Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.629
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Naravno da dolazi, ali za godinu, dvije, tri... tko zna.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
Naravno da dolazi, ali za godinu, dvije, tri... tko zna.

 Pa to je naporedak, s obzirom da jedinicu nisu objavili na PC-u..  

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
Naravno da dolazi, ali za godinu, dvije, tri... tko zna.

Ako se pokažu leakovi točni RDR 2 ćemo najvjerojatnije ugledati na PC za 6 mj., al mi se nekako ćini da ćemo za 3 mj od izlaska na konzolama igrati i na PC.

Pogotovo jer je GTA V ostvario izvrsne prodajne rezultate na PC.

 

https://www.reddit.com/r/reddeadredemption/comments/8svayp/rdr2_confirmed_for_pc/

BF3:fluffy_inside
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2018 17:51 (Wolf88).
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

I nakon svih članaka kako izgleda da dolazi na PC, Rockstar još nije ništa opovrgnuo - po meni je to dobar znak :) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Taman kad ga console pesanti odigraju i pronađu sve bugove, igru će dodatno ispolirati i dati PC master rasi na korištenje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...

Taman kad ga console pesanti odigraju i pronađu sve bugove, igru će dodatno ispolirati i dati PC master rasi na korištenje.

 hahahah "pc master rasi" hahahah pffftt

Napad je najbolja obrana :)
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Vidi se GTA V i Max Payne 3 mehanika/engine dosta, ali krajolici izgledaju fantasicno. Taj draw distance uhhh

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...
XXX kaže...

Nema smisla špekulirati, čeka se službena informacija. Da su pošteni dali bi ju odmah, misle li izdavati ili ne.

 Čuj da su pošteni...

Oni sami znaju što je bolje za njih što se tiče zarade. Nisu oni ludi da nebi izdali PC verziju odmah ako bi im to donijelo puno više love (a nebi, piratluk).

Ne radi se tu o nikakvoj zavjeri protiv PC igrača.

 Radi se o tome tko im je kapnuo vise para za ekskluzivu...Jbg zivimo u takvom svjetu gdje para vrti sve.

7 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Napraviti ce istu stvar kao sa GTA V. Prvo ce je prodati za ove konzole, za Bozic 2019. ce prodati za novu generaciju da se moze igrati na 4k/60fps i tamo u 10/11 mijesec 2020 dolazi za PC. Biti ce dosta ljudi koji ce kupiti igru 3 puta, boli ih k..

 

Ali kako god jedva cekam da zaigram igru i to cu igrati kao najvece govno, samo olovo i smrt, za sve.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 22:05 (Evil Access).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

 

 

Fenomenalno.....

 

Ako uzmemo u obzir da je GTA V prvo izašao za konzole, pa nakon godinu i pol za PC, možda nam se posreći i sa ovim do kraja 2019. 

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 23:27 (Dado_ZG78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Gledam i ovog SpiderMan-a kaj dolazi sad 07.09. na PS i mislim si da ću na kraju kupit konzolu zbog te 2 igre (kasnije nadokupim još par ekskluziva kad ga već imam..).

PS4 Pro SpiderMan edition i onda za mjesec i pol, dva, taman kad se izigram Spideya RDR2 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Gledam i ovog SpiderMan-a kaj dolazi sad 07.09. na PS i mislim si da ću na kraju kupit konzolu zbog te 2 igre (kasnije nadokupim još par ekskluziva kad ga već imam..).

PS4 Pro SpiderMan edition i onda za mjesec i pol, dva, taman kad se izigram Spideya RDR2 

 Istva stvar. Zbog RDR 2 ozbiljno razmisljam o kupovini konzole. Ali vise naginjem na xbox one tako da mogu odigrati i RDR1 koji takodjer unatoc pustom cekanju nije dosao na PC. Tako da se ni ne nadam da ce portati i RDR2.

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ko ga šiša, preorder-ao u Linksu PS4Pro Spiderman edition, dolazi oko 10.09. (dok ih dobiju na lager). 

To mi je prvi PS u životu, sve sam druge konzole isrobao ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

moram samo reći, igra mi izgleda super i vjerujem da će čak biti i revolucionarna sa nekim mehanikama, ali ovi njihovi special i ultimate edition su jedna velika sramota, tj. sramotno je kako ljudi koji će dati 500 kn za igru neće imati pristup svim misijama, oni stavili "bank robery mission" u special edition, i neki "gameplay boost" i takva govna. bank robery mission mi zvuči bitno i da neće svi imati pristup tome je stvarno bijedno

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

moram samo reći, igra mi izgleda super i vjerujem da će čak biti i revolucionarna sa nekim mehanikama, ali ovi njihovi special i ultimate edition su jedna velika sramota, tj. sramotno je kako ljudi koji će dati 500 kn za igru neće imati pristup svim misijama, oni stavili "bank robery mission" u special edition, i neki "gameplay boost" i takva govna. bank robery mission mi zvuči bitno i da neće svi imati pristup tome je stvarno bijedno

 Da, to me jako neugodno iznenadilo, no naravno da ću im na kraju to kupiti jer tu igru želim imati kompletnu sa svim sadržajem koji postoji...  ako naknadno bude i DLC-ova uzet ću i njih prokleti bili...  

Lijep pozdrav ;)
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

 

 

Dado_ZG78 kaže...

 Igra navodno pocinje sa pljackom banke, je li to ta ista misija ili neka druga?

 

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
SwaggerBeast kaže...
Cansee kaže...

 

 

Dado_ZG78 kaže...

 Igra navodno pocinje sa pljackom banke, je li to ta ista misija ili neka druga?

 

 

to stvarno ne znam, al bi bilo apsurdno da ti prva misija ovisi o tome jesi kupio dlc ili ne.

 

da se vratim na ovo sa tim raznim edicijama igre, meni je jasno da je danas puno skuplje napraviti odličnu AAA igru, al mi nije jasno kako tako odvajaju misije i stavljaju "gameplay boost" u special edition. zašto ne povećaju cijenu igre na 70 eura i gotovo, sve ti je u tome? al bez tih boostova i dodatnih love i oružja, platimo svi više al smo u istoj poziciji i sve nam je jednako dostupno.

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

članci sa telegrapha i kotaku, isprobali su nekoliko sat igre i dojmovi su odlični. ono što se meni osobno najviše sviđa je to što spominju taj osjećaj težine lika, kako je najbolji koji su vidjeli. također mi super zvuči i to što ima dosta survival elemenata. u svakom slučaju, igra zvuči vrlo živo, jako mi se sviđa što su vratili neke mehanike iz san andreasa, npr udebljaš se ako puno jedeš ili što više trčiš to ti se više poboljšava stamina, zvuči stvarno zanimljivo. 

 

ako će netko čitati telegraph cijeli članak morat će se registrirati, brzo je i jednostavno, ali ako vam se ne da mogu ja kopirati cijeli članak ovdje

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Cijela igra će se moći odigrati i iz prvog lica.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Red Dead Redemption 2

Znači, moram si novi miš uzet.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 19:01 (Purger155).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Purger155 kaže...

 

netko je napravio usporedbu da far cry 3, far cry 4, far cry 5, gta 5 i red dead redemption imaju zajedno 185 vrsta životinja, a ovdje će biti 200 :))

 

inače, jako je zanimljivo koliko je u igri survival elemenata, moram priznati da mi to jako odgovara jer jako paše uz taj divlji zapad štimung

 

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Početna instalacija 105GB, što će s patchevima samo rasti...  drago mi je da PS4Pro ima 1TB diska ;) 

 

Impresivne novosti na Twitteru o 200 životinjskih vrsta i novi screenshot-ovi... 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Evo danas OKO 15:00h napokon novi gameplay video sa hrpom detalja o nekim mehanikama igre i novim kadrovima :) 

Jedva čekam doći doma s posla... 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Evo danas OKO 15:00h napokon novi gameplay video sa hrpom detalja o nekim mehanikama igre i novim kadrovima :) 

Jedva čekam doći doma s posla... 

 Di će bit taj prijenos u 15:00h? Na njihovoj rockstar službenoj stranici ili...?

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

 

meni ova igra izgleda kao da jer pravljena za mene, ovo je meni presavršeno

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Očekivao sam bar nekoliko minuta duži video, ali daj što daš.. 

Igra izgleda jako jako dobro, razina detalja je zapanjujuća a gameplay izgleda glatko i fluidno sa hrpetinom raznih mehanika i stvari za raditi.

 

Preorderao sam još prošli tjedan za PS4Pro, a ako dođe na PC onda uzimam i tu verziju čisto da napucam detalje na max i usporedim to s konzolaškim iskustvom ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Hjoj kakva igretina, i ovo je već treća ove godine koja dolazi na PS4, dok smo na PC dobili sezonu 6 na mrtvom forniteu, i rankove na mrtvom pubgu. I onda lupaj u pc lovu, vodena hlađenja, ssd sa puno giga, nadograđuj rame, kupuj mehaničke tipkovnice,skupe miševe. Rtx kartice po 1000 eura i onda PRC, dobiješ eary acess sranja, codove, assasine iz godine u godinu. Dok rokstar fino 5 godina radi na igri, odgađa igru da napravi kako treba, i onda fino zaobiđe PC u širokom luku kao i gta v kad je izašao. A tada smo 18 mjeseci čekali na PC verziju. I još ove godine je izišao vrhunski god of war, te spiderman na ps4. Jednostavno će se morati uzeti konzola, jer ovo više nema smisla još nagodinu last of us 2. Mrzim igrat igre na joysticku ali šta je tu je . Spiderman i god of war ajde još nekako. Ali igre gdje se puca pa kad desnim analogom nišanim pola godine meeeh... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Brutala, nemam kaj više za dodati. Samo se nadam da će jednog dana objaviti izlazak PC verzije

Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice