heavy rain-vaš kraj

poruka: 11
|
čitano: 3.434
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
heavy rain
Evo otvorio sam ovu temu da napisete kako ste zavrsili igru, tko je prezivio, a tko je umro itd. Jer bi bilo dobro znat kako sve igra moze zavrsit.
Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
heavy rain-vaš kraj
Evo ja cu prvi napisat. Shelby-a je ubio ethan, madison je napisala knjigu "heavy rain", ethan je sa sinom uselio u stan, fbi-evac je dao otkaz, a ona zena je pljunula na shelby-ev grob. Ajde sad vi.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
heavy rain-vaš kraj

ajde ljudi pišite!!!

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
heavy rain-vaš kraj

Ajde stavi spoiler, možda netko nije završio igru.

Facebook going down ^.^ jadne loodache
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
heavy rain-vaš kraj

zasto da stavim spoiler pa nisam otkrio nikakve detalje a i naslov daje do znanja da ce se tu saznat kraj.vidio sam ovu temu na jednom stranom forumu pa sam otvorio tu.

Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: heavy rain-vaš kraj
maraac kaže...

zasto da stavim spoiler pa nisam otkrio nikakve detalje a i naslov daje do znanja da ce se tu saznat kraj.vidio sam ovu temu na jednom stranom forumu pa sam otvorio tu.

Nisi otkrio nikakve detalje??? Ne, kraj uopče nije nikakav detalj.

Facebook going down ^.^ jadne loodache
12 godina
neaktivan
offline
heavy rain-vaš kraj

jesi ti igro tu igru uopce. cini se da nisi pa pricas takve gluposti. ta igra ima cetri likova s kojima mozes upravljat i svi oni mogu na kraju igre ili umrijeti ili prezivjeti. i sto sam ja sad otkrio? svakom se moze nesto sasvim drugo dogodit.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: heavy rain-vaš kraj
maraac kaže...

jesi ti igro tu igru uopce. cini se da nisi pa pricas takve gluposti. ta igra ima cetri likova s kojima mozes upravljat i svi oni mogu na kraju igre ili umrijeti ili prezivjeti. i sto sam ja sad otkrio? svakom se moze nesto sasvim drugo dogodit.

Jesam igrao sam igru, znam da ima različitih krajeva ali ti si upravo rekao jedan. Stavi u spojler ako baš moraš ljudima prepričavat kraj igre. Svašta.

Facebook going down ^.^ jadne loodache
13 godina
offline
heavy rain-vaš kraj

igra ima 18 razlicitih zavrsetaka

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: heavy rain-vaš kraj
herc1988 kaže...

igra ima 18 razlicitih zavrsetaka

I sad bi trebali opisat svih 18 završetaka da se netko ne bi slučajno izvukao od spoilera.

12 godina
neaktivan
offline
heavy rain-vaš kraj

cekaj malo da si ti netko ko igru tek ide prec dali bi uso u temu koja se zove "heawy rain vas KRAJ"? mislim da nebi. nisam mislio da opisete svih 18 zavrsetaka nego da svatko napise sto mu se dogodilo u igri, nije bitan samo zavrsetak nego kako ste postupili u pojedinim situacijama i kako je to djelovalo na zavrsetak. na jednom stranom forumu je ovakva tema bila super pa mi mogla i ovdje.

Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice