Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.798
|
čitano: 4.686.294
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Dalthor kaže...
I kada se pretplatis na godinu dana možeš preskociti mjesec, a i dobijes jedan mjesec gratis. Cak su imali akciju prošli mjesec ako se pretplatis na godinu dnaa dobis jos 20$ u humble wallet

 da , ali ako se pretplatiš na godinu dana moraš odmah platit 121$ , dok mjesečna pretplata dođe 12$ i fleksibilnije je.

u svakom slučaju je humble monthly dobra ušteda, samo gledajući uštedu na headline igri svakog mjeseca (recimo Stellaris je bio u lipnju a inače košta 40$, ili Xcom 2 Digital Deluxe u veljači (zbog njega sam i počeo pretplatu na humble monthly) koji inače košta 60$)

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
22 0 hvala 21
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

 A od 12. 12. assassins creed black flag free, odma sam uplay instaliro i čeka se taj dan :D

Be Water My Friend
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

 Uzeo black flag prije 2 ili 3 godine. Meni najbolja igra u AC serijalu, iako najmanje ide AC stopama, nekako je više piratska igra nego AC. Svijet je ogroman, puno toga za istražiti i pobrati, ima predobre pomorske bitke, pljačkanje, borbe protiv dvrđava i plus još ima mobila aplikacije gdje trgujete stvarima jednom kad dobijete svoj otok. Tu se kupuju brodovi i ima neke minigire, tu sam zapravo i zaradio najviše in game novaca jer se sve prenosi u igru. A sve to nekako prekrasno povezano međusobno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2017 10:25 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Jack Sparrow kaže...

 Uzeo black flag prije 2 ili 3 godine. Meni najbolja igra u AC serijalu, iako najmanje ide AC stopama, nekako je više piratska igra nego AC. Svijet je ogroman, puno toga za istražiti i pobrati, ima predobre pomorske bitke, pljačkanje, borbe protiv dvrđava i plus još ima mobila aplikacije gdje trgujete stvarima jednom kad dobijete svoj otok. Tu se kupuju brodovi i ima neke minigire, tu sam zapravo i zaradio najviše in game novaca jer se sve prenosi u igru. A sve to nekako prekrasno povezano međusobno.

 Zato i je najbolja. Fascinantno mi je da Ubi nakon slučajnog uspjeha s Black Flagom nije napravio neku piratsku igru jer Black Flag je ipak bio ograničen nekim stvarima čisto jer je AssCreed nastavak. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Hexfire kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Uzeo black flag prije 2 ili 3 godine. Meni najbolja igra u AC serijalu, iako najmanje ide AC stopama, nekako je više piratska igra nego AC. Svijet je ogroman, puno toga za istražiti i pobrati, ima predobre pomorske bitke, pljačkanje, borbe protiv dvrđava i plus još ima mobila aplikacije gdje trgujete stvarima jednom kad dobijete svoj otok. Tu se kupuju brodovi i ima neke minigire, tu sam zapravo i zaradio najviše in game novaca jer se sve prenosi u igru. A sve to nekako prekrasno povezano međusobno.

 Zato i je najbolja. Fascinantno mi je da Ubi nakon slučajnog uspjeha s Black Flagom nije napravio neku piratsku igru jer Black Flag je ipak bio ograničen nekim stvarima čisto jer je AssCreed nastavak. 

 Nisu je napravili ali ju prave.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Slično, ali boardanje je automatizirano. U Black Flagu si morao sam uskočiti na tuđi brod i zauzeti ga. Nije bilo bitno samo pomorske bitke, nego u slobodu koju si imao i skriveno blago i te stvari.

8 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Uzeo sam world of conflict, ali neznam gdje mogu uzeti free black flag.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Kresimir4 kaže...

Uzeo sam world of conflict, ali neznam gdje mogu uzeti free black flag.

 tek od drugog tjedna će biti Black Flag

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Homefront free na humble bundle

https://www.humblebundle.com/store/homefront

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 19:07 (RaskoIjnikov).
 
17 0 hvala 16
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Na Indie Gala je Soulbringer besplatan - https://www.indiegala.com/stayingalive?utm_source=givmenuitem&utm_medium=massive_giv_menu_item&utm_campaign=giveaway_menu_item

link za giveaway je u sredini te stranice

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

....

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 12:31 (Modern).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

.

Always Outnumbered, Never Outgunned
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 17:17 (SoynTech).
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
SoynTech kaže...

FIFA Coins 5% off voucher kod za mmoga

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Hexfire kaže...

 

 ?

Always Outnumbered, Never Outgunned
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
SoynTech kaže...
Hexfire kaže...

 

 ?

Daješ kupon za 5% popusta...........na j#bene MIKTROTRANSAKCIJE!!!

 

I onda se ljudi čude zašto EA i sve veći broj izdavača uvodi mtx u sve svoje igre

Battlelog: [G] pijana_carapa
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Granzon kaže...

Daješ kupon za 5% popusta...........na j#bene MIKTROTRANSAKCIJE!!!

 

I onda se ljudi čude zašto EA i sve veći broj izdavača uvodi mtx u sve svoje igre

 Ustvari je ovo popust na kupovinu FIFA coinsa što je ilegalno. EA prodaje samo FIFA pointse, a coinsi se zarađuju igranjem ili ih kupiš s neke ilegalne stranice.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Niti igram fifu niti me zanima takva vrsta igra niti je kod moj vec sam dobio taj isti SS..

Zaboravite da sam uopče što komentirao

Always Outnumbered, Never Outgunned
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
SoynTech kaže...

Niti igram fifu niti me zanima takva vrsta igra niti je kod moj vec sam dobio taj isti SS..

Zaboravite da sam uopče što komentirao

 Teško je zaboravit kada glupost izvališ.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Assassin's Creed IV Black Flag je FREE :D :D :D
Be Water My Friend
12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Probao sam http://www.allkeyshop.com/ 5-6 puta kad sam tražio neke igre, i još NIKAD mi nije prikazao točne cijene, pogotovo ne među onim najjeftinijim (prvim) linkovima.

I danas opet:

 

 
 

 

 Ili negdje na Steamu stvarno postoji Trine 2 za 2 i nešto Eura?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
CyberDemonVZ kaže...

Probao sam http://www.allkeyshop.com/ 5-6 puta kad sam tražio neke igre, i još NIKAD mi nije prikazao točne cijene, pogotovo ne među onim najjeftinijim (prvim) linkovima.

I danas opet:

   

 

 Ili negdje na Steamu stvarno postoji Trine 2 za 2 i nešto Eura?

 možda radi regije UK i USA.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
bruslii kaže...
Assassin's Creed IV Black Flag je FREE :D :D :D

 Gdje? Na Ubisoft-u ne pronalazim.

ili je prošla baka sa kolačima?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Grim Fandango Remastered besplatno na GOG-u

Moj PC  
5 0 hvala 6
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Chimpact 1 - Chuck's Adventure je besplatan na IndieGala pod Massive giveaway

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Wolverine kaže...

Grim Fandango Remastered besplatno na GOG-u

 Na listi svih igara stoji 15$ dok kad se pristupi detaljima igre stoji FREE. Klikom na GET IT HERE igra se ne doda uopće na račun i samo me se proslijedi nazad na listu svih igara na GOG.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
AmonZero kaže...
Wolverine kaže...

Grim Fandango Remastered besplatno na GOG-u

 Na listi svih igara stoji 15$ dok kad se pristupi detaljima igre stoji FREE. Klikom na GET IT HERE igra se ne doda uopće na račun i samo me se proslijedi nazad na listu svih igara na GOG.

 https://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/razmjena-poklanjanje-igara/128081.aspx?page=180&jumpto=5552955&sort=asc&view=flat

Always Outnumbered, Never Outgunned
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
AmonZero kaže...
Wolverine kaže...

Grim Fandango Remastered besplatno na GOG-u

 Na listi svih igara stoji 15$ dok kad se pristupi detaljima igre stoji FREE. Klikom na GET IT HERE igra se ne doda uopće na račun i samo me se proslijedi nazad na listu svih igara na GOG.

 jesi se ulogirao na GOG? probaj ponovno kliknut na Get for free, ni meni nije od prve reagiralo kak spada. možda imaju navalu na stranice jer je počeo Winter sale

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Napravih ovo što je kolega predložio. Piše sad na tom baneru da će mi se igra dostavit "soon".

Vidit ćemo dal će do sutra sjest.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice