Najteži boss

poruka: 7
|
čitano: 2.303
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najteži boss

Meni je najteži bio The End (stari koji se skriva po grmlju i gađa te sa snajperom) iz MGS 3. Trebalo mi je tri sata da ga pobjedim.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najteži boss

meni Dante (devil may cry 4) kada se drugi put borim... bilo mi je teško jer nisam imao niti jedan vital star a devil bringer i devil triger ti uopće ne pomažu.

AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najteži boss
Raving Rabbid kaže...

meni Dante (devil may cry 4) kada se drugi put borim... bilo mi je teško jer nisam imao niti jedan vital star a devil bringer i devil triger ti uopće ne pomažu.

 moju ti reči da si u pravu jako je težak boss
15 godina
protjeran
offline
Najteži boss

Mene je izivcira onaj crveni boss na Sheep dog n wolf.

Samo skoci blizu tebe i ubije te jer te odgurne u lavu

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Najteži boss
hakha kaže...

Meni je najteži bio The End (stari koji se skriva po grmlju i gađa te sa snajperom) iz MGS 3. Trebalo mi je tri sata da ga pobjedim.

 uff da tu sam se namucio, stalno mjenja poziciju, a onu the boss na kraju igre sam sa shot-gunom ili nes tak sredio
marka2308@hotmail.com - MSN
14 godina
neaktivan
offline
Najteži boss

Najteži boss svakako je bio Yizmat iz Final Fantasya XII

borio sam se s njim 8 sati i oduzeo mu 300 miljuna healtha (ima negdje oko 500 miljuna) i tad sam poginuo.. to je bio najfrustrirajuće iskustvo u mojoj igraćoj povijesti.. skoro sam si oduzeo život nakon togaSmijeh

 

nisam ga prošao jer poslije nisam imao volje ponovo ga napasti.. al malo sam prolistao google i pogledao neke filmiće na Youtubu.. i vidio da su ga neki likovi prošli u 11- 14 sati igre.. ajde pa mi sad nabrojite još ponekog bossa ak ga znate s kojim se morate boriti više od 10 sati igre i da u tome periodu svake sekunde možete izgubiti tj. da se vam pojavi game over.... toga ima samo u Final Fantasy - u

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najteži boss

C'thun v1.0 - hands down.

Sve do p2 adds nerfa nitko ga nije uspio skinuti.

 

Mi smo se fino namučili i sa oslabljenim.

Every hole is a goal!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice