Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.308
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
5 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Zna itko mozda gdje se nalazi prvi clue onog legendary bizona? tamo je to u brdima gdje se moze nabaviti onaj prvi dobar arabian. znaci precesljao sam sve i legendary ribu ispecao ali nmg naci taj prvi clue za bizona.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

evo i mene 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Ja sam trenutno na početku Chaptera 3, totalno sam stao sa pričom, i sada baš istražujem i nadograđujem lika, pronašo sam do sada 3 različita hunt treasure + onaj od special editiona 4000$ već sad imam, riješio sam sharpshooter challenge do kraja i dobio sam kompletan set, bandolier,holster itd kod trappera i dobiješ cijeli jedan tank healtha kad imaš equipan cijeli set što je odlično. 

 Ja također, Chapter 2 sam izmuzao maksimum, uopće mi se ne žuri nigdje, baš uživam u ovom vitualnom divljem zapadu, sinoć kupio pump action sačmu i scofield revolver, upgrejdo do max, i taman naletio na prvi veliki gang hideout (nabasao na one hillbilly hickse) tako što sam istraživao novi dio mape, taman malo da istestiram novi setup u kiši olova.

 

Igra je prepuna tih detalja i sitnica i encountera koje lako fališ ako se žuriš, a mnogi su super. Mogao bi pisati wall of text na šta sam sve naletio ali ne želim spojlati, ionako u temi dominiraju postovi tehničke prirode i problema tipa fps, gpu settings, bugovi, rušenja, driveri..

 

Kraj chaptera 2* u Valentine je epic :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 16:51 (Colossus7).
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HCgamingCRO kaže...

Zna itko mozda gdje se nalazi prvi clue onog legendary bizona? tamo je to u brdima gdje se moze nabaviti onaj prvi dobar arabian. znaci precesljao sam sve i legendary ribu ispecao ali nmg naci taj prvi clue za bizona.

 Spusti se do jezera smrznutog sa ceste, moraš prvo nać mislim njegov izmet, šaraj tuda ali drži upaljen hunter vision koliko god mozes i tako se kreci dok ne naletiš na onaj zuti pokazatelj interesa, kad pređeš jezero mislim da je na desnoj strani ako se sjećam sljedeći clue.

 

Legendary životinje su easy, barem one što sam do sad riješio usputno kad bi se našao u teritoriju, teže je ulovit običnu zivotinju i zadržati pelt rating na max.

 

tip za hunting, možete svaku živinu srednje veličine tipa jelen itd, uhvatit lasom ali nemojte stiskati tipku za zavezati nego holdat i hodati prema zivotinji, onda dobiješ opciju za ubiti je nožem, ako je 3 star zivina, pelt ostane perfect, a ne pol sata loviš nešto i onda ga skineš precizno u glavu i izgubiš pelt rating.

 

Laso ne radi na male i velike zivotinje, samo medium size.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 15:38 (Colossus7).
5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Colossus7 kaže...

tip za hunting, možete svaku živinu srednje veličine tipa jelen itd, uhvatit lasom ali nemojte stiskati tipku za zavezati nego holdat i hodati prema zivotinji, onda dobiješ opciju za ubiti je nožem, ako je 3 star zivina, pelt ostane perfect, a ne pol sata loviš nešto i onda ga skineš precizno u glavu i izgubiš pelt rating.

 

Laso ne radi na male i velike zivotinje, samo medium size.

 

 

 E to me zanimalo! znaci u velike zivotinje bi spadao i bizon, medvjed a i krokodil sada sam u chapter 3 tek jutros u 5 dosao

Idem se vratiti tamo u planine, ima u trgovinama ono za kupiti da stavis na se pa te zivotinje kao neosijete mislim dok im se problizavas?! Ima neki trinket za staminu ako se nevaram od tog bizona??

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 16:05 (HCgamingCRO).
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Colossus7 kaže...
BeLLicus kaže...

Ja sam trenutno na početku Chaptera 3, totalno sam stao sa pričom, i sada baš istražujem i nadograđujem lika, pronašo sam do sada 3 različita hunt treasure + onaj od special editiona 4000$ već sad imam, riješio sam sharpshooter challenge do kraja i dobio sam kompletan set, bandolier,holster itd kod trappera i dobiješ cijeli jedan tank healtha kad imaš equipan cijeli set što je odlično. 

 Ja također, Chapter 2 sam izmuzao maksimum, uopće mi se ne žuri nigdje, baš uživam u ovom vitualnom divljem zapadu, sinoć kupio pump action sačmu i scofield revolver, upgrejdo do max, i taman naletio na prvi veliki gang hideout (nabasao na one hillbilly hickse) tako što sam istraživao novi dio mape, taman malo da istestiram novi setup u kiši olova.

 

Igra je prepuna tih detalja i sitnica i encountera koje lako fališ ako se žuriš, a mnogi su super. Mogao bi pisati wall of text na šta sam sve naletio ali ne želim spojlati, ionako u temi dominiraju postovi tehničke prirode i problema tipa fps, gpu settings, bugovi, rušenja, driveri..

 

Kraj chaptera 1 u Valentine je epic :)

 

 

 Kraj chaptera 2* Btw novi kamp je na prekrasnoj lokaciji. 

 

WOW

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 16:24 (BeLLicus).
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Da, ch2 pomiješao sam malo :)

 

Ovog nisam još vidio, ima još jedan na planini jednoj, ali samo izgleda ako dođeš u određeno vrijeme, kao i još neki encounteri, gdje se npc pojavi samo u određeno doba dana, što mi je malo zeznuto u igri sa ovolikom mapom, jer negdje ćeš proći više puta, a negdje ćeš proći možda jednom max. dva puta i još moraš pogoditi vrijeme.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HCgamingCRO kaže...

Zna itko mozda gdje se nalazi prvi clue onog legendary bizona? tamo je to u brdima gdje se moze nabaviti onaj prvi dobar arabian. znaci precesljao sam sve i legendary ribu ispecao ali nmg naci taj prvi clue za bizona.

 Mini je pvi hint bio na juznom dijelu onog malog otoka u sred Lake Isabella...crveni kružić.

Bit će!
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

MIslim da to i je proboem.. Stalno jedem sa Arthurom i konstatno sam "underweright"

I to je dem u salonima!

 

Red Dead Redemption 2's PC port may have a Dark Souls 2 problem

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sam isto konstantno underweight cijeli chapter 2 i sad početak trećeg, konj je fit ali ga stvarno redovno hranim, pazim ,mazim, uvijek jedem čorbu u kampu iz lonca, te kad odmaram i craftam u kampu, uvijek jedem 2-3 komada mesa sa začinima, i nikako se udebljat.

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HCgamingCRO kaže...
Colossus7 kaže...

tip za hunting, možete svaku živinu srednje veličine tipa jelen itd, uhvatit lasom ali nemojte stiskati tipku za zavezati nego holdat i hodati prema zivotinji, onda dobiješ opciju za ubiti je nožem, ako je 3 star zivina, pelt ostane perfect, a ne pol sata loviš nešto i onda ga skineš precizno u glavu i izgubiš pelt rating.

 

Laso ne radi na male i velike zivotinje, samo medium size.

 

 

 E to me zanimalo! znaci u velike zivotinje bi spadao i bizon, medvjed a i krokodil sada sam u chapter 3 tek jutros u 5 dosao

Idem se vratiti tamo u planine, ima u trgovinama ono za kupiti da stavis na se pa te zivotinje kao neosijete mislim dok im se problizavas?! Ima neki trinket za staminu ako se nevaram od tog bizona??

 medvjede i krokodile ne mozes loviti lasom, ali bizone, kao i krave, svinje, jelenove itd. mozes. samo pazi na staminu, posto je natezanje s njima dosta trosi.

najbolji trinket he onaj sta digne kvalitetu pelta za 1, pa mozete lovit i peltove s 2 zvjezdice ili ponekad i pogrijesit. on dosta olaksava da dođete do ostalog.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 18:59 (spoonman039).
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ljudi, gdje se kupuje oprema za ribolov? Malo za opuštanje nedjeljom uvečer :-)
Luc
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja mislim da ga rođena mater nebi prepoznala, kao da igram sa drugim likom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

danas prvi ulazak u game nakon jucerasnjeg odigranog prologua, ulazi mi u game arthur se dize sa stolice, hrakne i jos se obrise o rukav, pravi balkanac.

Nisam ni poceo vec mi se svidaju sitnice u igri cak i povodac od konja vrti oko sebe zavisno o kretanju samog njega.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Evo sta je zivot Kad ti hvale konja prelijepog bijelog arabiana a tebi prigovaraju da smrdis neka okupas se uz pomoc radodajke pa izadjes iz hotela i kakav je engine sudarim se svojim konjem sa drugim i padnem opet u blato

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Nikad ni u jednoj igri nisam tolko puta pao s nečega kao ovdje s konja. Sunce ti kalajsano svaki put kad na brzinu želim dolje s konja završim kotrljajući se nizbrdo 2 minute. Kad pak pokušam popesti negdje i ja i konj završimo na podu. haha

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Ja mislim da ga rođena mater nebi prepoznala, kao da igram sa drugim likom 

Početak

Sada

 

Kupujem one tonike da brada i kosa što brže rastu i bit će ona ogroman brada, 100% 

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
doktor1 kaže...
BeLLicus kaže...

Ja mislim da ga rođena mater nebi prepoznala, kao da igram sa drugim likom 

Početak

Sada

 

Kupujem one tonike da brada i kosa što brže rastu i bit će ona ogroman brada, 100% 

 što je muškarac bez brkova?

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ovaj app za mobitel mi sve podatke vuče samo mi za mapu traži da povežem račun... Dakle, moj dnevnik je tamo,dućani, novac koji imam bla bla, ali za mapu traži povezivanje..

Ali ja unutar social cluba ne vidim nigdje opciju za povezivanje računa sa appom...

Vjerovatno ne radi na PCu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
doktor1 kaže...

Ovaj app za mobitel mi sve podatke vuče samo mi za mapu traži da povežem račun... Dakle, moj dnevnik je tamo,dućani, novac koji imam bla bla, ali za mapu traži povezivanje..

Ali ja unutar social cluba ne vidim nigdje opciju za povezivanje računa sa appom...

Vjerovatno ne radi na PCu

 Ne radi na PCu, da.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
11 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

i ekipa,*spoiler*

ste naletjeli na trevora? :D

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ProTeinZ kaže...

danas prvi ulazak u game nakon jucerasnjeg odigranog prologua, ulazi mi u game arthur se dize sa stolice, hrakne i jos se obrise o rukav, pravi balkanac.

 najbolje mi je kad jede gulaš i poslije baci tanjur i žlicu na pod 😂

 

inače, kad sam igrao na konzoli sam u početku dosta padao s konja, pa sve manje. sad na pc-u gotovo nikako. kao i u gta, skretanje na tipkovnici uvijek kombiniram s pogledom kamere mišem, kako bi bilo što preciznije. ali kad se prolazi među drvećem je bolje pustit jer tada konj sam navigira i to mnogo uspješnije nego vi, pa nećete padat. naravno, i dalje se pada na strmim planinama, i tamo je sigurnije ići pješke i pustit konja da vas prati

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Evo me na 50%, mislio sam raditi ove side questove, dinosaurove kosti za onu gospođu, onda za onog geografa, upecati sve legendary fish, ali ništa od toga se ne može završiti bez New Austina koji se otključava na samom kraju igre, što je malo bezveze jer recimo kad riješiš sve Challenge dobiješ outif Legend of the East i to odjelo daje odličan boost na statistike tj najbolji suit u igri, ali eto otključaš ga na kraju kad ti već pređeš igru pa ti ni ne treba. Recimo za Horesman lvl 10 trebaš u roku od 17 minuta jahati od najistočnijeg dijela mape do Blackwatera bez da dodirneš vodu, naravno čim se približiš Black Wateru insta death, tako da odo riješit prvo priču pa onda ću raditi ove "sitnice" nakon priče jbg, nije ovo RPG pa da možeš kud hoćeš kako hoćeš :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 15:01 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

New Austin ti je zapravo čisti Bonus, to je mapa iz jedinice uljepšana za dvojku s razlogom se otključava na samom kraju (neznam dal si igrao jedinicu ) totalno je nebitan dio za priču eventualno samo za 100%, za Multi vec sluzi kakvoj takvoj svrsi...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

double post, forum divlja sa nekim 500 error u zadnje vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 15:55 (Colossus7).
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Zenska ti prodaje mamce u maloj baraci

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
disibio kaže...

New Austin ti je zapravo čisti Bonus, to je mapa iz jedinice uljepšana za dvojku s razlogom se otključava na samom kraju (neznam dal si igrao jedinicu ) totalno je nebitan dio za priču eventualno samo za 100%, za Multi vec sluzi kakvoj takvoj svrsi...

 Pa ja želim 100% zato mi je i bitan New Austin, 2 gang hideouta su tamo, 3 legendary fish, 3 legendary animal itd itd... 

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
disibio kaže...

New Austin ti je zapravo čisti Bonus, to je mapa iz jedinice uljepšana za dvojku s razlogom se otključava na samom kraju (neznam dal si igrao jedinicu ) totalno je nebitan dio za priču eventualno samo za 100%, za Multi vec sluzi kakvoj takvoj svrsi...

 Pa ja želim 100% zato mi je i bitan New Austin, 2 gang hideouta su tamo, 3 legendary fish, 3 legendary animal itd itd... 

100% nemoguć bez epiloga, logično, ipak treba preći i priču..

na konzolama je postojao glitch za ulazak u new austin u chapteru 4. ja čekam mod za to, do tad imam šta radit u chapteru 2

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
spoonman039 kaže...
BeLLicus kaže...
disibio kaže...

New Austin ti je zapravo čisti Bonus, to je mapa iz jedinice uljepšana za dvojku s razlogom se otključava na samom kraju (neznam dal si igrao jedinicu ) totalno je nebitan dio za priču eventualno samo za 100%, za Multi vec sluzi kakvoj takvoj svrsi...

 Pa ja želim 100% zato mi je i bitan New Austin, 2 gang hideouta su tamo, 3 legendary fish, 3 legendary animal itd itd... 

100% nemoguć bez epiloga, logično, ipak treba preći i priču..

na konzolama je postojao glitch za ulazak u new austin u chapteru 4. ja čekam mod za to, do tad imam šta radit u chapteru 2

 Ma znam ali ja sam htio riješiti prvo sve side questove  pa da priču ostavim za kraj. Ugl krvav je put do 100% 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice