Facebook stranica

poruka: 15
|
čitano: 1.642
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Facebook stranica

Pozdrav!

Ukoliko prijateljica više ne želi imati:

1. slike objavljene koje ne želi više tamo imati, može li ih obrisati za uvijek i da nestanu sa neta

2. što napraviti, ako želi izbrisati 200 FB prijatelja

3. može li se mijenjati ime FB accounta

 

Želi komercijalni account prebaciti na privatni.

 

Hvala puno

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Facebook stranica

mislim da ti je najbolje podučiti prijateljicu kako se otvara račun na BUG-ovu portalu pa da nam ona svojim riječima elokventno pojasni svoje anomalije. imamo tu nekoliko vračeva, jedno tri-4 šamana, 12 iscjelitelja i 3,14 alkemičara. bez brige za nju. niš joj nećemo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook stranica

Hvala na odgovoru.

Mi smo FB neznalice ;), itaj pliz što ti nije jasno, hitno nam je.

15 godina
online
Facebook stranica

iako nisam u pobrojanima i nemam pojma te nemam tu njuškaknjigu, znam ovo (pitao sam prijateljicu; ustvari pošto kupio, po to prodajem):

 

1. ne. osim ako ne vjeruješ šećerbrijegu koji se kune da sve nestaje i on nikad niš nikome ne prodaje. onda da. 

2. izbriše ih. proda ih na aukciji. otruje ih. uzme ak47 pa ... nitko nema 200 prijatelja. većina nema ni jednog poštenog (odn. zamišljenog, s kojim razgovara, igra se čajanke i tak. dok nikoga nema u blizini) a nekmoli ...

3. da ali ne. jednostavnije je otvoriti nov, s novim izmišljenim profilom (v. pod 1.). tad će i prijatelji, braća, sestre, kućni ljubimci, rodbina i tazbina .... sve će nestati. ostat će sama bez igdje ikoga. osuđena na pod 2.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 13:59 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook stranica

Hvala

15 godina
online
Re: Facebook stranica
Mia 30 kaže...

Hvala

 zbilja nema na čem. pričekaj još mišljenja. ima tu i ekipe iz hogwartsa (profesori, ne učenici!), premazane svim mastima, kremama, hidratantnim podlogama ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Facebook stranica
Mia 30 kaže...

Pozdrav!

Ukoliko prijateljica više ne želi imati:

1. slike objavljene koje ne želi više tamo imati, može li ih obrisati za uvijek i da nestanu sa neta

2. što napraviti, ako želi izbrisati 200 FB prijatelja

3. može li se mijenjati ime FB accounta

 

Želi komercijalni account prebaciti na privatni.

 

Hvala puno

 

 

 

 

 

Možeš slike obrisati iz fb računa i na fb ih više nebude, ali google marljivo sve bilježi i još godinama bi se mogle pojavljivati u rezultatima pretraga i sl.

 

Fb prijatelje isto lako makneš iz liste prijatelja 

 

Može se mjenjati ime fb računs, ali url će ostati isti i u njemu bu uvjek prvo ime tog fb računa.

 

Fb račun je uvjek privatni, a fb stranica može biti komercijalna, i za svaku fb stranicu je preduvjet da je kreirana iz nekog fb fb profila. Pojasni kaj tu točno hoćeš napraviti...

14 godina
offline
Re: Facebook stranica
bunker kaže...

 

Može se mjenjati ime fb računs, ali url će ostati isti i u njemu bu uvjek prvo ime tog fb računa.

 Može se i to mijenjati, samo mislim da moraš imat dodan mobitel, prolazi i sa besplatnom Bon bon sim karticom ako netko želi jednokratno

 

Settings - General account settings - Username

 

 

7 godina
offline
Facebook stranica

 

Da, username se može promjeniti, rekoh to i gore, ali url ( https://facebook.com/imeusera ) je problem. Ime promjeniš ali url adresa bu ostala stara...

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook stranica

Hvala na odgovoru.

 

Ne želimo više da fb stranica bude javna, nego privat sa 5 osoba.

Trebalo bi izbrisati i sadržaj, a što sa pratiteljima? 

Može link kako mogu promijeniti ime fb računa?

Hvala

14 godina
offline
Re: Facebook stranica

Aj pogledaj u postavkama pa ćeš vidjet da se može promijeniti. Ime koje piše na profilu Facebook evidentira kao Name, username je ovo tvoje "imeusera" u adresi, jedino je nepromjenjiv Facebook ID.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook stranica

Hvala na odgovoru.

 

Što bi to značilo da url ostane?

Možda najbolje obrisati account?

9 godina
offline
13 godina
offline
Facebook stranica

Nemoj samo pitati može li brisati slike koje je slala na mesengger

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook stranica
dejan1471 kaže...

Nemoj samo pitati može li brisati slike koje je slala na mesengger

 Hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice