Razmjena game saveova

poruka: 185
|
čitano: 76.089
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena game saveova

Eto forumasi posto mi se nekoliko puta dogodilo da sam reinstalirao os a zaboravio pospremit saveove svojih igara, otvorio sam ovu temu u kojoj bi ih mogli razmjenjivati.

Da se izbjegne postanje linkova na svakojake gluposti tipa No brain i slicno, sejvovi neka se razmjenjuju putem privatnih poruka. Takodjer molim bez postanja mail adresa da se ne bi zloupotrijebile (spam).

Post bi trebao izgledati ovako:

 

Trazim save game od: Far cry 2 na 80% (ili kako vec to ide u kojoj igri)

Opis: save prije ulaska u zatvor di se susretnete sa Jackalom.

 

Takodjer ako ste dobili trazeno bilo bi pozeljno precrtati post da. Eto to bi bilo to. Eh da, meni treba taj sejv pa ako netko ima, pp open.Cool

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
34 0 hvala 23
15 godina
offline
Razmjena game saveova

evo ja imam nekoliko savegamea, pa ako treba neko nek javi koji treba pa mu ja šaljem ako ne zauzima puno mb, jer imam sporu vezu...

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
1 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena game saveova

IVO dobra tema.

Imam assassins creed 1 , piratska verzija (onu kad dođeš do jerusalema i ruši se ) .

Moje pitanje je : hoću li barem malo odigrati barem malo poslije jerusalema sa savegameom   ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2009 22:26 (schemso).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena game saveova

Samo da kažem onima koji ne znaju.100%-tne saveove možete naći na gamecopyworld.com

oko za oko,pasta za zube
 
9 0 hvala 9
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena game saveova

Ima li tko GTA IV save na 47%?

 

EDIT:

 

Ako nitko nema nek mi odg. na ovo pitanje:

 

Skinuo sam GTA IV save na 100% i sad ne znam u koju ga mapu staviti, nigdje ne vidim saves?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2009 11:31 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razmjena game saveova
Fićo_CoD 5 kaže...

Ima li tko GTA IV save na 47%?

 

EDIT:

 

Ako nitko nema nek mi odg. na ovo pitanje:

 

Skinuo sam GTA IV save na 100% i sad ne znam u koju ga mapu staviti, nigdje ne vidim saves?

nemozes ga nigdje stavit. nece nis vrjedit zato sto ti je savegame povezan sa live-om, pa prvo moras skinu xliveless da

bi mogo stavljat savegameove koje oces al onda nemres igrat multiplayer

[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/622618458.png[/IMG][/URL] UMTS... :-\
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razmjena game saveova
delete
[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/622618458.png[/IMG][/URL] UMTS... :-\
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2010 15:52 (8ax).
16 godina
offline
Razmjena game saveova

IVO ovo ti je odlična tema....jako korisna....zasad ne trebam ništa, ali mislim da ću ubuduće navraćivat ovamo....

BUG je IT biblija!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razmjena game saveova
dncrmt kaže...

Samo da kažem onima koji ne znaju.100%-tne saveove možete naći na gamecopyworld.com

A gdje točno? Dao si link na početnu stranicu.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Razmjena game saveova
Tvrdy kaže...
dncrmt kaže...

Samo da kažem onima koji ne znaju.100%-tne saveove možete naći na gamecopyworld.com

A gdje točno? Dao si link na početnu stranicu.

Klikni na bilo koji mirror i prihvati uvijete korištenja i to je to.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razmjena game saveova

pa jel tolko teško kliknut na neki mirror i dalje malo prošvrljat... ili u search upisati igru koja ti treba...

 

 

A šteta, mislio sam da postoji neki dio sitea gdje su saves za sve moguće igre. Ako nešto ne propuštam, jedino što sam našao je da kod nekih igara (ne svih) osim silnih no-cd patcheva, trainera i sl. možeš naći i kolekciju save pozicija.

Valjda postoji nešto bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Razmjena game saveova
Tvrdy kaže...
A šteta, mislio sam da postoji neki dio sitea gdje su saves za sve moguće igre. Ako nešto ne propuštam, jedino što sam našao je da kod nekih igara (ne svih) osim silnih no-cd patcheva, trainera i sl. možeš naći i kolekciju save pozicija.

Valjda postoji nešto bolje.

evo ti ovaj link - game index

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razmjena game saveova
jurluk kaže...

evo ja imam nekoliko savegamea, pa ako treba neko nek javi koji treba pa mu ja šaljem ako ne zauzima puno mb, jer imam sporu vezu...

bi li mogao undercover ul ? 

15 godina
offline
RE: Razmjena game saveova
mandAbih kaže...

bi li mogao undercover ul ? 

evo ga. skini odavde, raspakiraj i mapu NFS Undercover stavi u dokumente

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razmjena game saveova

Šta imas od San Andreasa baš sam to išo jučer tražit al nisam našao niš??

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Razmjena game saveova
8ax kaže...
8ax kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...

Ima li tko GTA IV save na 47%?

 

EDIT:

 

Ako nitko nema nek mi odg. na ovo pitanje:

 

Skinuo sam GTA IV save na 100% i sad ne znam u koju ga mapu staviti, nigdje ne vidim saves?

nemozes ga nigdje stavit. nece nis vrjedit zato sto ti je savegame povezan sa live-om, pa prvo moras skinut xliveless da

bi mogo stavljat savegameove koje oces al onda nemres igrat multiplayer

 

zašto ne bi mogao? prebaciš to u My Documets, (točnije, ovaj folder: C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\GTA SA\GTA San Andreas User Files).

 

samo moraš paziti da ako se tvoj savefile zove GTASAsf8.b da prvo obrišeš taj file, pa onda staviš novi

 

15 godina
offline
RE: Razmjena game saveova
vikipros kaže...

Šta imas od San Andreasa baš sam to išo jučer tražit al nisam našao niš??

evo pa pogledaj... ne znam točno kakva je situacija, jer sam to davno davno igro

 

download

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena game saveova
jel ima neko prototype al treba mi sam do 25 misije zato kaj nemrem prec ono di trebam cuvat tenk ... (neda mi se),... ja mogu dat od assassins creeda, mw2,... 100%
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena game saveova

Savegames svake misije od GTA: San Andreas - - - -  KLIK

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena game saveova

meni treba za LEGO Star Wars 1, 100 % prijeđeno. ne mogu nigdi nać... Mršti se

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Razmjena game saveova

Treba mi save za Farming Simulator 2009

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Razmjena game saveova
Mato_Ivanovac kaže...

Treba mi save za Farming Simulator 2009

Evo našao sam nešto, nisam siguran jel virus pa pazi... LINK

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Razmjena game saveova
APazinjan kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Treba mi save za Farming Simulator 2009

Evo našao sam nešto, nisam siguran jel virus pa pazi... LINK

Hvala!

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
protjeran
offline
Razmjena game saveova

OFF Topic:

 

Ova tema je otvorena na moj rodjendan.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Razmjena game saveova
APazinjan kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Treba mi save za Farming Simulator 2009

Evo našao sam nešto, nisam siguran jel virus pa pazi... LINK

Eh nije virus al ima password taj rar jel mi moš dat link gdje si našao taj link od savesa? HVALA UNAPRIJED!

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
15 godina
offline
Razmjena game saveova

Treba mi 100%game save od CoD:MW2.

Skoro sam završio igru i onda kad sam je sljedeći put upalio resetiralo mi se save i moram ispočetka a ne da mi se.Mršti se

Luckyluke!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Razmjena game saveova
Mato_Ivanovac kaže...
APazinjan kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Treba mi save za Farming Simulator 2009

Evo našao sam nešto, nisam siguran jel virus pa pazi... LINK

Eh nije virus al ima password taj rar jel mi moš dat link gdje si našao taj link od savesa? HVALA UNAPRIJED!

Nažalost to sam našao preko rapidshare tražilice a nije pisao izvor, probat ću pronaći al mislim da ima neki WinRAR password cracker iako neznam kako radi...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Razmjena game saveova
luckyluke kaže...

Treba mi 100%game save od CoD:MW2.

Skoro sam završio igru i onda kad sam je sljedeći put upalio resetiralo mi se save i moram ispočetka a ne da mi se.Mršti se

probaj s ovim

NIJE MOJ, NAŠAO SAM NA NETU...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
offline
RE: Razmjena game saveova
APazinjan kaže...
luckyluke kaže...

Treba mi 100%game save od CoD:MW2.

Skoro sam završio igru i onda kad sam je sljedeći put upalio resetiralo mi se save i moram ispočetka a ne da mi se.Mršti se

probaj s ovim

NIJE MOJ, NAŠAO SAM NA NETU...

Error na stranici.

Luckyluke!
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena game saveova

Ima li netko save od batman arkham asylum nakon onog bossa mislim da se zove bane jer mi uvijek izbaci grešku nakon toga, već mi je netko sa bug-a poslao save ali sam ga slučajno izbrisao i treba li još nešto uz taj save kopirati jer mi je prvi put za save pisalo da je corrupted?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice