Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.250
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Izgleda da nas još malo dijeli od najave Red Dead Redemptiona 2 (koji će se vjerojatno zvati Legends of the West kako tvrde razni izvori za sada..).

Ovaj bi nastavak trebao biti dostupan na svim platformama uključujući PC (napokon su došli pameti), čemu je vrlo vjerojatno pridonio ogroman uspjeh GTA V na toj platformi.

 

Za sada dostupne informacije uglavnom su skupljene sa raznih strana i treba ih uzeti sa zrnom soli dok Rockstar ne odluči službeno predstaviti naslov.

 

Procurila je i mapa koja je nekoliko puta veća od one u prvom dijelu.

 

 

Igrači na forumu:

Dado_ZG78

DeniZg

Seki001

Cansee

MasterG

 

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 8:40 (Dado_ZG78).
Moj PC  
10 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Samo naprijed, neka izade i na PC-u jer definitivno bi to puno,puno bolje izgledalo.

U ono vrijeme, kad je izasao RDR, kupio sam zbog njega xbox360 i nakon sto sam presao igru, odmah sam ga i prodao. Mislim, da to dovoljno govori o igri 

Jednostavno, nakon sati i sati odgledanih gameplay videa na youtube-u, rekao sam sam sebi, moras to iskusiti... i nisam pozalio.

Prica je bila vrh, jedna od boljih stvarno, samo mi nikako nije lezao taj controler u rukama i trebalo mi je dosta da se naviknem... ali opet, PC je PC.

 

edit: vidim da je to bilo jos "davne" 2010. (kad je izasao RDR), kako vrijeme brzo leti...

i sad se malo prisjecam igre, jedina zamjerka je bila sto je glavna prica traja prekratko, nekih 20 h igranja

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2016 23:15 (rebelsy).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
rebelsy kaže...

 jedina zamjerka je bila sto je glavna prica traja prekratko, nekih 20 h igranja

 Da, nadam se da će dvojka biti barem 4x toliko ;)

 Također, danas je praksa dodavanja contenta u formi raznih DLC-ova još mjesecima nakon izlaska 'osnovne verzije', a kako GTA V dan danas dobiva dodatke i to besplatno, nadam se sličnom modelu i za RDR2.

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Izgleda da će RDR2 biti prequel...

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

 

Ovaj bi nastavak trebao biti dostupan na svim platformama uključujući PC (napokon su došli pameti), čemu je vrlo vjerojatno pridonio ogroman uspjeh GTA V na toj platformi.

 Nisam upućen baš u ovo ali bilo bi fantastično da zbilja tako bude. Izvor?

15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Originalna igra je bila jednostavno fenomenalna.

PS je sada kod malog u sobi, ali kada dodje RDR2 sigurno "useljavam" kod njega u sobu na neko vrijeme 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

a ja ko za vraga nisam prešao prvi dio, igrao sam možda 5-6 sati, spletom okolnosti nisam mogao više igrati a brat prodao sony 3 i kupio četvorku, jel se zna možda jel bi prvi RDR mogao biti remasteriran za ps4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

a ja ko za vraga nisam prešao prvi dio, igrao sam možda 5-6 sati, spletom okolnosti nisam mogao više igrati a brat prodao sony 3 i kupio četvorku, jel se zna možda jel bi prvi RDR mogao biti remasteriran za ps4?

 Nezna se, ali bi bilo super da naprave kao i The Last Of Us

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
David87 kaže...
Cansee kaže...

a ja ko za vraga nisam prešao prvi dio, igrao sam možda 5-6 sati, spletom okolnosti nisam mogao više igrati a brat prodao sony 3 i kupio četvorku, jel se zna možda jel bi prvi RDR mogao biti remasteriran za ps4?

 Nezna se, ali bi bilo super da naprave kao i The Last Of Us

 pa da, a idealno bi bilo da na E3 najave RDR2 i i da će RDR1 izaći remasteriran i na ps4 i na PC, sad ne znam jel postoje šanse za to

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Teško :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...
Dado_ZG78 kaže...

 

Ovaj bi nastavak trebao biti dostupan na svim platformama uključujući PC (napokon su došli pameti), čemu je vrlo vjerojatno pridonio ogroman uspjeh GTA V na toj platformi.

 Nisam upućen baš u ovo ali bilo bi fantastično da zbilja tako bude. Izvor?

 Za sada nije ništa službeno potvrđeno od Rockstara, svi nestrpljivo čekamo ;) 

 

Recimo:
 Izvor_1

 Izvor_2

 Izvor_3

Lijep pozdrav ;)
13 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

eh kad se sjetim 2010. kada sam igrao rdr, dobra stara vremena, bez brige i pameti :D

iskreno se nadam da ce rdr2 izac zato sto je bila jedna od najboljih open world igara (barem po meni) :)

 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Što mislite, hoće li ovaj put bit novi Red Dead za PC ? Ja mislim da hoće, ali nikad ne znaš sa Rockstar-om.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
AngryBird kaže...

Što mislite, hoće li ovaj put bit novi Red Dead za PC ? Ja mislim da hoće, ali nikad ne znaš sa Rockstar-om.

 

 Trebao bi biti i za PC, Rockstar je naučio lekciju sa GTA V ;) 

Lijep pozdrav ;)
8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...
AngryBird kaže...

Što mislite, hoće li ovaj put bit novi Red Dead za PC ? Ja mislim da hoće, ali nikad ne znaš sa Rockstar-om.

 

 Trebao bi biti i za PC, Rockstar je naučio lekciju sa GTA V ;) 

 Kakvu lekciju ? :D


Nego RDR mi je bolja igra neg bilo koji GTA. Vise uzivam u igrama sa jacom pricom kaj RDR definitivno je.

 

E sad zasto RDR nije doso na PC ?

Odgovor na linku.

https://www.vg247.com/2015/09/28/rockstar-never-seriously-considered-a-pc-port-of-red-dead-redemption-says-former-employee/

8 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Ono sto su oni uradili sa GTA5 mogu samo zidovi i nitko vise. Prvo izdas igru sa jednu generaciju konzola, igra se naravno proda ko luda jer se ljudima ne da cekati da je igraju na iducoj generaciji. Onda je izdaju za iducu generaciju konzala i dobar dio onih sto su kupili igru opet kupi igru radi grafike 1st person itd... Onda odgode PC verziju, ne zato sto je nisu mogli izdati, vec zato da vecina ljudi koja se mislila izmedju ps4 ili xone verzije i PC verzije kupi igru za ps4 ili xone. I onda opet kada izadje igra ljudi ce je kupiti za PC, naravno jer PC verzija daje najbolje GTA5 iskustvo. Genijalno, tajming izlaska, ma sve, i to nista nije slucajno, ljudi znaju kako uzeti novac. Ali sve im je oprosteno, bar dok rade vrhunske igre .

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Santana kaže...
Dado_ZG78 kaže...
AngryBird kaže...

Što mislite, hoće li ovaj put bit novi Red Dead za PC ? Ja mislim da hoće, ali nikad ne znaš sa Rockstar-om.

 

 Trebao bi biti i za PC, Rockstar je naučio lekciju sa GTA V ;) 

 Kakvu lekciju ? :D

 

Pa kad vide da im je na PC platformi največa zarada u buduće ju sigurno neće zaobilaziti :P 

Lijep pozdrav ;)
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Kakva najveca zarada ? O cem ti ?

Od 65 milijuna 5 je prodano na PC-u

 

Nemam nist protiv PC-a niti RDR-a na PC-u no ne treba izmisljat stvari sad.

Tak je ekipa pricala za RDR pa ga na kraju nije bilo uopce.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.5.2016 9:37 (Santana).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Santana kaže...

Kakva najveca zarada ? O cem ti ?

Od 65 milijuna 5 je prodano na PC-u

 

Nemam nist protiv PC-a niti RDR-a na PC-u no ne treba izmisljat stvari sad.

Tak je ekipa pricala za RDR pa ga na kraju nije bilo uopce.

 Hm, imao sam dojam da je PC kopija otišlo daleko više..  na Steamu igra stalno bude pri vrhu prodaje čim je neka akcija.
 (možda sam i malo pristran pošto sam oduvijek PC gamer i ne marim puno za konzole mada sam ih imao nekoliko doma..)

 

 Ima li neki link na prodajne rezultate po platformi? 

Lijep pozdrav ;)
8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...
Santana kaže...

Kakva najveca zarada ? O cem ti ?

Od 65 milijuna 5 je prodano na PC-u

 

Nemam nist protiv PC-a niti RDR-a na PC-u no ne treba izmisljat stvari sad.

Tak je ekipa pricala za RDR pa ga na kraju nije bilo uopce.

 Hm, imao sam dojam da je PC kopija otišlo daleko više..  na Steamu igra stalno bude pri vrhu prodaje čim je neka akcija.
 (možda sam i malo pristran pošto sam oduvijek PC gamer i ne marim puno za konzole mada sam ih imao nekoliko doma..)

 

 Ima li neki link na prodajne rezultate po platformi? 

 Nedavno je izjavljeno da je igra prodana u 65M,a steamspy veli da je igra na steamu prodana u oko 4,5M komada

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Nisu svi kupovali steam izdanje, dosta njih je uzelo sam za rockstar social Club 

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

bome zasad nikakvih vijesti o RDR2, a stalno su kolale glasine prije E3, na redditu sam pročitao da su u zadnji čas odustali od prikazivanja trailera, jer je trailer trebao izgledati tako da jedan tip uđe u neki saloon na divljem zapadu i pobije sve unutra, pa su mislili da je to neprimjereno s obzirom na ovaj događaj u orlandu prije koji dan, kad je tip ušao u gay klub i pobio hrpu ljudi

 

živo me zanima kad i gdje bi mogli prikazati igru sad kad nisu ovdje

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

bome zasad nikakvih vijesti o RDR2, a stalno su kolale glasine prije E3, na redditu sam pročitao da su u zadnji čas odustali od prikazivanja trailera, jer je trailer trebao izgledati tako da jedan tip uđe u neki saloon na divljem zapadu i pobije sve unutra, pa su mislili da je to neprimjereno s obzirom na ovaj događaj u orlandu prije koji dan, kad je tip ušao u gay klub i pobio hrpu ljudi

 

živo me zanima kad i gdje bi mogli prikazati igru sad kad nisu ovdje

 Ha možda ipak odgode malo..   glasine su bile da izlazi krajem ove godine, no sada kad još nema ni trailera onda čisto sumnjam u to 

 

 A ovakve stvari mi totalno dignu živac - kakve veze ima film, serija ili igra sa RL događajima?  Sve je puka slučajnost, a ljudi skaču na to ko da netko namjerno provocira.

Naravno da se uvijek može povući nekakva paralela i sličnost sa stvarnim osobama/događajima ali to je digitalna umjetnost i fikcija - nek fino stave disclaimer i bok.

Lijep pozdrav ;)
13 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Iskreno sumnjam da je Rockstar išta planirao pokazati usprkos toj pucnjavi, nije da baš imaju povijest najavljivanja svojih igara na E3 (sa izuzetkom ili dva, npr. GTA V za PC - GTA V kad je najavljen je imao odbrojavanje do trailera). Njihove igre - njihova pravila, pa samim time i mjesto najave iste, što E3 sigurno nije.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Moguć čitav rat indijanskih plemena u RDR2...

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Samo malo, koliko su ovi videi autentični?? Pa nema nikakve najave RDR 2.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Prince-Arthas kaže...

Samo malo, koliko su ovi videi autentični?? Pa nema nikakve najave RDR 2.

 Službene još nema. Rockstar šuti ko zaliven, no sve je više glasina i nagađanja

 

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

RDR1 mi je bila super igra, igrao sam ga ljeto 2014 prešo cijelog i još igrao jednostavno sam uživao, jedva čekam da izađe dvojka, nadam se da će biti još više detalja i  da će mape biti još veće e to bi onda bilo super. Jedine dvije stvari koje su falile prvom dijelu su više detalja i više prostora :D.

No i bez te dvije stavke igra je i dalje bila vrh!

Greetings
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 18:14 (ris).
 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice