Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.624
|
čitano: 1.233.590
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

To je da tebi olakša sljedeću kupovinu, ne vjerujem da oni nemaju u bazi tvoje podatke sa podacima svih ostalih.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
marinek98 kaže...

Je li moguća prijevara prilikom plaćanja? :)

Svaki puta me prevare. Ja bih platio punu cijenu, a oni meni naplate samo 25% {#}

Ivan(4) kaže...

Šta, da te Steam prevari? Namerno sigurno ne, a ne znam ni da je ikome ikad nešto slučajno dvaput naplaćeno (a imao sam situacija da mi naplata štuca, da je moram više puta ponoviti itd).

 

EDIT: Jedino nikad ne koristim opciju "Save my credentials for easy checkout" ili kako već (tj ne dam da mi pamti podatke o kartici). Nije isključeno da je i to nepotrebna predostrožnost, ali imali su hakerskih upada.

Zna stucati kad su Bozicne rasprodaje, pa u onih prvih sat vremena dok svi gledaju nove popuste ili ako opteretis svoj bandwith.

Ja imam spremljene podatke na "glavnom" kompu, bas zbog brzine.

 

Pitanje u vezi ovih Halloween Sale igara.

Imamo gornji dio i donji dio.

Da li ce se gornji dio mijenjati po danima?

Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 7:52 (Chaky).
13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Evo ovako.Prvo evo ispričavam se ako već negdje postoji odgovor na moje pitanje ali eto ja ga nisam našao pa pitam opet.Evo kao i mnogi kupio bih l4d2 jer je na masoovnom sniženju pa eto.Nisam prije kupovo igre preko steama pa baš neznam več imam org na steamu ali sa web shopova.Zanima me da kada ja upišem sve podatke znači karticu i sve prihvatim i to kako to radi.Jel on meni odmah skine novce ili nakon nekog vremena.I još me zanima jako dali postoji kaka poštarina?Ili već što.Eto tako ako je neko ko se kuži u to voljan da mi odgovori bio bih mu jako zahvalan.I molim da mi kaže što prije jer akcija ističe do sutra {#}Hvala.

Antonio Jozic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Deva12 kaže...

...Zanima me da kada ja upišem sve podatke znači karticu i sve prihvatim i to kako to radi.Jel on meni odmah skine novce ili nakon nekog vremena.I još me zanima jako dali postoji kaka poštarina?Ili već što...

Logiraš se sa svojim Steam accountom, odeš na igru i pritisni "Add to cart".

Nakon toga pritisneš "Purchase for myself"

Pod Payment method odabereš u padajućem izborniku PayPal (ili neku drugu opciju kojom plaćaš).

Ispuniš podatke od PayPala (ili od kartice) s tim da kad popunjavaš te rubrike podaci ti se moraju poklapati s podacima na PayPalu/kartici.

Continue->Begin PayPal Purchase

Nakon toga te Steam preusmjerava na PayPal gdje se logiraš na svoj PayPal račun i prihvaćaš kupnju. Kod kartica (Visa i sl.) je malo drugačiji postupak.

Dosta je jednostavno i vodiš se logikom kupovanja kao u drugim web shopovima.

 

Mislim da ti skida odmah s kartice ili u nekom kraćem roku.

Nemaš nikakve poštarine jer to nije dostava predmeta već ti se igra pojavi u tvojem Steam libraryu.

Na e-mail trebaš dobiti i potvrdu o transakciji od strane PayPala i potvrdu od Steama za kupnju igre.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Znači da budem siguran nema poštarine znači igrica je 25 kn i to je to.I da visom ću al to ću vidjeti.Glavno sam htio znati jel ima poštarinu :D

 

DEVA
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Jel mi može netko uzeti Orcs Must Die! 2 - The Complete Pack i Soundtrack za nekih 90kn, sad je na sniženju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Imam pitanjce imam nekoliko igara na steamu koje više ne želim i gotovo ih uppce nisam igrao

 

npr. Portal 2, half life 2, tf 2

 

i sad da li ih mogu deaktivirat i proslijedit nekome drugome?

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2012 11:46 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Kratko i jasno ne. :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
dex3108 kaže...

Kratko i jasno ne. :D

tak sam si i mislio :(

 

a imam hrpu igara koje igram pa mi se neisplati to sve prodat :(

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Zato ako kupujes novu igru/e,a nisi siguran dali ju želiš igrati(iako je to malo weird),

lijepo ju "odložiš" u svoj steam inventory.

Steam inventory,nemožeš reći da te sam steam nije to pitao jer se to dogodi svaki put kad kupiš

ili dobiješ igru kao gift.

I onda lijepo iz svog steam inventorija kad se odlučiš možeš dodati tu igru na svoju game listu,pokloniti je nekome ili obaviti trade sa nekim  za neku drugu igru.

 

Eto,par "tipova" do mene.  ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2012 12:39 (Vixi).
13 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ljudi moze pomoc? Nisam jedno tjedan dva igrao nista na steamu i idem se logirati i cijelo vrijeme mi izbacuje krivo ime ili sifra a 100% je tocno. Nista prvo sto sam pomislio da sam promjenio sifru pa sam zaboravio i posaljem ja ono da mi stavi neku random sifru i posalju je na mail, ali na mail nista ne dolazi i ja se vec zabrinuo, pogledao sam jos jedan mail ali ne, nema. Nadjem ja link na svoj profil i imam sta vidjeti, ime promjenjeno u nekakav iJECT i profil privatan nemoze se nista vidjeti niti ga dodati za prijatelja i sl. Sto da radim sada? Da imam nesto jadno na tome ne bi nista rekao ali na njemu mi je mw3, assassins creed pack i counter strike pack

----softmodam sve Nintendo Wii konzole----
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ostavio si negdje login podatke. Kontaktiraj Steam Support i reci da ti je nalog uzeo neko, oni ce te pitati da im posaljes dokaz o kupovini pa ces im morati slati izvod ili paypal listing sta ti vec budu trazili. Iduci put ukljuci steam guard i bolje zastiti nalog :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

doma sve radi ko urica. Dođem u studentski dom ERROR: steam.exe (main exception): TO run Steam, you must first connect to the internet. Tražio rješenje, ništa pametnog našao, pa ako je netko imao problem i riješio ga da da odgovor. HVALA!

League of Legends Nick (WEST): mp14 cro ( novi acc- dobio ga od jednog clana foruma.. hvala :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Nagađanje, ali, ako ti inače u domu net radi normalno, rekao bih da vam je u neki sadista blokirao pristup Steamovim serverima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2012 2:38 (Ivan(4)).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Po odluci glavnog domskog admina, vjerojatno gospodina Bernarda, blokirani su portovi potrebni da bi se koristio Steam. Pa dok se ilegalne igre i dalje skidaju na veliko preko torrenta oni koji ih kupuju legalno si mogu popušiti k******. I koliko ja znam nema ti pomoći. Možeš jedino koristiti offline mod ili naći neki drugi način da se spojiš na net.

Ako se smatraš dovoljno nadobudnim obrati se u ured g. Bernarda Grgića, Savska cesta 25 ili na email bernard.grgic@sczg.hr. Bog ti pomogao ;)
Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Svašta ću čuti :)... Ništa, skupite se i mobajte ga...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Najjače mi je od svega što Origin radi bez problema.

League of Legends Nick (WEST): mp14 cro ( novi acc- dobio ga od jednog clana foruma.. hvala :))
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
null kaže...

Najjače mi je od svega što Origin radi bez problema.

Jbga, to ti je samo dokaz koliko je popularan :)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
dex3108 kaže...

Ostavio si negdje login podatke. Kontaktiraj Steam Support i reci da ti je nalog uzeo neko, oni ce te pitati da im posaljes dokaz o kupovini pa ces im morati slati izvod ili paypal listing sta ti vec budu trazili. Iduci put ukljuci steam guard i bolje zastiti nalog :D

U tom i je stvar, imam steam guard ali da moram poraditi na sifri :P

Posto sam ja dobio od prijatelja taj account na njemu je bio samo mw3 kojeg je kupio neznam di sad tocno ali uglavnom ove ostale igre sam dobio na tradeu, sta onda da im posaljem samo racun od mw3? 

----softmodam sve Nintendo Wii konzole----
16 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ako imaš Steam Guard, onda treba posebno da obratiš pažnju na šifru na mailu koji je povezan sa Steamom (preko koga idu potvrde za Steam Guard). Ili je to, ili ni ti ni prijatelj niste promenili šifru od kad je on nabavio taj account.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Ivan(4) kaže...

Ako imaš Steam Guard, onda treba posebno da obratiš pažnju na šifru na mailu koji je povezan sa Steamom (preko koga idu potvrde za Steam Guard). Ili je to, ili ni ti ni prijatelj niste promenili šifru od kad je on nabavio taj account.

Nije, ja sam promjenio sifru ali sad sam skuzio da mi je ista kao i mail...uglavnom, ja njima posaljem znaci racun od igrice? moze slika cd keya ili bas racun?

----softmodam sve Nintendo Wii konzole----
16 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Može slika CD keya.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Prvo im posalji poruku da ti je neko upao u nalog i kako ti treba pomoc. Onice ti onda reci sta im trebas poslati. Ako saljes key moras ispod key-a napisati broj svoga slucaja sa Steam Supporta ali sve ce ti oni objasniti. 

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
dex3108 kaže...

Prvo im posalji poruku da ti je neko upao u nalog i kako ti treba pomoc. Onice ti onda reci sta im trebas poslati. Ako saljes key moras ispod key-a napisati broj svoga slucaja sa Steam Supporta ali sve ce ti oni objasniti. 

Uredu, sad da nadjem sve papire te sto treba i poslat cu pa javim kaj su mi odgovorili, fala decki :)

----softmodam sve Nintendo Wii konzole----
15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Upravo sam kupio GTA IV: Complete Edition sa GTA IV i Episodes from Liberty City. Samo 8 eurića, navalite :)

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pozdrav,imam jedno pomalo glupo pitanje na koje bas i nisam nasao odgovor na googlu...

kako da u steam postavkama promijenim tj za instaliranje postavim DISC D umjesto DISC C?hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
marjag kaže...

Pozdrav,imam jedno pomalo glupo pitanje na koje bas i nisam nasao odgovor na googlu...

kako da u steam postavkama promijenim tj za instaliranje postavim DISC D umjesto DISC C?hvala

Tokom instalacije Steam-a biraš destinaciju instalacije i samim time lokaciju gdje će se sve igre downloadati. Ali možeš to sve i naknadno napraviti. Prati ove upute

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
14 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

vec drugi put dobio dotu 2 :)) kao gift

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
kuleee kaže...

Upravo sam kupio GTA IV: Complete Edition sa GTA IV i Episodes from Liberty City. Samo 8 eurića, navalite :)

 

meni pokazuje 35 eura?!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice