Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.047
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Jbt konj, neide više od 47 fps-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...

Jbt konj, neide više od 47 fps-a

 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...

Jbt konj, neide više od 47 fps-a

 Pa dugo smo imali raspravu kako nije baš vrh optimizacije. Meni ide oko 80 na mixu ultra, high sa par stvari medium i zgrašenim MSAA. Tako da ne očekuj previše.

 

Na sve ultra imam 44 framea haha.



Napravi ono što je i doktor1 , i što stvarno radi. Uključi sharpening u control panelu ili preko shadowplaya. A ugasi MSAA i ostale Anti aliasing. 
Od ostalih settinga koji kradu dosta je frakcija i releksija vode, te standardno kao u svakoj igri shadows krade dosta performansi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 20:56 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
ReverseFlash kaže...

Jbt konj, neide više od 47 fps-a

 Pa dugo smo imali raspravu kako nije baš vrh optimizacije. Meni ide oko 80 na mixu ultra, high sa par stvari medium i zgrašenim MSAA. Tako da ne očekuj previše.

 

Na sve ultra imam 44 framea haha.



Napravi ono što je i doktor1 , i što stvarno radi. Uključi sharpening u control panelu ili preko shadowplaya. A ugasi MSAA i ostale Anti aliasing. 
Od ostalih settinga koji kradu dosta je frakcija i releksija vode, te standardno kao u svakoj igri shadows krade dosta performansi.

 Meni je taj sharpening odvratan slike izgledaju preostro probao sam svavakve opcije i onu tvoju 60% 10% film grain. To toliko izostri sve da izgleda neprirodno. Msaa drzati ugasenim ostala 2 aa upalit na maksimum i milina za oci.

5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
Jack Sparrow kaže...
ReverseFlash kaže...

Jbt konj, neide više od 47 fps-a

 Pa dugo smo imali raspravu kako nije baš vrh optimizacije. Meni ide oko 80 na mixu ultra, high sa par stvari medium i zgrašenim MSAA. Tako da ne očekuj previše.

 

Na sve ultra imam 44 framea haha.



Napravi ono što je i doktor1 , i što stvarno radi. Uključi sharpening u control panelu ili preko shadowplaya. A ugasi MSAA i ostale Anti aliasing. 
Od ostalih settinga koji kradu dosta je frakcija i releksija vode, te standardno kao u svakoj igri shadows krade dosta performansi.

 Meni je taj sharpening odvratan slike izgledaju preostro probao sam svavakve opcije i onu tvoju 60% 10% film grain. To toliko izostri sve da izgleda neprirodno. Msaa drzati ugasenim ostala 2 aa upalit na maksimum i milina za oci.

 Ma ja sam taj sharpening davnih dana iskljucio za sve..neznam kakv im je algoritam ni Filter ali in izostrava sve a ne samo teksture vec i sjene i Partikle tako da nekad stvarno izgleda i gadno u nekim igrama.

Vidim da je igra bazirana na taa ali to je los aa po mojem misljenju jer lose pokriva rubove na pokretnim objektima a fxaa mi previse blura sliku a samo 2x msaa vec je bolji od taa i fxaa skupa ali ubije frejm nemilo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 21:53 (HCgamingCRO).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
ReverseFlash kaže...

Jbt konj, neide više od 47 fps-a

 Pa dugo smo imali raspravu kako nije baš vrh optimizacije. Meni ide oko 80 na mixu ultra, high sa par stvari medium i zgrašenim MSAA. Tako da ne očekuj previše.

 

Na sve ultra imam 44 framea haha.



Napravi ono što je i doktor1 , i što stvarno radi. Uključi sharpening u control panelu ili preko shadowplaya. A ugasi MSAA i ostale Anti aliasing. 
Od ostalih settinga koji kradu dosta je frakcija i releksija vode, te standardno kao u svakoj igri shadows krade dosta performansi.

 Jeli normalno da se onako vuče lik kad krenem upravljati i da staje nekoliko sekundi nakon štonsam ja stao?

15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ekipa kako ste riješili sharpshooter chalenge kada treba 3 šešira upucati u istom dead-eye? Ako tagam sa q uvijek bude headshot, a bez taganja čim puknem jednom, dead-eye se gasi. Jel trebam koristiti neki posebni pištolj ili što?

Bit će!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
unique83 kaže...

Ekipa kako ste riješili sharpshooter chalenge kada treba 3 šešira upucati u istom dead-eye? Ako tagam sa q uvijek bude headshot, a bez taganja čim puknem jednom, dead-eye se gasi. Jel trebam koristiti neki posebni pištolj ili što?

 Imaš 2 rješenja za to, prvi je koji sam ja napravio je da sam uzeo Semi Auto Shotgun te se udaljio na nekih 10,15 metara od likova sa šeširima i iskoristio deadeye tako što sam naciljao 3 lika odjednom direktno u glavu i tako im skinuo šešire bez da sam ih ubio premda shotka ne radi veliki damage sa vece udaljenosti, druga opcija je da čekaš chapter 4 tada ces moci deadeye koristit bez da se gasi :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 23:17 (BeLLicus).
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
unique83 kaže...

Ekipa kako ste riješili sharpshooter chalenge kada treba 3 šešira upucati u istom dead-eye? Ako tagam sa q uvijek bude headshot, a bez taganja čim puknem jednom, dead-eye se gasi. Jel trebam koristiti neki posebni pištolj ili što?

 Imaš 2 rješenja za to, prvi je koji sam ja napravio je da sam uzeo Semi Auto Shotgun te se udaljio na nekih 10,15 metara od likova sa šeširima i iskoristio deadeye tako što sam naciljao 3 lika odjednom direktno u glavu i tako im skinuo šešire bez da sam ih ubio premda shotka ne radi veliki damage sa vece udaljenosti, druga opcija je da čekaš chapter 4 tada ces moci deadeye koristit bez da se gasi :D

 pa šta se ne dobije pri kraju chapter 2 mogućnost da tagiraš nekoliko meta manualno i gdje hoćeš  i onda ispališ sve odjednom? Neznam jel story ability koji se odključa ili nešto opcionalno što sam odključo ali znam da to imam.

 

 

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Colossus7 kaže...
BeLLicus kaže...
unique83 kaže...

Ekipa kako ste riješili sharpshooter chalenge kada treba 3 šešira upucati u istom dead-eye? Ako tagam sa q uvijek bude headshot, a bez taganja čim puknem jednom, dead-eye se gasi. Jel trebam koristiti neki posebni pištolj ili što?

 Imaš 2 rješenja za to, prvi je koji sam ja napravio je da sam uzeo Semi Auto Shotgun te se udaljio na nekih 10,15 metara od likova sa šeširima i iskoristio deadeye tako što sam naciljao 3 lika odjednom direktno u glavu i tako im skinuo šešire bez da sam ih ubio premda shotka ne radi veliki damage sa vece udaljenosti, druga opcija je da čekaš chapter 4 tada ces moci deadeye koristit bez da se gasi :D

 pa šta se ne dobije pri kraju chapter 2 mogućnost da tagiraš nekoliko meta manualno i gdje hoćeš  i onda ispališ sve odjednom? Neznam jel story ability koji se odključa ili nešto opcionalno što sam odključo ali znam da to imam.

 

 

 Problem je sto ne mozes tagirati iskljucivo sesire nego tagirati samo glavu a za ovaj challenge 3 sesira moraju biti skinuta sve u jednom deadeyu bez da ubijes te kojima skidas sesire.

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ok probati ću ovo sa pumpericom. Čini mi se da još nisam u chapter 4. Zadnja misija mi je bila kada O'driscoli napadnu onu veliku kuću u kojoj je smješten kamp, blizu Saint Denisa...mislim da je to još uvijek chapter 3.

Bit će!
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

evo jučer akcio 22 eura RDR2 za konzole na amazonu

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Horned Reaer kaže...

evo jučer akcio 22 eura RDR2 za konzole na amazonu

 Ha, sad mora biti na akciji kad je PC master race verzija aktualna ;) 

Lijep pozdrav ;)
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

upravo izasao novi update za Rockstar launcher. 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 10:57 (_itsmoriarty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
unique83 kaže...

Ok probati ću ovo sa pumpericom. Čini mi se da još nisam u chapter 4. Zadnja misija mi je bila kada O'driscoli napadnu onu veliku kuću u kojoj je smješten kamp, blizu Saint Denisa...mislim da je to još uvijek chapter 3.

 chapter 4 je kad živite u toj kući

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

https://prnt.sc/pz3q0w

 

Jel vi imate kakav update?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

https://prnt.sc/pz3q0w

 

Jel vi imate kakav update?

 

Ne, samo su tebi dali update :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
BeLLicus kaže...

https://prnt.sc/pz3q0w

 

Jel vi imate kakav update?

 

Ne, samo su tebi dali update :-)

 Baš su ljubazni. Izgleda da su malo popravili preformanse.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

https://prnt.sc/pz3q0w

 

Jel vi imate kakav update?

 2.91GB. vrag zna što je to kad ne izbacuju patch notes odmah

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Nije toliki update...meni ga je doslovno skinuo za par sekundi kada sam upalio launcher, a baš toliku brzinu nemam.

 

EDIT: Naravno da su novim update-om opet sjebali sve postavke grafike 

Bit će!
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 16:54 (unique83).
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
unique83 kaže...

Nije toliki update...meni ga je doslovno skinuo za par sekundi kada sam upalio launcher, a baš toliku brzinu nemam.

 

EDIT: Naravno da su novim update-om opet sjebali sve postavke grafike 

 Jep. Opet sam morao sve ponovno postavljati...

15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Novi update mi je povećao performanse možda za 10 fps-a, inače sam imao oko 40fps-a, 1440p sve na ultra sa rx 5700 xt, sad je preko 50 većinom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
supermario kaže...

Novi update mi je povećao performanse možda za 10 fps-a, inače sam imao oko 40fps-a, 1440p sve na ultra sa rx 5700 xt, sad je preko 50 većinom.

 

Zato što ti je sve postavke stavio na low :-) Tako je meni prošli update... geometry details i ostalo svašta na nulu pa su mi bizoni u daljini izgledali kao sjajni baloni, a trava se nije vidjela dalje od 10m.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 17:04 (Bitanga).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Pa vratio sam postavke na ultra :)

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
supermario kaže...

Novi update mi je povećao performanse možda za 10 fps-a, inače sam imao oko 40fps-a, 1440p sve na ultra sa rx 5700 xt, sad je preko 50 većinom.

 

Zato što ti je sve postavke stavio na low :-) Tako je meni prošli update... geometry details i ostalo svašta na nulu pa su mi bizoni u daljini izgledali kao sjajni baloni, a trava se nije vidjela dalje od 10m.

 Pa lijepo je napisao sve ultra 

8 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Opet nešto zeza zadnji update. Sve postavilo na ultra, spusti par stvari dolje i igra radi kao i prije. I sad se igram s msaa. Upalim ga i igra na x2 padne na 1 fps. Ugasio i opet 60. Pa svaki put nešto ode u k... s tim patchevima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Time travelers hut :)

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
unique83 kaže...

Ok probati ću ovo sa pumpericom. Čini mi se da još nisam u chapter 4. Zadnja misija mi je bila kada O'driscoli napadnu onu veliku kuću u kojoj je smješten kamp, blizu Saint Denisa...mislim da je to još uvijek chapter 3.

 Baš me zanima da li se desi ta misija ako prije tog story missiona napraviš 100% gang completion na tu ekipu, znači obaviš sve encountere, očistiš im sve kampove, uključujući i glavni hideout (koji bi po meni bio najbolje mjesto za Dutchevu ekipu u cijeloj igri)

 

Ja sam ih počistio kompletno, pa ću baš vidjeti šta i kako.

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
Bitanga kaže...
supermario kaže...

Novi update mi je povećao performanse možda za 10 fps-a, inače sam imao oko 40fps-a, 1440p sve na ultra sa rx 5700 xt, sad je preko 50 većinom.

 

Zato što ti je sve postavke stavio na low :-) Tako je meni prošli update... geometry details i ostalo svašta na nulu pa su mi bizoni u daljini izgledali kao sjajni baloni, a trava se nije vidjela dalje od 10m.

 Pa lijepo je napisao sve ultra 

 

Neke postavke nemaju ultra ;-) No, nema veze. Ako su nešto optimirali super.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
Colossus7 kaže...
BeLLicus kaže...
unique83 kaže...

Ekipa kako ste riješili sharpshooter chalenge kada treba 3 šešira upucati u istom dead-eye? Ako tagam sa q uvijek bude headshot, a bez taganja čim puknem jednom, dead-eye se gasi. Jel trebam koristiti neki posebni pištolj ili što?

 Imaš 2 rješenja za to, prvi je koji sam ja napravio je da sam uzeo Semi Auto Shotgun te se udaljio na nekih 10,15 metara od likova sa šeširima i iskoristio deadeye tako što sam naciljao 3 lika odjednom direktno u glavu i tako im skinuo šešire bez da sam ih ubio premda shotka ne radi veliki damage sa vece udaljenosti, druga opcija je da čekaš chapter 4 tada ces moci deadeye koristit bez da se gasi :D

 pa šta se ne dobije pri kraju chapter 2 mogućnost da tagiraš nekoliko meta manualno i gdje hoćeš  i onda ispališ sve odjednom? Neznam jel story ability koji se odključa ili nešto opcionalno što sam odključo ali znam da to imam.

 

 

 Problem je sto ne mozes tagirati iskljucivo sesire nego tagirati samo glavu a za ovaj challenge 3 sesira moraju biti skinuta sve u jednom deadeyu bez da ubijes te kojima skidas sesire.

 E sad nisam siguran moram testirati, ali ja sam dead već digao na max još neki dan, i mislim da mozes točno birati gdje ćeš obiljeziti sa onim malim crvenim x markerom di da gađaš, sad da li moze tag šešira ili ne prima nego samo na glavu, treba vidit :) Jer ovo sa sačmom je vrlo domišljato i super rješenje samo neznam da su stavili baš da je toliko tezak challenge, jer većina ga neće onda riješiti.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice