L.A Noire

poruka: 107
|
čitano: 35.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
L.A Noire

Igra je dostupna na slovenskim str za pc.Complete edition :D

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
L.A Noire Problem

Pozz svima

 

Nisam siguran da li je ovo odgovarajuca tema za moj problem ali pokusat cu.

Imam problem sa ovom igrom skinuo sam je sa neta i instalirao sve bez problema, medjutim kad je igram trza mi bez obzira dali ja promjenio quality rezoluciju ili antialasing.

 

Na readme pise za minimum konfiguraciju potrebno je sledece:

Proc AMD x2 2.4

Ram 2 GB

I graficka ati 3000 HD

 

Moj PC

AMD x2 2.7

RAM 2GB DDR2-800

AMD RADEON 6570 gddr5 512 mb

Pc mi je malo stariji ali ipak sam mogao igrati sve nove igre na high ili ultra NPR: Crisys 2,COD MW3;NFS THE RUN,F1 2011 i tako te.

Interesuje me da li je to do mog pc ili mi je potreban nekakav patch.

 

HVALA UNAPRIJED

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
L.A Noire

Stavi shorcut igre na desktop, ajde na propertis i na kraju onog target bara dodaj tri naredbe koje pišu negdje na prijašnjim stranicama, i radit će ti.
Pročačkao bih ti ja ali nemam volje tražiti a ovdje negdje piše.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking... - Graham Coxon
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
L.A Noire

hvala ti na pomoci

 

nasao sam  ovu naredbu "-npd -str -nonv" ako je tacna kako je uvrstit u targetbar mislim da bude samo ova naredba "-npd -str -nonv"

ili da bude nekako zajedno sa ovom starom, vec postojecom naredbom "D:\la instal\LANoire.exe"

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
L.A Noire

Druze napravio sam HVALAA

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
L.A Noire

poz... imam problem, dodao sam one naredbe 3 u shortcut, instalirao onaj update i još uvijek mi igrica ide katastrofalno... čim malo okrećem mišem fps pada na 15, igram na 1680x1050, sa balanced postavkama, dali je to previše za moju konfu?

ako ima ko kakav konstruktivan prijedlog, dobro je došao.. :D

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: L.A Noire
karlek10 kaže...

poz... imam problem, dodao sam one naredbe 3 u shortcut, instalirao onaj update i još uvijek mi igrica ide katastrofalno... čim malo okrećem mišem fps pada na 15, igram na 1680x1050, sa balanced postavkama, dali je to previše za moju konfu?

ako ima ko kakav konstruktivan prijedlog, dobro je došao.. :D

 

Znam ih par s tim problemom ( nardebe ne pomoažu ), i koliko ja znam svaki je rješio s kombiniranjem naredbi ( određene dvije, pa druge dvije i tako ).

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking... - Graham Coxon
13 godina
neaktivan
offline
L.A Noire

probat ću kasnije, još samo pitanje, s obzirom na konfu, koje postavke da stavim?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: L.A Noire
karlek10 kaže...

probat ću kasnije, još samo pitanje, s obzirom na konfu, koje postavke da stavim?

Kad to rješiš stavi one na kojima ti igra radi fluidno, valjda možeš sam par puta izmjeniti i vidjeti kako gdje radi.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking... - Graham Coxon
14 godina
offline
L.A Noire

evo danas nakon dužeg vremena riješio sam još 2 case-a. igirica je fenomenalna ako se igra umjereno,u suprotnom postane nekako monotona.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: L.A Noire
Očekivao sam odličnu igru, a dobio sam savršenu. Ovo je remek djelo igrače industrije.
14 godina
neaktivan
offline
L.A Noire

Krenuo sam u drugi prelazak ove vrhunske igre. Sad nakon patcha više nemam framedropove.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
L.A Noire

Glupo mi je što pred kraj igraš s Kelsom

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
L.A Noire

Kažu da bi iza ljeta mogla doći i na PS4/Xbox/Switch kao remastirana verzija

 

http://www.vg247.com/2017/06/21/l-a-noire-remaster-rumoured-for-release-on-switch-ps4-and-xbox-one/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
L.A Noire

To apsolutno nitko nije tražio

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
L.A Noire

Odlična igra, baš bih opet volio zaigrati.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
L.A Noire

Dobro su ga speglali...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice