PayPal - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.425
|
čitano: 755.590
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Kako ste vi dodali te visa electron kartice? Meni ju uopće ne daje kao opciju kad idem na dodaj karticu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
dejo6 kaže...

Kako ste vi dodali te visa electron kartice? Meni ju uopće ne daje kao opciju kad idem na dodaj karticu.

Odabereš samo  VISA.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2018 21:06 (CyberDemonVZ).
6 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori
Pozdrav svima od Skoplja. U mojoj ruznoj nisam u mogucnosti da povlacim novac koji zaradjujem pa me je muka dovela kod vas. Evo u kratke crte o cemu se radi.
Trenutno zaradjujem preko neta (nije veliki novac u pitanju $100-$200 mjesecno) ali nazalost nije moguce prebaciti novac na nasem paypalu (jedna od mnogih privilegija kad zivis u banani), do sada sam prebacivao novac na skrill ali ta opcija je ukinuta.
Ukoliko neko ima paypal koji ne koristi (najbolja opcija) ili je u mogucnosti da otvori nov (da ne bi doslo do zabune oko novca) nek posalje PP. Zaradu delimo pola-pola , novac pristize na paypalu svaki radni dan , kontakt preko fejsa,vibera, skype.... sta god vama odgovara je preporucljiv. 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Dobio sam uplatu od microworkersa i dosao mi je mail od paypala da su uplatili...U mailu mi pise claim money i kad stisenm tuodvede me da se ulogiram i tjt ali ne vidim novce ni nikakve ransakcije da su se dogodile.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
DuxCro kaže...

DA li netko zna kakve su mi najbolje opcije za isplatu sa paypala na HR račun? Dodao sam na paypalu HPB visa karticu i kad pokušam povuči novce sa paypala na tu karticu, paypal uzme nevjerovatnih 30% provizije. Piše da ne mogu dodati HR bankovni račun. Za neke druge zemlje poput Njemačke npr. piše da se može dodati bankovni račun. Da li postoji neka bolja opcija za našu regiju od povlačenja novca na karticu?

 Uzima 30kn a ne 30%. Barem u mojem slucaju.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav ljudi,

Evo nesto sam razmisljao posto puno koristim PayPal i uvijek podizem novce s njega na banku...

Pa me zanima postoji li kakva kartica koja je direktno povezana s PayPalom?

Odnosno da s njom mogu placati u trgovini, restoranu itd. i da mi radi trenutnu konverziju USD HRK i uzima novac direktno s paypala.

Jer muka mi je svaki tjedan povlacit novac u banku pa mi uzmu fee pa ovo pa ono a ovako bi bilo puno zgodnije :D

 

Hvala i LP!

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Mogu li dodati više kartica na isti PayPal račun, npr. jedna moja jedna bratova i svako plaća svojom šta hoće?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

kolege, prije neka 2 mjeseca limitiran mi je PayPal račun (i to tad prvi puta, a nakon mjesec dana drugi puta). Naime, traže mi dokaz adrese, i dokaz identiteta. kao dokaz identiteta priložio sam vozačku (ovu novu sa slikom), a kao dokaz adrese priložio sam osobnu. Da bi mi prihvatili samo osobnu kao dokaz adrese, dok za dokaz o identitetu, traže nešto drugo. jel još kome to PayPal napravio i traži isto, i ako je, kako ste uspjeli riješit to?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Danas mi je stigao mail od paypala da sam dobio refund, ali taj refund je povezan sa starom karticom koju sam zatvorio pa me zanima kako bih to mogao preusmjeriti na novu karticu?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Postovani, javila mi se osoba iz Mađarske da je na njuskalu procitala moj oglas za dj.sobu. Prvo je poslala sms poruku ako zelim prodat da se javim na mail. Broj nije bio iz Hrvatske.  dogovorile smo se sa iznos 190€.

Platit ce preko paypala i platit ce ona prijevoz i troskove paypala. Nije mi bilo drago jer o tome nemam pojma.

Ja paypal nemam i molila sam brata da posalje money request.

Tada nakon jednog dana osoba javlja da je uplatila 190€mojih novaca te 480€ za prevoznika. Te da ja uplatim western unionu te novce za prevoznika sa sjedistem u americi. I tek tada da posaljem potvrdu paypalu koji ce mi tada uciniti novce vidljivima na racunu mog brata.

Posto se ne kuzimo uopce u to, situacija mi je i više nego sumnjiva. Odustala sam, ali me sad ona spema da je dala novce i bla bla. Pitanje, dal je to prevara, te dal ona moze do svojih novaca. Molim savjet. Ja sa svoje strane dizem ruke ali dal je moguce da je sve istina i da su njeni novci na bratovom ra racunu. Sve mi puse na vrlo fluidnom engleskom.

Ja sam napisala da mi ne pada na pamet placati 480€ prije dospijeca novca. Cak sam dobila mail od paypal predstavnika,sto mi je bilo jos cudnije.

Molim pomoć

 

8svgqj
 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Postovani, javila mi se osoba iz Mađarske da je na njuskalu procitala moj oglas za dj.sobu. Prvo je poslala sms poruku ako zelim prodat da se javim na mail. Broj nije bio iz Hrvatske.  dogovorile smo se sa iznos 190€.

Platit ce preko paypala i platit ce ona prijevoz i troskove paypala. Nije mi bilo drago jer o tome nemam pojma.

Ja paypal nemam i molila sam brata da posalje money request.

Tada nakon jednog dana osoba javlja da je uplatila 190€mojih novaca te 480€ za prevoznika. Te da ja uplatim western unionu te novce za prevoznika sa sjedistem u americi. I tek tada da posaljem potvrdu paypalu koji ce mi tada uciniti novce vidljivima na racunu mog brata.

Posto se ne kuzimo uopce u to, situacija mi je i više nego sumnjiva. Odustala sam, ali me sad ona spema da je dala novce i bla bla. Pitanje, dal je to prevara, te dal ona moze do svojih novaca. Molim savjet. Ja sa svoje strane dizem ruke ali dal je moguce da je sve istina i da su njeni novci na bratovom ra racunu. Sve mi puse na vrlo fluidnom engleskom.

Ja sam napisala da mi ne pada na pamet placati 480€ prije dospijeca novca. Cak sam dobila mail od paypal predstavnika,sto mi je bilo jos cudnije.

Molim pomoć

 

8svgqj
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Čim te netko traži da nešto platiš, bježi od toga, vara te.

15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Neuka kaže...

Postovani, javila mi se osoba iz Mađarske da je na njuskalu procitala moj oglas za dj.sobu. Prvo je poslala sms poruku ako zelim prodat da se javim na mail. Broj nije bio iz Hrvatske.  dogovorile smo se sa iznos 190€.

Platit ce preko paypala i platit ce ona prijevoz i troskove paypala. Nije mi bilo drago jer o tome nemam pojma.

Ja paypal nemam i molila sam brata da posalje money request.

Tada nakon jednog dana osoba javlja da je uplatila 190€mojih novaca te 480€ za prevoznika. Te da ja uplatim western unionu te novce za prevoznika sa sjedistem u americi. I tek tada da posaljem potvrdu paypalu koji ce mi tada uciniti novce vidljivima na racunu mog brata.

Posto se ne kuzimo uopce u to, situacija mi je i više nego sumnjiva. Odustala sam, ali me sad ona spema da je dala novce i bla bla. Pitanje, dal je to prevara, te dal ona moze do svojih novaca. Molim savjet. Ja sa svoje strane dizem ruke ali dal je moguce da je sve istina i da su njeni novci na bratovom ra racunu. Sve mi puse na vrlo fluidnom engleskom.

Ja sam napisala da mi ne pada na pamet placati 480€ prije dospijeca novca. Cak sam dobila mail od paypal predstavnika,sto mi je bilo jos cudnije.

Molim pomoć

 

 scam, i meni su se javili par puta iz drugih zemalja...iste price slicne

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Su ljudi stvarno tako glupi ili sta?

Dakle netko iz madarske bi kupovao djecju sobu u hr lol. Najklasicnija shema prevare koja ide vec godinama, toliko o tome ima na netu, i ljudi jos uvijek padaju.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Dobardan,

žao mi je, ali ne govorim dobro hrvatski, ja sam talijan, a sada živim u Umagu.Radim i prodajem na internetu, danas sam otvorio devizni račun u Erste.

otvorio sam račun na paypalu, ali sad imam problem povlačenja novca od paypal-a i slanja na moj račun, znaš li kako?
Kada pokušam registriranije  račun od banke,Paypal  ne dopuštam, mogu samo registrirati kreditnu karticu, ali moram ga napraviti na Erste, onda znate koja kartica moram uzeti i kako poslati novac od paypal-a?
hvala

roberto

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
posarro kaže...

Dobardan,

žao mi je, ali ne govorim dobro hrvatski, ja sam talijan, a sada živim u Umagu.Radim i prodajem na internetu, danas sam otvorio devizni račun u Erste.

otvorio sam račun na paypalu, ali sad imam problem povlačenja novca od paypal-a i slanja na moj račun, znaš li kako?
Kada pokušam registriranije  račun od banke,Paypal  ne dopuštam, mogu samo registrirati kreditnu karticu, ali moram ga napraviti na Erste, onda znate koja kartica moram uzeti i kako poslati novac od paypal-a?
hvala

roberto

 Sa računom u erste si dobio debitnu karticu, nju uneseš na paypal.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Hvala za informacije,

danas nisu me dali nista jos, su rekli da nesto cu dobit na 7 dana .

Hvala 

Roberto

15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Funkcionira li Paypal Credit za korisnike s podrucja Hrvatske?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Shockwave kaže...

Danas mi je stigao mail od paypala da sam dobio refund, ali taj refund je povezan sa starom karticom koju sam zatvorio pa me zanima kako bih to mogao preusmjeriti na novu karticu?

neznam iz prve ruke, a na paypal forumu pise da se vraca nazad na staru karticu, ako ona vise ne postoji banka vraca povrat na paypal racun i da to zna potrajat i do 30 dana tako da bi bilo dobro nazvat banku i obavjestit za taj povrat novca na staru karticu kako bi ubrzali vracanje nazad na paypal.

 

Refunds to old cards, expired, lost or otherwise:

 

When PayPal refunds money back to a card, the card issuer/bank receives the funds and will post them back to the appropriate account.  If they do not do this, the funds are usually sent back to Paypal.  PayPal will then post them into your PayPal balance.  The bad news is, the process can take 30 days or longer before PayPal gets the funds back.  PayPal recommends you contact your card issuer and let them know a refund was sent to the old card so they can assist you by locating that refund and/or expediting the return of funds. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 13:43 (vlado051).
5 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

 Dobardan,

Primio sam viza kartu iz Erstea, sam registrirao i uklonio granice, ali kad pokušam poslati novac od paypal na karticu, ne dopušta mi, zašto?

 

hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Bok drugari, imao bih jedno pitanje u vezi sa isplatom na paypal. Prije par mjeseci sam odradio obradu fotki za jednu aplikaciju sa google play-a. Uglavnom, sad nakon tri mjeseca je moja prva isplata, te su mi na frendicin paypal nalog pustili uplatu od 150 dolara. E, sad, povukao bih novac na karticu, njenu prepaid Visu koja je već vezana za paypal ili da vežem svoj žirac. Kako će porezna reagirati na to, trebam li to prijavljivati ili što već? To mi nije stalni posao, niti glavni izvor prihoda. Sad je isplata, pa možda opet za 3 mjeseca. Prvi puta se susrećem sa tim, pa ne znam kako i što činiti. Hvala!

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav, trebao bih pomoć iskusnijih.

Imam VISA Electron debitnu karticu vezanu za kunski tekući račun u OTP banci, tu karticu koristim za PayPal.

 

Pošto kupujem u raznim valutama poput USD, EUR, GBP, AUD itd. kako i gdje namjestiti da mi direktno konvertita Kune s računa u valutu u kojoj plaćam, dakle da mi ne radi duplu konverziju.

Isto tako me zanima, kako namjestiti da mi povrat (refund) novca ne sjeda odmah preko navedene kartice na tekući, već da mi se vrati pod PayPal balance. Jer bi svakako trošio opet taj novac pa da ne gubim primajući ga na tekući pa opet kupujući valutu u kojoj kupujem.

 

Nadam se da sam razumljivo napisao, hvala! :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Vjerovatno je bilo već, ali evo ne mogu naći a zujim već pol sata po starim porukama.

 

Dakle ako uplatim neki iznos za kupovinu robe (pay for goods) u kom roku taj kojem plaćam dobije novce?

 

Hvala puno

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav,

Refundirano mi je nešto preko ebaya prije mjesec dana. Novac mi nije stigao na karticu nego u Paypal balance. Šta da radim. Jel se taj novac može iskoristiti za sljedeču kupovinu na ebayu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav. Imam problem sa paypalom. Pokusavam uzeti sebi psn plus kod sa ebaya, ali nece jer je novac na paypal balance i ne moze se iskoristiti. Karticu ne mogu trenutno da koristim. Kako da iskoristim taj paypal balance?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Ima li netko iskustva sa ovakvim stranicama za prebacivanje novaca sa PSC na paypal http://paysts.onlinewebshop.net

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
PayPal - pitanja i odgovori

Molim vas informaciju!

Prodajem motor liku iz Amerike i treba mi uplatiti 60 000 kuna preko PayPala

Mene zanima trebam li ja platiti neki porez na to kad novac prebacim na svoj tekući račun?

Još ako znate plaća li se provizija na prijenos novca s PayPala na tekući račun?

Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Nisam 100% siguran, al mislim da će te fino oderat prilikom povlačenja para s paypala na tekući.

Kak ti misliš uopće taj motor poslat do amerike? :D
13 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
tyler kaže...

Molim vas informaciju!

Prodajem motor liku iz Amerike i treba mi uplatiti 60 000 kuna preko PayPala

Mene zanima trebam li ja platiti neki porez na to kad novac prebacim na svoj tekući račun?

Još ako znate plaća li se provizija na prijenos novca s PayPala na tekući račun?

Hvala

Kad prebacujes drugu valutu (pretopstavljam dolari) na svoj tekuci, paypal ima svoj conversion fee koji je drugaciji od sluzbenog, tako da ce ti tu uzeti kojih 3-5%.

I naravno da ces trebati platiti porez, pogotovo na tako veliku svotu.

WoT IG: RavenHR_
11 godina
online
Re: PayPal - pitanja i odgovori

https://www.24sata.hr/news/maric-vas-prati-poreznici-od-danas-nadziru-sve-vase-racune-505497

 

čitam ovdje da je prodaja stvari neoporeziva jer to nije dogodak, pa čak i kad se proda u inozemstvo. 

Znate li možda kolika je naknada a prebacivanje novca s paypala na račun, našao sam na stranici da je 4.4%

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice