Razmjena i poklanjanje igara izdvojena tema

poruka: 6.189
|
čitano: 3.630.027
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklananje igara.

Naime u ovoj temi se forumasi mogu razmjenivati za igre, accountove i ostalo, te mogu poklanjati ako zele isto.

 

Ja cu poceti time sto cu poklonoti CoD2 prvom ko se odazove na ovu temu de nadoda nekakvu ponudu za ostale.

EDIT: Cod2 otisao forumasu prorecanin, zato jer odazvao prvi!

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 13:53 (Luxy2501).
Moj PC  
10 2 hvala 5
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
Luxy2501 kaže...

poklonoti CoD2 prvom ko se odazove na ovu temu de nadoda nekakvu ponudu za ostale.

Ja.Imam steam account koji ne koristim,na njemu je CS 1.6 i piratski Black Ops

 

EDIT:Zaboravio pass i mail ://

xf:donatorbubrega steam:donator_bubrega R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 13:30 (donator_bubrega).
12 godina
protjeran
offline
Razmjena i poklananje igara.

Imam steam acc sa ovim igarama:

 

Trenutno ne igram ništa, pa ako se netko želi zamjenit na neodređeno(čim jedan od nas dvoje zaželi nazad svoj acc, razmjenimo ih nazad, vrlo jednostavno) :)

Steam acc za koji se mjenjamo mora bit iste vrijednosti kao i moj:) Neću vas prevarit, možete pitat Ranka Kukumara, OriginalExe, PowerUser-a dal sam pouzdan.

Ako netko želi nek se javi na PP.

 

Hvala na COD-u 2!

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 16:53 (proćerani).
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
proćerani kaže...

Imam steam acc sa ovim igarama:

 

Trenutno ne igram ništa, pa ako se netko želi zamjenit na neodređeno(čim jedan od nas dvoje zaželi nazad svoj acc, razmjenimo ih nazad, vrlo jednostavno) :)

Steam acc za koji se mjenjamo mora bit iste vrijednosti kao i moj:) Neću vas prevarit, možete pitat Ranka Kukumara, OriginalExe, PowerUser-a dal sam pouzdan.

Ako netko želi nek se javi na PP.

nemojte se zahebavat sa steam acc. uvjek ima supka na forumu koji samo cekaju da te namagarce...Beware.

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni tipku PRIJAVI ★★★★★
12 godina
protjeran
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
0verlord kaže...
proćerani kaže...

Imam steam acc sa ovim igarama:

 

Trenutno ne igram ništa, pa ako se netko želi zamjenit na neodređeno(čim jedan od nas dvoje zaželi nazad svoj acc, razmjenimo ih nazad, vrlo jednostavno) :)

Steam acc za koji se mjenjamo mora bit iste vrijednosti kao i moj:) Neću vas prevarit, možete pitat Ranka Kukumara, OriginalExe, PowerUser-a dal sam pouzdan.

Ako netko želi nek se javi na PP.

nemojte se zahebavat sa steam acc. uvjek ima supka na forumu koji samo cekaju da te namagarce...Beware.

 Ma uzimat cu samo od puzdanih forumaša. Ispod 7-8 mjeseci nikako.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
proćerani kaže...
0verlord kaže...
proćerani kaže...

Imam steam acc sa ovim igarama:

 

Trenutno ne igram ništa, pa ako se netko želi zamjenit na neodređeno(čim jedan od nas dvoje zaželi nazad svoj acc, razmjenimo ih nazad, vrlo jednostavno) :)

Steam acc za koji se mjenjamo mora bit iste vrijednosti kao i moj:) Neću vas prevarit, možete pitat Ranka Kukumara, OriginalExe, PowerUser-a dal sam pouzdan.

Ako netko želi nek se javi na PP.

nemojte se zahebavat sa steam acc. uvjek ima supka na forumu koji samo cekaju da te namagarce...Beware.

 Ma uzimat cu samo od puzdanih forumaša. Ispod 7-8 mjeseci nikako.

{#}{#}staz na forumu ne garantira ama bas nista

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni tipku PRIJAVI ★★★★★
12 godina
protjeran
offline
Razmjena i poklananje igara.

Evo npr. od tebe bi sigurno uzeo, jer znam da si pouzdan i aktivan član foruma, i nećeš si ugled na forumu blatit tako da ćeš mene prevarit sa accountom vrijednosti od 200 kn.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.

E ja sam nov ovdje dobar ti je ovaj forum i pratim ga i htio bih pitat jel ima ko igre za xbox live prodat ako je moguce ori

Marko Zelić
13 godina
offline
Razmjena i poklananje igara.
Odlična tema! Ovako, imam na Originu acc na kojem je BF:BC 2 sa Vietnamom. Idealna zamjena bi za mene bila da mi netko da MW 3 (na Steamu) a ja njemu gore navedeno. Ostale ponude molim na PP.
“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklananje igara.

Dakle ja nudim bc2 + vietnam + moh2010 za mw3! (Tako tema funkcionira i ovdje nema razmjena za novac, samo razmjena i poklanjanje) I da ovo je prava ponuda!

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
proćerani kaže...

Imam steam acc sa ovim igarama:

 

Trenutno ne igram ništa, pa ako se netko želi zamjenit na neodređeno(čim jedan od nas dvoje zaželi nazad svoj acc, razmjenimo ih nazad, vrlo jednostavno) :)

Steam acc za koji se mjenjamo mora bit iste vrijednosti kao i moj:) Neću vas prevarit, možete pitat Ranka Kukumara, OriginalExe, PowerUser-a dal sam pouzdan.

Ako netko želi nek se javi na PP.

 

Hvala na COD-u 2!

Također me zanima MW3 ako netko ima, samo da isprobam MP!

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklananje igara.

Hmmm meni je zao ali ja nemam nista za ponudit ali bi htjeo imati CS 1.6 pa ako ima netko tko uopce ne igra igru tu bio bih jako zahvalan!

:)

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 22:17 (DJecko23).
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
Ima li tko da se zeli mjenjat za MW3.Nudim 2BFBC2 Digital Deluxe keya sa Vietnamom
Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
donator_bubrega kaže...
Luxy2501 kaže...

poklonoti CoD2 prvom ko se odazove na ovu temu de nadoda nekakvu ponudu za ostale.

Ja.Imam steam account koji ne koristim,na njemu je CS 1.6 i piratski Black Ops

 

EDIT:Zaboravio pass i mail ://

Daj objasni mi kako možeš imat' piratski Black Ops na steam accountu, molim te...

AKA TheRoko121 (Origin/Steam) ///// Kad narastem bit ću Mentalist.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
roko121roko kaže...
donator_bubrega kaže...
Luxy2501 kaže...

poklonoti CoD2 prvom ko se odazove na ovu temu de nadoda nekakvu ponudu za ostale.

Ja.Imam steam account koji ne koristim,na njemu je CS 1.6 i piratski Black Ops

 

EDIT:Zaboravio pass i mail ://

Daj objasni mi kako možeš imat' piratski Black Ops na steam accountu, molim te...

Imas opciju u steam-u add a new game! :P

13 godina
offline
Razmjena i poklananje igara.

Evo ja imam heroes III complete pack org sa 2 cda pa ak se netko hoce mjenjat {#} sam mi skuplja prasinu ak netko ima losiji komp

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
zelenbic kaže...

Evo ja imam heroes III complete pack org sa 2 cda pa ak se netko hoce mjenjat {#} sam mi skuplja prasinu ak netko ima losiji komp

Ma kakav lošiji komp, ja ga religiozno igram na kompu kakav se kad je ta igra izašla mogao vidjeti samo u Star Treku.{#}

Daleko najbolja igra u HOMM serijalu, definitivna preporuka za sve sporopotezne stratege.

 

[Offtopic apology goes here]

In any moment of decision, the best thing you can do is the right thing, the next best thing is the wrong thing, and the worst thing you can do is nothing. —Roosevelt
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
Promster kaže...
Odlična tema! Ovako, imam na Originu acc na kojem je BF:BC 2 sa Vietnamom. Idealna zamjena bi za mene bila da mi netko da MW 3 (na Steamu) a ja njemu gore navedeno. Ostale ponude molim na PP.

 

“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklananje igara.

Trajno mijenjam svoj steam acc na kojem je "Magicka" za neko drugu igru! ;D

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklananje igara.

Evo nudim unaprijed da ne bi poslije bilo kasno.

 

Kada opet krenu akcije na Steamu oko bozica nudim sljedecu razmjenu:

Kada ME2 i Orcs Must Die budu na akciji, nudim u zamjenu za njih i jos jednu igru sa svojeg wishlista svoj Origin account sa ME2, BF: BC2 Digital Deluxe i MOH 2010 (tako da mi sve igre budu na jednom servisu, Origin mi nije interesantan)

 

Uvjet je da budu barem ove prve dvije igre, a ovisno o akcijama se dogovaramo za trecu.

Cisto primjera radi - sad na ovim akcijama je ME2 na steamu bio 5€ a Orcs Must Die 3€ sto znaci da sam svoj acc procijenio na 8€. Sve i da je jos jedna igra od 3-5€ ukljucena opet mislim da je to fer razmjena.

Vi veri veniversum vivus vici
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklananje igara.

Jel zeli neko mijenjati CS 1.6 na steam-u za moju Magicku! plss :D

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.

Battlefield Bad Company 2 

Mijenjam za : Call of duty 4 + Call of duty 2 Key 

Ili ponudite nešto drugo . {#} 

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklananje igara.

mjenjam dirt 3 org key(GFWL) za black ops nekoristeni key ili hawx 2

Samobor je lepa varoš :))
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2011 21:53 (geek_boy1).
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklananje igara.

posudi li ko black ops?

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2011 20:39 (Tixye).
 
2 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
ima li tko za pokloniiti cod4 org ? bio bi mu zahvalan .. ja sam svoj prodao i sad mi se opet igra :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklananje igara.
Sunburn kaže...

Evo nudim unaprijed da ne bi poslije bilo kasno.

 

Kada opet krenu akcije na Steamu oko bozica nudim sljedecu razmjenu:

Kada ME2 bude na akciji, nudim u zamjenu za njega i jos jednu igru sa svojeg wishlista svoj Origin account sa ME2, BF: BC2 Digital Deluxe i MOH 2010 (tako da mi sve igre budu na jednom servisu, Origin mi nije interesantan)

 

Uvjet je da bude ME2.

Cisto primjera radi - sad na ovim zadnjim akcijama je ME2 na steamu bio 5€ a Orcs Must Die 3€ sto znaci da sam svoj acc procijenio na 8€. Sve i da je jos jedna igra od 3-5€ ukljucena opet mislim da je to fer razmjena.

Bump, updateano. Ponuda jos stoji.

Vi veri veniversum vivus vici
16 godina
offline
Razmjena i poklananje igara.

Mijenjam ili prodajem RAGE Anarchy Edition za PlayStation 3.

U razmjenu prihvaćam samo novije PC igre neaktivirane na Steam, Origin ili nečem sličnom.

http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2011 16:59 (191x7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklananje igara.

Dajem black ops steam acc za bf3 back2karkland ekspanziju(nekoristen kod).

EDIT: Imam i 15% off kupon za kupovinu preko origina.

XFire: armin771 ; Origin: Archy_BiH
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2012 18:11 (Archy).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Razmjena i poklananje igara.

Mjenjam minecraft premium racun za neku steam igru (key ili gift) .  Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklananje igara.

Mijenjam Origin account sa fifom '12 za neku pucačinu na steamu ili originu ne bitno !!

 

 

Također ako želite osnovati dota 2 clan javite se meni  mijenjam 6 keyeva za neku pucačinu noviju/stariju nebitno.

 

 

Kontaktirajte me na steamu  - licnost  pozz  (:

 
1 8 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice