način NAJAVLJEN kad če biti više informacija i kad če biti SLUŽBENO najavljen onda če se naravno dalje raspravljati mislim ti bi odmah lock

15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
mRvac kaže...
Independent kaže...

Tema bi trebala u LOCK. Gta 5 nije najavljen, nego samo po netu cure glasine da bi mogao izaci. Onoga dana kada na www.rockstargames.com bude pisalo da izlazi GTA V tada ce on biti ''najavljen'' .

Dobro,dobro kao prvo nikakav lock,kao drugo oprostite što sam napisao službeno najavljen i treće GTA 5 je NESLUŽBENO najavljen znači ipak je na jedan način NAJAVLJEN kad če biti više informacija i kad če biti SLUŽBENO najavljen onda če se naravno dalje raspravljati mislim ti bi odmah lock

 

Kao prvo nauci razliku kada se treba pisati ć i č...

Kao drugo, znaci tema bi trebala ostati iako jos nigdje se ni nezna dali ce uopce igra izaci, te otkuda ti znas da ce se zvati GTA 5, mozda se bude zvala GTA Tokyo, mozda nekak drugacije, tema ne treba u lock ako moderatori to nece, samo kazem da nema smisla otvarati ovakve teme.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

to če biti zahtjevi i zahtjevi barem i9 onaj 6 core , 6gb rama ,hd5870 ili gtx375

 
0 13 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
gamer2400 kaže...
Luka kaže...
gamer2400 kaže...

GTA 5 daj molim te to bi bilo katastrofa isto kao i GTA 4 i San Andreas

Zasto katastrofa? Jel mozda zato sto koristis piratsku verziju i jos k tome ju ne znas niti pravilno crackat? ;D

ok ako baš želiš reću ti iskreno, ja nikad nisam bio GTA fan i neću biti meni je to jedna od najglupljih igara koja postoji

 pa onda si se mogo susdrzat ovakvih komentara gore da je katastrofa i ako vec mrzis tu igru zas si ulazio u ovu temu...!?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
RPG vs TENK kaže...

to če biti zahtjevi i zahtjevi barem i9 onaj 6 core , 6gb rama ,hd5870 ili gtx375

zasto bi toliko bilo???

 

ta konfa ce ti trebat za 3 godine za igrat neku igricu na MEDIUM/HIGH..a ne sad tj za godinu dana hh

 

 

 

.::Fc Barcelona::.
16 godina
offline
GTA 5 najavljen

Nebi se čudio da sljedeći GTA niti ne izađe na PC. GTA IV je na PC-u promašaj i Rockstar je toliko izgubio na povjerenju poslije te igre da se sada možda neće ni usuditi izdavati takav poluporoizvod, tak i tak već godinama guraju konzolašku (OĆU PARE) politiku....

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R.
Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Independent kaže...
mRvac kaže...
Independent kaže...

Tema bi trebala u LOCK. Gta 5 nije najavljen, nego samo po netu cure glasine da bi mogao izaci. Onoga dana kada na www.rockstargames.com bude pisalo da izlazi GTA V tada ce on biti ''najavljen'' .

Dobro,dobro kao prvo nikakav lock,kao drugo oprostite što sam napisao službeno najavljen i treće GTA 5 je NESLUŽBENO najavljen znači ipak je na jedan način NAJAVLJEN kad če biti više informacija i kad če biti SLUŽBENO najavljen onda če se naravno dalje raspravljati mislim ti bi odmah lock

 

Kao prvo nauci razliku kada se treba pisati ć i č...

Kao drugo, znaci tema bi trebala ostati iako jos nigdje se ni nezna dali ce uopce igra izaci, te otkuda ti znas da ce se zvati GTA 5, mozda se bude zvala GTA Tokyo, mozda nekak drugacije, tema ne treba u lock ako moderatori to nece, samo kazem da nema smisla otvarati ovakve teme.

Kao prvo duboko se ispricavam sto nisam gramaticki tocan kao vi gospodine pa cu ovaj put i ubuduce pisat bez kvacica i crtica tako da vam udovoljim

Kao drugo koliko ja znam moderatori mogu imjeniti naziv teme ako se igra bude drukcije zvala

 

15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
mRvac kaže...

Kao prvo duboko se ispricavam sto nisam gramaticki tocan kao vi gospodine pa cu ovaj put i ubuduce pisat bez kvacica i crtica tako da vam udovoljim

Kao drugo koliko ja znam moderatori mogu imjeniti naziv teme ako se igra bude drukcije zvala

 

 

Bolje pisati bez kvacica nego ih pogresno stavljati... Uostalom to je offtopic, svejedno kada netko vidi temu da je neka igrica najavljena onda ocekuje da jest, a ne sto je netko nasao iz dosade na nekim raznoraznim internetskim stranicama.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Independent kaže...
mRvac kaže...

Kao prvo duboko se ispricavam sto nisam gramaticki tocan kao vi gospodine pa cu ovaj put i ubuduce pisat bez kvacica i crtica tako da vam udovoljim

Kao drugo koliko ja znam moderatori mogu imjeniti naziv teme ako se igra bude drukcije zvala

 

 

Bolje pisati bez kvacica nego ih pogresno stavljati... Uostalom to je offtopic, svejedno kada netko vidi temu da je neka igrica najavljena onda ocekuje da jest, a ne sto je netko nasao iz dosade na nekim raznoraznim internetskim stranicama.

 sa vremenom bit ce sluzbeno najavljena bez brige sta ti radis onda na ovom topicu ako smatras da je toliko besmislen

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 23:08 (mRvac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice