Letgo prevara

poruka: 6
|
čitano: 5.336
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Letgo prevara

Malo sam gledao na Letgo oglase kad naletim na ovog lika koji prodaje svašta,od tv-a 65cm za 3000kn do iMac pro za 8300(45000kn).https://www.letgo.hr/nf/user/683204/ads

Kontaktirao sam ih,no ništa.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Letgo prevara

Ako Vam se javi osoba iz druge države sa mailom service@intl.paypal.com ili slicnim to je fake mail paypala. Nemojte joj davati osobne podatke niti odgovarati više na mail. Spominju i agenta kojeg bi poslali po prodajni predmet naravno i to je lazno. Traze Vas novce koje morate uplatit i kada pocnete govorit da necete odma Vam dode mail sa prijetnjom koja je naravno lazna i zbog tog se ne trebate brinut. Prijavite lazan mail paypalu na mail spoof@paypal.com.

 
1 0 hvala 3
10 godina
offline
Letgo prevara

Nećeš! 

 

Btw nakon prošlotjednog odjeba od strane letgo-a kad sam htio predat oglas, danas sam uspio. 

 

Kaj su odustali od odlaska iz prčije ili?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Letgo prevara

Službeno objašnjenje poruke o odlasku je da je to bio bug, lol.

Pod službeno mislim na njihove komentare na Google Playu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Letgo prevara
gocc01 kaže...

Nećeš! 

 

Btw nakon prošlotjednog odjeba od strane letgo-a kad sam htio predat oglas, danas sam uspio. 

 

Kaj su odustali od odlaska iz prčije ili?

 

Omg... dakle, zatvorila sam let go profil krajem 3.mj. kad je bilo govora o tome da će let go biti nedostupan za hr od idućeg mjeseca

I kako je ostao, tako sam neki dan ponovno otvorila profil i stavila 2 stvari na prodaju

Za obje stvari sam u razmaku 2 dana dobila poruke (s različitih profila) da odgovorim na xyz@gmail email i tamo za 1. artikl razmijenila par poruka i dala podatke dečka jer je on preko mene prodavao neku stvar, a sinoć sam dobila poruku za 2. artikl, napisala sam cijenu u eurima i dobila odgovor na engleskom da pošaljem podatke o imenu/prezimenu, broju računa... naravno nisam jer mi je nešto ipak bilo čudno pa sam otišla guglati i naletila na ovu temu :/ dobro da jesam...

 

Što sad?! Dala sam dečkove podatke (adresu, iban :O), a očito da je cijela stvar fejk. Išla sam provjeriti na let go za profil te 1. ženske koja se zainteresirala za igru i nje više nema, ova druga je još među aktivnim korisnicima...

 

Kaj da sad napravim?! I prije sam koristila let go i hrpu stvari tako prodala.. i nikada nisam dobila takvu poruku pa kako ga nisam koristila zadnjih mjeseci i u 3.mj samo ušla da zatvorim profil, pomislila sam da se radi o nekom novom načinu poslovanja radi dodatne zaštite, no ovo nisam očekivala...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 20:29 (curious).
15 godina
offline
Re: Letgo prevara

-ništa.. za utjehu, vrti se vijest o krađi identiteta ministra-političara (javni podaci + oib) za prodaju starog željeza.. -zato se podaci ne daju olako.

-Može li se nešto desiti? može, zato to i rade..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice