Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.193.877
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Q-Tip kaže...
Vandit kaže...

 

 

I još jedna stvar koja samo pokazuje i dokazuje da CDPR nije ništa drugačiji od ostalih "evil" studija jest činjenica da su na E3 predstavili fake gameplay. To je ono, baš dno dna. 

 

Gotovo nijedna igra koja je u razvoju nije spremna da na E3 pokaže pravi gameplay, tako da mi je ovo najmanji problem u cijeloj priči. Tko vjeruje hypeu koji se napumpava na E3, taj ima problem. Igre i demoi su na E3 ušminkani do maksimuma i gotovo svi rade fejkane levele koji se igraju strogo po tračnicama. To je i glavni razlog zašto je YouTube pun videa koji uspoređuju raznorazna E3 demo izdanja s finalnim izdanjem.

 

Daleko najveći problem je to što se priča samo o bugovima i performansama na konzolama. Znači radit će se na popravcima tehničkih stvari i bugova, a ne na implementaciji bezbroj mehanika koje su obećali i koje se nisu našle u finalnoj verziji. Igra će tako npr. i dalje imati istu policiju kakvu ima, ali će se riješiti bug da neki lik negdje ne hoda po zraku. Jebeš bugove, oni te mogu i nasmijati, problem je što od igre nikad neće napraviti ono što je trebala biti.

 

Točno to. Ti svi bugovi su bili zapravo sreća za cdpr jer su prikrili koliko se zapravo mehanika i sustava scrapalo iz igre. Ljudi su pronašli hrpu tragova u igri koji ukazuju na neke moguće mehanike samo što tih mehanika nigdje nema, npr ono sa korištenjem ljudskog štita. U suštini u cyberpunku ništa pametno nemaš za raditi osim questova i gigova

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dosta nas je kupilo igru bez pitanja radi Witcher serijala....W3 je imao bugova u startu ali osnovne mehanike igre su bile na svom mjestu i u cjelini je bio paket.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Dosta nas je kupilo igru bez pitanja radi Witcher serijala....W3 je imao bugova u startu ali osnovne mehanike igre su bile na svom mjestu i u cjelini je bio paket.

ja sam je kupio kad je izasla i nisam nekih pretjeranih bugova imao. interesantno, bugovi su mi se poceli pojavljivat nakon patcheva i fixeva. nista strasno, neke manje nebuloznosti.

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
MEGATAMA kaže...

Dosta nas je kupilo igru bez pitanja radi Witcher serijala....W3 je imao bugova u startu ali osnovne mehanike igre su bile na svom mjestu i u cjelini je bio paket.

ja sam je kupio kad je izasla i nisam nekih pretjeranih bugova imao. interesantno, bugovi su mi se poceli pojavljivat nakon patcheva i fixeva. nista strasno, neke manje nebuloznosti.

U biti to sto ja dozivljavam su vise glichevi,vozim se u taksiju lik mi se teleportira sa sjedala na krov auta,niz objekata out of place,ponasanje NPCa je cesto cudno,ma bude dosta nebuloza u par sati igranja.

Jako mi se svidja igra i zato je stavljena na cekanje...mjesec,dva...sest,dok ju ne dovrse.

9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...
Obi Wan kaže...
MEGATAMA kaže...

Dosta nas je kupilo igru bez pitanja radi Witcher serijala....W3 je imao bugova u startu ali osnovne mehanike igre su bile na svom mjestu i u cjelini je bio paket.

ja sam je kupio kad je izasla i nisam nekih pretjeranih bugova imao. interesantno, bugovi su mi se poceli pojavljivat nakon patcheva i fixeva. nista strasno, neke manje nebuloznosti.

U biti to sto ja dozivljavam su vise glichevi,vozim se u taksiju lik mi se teleportira sa sjedala na krov auta,niz objekata out of place,ponasanje NPCa je cesto cudno,ma bude dosta nebuloza u par sati igranja.

Jako mi se svidja igra i zato je stavljena na cekanje...mjesec,dva...sest,dok ju ne dovrse.

 

ovisi što znači završavanje, ako samo riješe bugove, znači da te ne slijede npcevi po mapi i da auti ne lete okolo i dalje ne namjeravam drugi put igrati igru. Ako rade neki overhaul kojim će ubaciti razne druge stvari onda već možemo pričati, ako se ne varam to je no mans sky ekipa radila. 

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sad pokrenem igru nakon par dana sto nisam,docak me nekakva poruka kako dev brine za kvaliteu ili nesto,nisam htio citat..vidim zadnji patch i dalje stoji onaj 1.6

 

Ucitam save i na ulici ispred mene hodaju pjesaci i par njih ide u ravnini sa kantom za smece dodju do nje zglichaju se kao lagano isteleportiraju oko te kante i vrate se od kuda su dosli...

Ugasio instant.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Sjećam se da su govorili kao da zgrade neće biti samo kulise nego da ćeš u skoro sve zgrade moći ući i detaljno ih istraživati.
Jel to istina? Pri tom ne mislim da možeš uci u 5 zgrada gdje te glavni quest vodi nego da možeš ući u većinu zgrada, čak i one u kojima nema ni jedan quest. I ne mislim da možeš samo u lobby uci nego penjati se po katovima, ulaziti u stanove itd.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
macgyver kaže...
Sjećam se da su govorili kao da zgrade neće biti samo kulise nego da ćeš u skoro sve zgrade moći ući i detaljno ih istraživati.
Jel to istina? Pri tom ne mislim da možeš uci u 5 zgrada gdje te glavni quest vodi nego da možeš ući u većinu zgrada, čak i one u kojima nema ni jedan quest. I ne mislim da možeš samo u lobby uci nego penjati se po katovima, ulaziti u stanove itd.

koliko sam moga vidjeti u vecinu zgrada ne mozes uci. u neke ulazis jer te quest dovede, al poslije toga nema ulaska. uz to, zgrade, ako i mozes uci u njih, imaju unaprijed odredeni broj katova do koji sa liftom mozes doci. mislim da postoji mal broj zgrada u koje bas mozes ucit i istrazivati onako kako ti mislis.

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kolko je meni ova igra komplicirana,teska za igranje..pa to je strasno.
Sad sam igrao neku misiju ti trebam doci do lika u kino, i trebam ubiti neku gaduru prije toga,sa mojim jadnim oruzjem nema sanse, i drugi puta sam nesto hakirao i suljao se lagano i uspio sam izbjeci ju nekako...ma uzas, provedem po sat i pol dva u jednoj misiji
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 1:39 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077

Hm, znam na koju borbu misliš i meni je čak bila razočaravajuće lagana. Nisam se setio upotrebiti bilo kakav hack, uspeo sam uloviti par headshota na početku (imam neki revolver koji pravi visok damaga jednim hicem i dodao sam mu silencer, što mu čak smanjuje damage ako sam u borbi, ali povećava ako sam u stealthu, tako da je prvi hitac ubistven i obično dovoljan ako je headshot, mada naravno ne i za bosseve, te se zahvaljujući silenceru može skinuti više neprijatelja pre nego što dignu uzbunu) i dok mi je prišla, sve je bilo skoro gotovo. Ne bi mi ni prišla da se nisam opustio. 

 

Za sada, jedini stvarno uzbudljiv i napet boss mi je bio prvi cyberpsycho. Bili bi i neki kasniji da nisu ograničeni u kretanju, pa sam ih mogao tući sa visoke platforme na kojoj sam bio skoro bezbedan od njih.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...
Kolko je meni ova igra komplicirana,teska za igranje..pa to je strasno.
Sad sam igrao neku misiju ti trebam doci do lika u kino, i trebam ubiti neku gaduru prije toga,sa mojim jadnim oruzjem nema sanse, i drugi puta sam nesto hakirao i suljao se lagano i uspio sam izbjeci ju nekako...ma uzas, provedem po sat i pol dva u jednoj misiji

 Nemoj raditi "hard" i "very hard" misije/gigove, sačekaj da malo digneš level i gear, a do tada radi ostale misije/gigove. A poslije će ti ionako sve postati prelagano, ne brini.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 10:30 (AFARON).
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...

CDPR su pokazali da su stronk polskie kurwe yebanie.

 Nemoj, dobivam flashbackove na vrijeme kad sam igrao WoT prije 5 godina...

-
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Aha, a i meni se cini da bi se trebalo malo nadograditi, dosao sam tu negdje do 11,12 misije, iduca misija je cini se ghost town..

Samo ja misije doslovno idem po redu,pa me valjda onda zapadne i neka teska misija, a sto se tice mogucnosti nadogradnje,nemam doslovno nista...
Morat cu pogledati.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...
Aha, a i meni se cini da bi se trebalo malo nadograditi, dosao sam tu negdje do 11,12 misije, iduca misija je cini se ghost town..

Samo ja misije doslovno idem po redu,pa me valjda onda zapadne i neka teska misija, a sto se tice mogucnosti nadogradnje,nemam doslovno nista...
Morat cu pogledati.

pise ti u quest journal-u tezina misije. to ponajvise ovisi o tvome level-u, a ako imas tipa lvl 30, a oruzje lvl 20, normalno da damage nece bit na razini. zato ili upgrade oruzja svako malo ili sta ti ispadne iskoristi.

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Never gets old

Moj PC  
11 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

One usporedbe sa igramam starim 15+ godina su prebrutalne.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Čini se da je prošao fanatizam a onda i sljepilo prema ovoj igri. Prvi dan kad je igra izašla rekao sam da je loša, nedovršena i puno bugova pa je bilo vatreno.

Znači s vremenom ljudi progledaju.

Moj PC  
1 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
walentkane kaže...

Čini se da je prošao fanatizam a onda i sljepilo prema ovoj igri. Prvi dan kad je igra izašla rekao sam da je loša, nedovršena i puno bugova pa je bilo vatreno.

Znači s vremenom ljudi progledaju.

 A vidim da se neki bude napokon... Jos par mjeseci i ova igra ide u zaborav, tj. kao da nije nit postojala.

14 godina
online
Cyberpunk 2077

Odigrao ju sa guštom i odigrat ću je još barem dva puta. Odlična igra.

Moj PC  
11 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

Odigrao ju sa guštom i odigrat ću je još barem dva puta. Odlična igra.

 Također... Ali tek za koji mjesec kad se sve popegla kako treba i eventualno izađe koji DLC. U suštini je igra super usprokos svim manama, a ima ih dosta. 

Sve Vas Volim
7 godina
offline
Cyberpunk 2077

Možda je staro, ali je i dalje prejako 

 

 

 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jel prati netko onu Citateljevu temu o CP? Lik cijelo vrijeme prica sam sa sobom, a kad se pojavi netko drugi, onda ga vrijeđa

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077
Ekipa!

Evo nisam igra ni pratia ništa jedno misec dana.
Pa ako mi možete ukratko rec jeli se sta popravilo od izlaska.
Jesu performanse popravili sta, Ai i ostalo.

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kelam kaže...
Ekipa!

Evo nisam igra ni pratia ništa jedno misec dana.
Pa ako mi možete ukratko rec jeli se sta popravilo od izlaska.
Jesu performanse popravili sta, Ai i ostalo.

 Nop, igra je izasla da se pobere masovna lova i mozes se slikat, igra ne vrijedi 6€ a kamoli 60.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kelam kaže...
Ekipa!

Evo nisam igra ni pratia ništa jedno misec dana.
Pa ako mi možete ukratko rec jeli se sta popravilo od izlaska.
Jesu performanse popravili sta, Ai i ostalo.

AI popravljen nije, performanse mozda, i to je ono mozda sa jedno deset upitnika. ceka se taj patch 1.1 da vidimo sta ce tu napravit, ako ne krajem ovog tjedna, onda pocetkom sljedeceg.

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

Odigrao ju sa guštom i odigrat ću je još barem dva puta. Odlična igra.

 

Odigrao jednom i dovoljno. Nema teoretske šanse da prolazim još jednom, jer replay value ne postoji. Što god odabrao u razgovorima ishod je isti, koji god put odabrao ishod je isti, što god radio u igri nema razlike. Čemu da uopće igram drugi put? 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Replay value postoji ako se nekome igra sa drugačijim buildom i postoji značajan broj side misija (ne mislim na gigove) koje nije igrao. U tom slučaju, može da izabere drugačiji prolog, rešava misije na drugi način, odigra druge side misije (i time razvije odnos sa drugim side likovima) i čak na osnovu toga dobije priliku za malo drugačiji završetak. Ako je neko već odigrao igru onako kako mu paše i prešao većinu bitnih sporednih priča, onda jedino ako ga za neko vreme uhvati nostalgija.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

evo kratki video

Neznam dal je to bug il sta, al kad me prvi puta ubila (zapravo nije me ubila,nezz sta se desilo pa mi health nestao)

nakon toga kad dodem u kino samo sam se prisuljao

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 20:29 (mp3david).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Q-Tip kaže...
forumaš kaže...

Odigrao ju sa guštom i odigrat ću je još barem dva puta. Odlična igra.

 

Odigrao jednom i dovoljno. Nema teoretske šanse da prolazim još jednom, jer replay value ne postoji. Što god odabrao u razgovorima ishod je isti, koji god put odabrao ishod je isti, što god radio u igri nema razlike. Čemu da uopće igram drugi put? 

replay value postoji na nekoliko razina.

prva razina je jesi li male ili female pa onda imas romanse (2 za male, 2 za female)

druga razina je odabir street kid, corpo ili nomad sto se prevodi u dialog opcije koje u manjoj mjeri imaju utjecaj na pricu i na gigove, a vise da se pokaze taj nekakav background, odnosno ajmo rec u nekoj mjeri lore ili komentar lika na nekakve odnosne izmedu frakcija.

treca razina je sami build

cetvrta razina su odluke kroz main quest. nema ih previse ali su prisutne su. primjerice, postoji hidden ending koji mozes otljucat jedino kroz odredene odluke, pa onda hoce li odredeni likovi prezivjeti. 

 

e sad, situacija je takva da dosta izbora nema vidljivi utjecaj na night city ili je radi o onome sto ljudi nazivaju illusion of choice, odnosno sta god napravis uvijek ce zavrsiti na isti nacin, tj vodi jednakom ishodu. ako uzmes witcher 3 "bloody baron" quest  imas dva izbora i tocno je vidljivo sto se dogodi ako odaberes x, a sto se dogodi ako ides na izbor y. no i u witcheru 3 ako cemo gledat realno nema nekih ogromnih odluka niti witcher 3 ima ogroman replay value. sad se postavlja pitanje jesi li ocekivao da svaki main quest u cyberpunku bude kao "The Pickup" quest (koji je realno najkompleksniji quest u igri po pitanuu izbora. moram priznat da bi bilo cool al eto, tu smo di jesmo. da brojis vazne odluke mislim ipak da ih cyberpunk ima vise nego witcher 3.

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
moderator
offline
Re: Cyberpunk 2077

Taj tvoj replay value se svodi na par drugačijih animacija koje se pogledaju na yt za 6 minuta.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice