Trazim preporuku za novu igru :D

poruka: 28
|
čitano: 6.493
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

Pozz svima!

 

Naime, trazim/molim preporuke za neke dobre igre unutar RPG svijeta :D 

Skyrim sam izigrao udruz i popreko i dosadan je vec postao,prije sam igrao dosta WoW-a ali ekipa se raspala i sad vise nije to to, plus sto nemam vise toliko vremena :D 

Zanimaju me igre tipa dakle Skyrim-a, pa npr. Darksiders, Dishonored i slicni. 

Bitni su open world,survival uvijek prolazi,combat i crafting sistem da je dobar i da nije dosadna igra nakon nekoliko levela odigranih :D 

Naravno RPG nije jedini koji moze ici u preporuku, prolaze i RTS-ovi, MMO...pa cak i neki FPS pod uvijek da nije CoD sa sarenim oruzijem haha :P

 

hvala svakome tko posta i da savjet unaprijed :D 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

Nije open world, ali možeš probat Dark Souls. Isto tako, Final Fantasy je odličan serijal, a open world je.

 

Inače, za ovo postoji tema, preporuke igara za vaš PC, pa pitaj tamo, ovo će moderatori najvjerojatnije zatvoriti :)

 
2 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

Ako nemaš vremena, Doom za razbibrigu. AC Syndicate, GTA V, možda The Wolf Among Us.

Avanture poput Monkey Islanda i Broken Sworda?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D
footballer kaže...

Nije open world, ali možeš probat Dark Souls. Isto tako, Final Fantasy je odličan serijal, a open world je.

 

Inače, za ovo postoji tema, preporuke igara za vaš PC, pa pitaj tamo, ovo će moderatori najvjerojatnije zatvoriti :)

FF VII , VIII igrao prije, ali nije losa ideja i moglo bi se vratiti na to pomalo. Dark Souls nekako se ne mogu odluciti hahaha

 

 Vidio sam tu temu, ali je ugl po specifikacijama PC-a trazeno. Moj Pc je dobar i moze svasta pokrenuti tako da mi ne igra ulogu to. Zato i jesam startao temu. A ako je zatvore jer nisam postovao pravila, moje isprike unaprijed koji god moderator naide :(

 

chutac kaže...

Ako nemaš vremena, Doom za razbibrigu. AC Syndicate, GTA V, možda The Wolf Among Us.

Avanture poput Monkey Islanda i Broken Sworda?

 Imam vremena popodne/navecer ovisi o smjeni koju radim i ovako obavezama.  GTA mi se nikad nije previse svidao,Mafia uvijek bila bolja ali nadam se nekoj ok ponudi pa priustim si Mafia 3 :D 

Jedna od blesavih igara je bila How To Survive 2 preko Steam-a i odlican princip igre samo nekako dosadila brzo.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 21:49 (ŠimaVk).
15 godina
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

Niste čovjeku preporučili TheWitcher 3 Wild Hunt - 10/10 za igru.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
7 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D

Nabavio neki dan, ali nikako da instaliram i probam... :P

15 godina
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D
ŠimaVk kaže...

Nabavio neki dan, ali nikako da instaliram i probam... :P

 Što prije to bolje, ekstra dobra igra.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D

Morrowind?

Rpg di te igra ne vodi za ruku kroz svijet ko Skyrim nego se mora malo i potrudit.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

Ako mogu i stariji RPG onda može probati i Gothic 3 sa community patchem.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

prebaci se na fallout 3, fo new vegas i fallout 4 (probaj na survival) ;)

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D

Elder Scrolls Online

Neverwinter

 

to su dva MMO RPG naslova koja imaju tonu single player contenta i jako su dobri a jeftini (eso 10$, neverwinter free)

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2017 13:24 (chaselol).
6 godina
protjeran
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

imas mukte Black Desert MMO, koji je IMHO Witcher 3 Free MMO, bar po grafici...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

Isprobaj Don't Starve (singleplayer verzija) ili Don't Starve Together (multiplayer verzija). Izazovna 2D survival igra u kojoj je važno preživjeti što duže. Proporučujem da kupiš multplayer verziju jer je zabavnije (i lakše) sa prijateljima i kod kupnje dobivaš dvije kopije od koje jednu možeš dati prijatelju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

Dragon's Prophet teško svakome sjedne,zato što je poprilično puna detalja i opcija,ali kada  sjedne,nevjerovatno zarazna.

Dekaron Prije desetak godina jako popularna igra,nakon cega je drasticno pala.Zadnjih mjesec dana biljezi velik porast igraca-navodno zbog drasticnih promjena u samoj igri?Inace,vrlo zarazno.

Igrao si WoW?Iako se meni ne sviđa,šta je sa WoT?

War thunder WWII tenkići i avoni u preljepoj igri u međusobnim bitkama na kilometarskim mapama.

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D
Milka30 kaže...

 

War thunder WWII tenkići i avoni u preljepoj igri u međusobnim bitkama na kilometarskim mapama.

 

aj da se odma i ja nadovežem na ovu temu, pošto mi je pitanje slično. Ponukan filmom Dunkirk, sad sam baš nabrijan na neku pilotsku igru, al da je nova i po mogućnosti za PC, iako može i za PS4 ako je baš neka odlična. super bi mi bilo da su ti avioni iz WW2, ali ako ima neka sa novijim nije problema ako je neka odlična. 

Znači taj war thunder nije loš? al koliko vidim to je samo online multiplayer jel? ne bi imao ništa protiv i malo singleplayera, kampanje

12 godina
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D
Cansee kaže...

 

aj da se odma i ja nadovežem na ovu temu, pošto mi je pitanje slično. Ponukan filmom Dunkirk, sad sam baš nabrijan na neku pilotsku igru, al da je nova i po mogućnosti za PC, iako može i za PS4 ako je baš neka odlična. super bi mi bilo da su ti avioni iz WW2, ali ako ima neka sa novijim nije problema ako je neka odlična. 

Znači taj war thunder nije loš? al koliko vidim to je samo online multiplayer jel? ne bi imao ništa protiv i malo singleplayera, kampanje

War thunder je odgovorno tvrdim trenutno najbolja simulacija aviona.

Sto se tice multiplaya djeli se na Arcade,Realistic i Simulator.

Arcade je voznja aviona sa time da ti pokazuje di trebas pucati(dosta zabavno i zanimljivo)

Realistic ti je vec jebenije,nema pokazivaca,moras paziti na pucanje krila,tockova usljed opterecenja,gubitak goriva,pregrijavanje masine....

Simulator je cista simulacija sa pogledom iz pilotove prespektive,ultra tesko i samo za napredne igrace!

Isto tako imas i kampanju sa bitkama iz povjesti WW2-singleplay.

 

Svi avioni su detaljno napraviti i sa svim povjesno indeticnim detaljima.

Sama igra na max postavkama izgleda bolesno,ali zahtjeva i jaci hardware.

 

Isto tako omoguceni su i tenkovi ww2,a uskoro i brodovi za širu javnost.

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
9 godina
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D
Milka30 kaže...
Cansee kaže...

 

 

War thunder je odgovorno tvrdim trenutno najbolja simulacija aviona.

 

 

 i to sve bespla?

12 godina
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D
Cansee kaže...

 i to sve bespla?

Yup!

Trenutno su brodovi "beta testeri" i treba platiti ako ih zelis igrati,ali kasnije kada ih testiraju i oni ce biti besplatni!

Naravno,imas i premium avione/tenkove koji se placaju...no to je standard u free igrama.

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
10 godina
neaktivan
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

Da se priključim temi. Da li ima netko preporuku igre kao Gothic3? Konkretno, da je combat jednostavan, mapa ogromna i raznolika i grafika barem na razini Gothic3. Bitno mi je da ima tipa dio gdje je zima, pustinje i slično. Priča nije toliko bitna. Sve ove "poznate" naslove kao što je Skyrim, Witcher i slično ne želim jer sam ih ili prešao ili nisu moj đir. Tražim neku igru koja je prošla ispod radara, nije toliko popularna ili jednostavno je pokupila loše review iz nekog razloga, ali je u biti dobra igra kao Gothic3 npr. Preferiram taj neki fantasy svijet pored apokaliptičnog kao u Falloutu ili bilo kojeg drugog.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D
decartes kaže...

Da se priključim temi. Da li ima netko preporuku igre kao Gothic3? Konkretno, da je combat jednostavan, mapa ogromna i raznolika i grafika barem na razini Gothic3. Bitno mi je da ima tipa dio gdje je zima, pustinje i slično. Priča nije toliko bitna. Sve ove "poznate" naslove kao što je Skyrim, Witcher i slično ne želim jer sam ih ili prešao ili nisu moj đir. Tražim neku igru koja je prošla ispod radara, nije toliko popularna ili jednostavno je pokupila loše review iz nekog razloga, ali je u biti dobra igra kao Gothic3 npr. Preferiram taj neki fantasy svijet pored apokaliptičnog kao u Falloutu ili bilo kojeg drugog.

 Two Worlds?

12 godina
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D
Suicide gui
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D
decartes kaže...

Da se priključim temi. Da li ima netko preporuku igre kao Gothic3? Konkretno, da je combat jednostavan, mapa ogromna i raznolika i grafika barem na razini Gothic3. Bitno mi je da ima tipa dio gdje je zima, pustinje i slično. Priča nije toliko bitna. Sve ove "poznate" naslove kao što je Skyrim, Witcher i slično ne želim jer sam ih ili prešao ili nisu moj đir. Tražim neku igru koja je prošla ispod radara, nije toliko popularna ili jednostavno je pokupila loše review iz nekog razloga, ali je u biti dobra igra kao Gothic3 npr. Preferiram taj neki fantasy svijet pored apokaliptičnog kao u Falloutu ili bilo kojeg drugog.

 Pretpostavljam da si prešao dodatak Gothic 3: Forsaken Gods, ako nisi, eto što možeš dalje igrati.

 

 

Također najbliže Gothic 3 što možeš naći su Arcania: Gothic 4

 

i

Arcania: Fall of Setarrif

 

 

Također ti preporučujem serijal Risen 1,2 i 3 nastali od kompanije Piranha Bytes koji su napravili Gothic.

 

 

Risen 1 sam prešao i dobar je bio, dok drugi i treći dio nisam igrao.

 

 

Nešto slično...

Reckoning: Kingdoms of Amular

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

Gorštak, ne slažeš se sa prijedlozima?

 

Vidim da mi redovito lupaš TD, imaš neki problem?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D
decartes kaže...

Da se priključim temi. Da li ima netko preporuku igre kao Gothic3? Konkretno, da je combat jednostavan, mapa ogromna i raznolika i grafika barem na razini Gothic3. Bitno mi je da ima tipa dio gdje je zima, pustinje i slično. 

 Risen trilogija je ono što tražiš.

15 godina
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

 

pusti sve, izašao je original sin 2

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Trazim preporuku za novu igru :D

Može preporuka nakon dead rising serijala i lare. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D

Dying Light, Metro 2033 Redux i Metro Last Light Redux ako nisi igrao

6 godina
neaktivan
offline
Re: Trazim preporuku za novu igru :D

Hvala. Sad sam bacio oko. Probat ću s Dying light čini mi se relaksirajuća...palica,vodovodna cijev i zombiji...dobitna kombinacija za mene...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice