Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 692.233
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Kolega svaka čast!

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Bud Redhead?

6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

neka open world, kaubojska igra ..ili nesto slicno na tu foru? 

i druga jos da bude neka di mozes gradit kuce ,krast auta itd... da nije gta ,ni watch dogs...

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
RizlaWizla kaže...

neka open world, kaubojska igra ..ili nesto slicno na tu foru? 

i druga jos da bude neka di mozes gradit kuce ,krast auta itd... da nije gta ,ni watch dogs...

 Nisam te bas skonto ali ako trazis kaubojsku igru slabo je to podrucije imas red dead red 1 i 2 a neka igra gdje mos graditi kuce i sl.imas razne rts igre Age of EMpires i Rise of nations,kradza auti,imas assasins creed sam sto krades konje,brodove i kola u nekim djelovima

The_Vex
5 godina
neaktivan
offline
Top-down online multiplayer spaceship shooter

Pozdrav ljudi, trazim vec neko vrijeme igru koju sam igrao prije nekih 10 godina. Neznam tocno koja godina, tamo između 2003 i 2012. Znam da sam igru instalirao preko nekog Bug ili vrlo moguce Enter DVD-a. Ugl. igra je bila multiplayer top-down shooter u kojem su se igraci borili jedni protiv drugih u razim arenama sa nekakvim letjelicama. Postojao je deathmatch, team deathmatch i race mod. Otprilike je izgledalo tako da prvo odabires letjelicu, zatim primarno oruzje, pa sekundarno oruzje i na kraju neki "special". Bilo je vise tih mapa ili "arena" u kojima se ganjate i igralo se na određeni broj zivota, a svaki bi igrac imao svoj "fixni" respawn point, gdje bi se također morao svako toliko vracati da si napuni "fuel" i "weapon". HELP PLEEAAASEE!!!

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Frendica traži neku igricu s onog Enter CD-a, ne sjeća se ničeg osim da je bio neki tip s plavom kosom (blonde), hodao je po krovovima kuća i sakupljao je neko oružje (bombe?) i krov je bio prekriven snijegom. Ne sjeća se koji je cilj igre 

Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ime igre koja se igra internet pregledniku online. skupljate točkice u raznim bojama i postajete sve veći i veći krug koji guta manje krugove.

bila je hit prije 3 godine ali sam zaboravio ime

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Agari.io ?

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
7 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije agari.io nego agar.io

Igra je još aktualna

https://igre.games/
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Top-down online multiplayer spaceship shooter
Akheton kaže...

Pozdrav ljudi, trazim vec neko vrijeme igru koju sam igrao prije nekih 10 godina. Neznam tocno koja godina, tamo između 2003 i 2012. Znam da sam igru instalirao preko nekog Bug ili vrlo moguce Enter DVD-a. Ugl. igra je bila multiplayer top-down shooter u kojem su se igraci borili jedni protiv drugih u razim arenama sa nekakvim letjelicama. Postojao je deathmatch, team deathmatch i race mod. Otprilike je izgledalo tako da prvo odabires letjelicu, zatim primarno oruzje, pa sekundarno oruzje i na kraju neki "special". Bilo je vise tih mapa ili "arena" u kojima se ganjate i igralo se na određeni broj zivota, a svaki bi igrac imao svoj "fixni" respawn point, gdje bi se također morao svako toliko vracati da si napuni "fuel" i "weapon". HELP PLEEAAASEE!!!

 Zvuci kao dobar stari Roketz iz sredine 90ih

Object reference not set to an instance of an object
5 godina
neaktivan
offline
Re: Top-down online multiplayer spaceship shooter

Da zvuci kao Roketz za DOS, otprilike i izgleda tako gameplay, al se sjecam da je izgledala poprilicno bolje i novije...znam da sam na windows-u XP to igrao

10 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Bok ekipa.. Imma jedan problem s pronalaskom igrice... Ne znam naziv igrice ali sječam se nekim djelova il hintova koji bi mogli pomoći..
igra je inače 2D.. jaaako je stara.. ugl radnja igrice je kao kontroliraš jedno 5 patuljaka koji su na površini i tamo grade neku kučicu za koju trebaju materijal i onda se moze neka gljiva uzeti kao materijal i kasnije se moze kopati, točnije budu rudari i kopaju tunel..
sječam se da je igrica bila na jednom pc play cd-u.. ako moze pomoci taj pc play cd je bio od bloodrayne-a.. pokušao sam naci koji je to br al nisam uspio.. al okvirno br60 pa prema manje se treba ici.. 
hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

E ovu sam temu tražio

2D igrica, lik ima nekakvu pusku i mislim da se bori protiv duhova i moze se penjati i skakati poput starog super maria.

Ne sjecam se bas igrice osim ponekog detalja

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav bugovci, trebam pomoc oko jedne igre koje se ne mogu sjetiti.

 

Igra se igrala se u nekadašnjim igraonicama (DOTA su se zvale , barem tu kod mene u VŽ ) 90-tih i pocetkom 20-tih godina. Bila je dosta slična Battlefield igrama.

Koliko znam da je samo bila multiplayer i moglo se voziti razna vozila, brodova i aviona.

Ostali info nemam :(

Stil: FPS WW2


Platforma: PC ,  za ostalo ne znam dali je izašla

 

Im scruffy the janitor
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Redfooo kaže...

Bok ekipa.. Imma jedan problem s pronalaskom igrice... Ne znam naziv igrice ali sječam se nekim djelova il hintova koji bi mogli pomoći..
igra je inače 2D.. jaaako je stara.. ugl radnja igrice je kao kontroliraš jedno 5 patuljaka koji su na površini i tamo grade neku kučicu za koju trebaju materijal i onda se moze neka gljiva uzeti kao materijal i kasnije se moze kopati, točnije budu rudari i kopaju tunel..
sječam se da je igrica bila na jednom pc play cd-u.. ako moze pomoci taj pc play cd je bio od bloodrayne-a.. pokušao sam naci koji je to br al nisam uspio.. al okvirno br60 pa prema manje se treba ici.. 
hvala unaprijed :)

 Lemmings ?

Im scruffy the janitor
10 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

ne, nažalost nije to to :/

13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav,

 

ne mogu se sjetiti naziva igre za PC, oko 2000. godina. Igra se u 3. licu kao redovnik koji se bori sa raznim demonima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Mozda

Midnight Creatures (kraj 90-ih)

ili

Hellgate London (2000neka)

Object reference not set to an instance of an object
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Sjetio se, radi se o "The Guardian of Darkness". Hvala na trudu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozz ekipa!

Imam neke igrice koje su se davno igrale na onim "automat"(ne znam kako se strucno zovu) strojevima..kao jednoruki jack :D u lunaparkovima..

No nesto bih pitao prije..iako ne znam da li je ovo tema za to.

Da li postoji igra simulacije broda..trgovackog..npr.putovanje morem..razvazanje robe ili nesto u tom smislu? Neki mi kazu da su to vidjeli na nekom bug mediju..cd-dvd.

Nije vazno gdje je bilo samo me zanima da li postoji. Mozda nesto slicno farming simulatoru..sa mini managementom i upravljanjem brodom.

Nakon sto rijesimo ovo onda slijedi opis "rukama i nogama" :D nekih starih igara..

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 20:03 (insight).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
insight kaže...

Pozz ekipa!

Imam neke igrice koje su se davno igrale na onim "automat"(ne znam kako se strucno zovu) strojevima..kao jednoruki jack :D u lunaparkovima..

No nesto bih pitao prije..iako ne znam da li je ovo tema za to.

Da li postoji igra simulacije broda..trgovackog..npr.putovanje morem..razvazanje robe ili nesto u tom smislu? Neki mi kazu da su to vidjeli na nekom bug mediju..cd-dvd.

Nije vazno gdje je bilo samo me zanima da li postoji. Mozda nesto slicno farming simulatoru..sa mini managementom i upravljanjem brodom.

Nakon sto rijesimo ovo onda slijedi opis "rukama i nogama" :D nekih starih igara..

 Sto se brodova tice imas ovo i nastavak, ali nisu bas nesto. Osim toga ne znam ni jednu drugu na tu temu.

 

https://store.steampowered.com/app/289930/TransOcean_The_Shipping_Company/

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
7 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

prije nekih 12-13god sam igrao neku igricu,koja je imala dva mala carobnjaka plavi i roze boje,kolko se sjecam imali su sesire onako u spic,i bilo je par nivoa,moglo se igrati u dvoje,mislim da sam to bio instaliro sa nekog cd od entera ili nest slicno tome,ugl se vise ni nesjecam.

 

pa ako neko zna o kojoj se igrice mozda radi,bio bih mu jako zahvalan na pomoci.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ivanvr46 kaže...

prije nekih 12-13god sam igrao neku igricu,koja je imala dva mala carobnjaka plavi i roze boje,kolko se sjecam imali su sesire onako u spic,i bilo je par nivoa,moglo se igrati u dvoje,mislim da sam to bio instaliro sa nekog cd od entera ili nest slicno tome,ugl se vise ni nesjecam.

 

pa ako neko zna o kojoj se igrice mozda radi,bio bih mu jako zahvalan na pomoci.

 

 Mage Bros.

 

Sjećam se i ja tog s entera :D

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
7 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jel se sjeca netko igre "Buffy" iz 90ih?

Mislim da nije sluzbena, ali je bila na nekom od CD-a

iz 90ih na PCPLAY-u, VIDI-u ili Hacker-u.

 

Uglavnom hodas hodnicima "klikajuci" (avantura),

razgovaras sa likovima i rijesavas zagonetke.

 

Mislim da cak ni nije bila sluzbena nego fan based igra,

ali je bila zgodna i radila je cak i na W95 i DOS masinama.

 

E sad mene zanima tocno naziv igre i gdje da ju skinem.

Vjerovatno postoji u nekakvoj arhivi, mislim da je u toj

igri jedino bilo moguce vidjeti krvave scene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
prorok kaže...
Ivanvr46 kaže...

prije nekih 12-13god sam igrao neku igricu,koja je imala dva mala carobnjaka plavi i roze boje,kolko se sjecam imali su sesire onako u spic,i bilo je par nivoa,moglo se igrati u dvoje,mislim da sam to bio instaliro sa nekog cd od entera ili nest slicno tome,ugl se vise ni nesjecam.

 

pa ako neko zna o kojoj se igrice mozda radi,bio bih mu jako zahvalan na pomoci.

 

 Mage Bros.

 

Sjećam se i ja tog s entera :D

 to je ta igrica,hvala ti od srca.....

 

6 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

prvo i prvo super tema, hvala za nju.

 

drugo igrao sam davno prije dosta godina na kompu jednu igru. 

 

naime tu sam igru skinio s CD-a koji se kupi u onom casopisu ' VIDI ' mislim da se zvao.

 

ugl. ti si neki djecak u sumi skaces kupis voce i tako, bila mi je to prefora igra i nesto novo sto nisam tada nikada igrao.

 

od tada sam ju bezbroj puta trazio i nisam ju mogao nikako naci. 

 

inace igra je 2D

 

pa ako netko zna nesto, neka ubaci. hvala.

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nešto ovako?

 

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
_itsmoriarty kaže...

 

 

ugl. ti si neki djecak u sumi skaces kupis voce i tako, bila mi je to prefora igra i nesto novo sto nisam tada nikada igrao.

 

od tada sam ju bezbroj puta trazio i nisam ju mogao nikako naci. 

 

inace igra je 2D

 Ili Jungle Book ili Tarzan (iako se za Tarzan ne sjećam da li je 2D ili 3D)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
6 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
ma no, nije junglebook, znam sto je to. Hehe. Djecak je bio obucen, kratka kosa i tako.
inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
_itsmoriarty kaže...
ma no, nije junglebook, znam sto je to. Hehe. Djecak je bio obucen, kratka kosa i tako.

 Bud Redhead? On je po sumama skakao i skupljao voce. Vrlo lako moguce da je bila na nekom od CD-a jer je hrvatska igra.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice