Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 662.311
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Sutra poslije podne odo do Saturna da narucim, treba to rijesit, bolje nego otici u petak bez prednarudzbe pa se vratit praznih ruku kuci. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

 ne znam lega jesi upratio, al na webu zelde su stavili da je ultimate i special edition rasprodan, kontam da će sve što oni dobiju puknit u petak. mislim da i nije loše doći što ranije, još mi samo treba da nekom utrape igru koja treba ići meni

 Ja prije 14 sati ne mogu po igru, a ocekujem da me igra uredno čeka jer sam i ja uredno potvrdio (pred)narudžbu. Past će glava ako ja dođem a igre nema.

 

Inače, jedva se suzdržavam da ne pogledam leakane videe. Još 2 i pol dana....

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pogledao par videa od 20-ak sekundi. Nema spoilera nikakvih, pa ako vas samo zanima mkako igra izlgeda imate na redditu par klipova. Fizika i sve ostalo izgleda savršeno, ima video gdje se lik spotakne preko kamena i padne sa konja. Izgleda brutalno dobro.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 22:26 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

majke ti kolko leakova. pa jel tak bilo za gta 5, stvarno se ne sjećam?

 

samo oprezno ljudi ako želite biti iznenađeni, svašta ljudi stavljaju, ima i priče i svega

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Ja ništa negledam previše sam i dosad vidio a nisam trebao al aj ovo sitno šta je bilo u trailerima nije strašno al nema šamse da išta više gledam :)

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

malo sam bacio oko na leak videose i a nekim mjestim mi se cini kao da je igra usporila.ne da mi se cini ne go se stvarno vidi i to dosta.e sad jel to do video ili neceg treceg neznam.toga se jednimo bojim jer budimo realni ni gta na ps4 ne ide uvijek bas fluidno

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

i ja sam malo bacio oko, znači kako ova igra dobro izgleda to nije normalno. oduševljen sam. meni nije ništa usporavalo primjetno, moguće da je do kvalitete streama, vjerujem da će rockstar pokrpati brzo ako bude nešto

 

u svakom slučaju, otkad sam pogledao dobar loš zao kao balavac balavi ovakvu igru čekam. mislim rdr je bio odličan, al ovo izgleda kao sasvim drugi level

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

8 minuta huntinga. Kako dobro izgleda, ne vjerujem 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...

8 minuta huntinga. Kako dobro izgleda, ne vjerujem 

 he he rekao sam da nema šanse da nešto pogledam do petka i mojeg pokretanja igre al jače od mene jbg! Ufff kako ovo jebeno dobro izgleda ova težina kretanja kroz snjeg pa oni duboki tragovi, detalji i perfekcija okoliša onih ledenih potoka a krv srndača na snjegu i to još sve na 720p preko Yt mogu zamislit kako će ovo izgledat u HDR 4K rezoluciji ja nažalost ću morat da igram na FHD ali isto će bit: mmmm i da kad tražiš da pogodiš srnu u vrat jer tako dobijaš veću cijenu u razmjeni i bolji kvalitet mesa neg da je negdje drugdje pogodiš.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 8:07 (Seki001).
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

U privitku je novi leak vezan za samu igru - Spoiler Alert! :D

 

RDR2 je prednaručen, još samo da AC: Odyssey riješim do vikenda i miran sam :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Izgleda da mi je kupovina 4K HDR telke prije mjesec dana bila pun pogodak.. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 8:58 (Purger155).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Ja ću igrat na Samsungu fhd ali vjerujem da će to sa ovom mojom ps4 pro konzolom koju sam okinuo na njušku prije mjesec-dva za 2K vrlo odlično izgledat.Nemam sad love kupit 4K telku to tek planiram nagodinu oko proljeća.Ma bit će to ok i na FHD i na 4k.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 9:17 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Jel netko prednaručio u Santa Domenici? U petak bi trebala igra biti isporučena na adresi ako se ne varam? Ja napravio prije 3 mjeseca još preorder za 380 kn, sad samo treba dočekati petak, zadnji put sam se nekoj igri veselio ovako kada je izlazio GTA 5, Rockstar zna nahajpat, a ruku na srce i opravdati Hype.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 10:40 (lobotomac90).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Seki001 kaže...

Ja ću igrat na Samsungu fhd ali vjerujem da će to sa ovom mojom ps4 pro konzolom koju sam okinuo na njušku prije mjesec-dva za 2K vrlo odlično izgledat.Nemam sad love kupit 4K telku to tek planiram nagodinu oko proljeća.Ma bit će to ok i na FHD i na 4k.

 

ma bit će super sigurno. ja sam na 4k telki pičio god of war i isprobao i 4k i full hd i oboje je super, još kad imaš ps4 pro pa ti onda leti na full hd. a kad krene igra sve zaboraviš, samo uživaš

12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
lobotomac90 kaže...

Jel netko prednaručio u Santa Domenici? U petak bi trebala igra biti isporučena na adresi ako se ne varam? Ja napravio prije 3 mjeseca još preorder za 380 kn, sad samo treba dočekati petak, zadnji put sam se nekoj igri veselio ovako kada je izlazio GTA 5, Rockstar zna nahajpat, a ruku na srce i opravdati Hype.

 Ja, ultimate edition...Drugi dan dobio potvrdu narudžbe+račun preko mail-a. Čekam u petak ujutro dostavljača (dofurat će mi direkt na posao-naravno ako ne bude nekakvih odgoda i sl.)

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

eto ko za vraga danas imam nešto više lufta na poslu nego inače, i sad sam stalno u iskušenju da gledam leakove i bome sam ih nekoliko pogledao. pogledao sam i lov i deranje životinje. i to mi je žao što sam vidio, radije bi da sam sam to napravio. u svakom slučaju izgleda brutalno, i bome realno, vidio sam to uživo i bome izgleda tako, jedino što je ovdje naravno malo ubrzano

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

pozdrav.

 

da ne citam sad cijelu temu, samo da pitam hoce li imati 4K - HDR podrsku? 

 

ja sam sebi upravo narucio Special Edition putem PStore :)

IG: _itsmoriarty
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
_itsmoriarty kaže...

pozdrav.

 

da ne citam sad cijelu temu, samo da pitam hoce li imati 4K - HDR podrsku? 

 

ja sam sebi upravo narucio Special Edition putem PStore :)

 

Rekli su da hoće, mislim što je i logično, bilo bi glupo da igra koja izlazi krajem 2018. nema 4k hdr

8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
_itsmoriarty kaže...

pozdrav.

 

da ne citam sad cijelu temu, samo da pitam hoce li imati 4K - HDR podrsku? 

 

ja sam sebi upravo narucio Special Edition putem PStore :)

 Hoće imat će! Meni malo krivo da nisam uspio nabavit dobar 4K HDR 10 TV igrat ću na dobrom fhd tv al jbg nerastu ni meni pare na grani.

A ovaj me još dobro služi :) 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 13:40 (Seki001).
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Seki001 kaže...
_itsmoriarty kaže...

pozdrav.

 

da ne citam sad cijelu temu, samo da pitam hoce li imati 4K - HDR podrsku? 

 

ja sam sebi upravo narucio Special Edition putem PStore :)

 Hoće imat će! Meni malo krivo da nisam uspio nabavit dobar 4K HDR 10 TV igrat ću na dobrom fhd tv al jbg nerastu ni meni pare na grani.

A ovaj me još dobro služi :) 

 ja sam sebi uzeo SONY 65 incni 4K HDR TV, i Spiderman primjerice odlicno izgleda u HDR-u nego bez njega. tako se nadam da ce i ova igra. 

IG: _itsmoriarty
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pazi ovo WTF ???

Gledam i na santa domenici i na zeldi, nigdje Ultimate vise nema za narucit. Kakva prevara

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
CROatVU kaže...

Pazi ovo WTF ???

Gledam i na santa domenici i na zeldi, nigdje Ultimate vise nema za narucit. Kakva prevara

 I prevara i prevelika očito navala a oni dobili premalo primjeraka tj.naručili.

I pogle to isporuka tek 29.10 i 2.11

Zato je meni drago da sam uzeo digitalnu verziju šta je sigurno sigurno.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 14:11 (Seki001).
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
CROatVU kaže...

Pazi ovo WTF ???

Gledam i na santa domenici i na zeldi, nigdje Ultimate vise nema za narucit. Kakva prevara

 da al ti si tek sad probao naručiti jel tako? mislim nije da si prednaručio prije mjesec dana pa ti sad javili da neće biti?

8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2

A da moguće da je i on zakasnio pa za njeg i takve sad trenutno nema.

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...
CROatVU kaže...

Pazi ovo WTF ???

Gledam i na santa domenici i na zeldi, nigdje Ultimate vise nema za narucit. Kakva prevara

 da al ti si tek sad probao naručiti jel tako? mislim nije da si prednaručio prije mjesec dana pa ti sad javili da neće biti?

 Ma pogledaj samo. Narucio 8.listopada i platio i danas dobijem odbijenicu

6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Seki001 kaže...

A da moguće da je i on zakasnio pa za njeg i takve sad trenutno nema.

 Nebi se slozio da sam "zakasnio". Kupio sam i platio igricu 8.listopada

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
CROatVU kaže...
Cansee kaže...
CROatVU kaže...

Pazi ovo WTF ???

Gledam i na santa domenici i na zeldi, nigdje Ultimate vise nema za narucit. Kakva prevara

 da al ti si tek sad probao naručiti jel tako? mislim nije da si prednaručio prije mjesec dana pa ti sad javili da neće biti?

 Ma pogledaj samo. Narucio 8.listopada i platio i danas dobijem odbijenicu

 

j*bo im pas mater. ja mislio ti sada pokušao naručiti. moj brat je tako isto naručivao na ekupi nintendo 3ds xl i platio i sve i oni mu onda jave da ipak nemaju na stanju.

 

i šta si sad kontao, uzet standard edition ili?

6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Neznam sto cu da sam htio standard ili specijal onda bi to odmah i narucio. Za danas nista. Sutra mozda nesto iskemijam,budem pametniji ili sacekam black friday kad su me vec ovi izlevatili

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
CROatVU kaže...

Neznam sto cu da sam htio standard ili specijal onda bi to odmah i narucio. Za danas nista. Sutra mozda nesto iskemijam,budem pametniji ili sacekam black friday kad su me vec ovi izlevatili

 

imaš uvijek digitalni ultimate edition, al si vjerojatno htio imati u fizičkom obliku?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice