80% paketa propada nikom nis

poruka: 3
|
čitano: 534
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
80% podataka ide vrit, nikom nis

 Na Bnetu/ A1/ Xnetu/ Adria netu kak se vec zovu sam kojih 12god, krenilo sa 100kn , sad 140 makar nikad nije ugovor novi potpisan, sad u zadnje vrijeme(par mj) internet je nestabilan za popizdit, od toga da amazon, fb, google , itd. mtr / traceroutom pokazuju od 60%-90% gubitaka paketa na nekim serverima, zalio se podrsci oni me odjebali jer nije to u Hr makar su serveri od A1 i vani al otom potom , Hakom veli da je nenadlezan , jest da pise 100 down 20 up al s tim mozete dupe obrisati kad facebook se otvara minutu i pol.

 

Sad me interesira ima li netko da koristi druge usluge pa bi mogao provjeriti na racunalu kako je stanje kod njih ? Kolegica je provjerila i kod nje je lose to. I alternativa A1 bi me interesirala, te cijela procedura izlaska iz njihove mreze itd. Usto mogu li ja to popravit nekim post forwardingom,  i kak bi se to napravilo ili ko zna kakvim stvarima jer nemam pojma u cem je problem. LP

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: 80% paketa propada nikom nis
Pisani prigovor na kakvoću usluge. Ništa telefonski. Rok za odgovor je 15 dana.

Kada dođe rješenje, prigovor drugostupanjskom povjerenstvu. Rok je 30 dana.

Kad i to propadne, sve prijaviti HAKOM-u.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 80% paketa propada nikom nis

  Poslao HAKOMu , ali sumnjam da ce nekaj napraviti jer budu rekli da nije u hrvatskoj paket loss pa da se mogu ...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice