Facebook problem

poruka: 47
|
čitano: 24.550
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem
plavi08 kaže...

Meni su upravo blokirali acc jer usmljaju da imam virus na kompu.  WTF

 

Nikome nisam slal nikakve linkove ni poveznice. Ne koristim aplikacije na faceu. Imam ga prvenstveno radi faksa i komunikacije.

 

I sad mi još nude da preuzmem AV. Jel to pokušaj nekog marketinga ili?

od kad fejs ima BMW za pozadinu ??? 

 

vjerovatno imaš neki virus ili maleware na kompu ali ne preuzimaj ništa što ti ponudi !!!

skeniraj sve s av-om i malwarebytesom ...

probaj se ulogirat na fejs na nekom drugom kompu , ako i tamo bude isto onda vjerovatno imaš aplikaciju na fejsu s dozvolom pristupa svim podatcima 

There's no place like 127.0.0.1
15 godina
offline
Re: Facebook problem

Ma BMW je stylish, sam sam si stavil i nema direktne veze veze s faceom. To tek tolko da me bijela boja ne bode u oči {#}

 

Jedina aplikacija koja ima pristup faceu je dropbox. A na njemu nema skoro ništa. Drugih nemam.

 

Za AV imam Bitdefender na 1 godinu orginal. Koristim i Malwarebytes za povremena skeniranja.

 

I nemogu ni mobitelom pristupit. Hmm jednio mi pada na pamet da je mobitelom povezano jer imam messanger na njemu i njihovu aplikaciju. 

 

 

EDIT: Sve je vraćeno bez ikakvog objašnjenja. Sad neznam dal je fakat bil problem s mojim accom ili do njih  {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2013 1:21 (plavi08).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem

Možete li vi trenutno na facebook ili je kod mene problem ?

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem

Mogu.

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

Hmm evo vec 2 dana imam problem na fb sa obavijestima,naime usao sam neko jutro na fb , vidim 56 obavijesti o.O i kliknem na obavijesti ali nece da se ucitaju a kad kliknem na sve obavijesti pise da nema obavijesti, i jutros sam takodjer usao pise 36 obavijesti ,i ista situacija.. i sad dok sam na fb kad mi dodje obavijest samo mi se prikaze gore ali opet ne mogu vidjeti..jel ima jos ko ovakav problem mozda,vecina koju sam pitao su rekli da nemaju ali eto :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook problem

Pozdrav ekipa,

 

Jel zna neko kako dobiti notifikaciju za poruke pod "others". Može na mail.Neka skripta. Bilo kako. Jer ovako mi se desi da zaboravim na to i propustim važne (poslovne) poruke.{#}

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Facebook problem

Imaš virus. Preskeniraj računalo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook problem
Deep kaže...

Hmm evo vec 2 dana imam problem na fb sa obavijestima,naime usao sam neko jutro na fb , vidim 56 obavijesti o.O i kliknem na obavijesti ali nece da se ucitaju a kad kliknem na sve obavijesti pise da nema obavijesti, i jutros sam takodjer usao pise 36 obavijesti ,i ista situacija.. i sad dok sam na fb kad mi dodje obavijest samo mi se prikaze gore ali opet ne mogu vidjeti..jel ima jos ko ovakav problem mozda,vecina koju sam pitao su rekli da nemaju ali eto :/

Isto se i meni dogodilo prije tri mjeseca i još traje, vidim broj obavijesti, a kad ih otvorima nema ništa, ipak samo mogu otvoriti obavijest koje su direktno sa FB.

 

14 godina
offline
Re: Facebook problem
Syke kaže...

Imaš virus. Preskeniraj računalo.

Sa svih računal ili mobitela, čak i kod susjeda isto, tako da ne bih rekao da je virus.

12 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

Ovako , nemam nikakav problem ,ali da ne otavarm sad novu temu ,htio bih pitati ako postoji neki način da se prelista na početak poruka,znači imam razgovor u kojem je 70000 poruka,i hocu da vidim početak bez da moram skrolat ono do vrha,to ce trajati vječno , da li bi se moglo to kako izvesti ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

i to sam doživio....facebook je down :)

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2013 15:11 (kivic15).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem
kivic15 kaže...

i to sam doživio....facebook je down :)

Ja jos nisam :D

Semper Fidelis
10 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

Imam previse facebook profila koje sam pravio jos kao klinjo radi glupih igrica. Zanima me kako ih ukloniti,a ja neznam od niti jednog sifru i e-mail. Prije me to nije smetalo, ali sada me stid. Molim za pomoc!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem
Imam previse facebook profila koje sam pravio jos kao klinjo radi glupih igrica. Zanima me kako ih ukloniti,a ja neznam od niti jednog sifru i e-mail. Prije me to nije smetalo, ali sada me stid. Molim za pomoc!
12 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

Nemoj 2 put pisati

Probaj otici na taj profil, i kliknes prijavi,bla bla, Ovo je moj stari korisnicki racun i nadaj se da uspije

Semper Fidelis
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Facebook problem

Na Facebook grupama ne mogu otvoriti niti jednu datoteku,sadržaj,privitak-stalno dobijam ovu poruku(slika).

 

-Probao sam sa drugoga acc!

-Probao sam iskljuciti Adblock!

-Probao sam sa mobitela,bilo spojen na kućni Wifi,bilo da koristim zasebnu podatkovnu mrežu!

-Javio sam FB supportu-ne javljaju se!

 

Napominjem da se te datoteke mogu otvoriti,svi ih uredno otvaraju,dakle nisu izbrisane,blokirane ili šta vec se navodi u poruci.

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Facebook problem
Milka30 kaže...

Na Facebook grupama ne mogu otvoriti niti jednu datoteku,sadržaj,privitak-stalno dobijam ovu poruku(slika).

 

-Probao sam sa drugoga acc!

-Probao sam iskljuciti Adblock!

-Probao sam sa mobitela,bilo spojen na kućni Wifi,bilo da koristim zasebnu podatkovnu mrežu!

-Javio sam FB supportu-ne javljaju se!

 

Napominjem da se te datoteke mogu otvoriti,svi ih uredno otvaraju,dakle nisu izbrisane,blokirane ili šta vec se navodi u poruci.

 

Pa zar nitko ne zna?

Sada sam admin jedne velike grupe,i objave odobravam,uredno ih vidim,nakon 3-4 sata te objave ne vidim više(svi ih i dalje vide,svi u grupi).

JBT zaista živcira,problem je toliki da preko 50% objava više ne vidim.

 

Pokušavam kontaktirati FB support isto bezuspješno,ne mogu ih naci,nekakav chat,forum ili slicno.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice