Savjet igara za dvoje

poruka: 7
|
čitano: 4.085
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Savjet igara za dvoje

Naime...uskoro ću kupiti xbox 360 pa me zanima preporuka igara gdje istovremeno igra dvoje? Sa frendom ću vjrovatno NBA i FIFU (da ga rasturim) no veći je problem da i moja cura voli igrati,e sad....znam da je teško pitanje, no koja bi igra mogla nju zanimati?? Možda da prefolmuriram pitanje....neka novija igra,a da je nešto kao gdje se sakuplja energija, pa neki novčići sakupljaju i kaj ja znam...recimo kao Super Mario no mora biti barem 10 puta bolja :-))))

Ako bilo tko ima kakav prijedlog...bit ću zahvalan...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Savjet igara za dvoje
VUKY kaže...

Naime...uskoro ću kupiti xbox 360 pa me zanima preporuka igara gdje istovremeno igra dvoje? Sa frendom ću vjrovatno NBA i FIFU (da ga rasturim) no veći je problem da i moja cura voli igrati,e sad....znam da je teško pitanje, no koja bi igra mogla nju zanimati?? Možda da prefolmuriram pitanje....neka novija igra,a da je nešto kao gdje se sakuplja energija, pa neki novčići sakupljaju i kaj ja znam...recimo kao Super Mario no mora biti barem 10 puta bolja :-))))

Ako bilo tko ima kakav prijedlog...bit ću zahvalan...

to ne postoji

 

inace mos probat nekakav sonic il takvu neku platformsku igru

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
13 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet igara za dvoje

to sam i mislio no rekoh možda ipak netko zna da postoji nekaj...

a dobro...smislit ću nekaj Cool

14 godina
protjeran
offline
RE: Savjet igara za dvoje
VUKY kaže...

Naime...uskoro ću kupiti xbox 360 pa me zanima preporuka igara gdje istovremeno igra dvoje? Sa frendom ću vjrovatno NBA i FIFU (da ga rasturim) no veći je problem da i moja cura voli igrati,e sad....znam da je teško pitanje, no koja bi igra mogla nju zanimati?? Možda da prefolmuriram pitanje....neka novija igra,a da je nešto kao gdje se sakuplja energija, pa neki novčići sakupljaju i kaj ja znam...recimo kao Super Mario no mora biti barem 10 puta bolja :-))))

Ako bilo tko ima kakav prijedlog...bit ću zahvalan...

God of War 3 :P, Trine, Braid ima još zanimljivih platformera.

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
neaktivan
offline
Savjet igara za dvoje

LEGO Star Wars, LEGO Indiana Jones, LEGO Batman, i od nedavno, LEGO Harry Potter.

To je prejednostavno, i što je najvažnije, superzabavno u dvoje.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet igara za dvoje
Kao cura koja cesto s dragim ili bez njega igra na xbox360 preporucila bih RaymanOrigins igricu (faze se prelaze, skupljaju bodovi, malo je spooky ali i komicna i nije prelagana), zatim Sony AllStars (utrkivanje tipa NaughtyDog na PStat.) i naravno sve igre sa Kinectom.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet igara za dvoje
LEGO igrice su vise nesto to bi netko igrao sa djecom ili necacima. Prejednostavne su.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice