Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.798
|
čitano: 4.674.846
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Gorstak79 kaže...

https://sortitoutsi.net/shop/product/7/football-manager-2018

 

fm2018, izuzetno niska cijena...nisam provjeravao, ali mislim da inace ide za 50 eura...

 https://www.voidu.com/en/football-manager-2018  - 15.9E

 

A i na steamu je na popustu slj. mj dana

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Football Manager 2018 ima još i jeftinije...

9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

 

na uplayu ima kao neka akcija, za onih njihovih 100 golda dobiješ 20% popusta na slijedeću kupovinu, šta god i ako je već na popustu još ti skinu 20%, tako sam uzeo far cry 5 pa znam. u biti možda ne moraš iskoristiti za iduću kupovinu, dobije se neki kod za upisati. e sad me zanima zna li netko jel taj kod ima neki vremenski rok? jer sam ga mislio iskoristiti za novi assasins creed odysey, al mi ne pada na pamet prednaručivati, već bi uzeo igru ako recenzije budu dobre. dakle pitanje je hoću li moći taj kod za 20% iskoristiti u 10. mjesecu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Cansee kaže...

 

na uplayu ima kao neka akcija, za onih njihovih 100 golda dobiješ 20% popusta na slijedeću kupovinu, šta god i ako je već na popustu još ti skinu 20%, tako sam uzeo far cry 5 pa znam. u biti možda ne moraš iskoristiti za iduću kupovinu, dobije se neki kod za upisati. e sad me zanima zna li netko jel taj kod ima neki vremenski rok? jer sam ga mislio iskoristiti za novi assasins creed odysey, al mi ne pada na pamet prednaručivati, već bi uzeo igru ako recenzije budu dobre. dakle pitanje je hoću li moći taj kod za 20% iskoristiti u 10. mjesecu?

 

 

"If there is an expiration date set for the code it will let you know what that date is in the email you receive with the code."

https://forums.ubi.com/showthread.php/1894991-20-discount-time-limit?highlight=discount+code

 

 

"Please note that this code cannot be applied to pre-orders/pre-purchases, in-game currency, or newly released titles.
A game is no longer considered newly released three months after the official launch date."
https://support.ubi.com/en-US/faqs/000025242/Are-there-any-limitations-with-my-20-Discount-code-Store/

 

 

evo, ukratko nema roka na kod, i nemozes iskoristit na novu igru, a nova igra se ne smatra vise nova nakon 3 mj. od releasea 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Free još 3 sata. 

No me interesa nada!
Moj PC  
1 0 hvala 4
6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
marinn95 kaže...

Free još 3 sata. 

 Ta je igra na androidu free svaki mjesec

9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ako nekog zanima, PUBG je na Steamu snižen na 19.99 Evra

 

https://store.steampowered.com/app/578080/PLAYERUNKNOWNS_BATTLEGROUNDS/

 

Znači da bi trebalo biti još jeftinije na onim strancima tipa Kinguin, allkeyshop, instantgaming ili gdje god kupujete ključeve..

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Nije ni čudo... 19 hiljada negativnih ocjena od 29 hiljada u proteklih 30 dana, kažu puno cheatera, neoptimizirana igra i slično. Ovo je ja mislim prvi put da PUBG bude na sniženju na steamu kako je izašao.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

A jos nije ni poceo summer sale 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Al' samo što nije, kartice su se pojavile.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Swords and Soldiers HD

Free permanent copy of Swords & Soldiers HD!

https://store.steampowered.com/app/63500/Swords_and_Soldiers_HD/

Moj PC  
4 0 hvala 7
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 0:57 (Wolverine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

The Crew 2 - Open Beta - Otvoreno besplatno testiranje nove The Crew igre. Traje od danas (21.6) do ponedjeljka (25.6.) 

 
3 0 hvala 2
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

https://www.humblebundle.com/store/shadowrun-returns-deluxe SHADOWRUN RETURNS DELUXE free na Humble Bundleu 

Benac
Moj PC  
7 0 hvala 11
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
hahhaajaads kaže...

A jos nije ni poceo summer sale 

 Steam store je down, izgleda da kreće 

9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Steam summer sale:

 

Left4Dead 2 za manje od 2 evra:

https://store.steampowered.com/app/550/Left_4_Dead_2/

 

Just Cause 3 XL (znači sve DLCovi) samo 6,74 evra:

https://store.steampowered.com/app/225540/Just_Cause_3/

 

To mi je zapelo za oko, ali sigurno ima još stvari..

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

hello ekipa...dobio sam kod za Battlefield 1 Revolution (trebale bi biti sve mape), a pošto već imam jedan...

...ako je netko zainteresiran za zamjenu ili kupnju istoga neka mi se javi sa ponudom u PM

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Na GOG-u besplatan Darkest Dungeon - Musketeer.

 

Sorry, vrijedi samo ako već imaš Darkest Dungeon.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 9:01 (Micek).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

STALKER sve 3 igre na steamu za 12 eura, kontam da je dobar deal, al ne znam hoću se moći priviknut na takvu grafiku i mehanike od svih ovih modernih igara. opet mi je prežao ne odigrati jer toliki ljudi kažu da im je stalker najbolja igra ikad, i baš mi zvuči kao nešto što bi meni jako odgovaralo, ne mogu opisati kolko mi je žao što nisam igrao kad je izašla

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Cansee kaže...

STALKER sve 3 igre na steamu za 12 eura, kontam da je dobar deal, al ne znam hoću se moći priviknut na takvu grafiku i mehanike od svih ovih modernih igara. opet mi je prežao ne odigrati jer toliki ljudi kažu da im je stalker najbolja igra ikad, i baš mi zvuči kao nešto što bi meni jako odgovaralo, ne mogu opisati kolko mi je žao što nisam igrao kad je izašla

Ako ti je grafika zvijezda vodilja.. Onda nisu igre za tebe, jbg :)
Cuj, ne zna hoce li se moci priviknuti.. Radi ovakvih se sada i rade nedovrseni naslovi bez glave i repa.
Developeri se vode za onom: "Samo ispoliraj detalje i baci marvi da kupuju po 60$" 

Ništa osobno, samo mali osvrt na komentar. Mislim da je zasluženo. Pozdrav.


Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2018 18:08 (birra).
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Naravno da je izgled/grafika bitna. Davno su bila vremena kad smo igrali Tetris i divili se tom prikazu kao čudu moderne tehnologije. Isto tako sa novim autima, što će ti novi auto kad yugo ili golf 1 iz 1987' još dobro voze   

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2018 21:17 (Cesc).
 
2 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Usporedba ti je ravna nuli..

Po meni je grafika zadnja stvar zbog koje bi uzeo neku igricu. Gameplay/mehanika su jedini faktori koji su realno bitni.

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Cesc kaže...

Naravno da je izgled/grafika bitna. Davno su bila vremena kad smo igrali Tetris i divili se tom prikazu kao čudu moderne tehnologije. Isto tako sa novim autima, što će ti novi auto kad yugo ili golf 1 iz 1987' još dobro voze   

 izgled/grafika je bitna kod novih igara. stare igre (ne sve) su i dalje igrive. evo trenutno preko emulatora na retropie-u igram Vagrant Story, 18 godina stara igra , grafika je naravno zastarjela ( i volio bi kad bi Square Enix napravio remaster ove igre), ali igrivost je i dalje odlična. zašto se radi remastere starih igara ako nije zbog igrivosti

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Najbolja stvar od svega je što grafika u stalkeru nije uopće loša, pogotovo u Clear sky i CoP.

SoC je mrvicu mlak, ali Complete mod i goni ako prvi put igraš.

Inače na max postavkama igra izgleda poprilično dobro,

Draža mi je grafika iz stalkera nego iz dobrog dijela današnjih "AAA" igara.

Usto, stalker se nije zapamtio radi grafike(iako je tada ta igra mučila top GPU-ove),

a ako si baš osjetljiv na te stvari, stalker srećom nema nikakvih problema sa manjkom mod scene, gdje imaš gazilijun modova, uključujući grafičkih.

 

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2018 0:20 (Et_Tu_Brute?).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Wolverine kaže...
Cesc kaže...

Naravno da je izgled/grafika bitna. Davno su bila vremena kad smo igrali Tetris i divili se tom prikazu kao čudu moderne tehnologije. Isto tako sa novim autima, što će ti novi auto kad yugo ili golf 1 iz 1987' još dobro voze   

 izgled/grafika je bitna kod novih igara. stare igre (ne sve) su i dalje igrive. evo trenutno preko emulatora na retropie-u igram Vagrant Story, 18 godina stara igra , grafika je naravno zastarjela ( i volio bi kad bi Square Enix napravio remaster ove igre), ali igrivost je i dalje odlična. zašto se radi remastere starih igara ako nije zbog igrivosti

 Svaka čast za odabir igre. Remasteri su odličan poslovni plan. Ne moraš raditi istraživanje tržišta jer su ljudi nostalgični i kupit će sve što ih sjeća na neka "bolja" vremena (osigurana prodaja), nema velikih troškova marketinga jer samo ime ima pull moć prodaje, imaš već osmišljenu igru tako da je ne moraš raditi od nule i na kraju je grafički dotjeraš, tako da ljudi 2x kupe istu igru. Zamisli kupiš Crasha, u 20 godina kupiš 3 nastavka za starije Playstatione, kupiš remasterirani Crash u 2018. i pošto sad dolazi na PC, kupiš još jednu verziju jer više nije ekskluziva za PC. Znači, praktički su izdavači na jednoj igri zaradili 4x. Genijalno  

Why so serious?
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Wolverine kaže...

zašto se radi remastere starih igara ako nije zbog igrivosti

 Zbog brzog i lakog cashgraba.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Nije da je popust, ali Rime GOG key na g2play za zanimljivih 3€...

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
birra kaže...
Cansee kaže...

STALKER sve 3 igre na steamu za 12 eura, kontam da je dobar deal, al ne znam hoću se moći priviknut na takvu grafiku i mehanike od svih ovih modernih igara. opet mi je prežao ne odigrati jer toliki ljudi kažu da im je stalker najbolja igra ikad, i baš mi zvuči kao nešto što bi meni jako odgovaralo, ne mogu opisati kolko mi je žao što nisam igrao kad je izašla

Ako ti je grafika zvijezda vodilja.. Onda nisu igre za tebe, jbg :)
Cuj, ne zna hoce li se moci priviknuti.. Radi ovakvih se sada i rade nedovrseni naslovi bez glave i repa.
Developeri se vode za onom: "Samo ispoliraj detalje i baci marvi da kupuju po 60$" 

Ništa osobno, samo mali osvrt na komentar. Mislim da je zasluženo. Pozdrav.


 

ma nije da sam samo na grafiku nabrijan, ali sam odigrao toliko tih novih igara, da ne znam hoću li se moći uživjeti u svijet sa slabijom grafikom i uvjetno rečeno "primitivnijim mehanikama"

 

u svakom slučaju sam prelomio i kupio sve 3, stavio ujutro skidati pa ću ih isprobati kad dođem kući

11 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ako ti je grafika bitna, to kod Stalkera nije problem.

Ako ti nepaše vannila, imaš overhaul mod koji igru pomladi 10 godina.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Humble Monthly August 2018 Bundle 

Early Unlock: Pay $12 for A Hat in Time, The Escapists 2, Conan Exiles

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice