PayPal - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.425
|
čitano: 752.418
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Kako promijenit valutu na računu? Jučer sam negdje vidio opciju i sad kao da je nestalo.

 

Na paypalu piše: 

 

You can change your primary currency anytime by going to your Wallet. Here's how:

  1. Click Wallet at the top of the page.
  2. Click Manage currencies.
  3. Select the radio button next to the currency you'd like to designate as your primary.
  4. Click Make Primary.

 

Ovaj manage currencies uopce nemam.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 11:11 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Ekipa hitno trebam pomoć sin 9 godina  mi je danas igrao neku  igricu ROBLOX  i očito je nešto kupio te mi je skinuto sa paypal 10 dolara ajd to i nije tako strašno nego me zabrinjava jedna druga stvar što se u izvješću sa paypal spominje neki  $5.9500 every month šta to znači slika u prilogu ako netko zna molim za pomoć 

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 20:25 (CANABIS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
CANABIS kaže...

Ekipa hitno trebam pomoć sin 9 godina  mi je danas igrao neku  igricu ROBLOX  i očito je nešto kupio te mi je skinuto sa paypal 10 dolara ajd to i nije tako strašno nego me zabrinjava jedna druga stvar što se u izvješću sa paypal spominje neki  $5.9500 every month šta to znači slika u prilogu ako netko zna molim za pomoć 

 Znači pretplata pa stoga to otkaži.

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
14 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

nije ni jasno ovih   $5.9500 every month  znači li to svaki mjesec   $5.9500 every month 

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
CANABIS kaže...

nije ni jasno ovih   $5.9500 every month  znači li to svaki mjesec   $5.9500 every month 

 Tako je

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

pozdrav drustvo evo da se javim trebao sam momku nekom da platim 10eura za IPTV ali kada unesem 10 eura na mail koji mi je poslao meni izracuna u dolarima 20,37 + fee 5,46 dolara od toga njemu ide 10 eura... bas me iznenadilo ovo za paypal prvi put ga koristim! ima li neko slicna iskustva i kako se ovo moze rijesiti? Evo i slika kako izgleda

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

pa postavi si da tebi zaračunava sve u eurima, ne znam otkuda ti dolari?

 

za Hrvatsku se koriste euri za preračunavanja, pa izbjegni sve druge valute...

 

piše ti ovdje gore na vrhu, samo kad klikneš Wallet - odi na Details - Manage currencies, označi Eure i klik - Make primary

 

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 9:49 (Stric_Jura).
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Stric_Jura kaže...

pa postavi si da tebi zaračunava sve u eurima, ne znam otkuda ti dolari?

 

za Hrvatsku se koriste euri za preračunavanja, pa izbjegni sve druge valute...

 

piše ti ovdje gore na vrhu, samo kad klikneš Wallet - odi na Details - Manage currencies, označi Eure i klik - Make primary

 

 

 kada sam kucao koji cu iznos pisalo je u eurima ali na kraju pise sve u USD.. sad cu vidjeti to u walletu

 

EDIT: evo u walletu sam postavio sad euro kao valutu.. i sada sam zamjenio Convert currency with umjesto paypal stavio card i tacno ispadne provizije 2 usd uzme.. ali vidis sad gore sam stavio koliko eura hocu da posaljem a dole opet racuna u dolarima

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 10:00 (DangerousB).
16 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Da li je netko prokljuvio kako novac s paypala prebaciti na Mastercard karticu? Imam samo tu i Maestro karticu pa ne znam kako da si novac od prodaje skinem na karticu. Thx

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
DangerousB kaže...
Stric_Jura kaže...

pa postavi si da tebi zaračunava sve u eurima, ne znam otkuda ti dolari?

 

za Hrvatsku se koriste euri za preračunavanja, pa izbjegni sve druge valute...

 

piše ti ovdje gore na vrhu, samo kad klikneš Wallet - odi na Details - Manage currencies, označi Eure i klik - Make primary

 

 

 kada sam kucao koji cu iznos pisalo je u eurima ali na kraju pise sve u USD.. sad cu vidjeti to u walletu

 

EDIT: evo u walletu sam postavio sad euro kao valutu.. i sada sam zamjenio Convert currency with umjesto paypal stavio card i tacno ispadne provizije 2 usd uzme.. ali vidis sad gore sam stavio koliko eura hocu da posaljem a dole opet racuna u dolarima

 gle, nek oni računaju, ali bit je da plačaš petinu prijašnje provizije, ne?

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Korisnici PayPal-a u BiH na svaku uplatu moraju cekati 30 dana novac, tacnije novac na "hold". Juce sam dobio jednu uplatu i dobijem ovu opciju http://prntscr.com/mmabr8. Zna li neko za sta je ova opcija ?  Na mail mi stigla obavijest da potvrdim uplatu. Kada kliknem na get your funds mogu da biram ove dvije opcije. Mozda ovom potvrdom imam mogucnost da mi ukinu onaj hold od 30 dana?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Može li se u Hrvatskoj plaćati sa Paypalom (NFC) u trgovinama? Tipa Google Pay.


Vidim da postoji mogućnost linkanja Paypala sa Google Pay, al očito ne kod nas, pa me zanima dal postoji alternativa?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav,

imam problema sa prijavom na PayPal konkretno ne dobivam sms poruku na mobitel da se mogu prijaviti?

Neznam šta je uzrok ali do sada sam primao sms kod da se mogu prijaviti, šta da napravim?

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 16:14 (livada111).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav

 

uglavnom ovo ima i nema veze se paypalom ali imam ovaj problem.

 

Znaci, imam tekuci devizni racun sa visa karticom, nekidan isao u platit 170kn, dobro uplaceno.. i sad mi stize poruka eur:22,73 a raspolozivo je samo 135kn... i jos pitam zensku tamo sta radi dal ce trebat nadoplatit jos za nekakve stvari kaze ne, bit ce puna svota od 170kn... znaci kao da sam bacio 40kn u vjetar (nije neki novac, ali opet je novac...) da sam znao nebi niti napravio ovaj racun jer je cista glupost 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Koja banka? Meni u zagrebačkoj koliko ode s tekućeg, toliko dođe na devizni kad prebacujem.

10 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
dejo6 kaže...

Koja banka? Meni u zagrebačkoj koliko ode s tekućeg, toliko dođe na devizni kad prebacujem.

 erste.... mislim po meni je ovo glupost.. znaci svaki put ak budes nekaj uplacivao na devizni 40kn mi bude pojelo a da ja nemam pojma sta

15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Pa ne može ti pojesti, a da ti ne znaš što. I da se plaća naknada za prijenos s jednog računa na drugi, sigurno nije 40 kuna. Provjeri s bankom u čemu je štos.

Kaže mi brat koji je u erste banci da mu ništa ne uzmu za prebacivanje novaca između računa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 19:19 (dejo6).
9 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Erste sigurno ne uzima nikakvu naknadu, osim 5 kn mjesečno za vođenje deviznog. A ako kroz mjesec ne koristiš devizni, ne uzmu ni tih 5 kn.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Ima li di kakav kalkulator kolko bi mogla biti provizija za podizanje para? U ovom slučaju, ako zaprimim uplatu od 260€, kolko bi otišlo paypalu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Decki trebam pomoc. Prodajem motor i kupac mi zeli uplatiti novce na paypall. Zanima me sta moram uciniti da je to moguce ? Lik kaze da mu je dovoljna moja mail adresa( di je pay pal), ime i prezime i broj mobitela. Nemogu tocno skuziti jeli scam ili nije.

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Scam je.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
sveupitni kaže...

Decki trebam pomoc. Prodajem motor i kupac mi zeli uplatiti novce na paypall. Zanima me sta moram uciniti da je to moguce ? Lik kaze da mu je dovoljna moja mail adresa( di je pay pal), ime i prezime i broj mobitela. Nemogu tocno skuziti jeli scam ili nije.

 Dovoljna mu je email adresa. Ime i mobitel mu ne trebaju za paypal....

12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
sveupitni kaže...

Decki trebam pomoc. Prodajem motor i kupac mi zeli uplatiti novce na paypall. Zanima me sta moram uciniti da je to moguce ? Lik kaze da mu je dovoljna moja mail adresa( di je pay pal), ime i prezime i broj mobitela. Nemogu tocno skuziti jeli scam ili nije.

 Gdje si stavio oglas i kako te lik pronašao?

 

Do sad je uvijek bio scam ako te stranac pronađe na Njuškalu i nudi lovu odma, plaćanjena PayPal.

 

Kupci su uvijek bolje zaštičeni od prodavača. A ovi likovi vjerojatno već imaju neku shemu da mogu vratiti lovu (ako i uopće uplate)..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Je, prek njuskala je. Odj*bo sam ga. Hvala 

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Poštovani,

prije godinu dana otprilike imala sam novca na računu paypal i skidala sam ga na povezanu karticu, bio je tečaj prodajni za devize baš je dobar i bilo mi je namješteno da uplata ide po tečaju banke. Pokušam sad napraviti isto ali tečaj je 7,15............... i nikako drugačije. Tko zna, što se desilo i zašto kad mi stoji tečaj banke isplata ide po tečaju mislim paypal?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav svima,

prije 10ak dana sam naručio android autoradio sa jedne stranice. Uz radio sam kao dodatak uzeo i metalni okvir i stražnju kameru.

Prodavač je rekao da će radio poslati iz njemačkog skladišta, a okvir i kamera će poslati china postom iz drugog skladišta.

Radio je došlo stvarno brzo, za 4 dana bez problema.

Paket sa metalnim okvirom i kamerom je sada na carini i traže račun za to. (to dvoje je došlo 17 eura skupa)

Problem je to što na paypalu i stranici prodavača imam samo cijenu za sve, nema po dijelovima.

Ako im pošaljem taj račun, hoće li uvažiti kakvu napomenu da izbace cijenu radia (imam mail gdje prodavač kaže da će poslati odvojeno i tracking broj od radia) ili će mi obračunati pdv na ukupnu cijenu, a to će biti 6 puta više nego što je cijena okvira i kamere

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav svima, na paypal računu imam cca 500kn te bih htio uplatit još nekih 250-300kn na svoju karticu u banci.

Zanima me hoće li mi se prilikom kupovine u iznosu od 750-800kn kombinirat paypal novci i novci koji stoje na kartici?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
playjob kaže...

Pozdrav svima, na paypal računu imam cca 500kn te bih htio uplatit još nekih 250-300kn na svoju karticu u banci.

Zanima me hoće li mi se prilikom kupovine u iznosu od 750-800kn kombinirat paypal novci i novci koji stoje na kartici?

 Bump.

16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
playjob kaže...

Pozdrav svima, na paypal računu imam cca 500kn te bih htio uplatit još nekih 250-300kn na svoju karticu u banci.

Zanima me hoće li mi se prilikom kupovine u iznosu od 750-800kn kombinirat paypal novci i novci koji stoje na kartici?

 Da. Ako ne prođe prebaci iznos s kartice u wallet

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2019 12:30 (amd freak).
9 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
U redu, probat ću tako ako ne bude išlo, hvala puno!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice