Spin Tires

poruka: 145
|
čitano: 66.802
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Spin Tires

Decki igra li tko MP jogurt? Ako igra molio bih da mi posalje instructions pa da igram i ja :)

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires

Igram i ja jogurt (rado bi kupio, ali nemam niti za cunga-lungu) pa ako e tko da koji puta piz**mo skupa PP :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
dax-lax kaže...

Ima itko kakav savjet kako da izvadim onaj plavi najjadniji kamion prevrnut u vodi? Ustvari, kako vi uopće prevrnute kamione vraćate na noge. S jednim sam se dobro namučio a bio je na ravnom. Na kraju sam se u njega zakucao s onim najvećim 8x8 pa ga vratio na kotače ali i uništio do kraja. Winch nije baš koristan kod takvih situacija kao ni mehanička ruka.

ja uvijek sa kranom uspijem

14 godina
offline
Re: Spin Tires
Razmisljam kupit igru.. Cini mi se dobra.. Jel ima kakvih zadataka ili samo vozis po sumi??
12 godina
offline
Re: Spin Tires
soja kaže...
Razmisljam kupit igru.. Cini mi se dobra.. Jel ima kakvih zadataka ili samo vozis po sumi??

Svaka mapa ima zadatke da odvedes drva na mjesto istovara, a moras si i sva vozila prvo istraziti

LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
14 godina
offline
Re: Spin Tires
Remzi kaže...
soja kaže...
Razmisljam kupit igru.. Cini mi se dobra.. Jel ima kakvih zadataka ili samo vozis po sumi??

Svaka mapa ima zadatke da odvedes drva na mjesto istovara, a moras si i sva vozila prvo istraziti

 

Kupio sam igru.. Krenuo sam sa prvom mapom, Coast.. Došao sam do vozila sa dizalicom za drva i otključao vozilo, te s njim došo do drva, pravilno ga namjestio i sad sam htio sam utovarit drva na prikolicu pomoću crane-a, ali nisam uspio.. Dal nešto krivo radim ili se samo automatski može napunit prikolica?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
soja kaže...
Remzi kaže...
soja kaže...
Razmisljam kupit igru.. Cini mi se dobra.. Jel ima kakvih zadataka ili samo vozis po sumi??

Svaka mapa ima zadatke da odvedes drva na mjesto istovara, a moras si i sva vozila prvo istraziti

 

Kupio sam igru.. Krenuo sam sa prvom mapom, Coast.. Došao sam do vozila sa dizalicom za drva i otključao vozilo, te s njim došo do drva, pravilno ga namjestio i sad sam htio sam utovarit drva na prikolicu pomoću crane-a, ali nisam uspio.. Dal nešto krivo radim ili se samo automatski može napunit prikolica?

to gdje se automatski natovari prikolica oznaceno je kao Lumber na mapi, a mozes i sam natovariti sa kranom ali to nije oznaceno na mapi vec moras sam naci

10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

ima li vijesti kad ce sljedeci update na steam i sta ce biti u njemu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Na facebook stranici objavljuju inače vijesti mada sad već 2 tjedan nisu ništa napisali. Prije su rekli da u nadolazećem patchu dolazi fix kamere i pogled iz kabine, a u budućnosti i vremenski uvjeti te nova vozila pa vjerojatno i koja mapa nova.

 

https://www.facebook.com/Spintires

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Jel ima tko full verziju igre ako moze link da vidim kakva je pa poslje mozda i kupim na steamu Lp

Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
began kaže...

Jel ima tko full verziju igre ako moze link da vidim kakva je pa poslje mozda i kupim na steamu Lp

ima na oficijelnoj stranici pirata s kariba:D

9 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Može se igrati sa dualshock 4?

PSN ID : Arixod dodajte me
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Nisam mogo odolit kupio sam je {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Hill mapa zavrsena , ekipa na okupu :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Zasto mi nece Multiplayer kad mi ocita i udjem u odredjenu sobu pise connecting ali nikad ne connectuje {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Ima ko da bi igro mp add me on steam nick :began

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
began kaže...

Ima ko da bi igro mp add me on steam nick :began

dodacu te ja

10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Plains mapa zavrsena, sta ovo niko nista ne pise zamrla tema, i ovi likove izbace update fix nesta nebitno nikako da poprave onaj bug gdje ti propadne drvo kroz kamion kad manuelno utovaras pravo frustrirajuce ili kad ti zapne ona mala grana medju tockove pa ne mozes nista, dodje mi da uninstal igru zbog toga, ali nadat se da ce popraviti 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Spin Tires

Igra li itko više ? Ima li vijesti od dodavanju novih mapa ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spin Tires
zagi55 kaže...

Igra li itko više ? Ima li vijesti od dodavanju novih mapa ?

 Već su dodali jednu mapu. No u beta verziju tak da ima bugova koje treba riješiti. Nisam skuno još tu beta verziju da vidim na šta liči.

12 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Jesu li napravili save u MP i sredili kameru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spin Tires
Cobralion kaže...

Jesu li napravili save u MP i sredili kameru?

 Nema save-a a kamera i dalje u banani 

10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Sta je sa ovom Pit mapom, bili je ubacili pa je opet izbacili sa ovim zadnjom update?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Spin Tires

Pozz,dal zna netko kako ubaciti mapu u igru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice