Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.922
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Danas ju upalim nakon tjedan dana, mislim si: idem ulovit dabra (ili vidru). Jasem ja dobrih 10 min, prst me boli od lupkanja, kad ono neka zenska zove u pomoc. Mislim si pomogao sam tako nekoj prosli put i odveo ju doma, pomognem joj, kad ona izvadi pistolj i pocne pucat i jos trojica iza drveca. Naravno, dead eye prazan, i ubiju me u 5 sec. Igra me respavna bogu iza nogu i opet cupkaj 5 min do dabra. Ugasio sam, pokusat cu ulovit dabra sutra. :)
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Došao sam do 90% odnosno na sam kraj igre, i zamolio bih ekipu ako nisu došli do makar 50% igre da ne pričaju ništa kako su misije uređene i kako te rocstar vodi za rukicu. Itekako imaš izbora poslije o mnogočemu. 

Imam još nekih 20 misija do kraja i priča se tek na kraju zakuha i igra uopće nije bazirana samo na rješavanje misija. Dosta sam i lovio blago i tajne koje su opcionalne, a blaga je na žalost malo po meni, ima svega par tajnih blaga.

 

Ako netko misli kako je svijet RDR neiskorišten neka otvori koju interaktivnu mapu pa će vidjeti koliko toga ima u svijetu od tajnih šešira, oružja, sličica pa sve do tajnih recepata i skrivenih priča o određenim likovima. 

Tako primjerice možeš naći veliku tajnu o jednoj obitelji koja se pojavljuje u igri i otkriti strašnu istinu. Ili jednom sam slučajno rano u igri naletio na nekakvu žensku koja je poludjela i vrišti iz sveg glasa, bila je svezana u vanjskom WC-u. Da bi sad na kraju igre našao nju u istom tom WC-u kao kostura.

 

Najjači detalj do sad koji sam otkrio je da se iz konja isparava ako brzo siđeš iz hladnog područja u toplo. Ili još luđe je ako ubiješ nekoga i iz daljeg promatraš doći će šerifi i odnijeti truplo. A ovakvih sitnica ima još bezbroj i niti jedna igra nije išla u takve detalje kao RDR2.

 
5 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

RDR2 THE IGRETINA 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HeadHunter1649 kaže...

Došao sam do 90% odnosno na sam kraj igre, i zamolio bih ekipu ako nisu došli do makar 50% igre da ne pričaju ništa kako su misije uređene i kako te rocstar vodi za rukicu. Itekako imaš izbora poslije o mnogočemu. 

Imam još nekih 20 misija do kraja i priča se tek na kraju zakuha i igra uopće nije bazirana samo na rješavanje misija. Dosta sam i lovio blago i tajne koje su opcionalne, a blaga je na žalost malo po meni, ima svega par tajnih blaga.

 

Ako netko misli kako je svijet RDR neiskorišten neka otvori koju interaktivnu mapu pa će vidjeti koliko toga ima u svijetu od tajnih šešira, oružja, sličica pa sve do tajnih recepata i skrivenih priča o određenim likovima. 

Tako primjerice možeš naći veliku tajnu o jednoj obitelji koja se pojavljuje u igri i otkriti strašnu istinu. Ili jednom sam slučajno rano u igri naletio na nekakvu žensku koja je poludjela i vrišti iz sveg glasa, bila je svezana u vanjskom WC-u. Da bi sad na kraju igre našao nju u istom tom WC-u kao kostura.

 

Najjači detalj do sad koji sam otkrio je da se iz konja isparava ako brzo siđeš iz hladnog područja u toplo. Ili još luđe je ako ubiješ nekoga i iz daljeg promatraš doći će šerifi i odnijeti truplo. A ovakvih sitnica ima još bezbroj i niti jedna igra nije išla u takve detalje kao RDR2.

 

Uvijek sam htio ubit ljude i iz daljine promatrati 10 minuta šta će se dogoditi :-) Jer nemam pametnijeg posla.

BTW, i u GTA V je bila takva brija. Zapalio si nešto, došli vatrogasci pa im ukradeš kamion za jednu misiju. Ili ubiješ nekog pa dojuri policija i hitna.

 

A i sad kad si to sve ispričao uopće me neće to zadiviti u igri :-)

Inače para se vidi (kondenzat ustvari) kad iz toplog dođeš znojan u hladno (a ne obrnuto), jer hladni zrak ne može primiti toliko vlage. Tako da je ovo onda bug u igri :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 19:44 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Još jedan dokaz da je igra puna bugova.

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
picajzla0707 kaže...
Igrao sam igara koje su bile sjebane do daske, pa ako su imale ono nešto, svejedno bi guštao u njima. Primjerice gothic serijal prije hrpetine patcheva je bio katastrofa, živo mučenje za igrat, pa sam opet uživao do besvjesti, a siguran sam kako ću guštat i u ovoj igri. Ako ne na pc, onda na ps5 kad izađe i uopće se ne žurim, dapače.
No ne paše sve svakom niti nam je svima ista tolerancija na stvari koje nam ne pašu, zato ne treba pretjerano reagirat na kritike.

 picajzla0707 Škrtico kupi PS4 PRO i uživaj vidim da ti malo fali.

Pusti ženu ona će ti i ovako i onako prigovarati.

Samo jednom se živi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 19:54 (hummer0).
11 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Ima li negdje ingame da mogu vidjeti statistiku gdje pise total game time? 

 

Ipak sam vec na 35% a ne na 20%.

 

 

Saznao sam i da ako nosite pelt legendarne zivotinje pa poginete da vam se pelt ne izgubi nego bude u gradu kod onog lika sto mu takve stvari nosite za crafting, tako da se automatski tamo prebaci.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 20:34 (arnes_king).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Ako ima netko zainteresiran, imam jednu kopiju Red Dead Redemption 2: The Complete Official Guide Collector's Edition.

Znači službeni vodič za igru, i to posebno kolekcionarsko izdanje. Potpuno nov i zapakiran, na prodaju. Zainteresirani na PM

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnes_king kaže...

 

 

Saznao sam i da ako nosite pelt legendarne zivotinje pa poginete da vam se pelt ne izgubi nego bude u gradu kod onog lika sto mu takve stvari nosite za crafting, tako da se automatski tamo prebaci.

 

To je spomenuto ovdje jedno 20 puta već :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

 

 

Saznao sam i da ako nosite pelt legendarne zivotinje pa poginete da vam se pelt ne izgubi nego bude u gradu kod onog lika sto mu takve stvari nosite za crafting, tako da se automatski tamo prebaci.

 

To je spomenuto ovdje jedno 20 puta već :-)

 Nisam vidio, primjetio sam samo u nekoliko postova da se raja zalila da se pati dok nabavi pelt legendarne zivotinje i onda mu se nesto desi pa pogine i nema pelta pa sam napisao.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ja sam ubio legendarnog vuka i medvjeda i uspio sam napraviti trinket kod Fencera, ali ne znam šta bi sa krznom.

Traper mi ne nudi neke crafting opcije. Jel' nešto krivo radim?

 

EDIT: Nema veze. Vjerojatno nemam dodatne sastojke za izradu kompleta.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 21:46 (DeniZg).
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...

Ja sam ubio legendarnog vuka i medvjeda i uspio sam napraviti trinket kod Fencera, ali ne znam šta bi sa krznom.

Traper mi ne nudi neke crafting opcije. Jel' nešto krivo radim?

 

EDIT: Nema veze. Vjerojatno nemam dodatne sastojke za izradu kompleta.

 prodaš ga traperu. znači legendaran pelt prodaješ traperu prvom prilikom. onda ostaju kod njega i kad god se vratiš on ima taj pelt te ga može koristiti za craft. imat će taman dovoljno da napravi sve što možeš napraviti i od vuka i od medvjeda. od medvjeda možeš odmah napraviti kapu kod trapera, ne sjećam se jel možeš napraviti štogod od vuka odmah ili trebaš još nekih peltova. ali ono što uvijek možeš odmah čim ubiješ legendarnu živinu, možeš odmah otići do fencea i craftati trinkete, koji ti odmah daju trajna poboljšanja (perkove) 

 

edit: sad sam skužio da si napisao da si već riješio kod fenca

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 8:44 (Cansee).
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnes_king kaže...
... mislim da su obojica prosli godine za gejming...

 

 

 Koje su to, čisto da znam smijem li se još igrati ili sam prestar?

11 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
hummer0 kaže...

 picajzla0707 Škrtico kupi PS4 PRO i uživaj vidim da ti malo fali.

Pusti ženu ona će ti i ovako i onako prigovarati.

Samo jednom se živi.

ne pada mi na pamet kupovat plejku na zalasku karijere, ako je budem uzimao onda će to biti nova serija

nije da i ovako nemam što gejmati ili da mi se žuri nekud da odigram rdr2

nakon 35 godina gejmerskog staža, naučiš se biti strpljiv - em malo kasnije igre budu jeftinije, em su ispoliranije, em kad je jednom odigraš bude ti žao što je nisi tek započeo, tako da kad god je odigram bit će super - tim više što ću je igrati u punom sjaju, ispleglanu, s boljom grafikom, s mišem za nišanjenje i duplim fpsom, baš onako kako je treba i igrati

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
De nek netko objasni kako to ide kod tog treppera. Ja moram njemu donijet pelt ili sto? Za legendarne znam, sto npr s perfect, moram bas njemu otici prodati da bude kod njega, oni kod parsona se ne broje ha ?
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Gogy7 kaže...
De nek netko objasni kako to ide kod tog treppera. Ja moram njemu donijet pelt ili sto? Za legendarne znam, sto npr s perfect, moram bas njemu otici prodati da bude kod njega, oni kod parsona se ne broje ha ?

 

da, npr. prodaš mu 5 perfect deer pelt. on ih ima kod sebe 5 komada i može ih koristiti za craft. npr. za jedan šešir ćeš trebati 10 čegrtuša, moraš traperu prodati 10 njihovh skinova, i tako to ide

 

parson je poseban i posebno njemu moraš donositi. po meni je to i moglo nekako bolje biti riješeno, jer se događa to da ne znam kome treba koji pelt. nije mi ni zgodno da dam parsonu nešto ššto njemu ne treba i onda nemam za trapera. a sad baš da ću zapisivati za koji item treba koja koža i kome je odnijeti, neću. 

6 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Znači ovako ljudi pošto sam prešao igru imam par preporuka za one koji su na početku i to su stvari koje bih ja volio da sam znao prije.
Stoga će ovo biti malo duži post...

Prvo i osnovno je da igrate one sporedne misije u kampu kao što je pljačka kuća i slično jer te misije možete promašiti.
Već je netko spomenuo kako je honor sistem nepotreban i slažem se s time, ali on je itekako bitan faktor u nekim segmentima ali ne utječe previše na GamePlay. Tako ako vam je reputacija u minusu tokom "lootanja" tijela dobivat će te iskorištene stvari poput duhana ili tonica, i manje vrijedan nakit, a hranu nećete naći nikako. Kad odete malo u plus s reputacijom dobiti će te 20% popusta u trgovinama pa sve do skoro maksimuma gdje dobivate 50% popusta u trgovinama. Ali također na večoj reputaciji dobivate vrjednije stvari i otključavate nova odjela koja nisu za baciti.
Ako vam je rank jako visok dobivate posebni grip za Cattleman Revolver. Ako je jako nizak dobivate poseban grip za Double-action Revolver. Doznao sam samo za ova dva oruža ali vjerojatno ih ima više.
Najviše bodova donosi pomaganje strancima u random misijama koje se pojave tijekom igranja. Koliko sam skužio svaka misija donosi drugačiji broj bodova koji utječu na reputaciju. Također postoji mnogo misija u glavnoj priči gdje vaša odluka hoće te li pomoći ili ne utječu na reputaciju.


Osim pljačkanja trgovina i vlakova možete pljačkati i kočije. Ali tek tokom prelaska misija dobijete mogućnosti opljačkati vlak ili kočiju, odnosno kad prođete određene misije gdje vas "uče" kako to raditi.
Pljačkanje kuća je jednostavno jer tijekom igre dobijete informacije gdje se nalazi potencijalna žrtva, na vama je kako će te opljačkati. Ako idete po noći vjerojatno vlasnici spavaju a po danu možete privući pozornost. Također te se kuće mogu posjetiti više puta i ako ubijete jednog članova porodice on se više neće spawnati dok će ostali nastaviti svoj život.

Kod pljačkanja vlakova najbolje je skočiti kod vozača i zaustaviti vlak, inače bi vas mogao netko skužiti i vrlo brzo će vam doći policija, pogotovo ako se vlak nalazi u naselju. Ako bacite zaštitara s vlaka i on preživi prijavit će pljačku vlaka policiji. O uspješnosti pljačke ovisi i činjenica je l' ste zaustavili putnički vlak ili teretni, i koje je doba dana.

Oružje propada što više pucate iz njega, također što ste više u vodi ili na snijegu s oružjem ono će više zahrđati. Revolver i repeater će propasti totalno nakon 300 ispaljenih metaka, Rifle nakon 200 a sačmarica nakon 150. Sva oružja propadaju u vodi nakon 300s. Na ove podatke sam slučajno naletio i mislim da su vrlo korisni. Znači ako tražite biljke i nema opasnosti za život, onda i nema potrebe nositi puške u vodu, na kišu ili snijeg, jer tako samo brže propadne oružje. Neki talismani, wrap-ovi i ostalo smanjuju propadanje oružja kao i spremanje na sedlu.
Eksplozivna municija, vatrene i otrovne strijele i slično se može samo dobiti kraftanjem i nema nigdje za kupiti, na žalost.
Posebno oružje koje se ne može kupiti je dostupno samo ako ga uzmete nakon što ga slučajno nađete u svijetu, ili ako ga uzmete sa svoje žrtve, odnosno likova koje ubijete u priči.

Hrana koju jedete ima određenu hranjivu vrijednost i to utječe na vašu težinu, isto vrijedi za vašeg konja. Tako hrana koju jedete u birtiji je najhranjivija i brzo će vas udebljati, a recimo konzerve su najslabije. Hranjivost lonca u kampu ovisi koje meso donesete u kamp, tako što više mesa jedete bolje će te održavati težinu. Naravno tjelesna masa ima svoje mane i prednosti.
Isto tako koju hranu dajete svom konju određivat će koliko bodova dobijete za "bonding" i koliko je hranjivo vrijedna hrana.

Pearson u kampu onaj lik, može napraviti poboljšane torbe koje imaju veći kapacitet, kad dođete kod njega piše vam koje sastojke trebate i mislim da to nije neki problem. Ali nakon prvog Epiloga sve te torbe su dostupne za kupiti kod Fence bez obzira imate li određene kože od životinja ili ne. Moja preporuka vam je da sami napravite kod Pearsona torbe ako vam trebaju.

Za talismane vam treba dosta toga i oni zapravo jako puno poboljšavaju izdržljivost, energiju, dead eye ili propadanje oružja. Lokacije za sastojke za talismane trebali bi potražiti na internetu jer na njih morate naletjeti baš slučajno, kao što je primjerice neke tamo lisice za vezanje ruku. A legendarne životinje od kojih koristite srce ili šapu trebate sami uloviti. Ne zaboravite da pojedine stvari koje su vam potrebne za talismane možete prodati, pa pazite što prodajete kod fencea jer teško da će te ih naći ponovo.

Poboljšana oprema za oružje otključava se tako da prelazite one challenges koje vam igra nudi, kao što su primjerice; Gambler, herbalist, explorer i ostali challenge.


Za lov je najbolje koristiti mamac, tako će te privući bolje životinje. I korištenje onog losiona protiv mirisa je korisna stvar jer možete se više približiti životinji i zadati joj fatalan udarac u područje vrata ili glave.
Trik koji je koristan kod lova je da se fokusirate na životinju i proučite ju s R1 pa stisnete one informacije. E tu će vam pokazati koliko zvjezdica ima životinja od 1 do 3 dole u desnom kutu ekrana, to je kvaliteta životinje kako i sami znate. Pa ako je životinja koju ste proučili 1 ili 2 ta životinja ne može biti perfect kako god ju ulovili. Znači za perfect ulov životinja mora biti tri zvjezdice i sami ulov mora biti dobar.
Imam cijelu ljestvicu koje oružje za koju životinju koristiti pa ako ste zainteresirani mogu to ovdje zalijepiti.
Također ribolov je najbolje odgoditi ako je mutna voda. Kad hvatate ribu naglo spustite lijevu palicu prema dolje kako bi udarili kontru ribi, to radite svakih par sekundi dok ju povlačite prema obali. A kad riba udara vama kontru držite štap suprotno od smjera kuda ide riba.

Kod konja je dobro zapamtit da ga redovito čistite inače će biti sporiji i brže će se umarati. Također ako konj nosi životinju ili čovjeka na stražnjem dijelu ići će sporije i brže će se umarati. Ako mu je ona centralna energija i izdržljivost iako malo prazna to će utjecati na brzinu i ostale atribute. Što ste viši level bondinga s vašim konjem to će te ga moći dozvati iz veće udaljenosti i trebat će mu duže vremena da ugine ako je u kritičnom stanju. Također možete imati privremenog konja, to je konj koji je prvi level povezanosti i nikada nije nosio vaše sedlo. Čim mu stavite sedlo postaje primarni konj a ovaj drugi iz primarnog prelazi u privremenog. Znači onaj koji nosi sedlo je primarni konj.
I ako više puta stisnete zvižduk ili ti poziv za konja on će brže doći do vas. To isto ovisi o nivou vezanosti.

I na posljetku Cheat codovi su dostupni za igru i to dvije vrste. Prvu vrstu otključavate tako da morate kupiti određene novine inače ne možete aktivirati kod. Drugu vrstu ako naletite na natpise ili grafite u svijetu koje upišete u opcijama kad stisnete trokut, onda vam cheat ostane tamo zabilježen. Novine ne izlaze svaki dan već svakih nekoliko misija koje su ključne za priču. Novina ima tri vrsta i izlaze u određenim gradovima, o tome imate više na Googleu. A novine nisu bitne samo za cheat kodove već se mogu naći zanimljive informacije koje možete iskoristiti za priču.

 
11 0 hvala 7
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
NickChase kaže...

Znači ovako ljudi pošto sam prešao igru imam par preporuka za one koji su na početku i to su stvari koje bih ja volio da sam znao prije.
Stoga će ovo biti malo duži post...


 

Hvala ti na trudu, svaka čast, al ovo mi je samo pomoglo da mi dodatno zgadi igru :-P

Pogotovo onaj dio o lootanju i honoru. Znači ako sam šupak onda će mi mrtvaci skrivati dobre stvari od sebe, a davati mi da lootam samo njihove stare lule i zubala :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 15:17 (Bitanga).
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

A brate Bitanga kako nisi sam sebi dosadan? Skužili smo i prvi put, ne treba 1000 istih postova.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
6 3 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
NickChase kaže...

Znači ovako ljudi pošto sam prešao igru imam par preporuka za one koji su na početku i to su stvari koje bih ja volio da sam znao prije.
Stoga će ovo biti malo duži post...


 

Hvala ti na trudu, svaka čast, al ovo mi je samo pomoglo da mi dodatno zgadi igru :-P

Pogotovo onaj dio o lootanju i honoru. Znači ako sam šupak onda će mi mrtvaci skrivati dobre stvari od sebe, a davati mi da lootam samo njihove stare lule i zubala :-)

 

 Dobivati ćeš više novaca tokom lootanja ako si ušao u minus sa reputacijom. Sad nisam siguran jel dobivaš više novaca što si više u minusu, ali sam siguran da dobiješ više novaca ako si u malo većem minusu. Nekako je taj sistem šta dobiješ tokim pretrage tijela balansiran. Zaboravio sam napisati ovaj sitni detalji tako da ne brini isplatiti će ti se što si bad guy ;)

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Da nevjerojatno. Ako ti je igra toliko losa i tako ti se zgadila zasto igras i ovdje trolas. Postao si pravi trol. Ako ti se ne svidja igraj nesto drugo a ovu temu ostavi na miru. Dosadan si covjece
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Trebate se malo opustiti. Na svaki moj komentar ide još jedan ili dva gdje me mrzite :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 7 hvala 0
6 godina
online
Red Dead Redemption 2

Bitanga ti si O'driscoll bug.hr foruma...

 

Ontopic: ne mogu vjerovati da još nisu pustili nikakav patch - nije da ne treba. 

 
7 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Pa ti budi pametniji od nas svih koji volimo ovu igru i odhebi iz ove teme. 

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...
Da nevjerojatno. Ako ti je igra toliko losa i tako ti se zgadila zasto igras i ovdje trolas. Postao si pravi trol. Ako ti se ne svidja igraj nesto drugo a ovu temu ostavi na miru. Dosadan si covjece

 Nije trol,trol se sveze nekog i prca ga da ovaj to ne konta i vecini bude smisno to,a on je jednostavno naporan nista vise.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...

Trebate se malo opustiti. Na svaki moj komentar ide još jedan ili dva gdje me mrzite :-)

Ko te mrzi?Puno vise bi morao sranja napravit meni osobno da bi mogao rec da te mrzim,ne mrzim nikog ali istina je da si naporan i da se misas bezveze.

Jos u par tema sam te skontao isto tako samo pises gluposti,uglavnom da je kontra od vecine.

Pa ako te to veseli,uzivaj,ali nemoj se onda cudit sto ti ljudi pisu da si naporan,dosada,konj,ovca ili koja vec picka materina...sto se mene tice prijatelju samo pisi sta god oces i uzivaj.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Evo ljudi ovako radi wanted sistem u igri, nadam se da neće nitko zamjeriti što je na engleskom jeziku.
Za sad mi je još nepoznato je l' utječe promjena konja, odjeće i svega ostaloga na to da vas prepoznaju poslije pljačke, pa ako netko ima tu informaciju neka ju napiše. Iako mi se čini da se sve svodi na svjedoke, odnosno da ih se spriječi da obavijeste šerifa.

 

P.S. Pošto je loša slika na forumu evo veća rezolucija:

https://imgur.com/a/hMhl08e

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 13:11 (NickChase).
 
0 0 hvala 3
11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
NickChase kaže...

Evo ljudi ovako radi wanted sistem u igri, nadam se da neće nitko zamjeriti što je na engleskom jeziku.
Za sad mi je još nepoznato je l' utječe promjena konja, odjeće i svega ostaloga na to da vas prepoznaju poslije pljačke, pa ako netko ima tu informaciju neka ju napiše. Iako mi se čini da se sve svodi na svjedoke, odnosno da ih se spriječi da obavijeste šerifa.

 

P.S. Pošto je loša slika na forumu evo veća rezolucija:

https://imgur.com/a/hMhl08e

 Hvala korisno, tako sam otprilike to i shvatio. Ja ponekad udjem na youtube ima par kanala gdje bude 5-10 bas dobrih savjeta i objasnjenja za stvari koje nisam razumio u potpunosti pa mi to dosta olaksa stvari ako negdje nisam siguran za nesto kako funkcionira.

 

Sve u svemu igra mi je super i gledam da izvucem makximalno iz nje. A super mi je iz razloga sto kada mi nije do nekih misija mogu uokolo hodati da se nesto stalno zanimljivo desava ili jednostavno chill, odmorit malo mozak i istrazivati okoline. 

 

Do sada nisam bas letio na glavne misije da ne bih prebrzo dosao do kraja, ali kako vidim da se % glavnih misija ne pomjera bas puno nakon zavrsenih misija tako da imam jos dugo sta igrati (story 36%, total 41%).

 

Pogotovo kada mi padne na pamet da ce doci online, koji nadam se da ce biti zanimljiv jer me onaj u GTA V nije ni malo privukao i nakon par pokusaja sam odustao od toga skroz.

 

Samo zalim sto nemam bolji TV jer na ovom mom ima dosta zamjerki koje kvare sveukupnu uzvanciju.

 

Takodjer se nadam da ce ubrzo neki patch jer ima stvari za koje se nadam da ce ih rijesiti. Moram napomenuti i da igram na PS4 Pro na 1080p i za sada nisam primjecivao pad FPS. Sa upaljenim supersampling je igra znatno bolje izgledala, ali toliko mi tad PS bruji da sam se odlucio da ga ne palim, a i da ne rizikujem da imam te ogromne fps dropove koje neki spominju.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 13:33 (arnes_king).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnes_king kaže...
NickChase kaže...

Evo ljudi ovako radi wanted sistem u igri, nadam se da neće nitko zamjeriti što je na engleskom jeziku.
Za sad mi je još nepoznato je l' utječe promjena konja, odjeće i svega ostaloga na to da vas prepoznaju poslije pljačke, pa ako netko ima tu informaciju neka ju napiše. Iako mi se čini da se sve svodi na svjedoke, odnosno da ih se spriječi da obavijeste šerifa.

 

P.S. Pošto je loša slika na forumu evo veća rezolucija:

https://imgur.com/a/hMhl08e

 Hvala korisno, tako sam otprilike to i shvatio. Ja ponekad udjem na youtube ima par kanala gdje bude 5-10 bas dobrih savjeta i objasnjenja za stvari koje nisam razumio u potpunosti pa mi to dosta olaksa stvari ako negdje nisam siguran za nesto kako funkcionira.

 

Sve u svemu igra mi je super i gledam da izvucem makximalno iz nje. A super mi je iz razloga sto kada mi nije do nekih misija mogu uokolo hodati da se nesto stalno zanimljivo desava ili jednostavno chill, odmorit malo mozak i istrazivati okoline. 

 

Do sada nisam bas letio na glavne misije da ne bih prebrzo dosao do kraja, ali kako vidim da se % glavnih misija ne pomjera bas puno nakon zavrsenih misija tako da imam jos dugo sta igrati (story 36%, total 41%).

 

Pogotovo kada mi padne na pamet da ce doci online, koji nadam se da ce biti zanimljiv jer me onaj u GTA V nije ni malo privukao i nakon par pokusaja sam odustao od toga skroz.

 

Samo zalim sto nemam bolji TV jer na ovom mom ima dosta zamjerki koje kvare sveukupnu uzvanciju.

 

Takodjer se nadam da ce ubrzo neki patch jer ima stvari za koje se nadam da ce ih rijesiti. Moram napomenuti i da igram na PS4 Pro na 1080p i za sada nisam primjecivao pad FPS. Sa upaljenim supersampling je igra znatno bolje izgledala, ali toliko mi tad PS bruji da sam se odlucio da ga ne palim, a i da ne rizikujem da imam te ogromne fps dropove koje neki spominju.

Ma nema na čemu makar da malo pomogne jer i meni dosta toga nije bilo jasno. Ipak bi forum trebao biti za razmjernu iskustva i pomoć tokom igre a ne trolanje.

I ja povremeno gledam po youtubeu ako mi nešto nije jasno. Igra ima jako puno različitih mehanika pa je ponekad teško shvatiti na koji način radi sistem.

Ja sam dosta istraživao ali i igrao misije pa se trenutno uz završeni story nalazim na sveukupnih 90% pređene igre. Jedini problem ako želiš 100% u igri je što moraš tražiti grobove ili one dreamcatchere i još mnogo čega. Ok postoje na interentu točne lokacije ali to oduzima ono nešto. Na poslijetku svijet je prevelik da bi slučajno naletio na to sve, mislim da bi tako igrao deset tisuća sati i ne bi opet imao 100%.

 

Ja isto nisam primjetio drastični pad FPSa, dogodi se tu i tamo ali ok ne smeta mi to. Moja jedina zamjerka za igru je što new austin (posljednja država) nije dovoljno iskorišten. Ok shvaćam da on predstavlja pustinju i da se tamo ne događa previše, ali baš ta pustinja daje onaj neki kaubojski feeling.

I ja ne znam šta čekaju sa patchem, možda dolazak online verzije, tko će ih znati.

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

imam možda glupo pitanje ali u chapter 2 kada onom fotografu u šumi vratite torbu (nakon što je lisica uzme), kako ići na iduću misiju? Nakon te misije sve mi ostale žute, jednostavno nestale....

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice