Igra sa tenkovima???

poruka: 6
|
čitano: 3.175
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Igra sa tenkovima???

Dal netko zna jel ima kakva igra sa tenkovima u nekakvoj 3d verziji tj.gdje vidis cijeli tenk,vozis okolo i pucas.unaprijed thx

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra sa tenkovima???

Panzer elite action je igra za tebe.

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire Radeon HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Seagate 320+500gb,Corsair TX650W,Thermaltake Soprano http://www.velika-nagrada.hr I´ll take your brain to another dimension...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra sa tenkovima???

svaka cast,thanx

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra sa tenkovima???

Nema na cemu.Igrao sam je prije god i pol i super mi je bila.

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire Radeon HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Seagate 320+500gb,Corsair TX650W,Thermaltake Soprano http://www.velika-nagrada.hr I´ll take your brain to another dimension...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igra sa tenkovima???

Ima jedna igra s tenkovima o Domovinskom ratu... Slično Panzer Elite Actionu...

 

Evo malo informacija: LINK

 

Jedine zamjerke su što se kampanja igra samo na strani Srba (vjerojatno se patriotima zato neće sviđati) i što igra nije baš šarolika, ali piše da ima puno patcheva i addona...

They say it's mostly vanity That writes the plays we act They tell me that's what everybody knows There's no such thing as sanity And that's the sanest fact That's the way the story goes Dire Straits - One World
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igra sa tenkovima???

Ako ti ne smeta zastarjela grafika imaš igru Recoil koja je 3d, voziš tenk s mnogo oružija i napucavaš sve oko sebe.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice