School against Youtube

poruka: 8
|
čitano: 1.213
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
School against Youtube

Ovako, kao što i sam naslov kaže škola je protiv Youtubea. Ne da ga ne smijemo gledati(smijemo ga gledati) nego se ne smiju stavljati videi na Youtube. Ne da u školi ne smijemo, niti doma!!!! To sam nedavno saznao i zanima me da li je to istina, ako da koje izmislio takav glupi zakon, kolko godina moram navršiti da bi smio stavljat videe na Youtube ?


http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: School against Youtube
4 da kužiš objaviti, to ne postoji ,svi mogu upload!
16 godina
neaktivan
offline
RE: School against Youtube
Ma stavljaj kolko te volja, ko te vidi, uostalom, zašto ne bi školarci smijeli stavljat videe
16 godina
neaktivan
offline
School against Youtube

Zapravo, ak si mlađi od 18 godina, nemaš pravo biti korisnik YouTubea... Pod korisnik smatram ljude koji uploadaju videe... Zato prilikom registriranja na YouTube, pita za datum rođenja (moraš biti stariji od 18, il te ne pušta)...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
School against Youtube

Napises lazni datum rodenja :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
School against Youtube

 

 

Još ste mladi i ne znate što je dobro, a što nije ....žele sebe Youtubaši zaštiti pred slovom na papiru, što neki zovu zakonom, a vas namaiti iz sigurnog okruženja ovčjeg tora u čopor vukova, samo što su vukovi, preobučeni i maskirani u janjeću kožu ( nešto poput crven kapice i onog vuka), ali u ovoj stvarnoj priči nema lovca koji bi vuka skratio u njegovim paklenim nastojanjima da vas zavede( ...samo mu se poklonite i biti će vaš cijeli svijet....)...ne daj te se u jaram ropstva.


Skupljam Kinder-jaja!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: School against Youtube
Ag008 kaže...
4 da kužiš objaviti, to ne postoji ,svi mogu upload!
 e, pa osmi razredi su stavljali na Youtube videe , na cijeloj školi je bila neka panika , dok je moj frend stavil video onda ga je razrednica cijeli sat gnjavila s tom glupošću , ... 


http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
RE: School against Youtube
Horagio kaže...
Ag008 kaže...
4 da kužiš objaviti, to ne postoji ,svi mogu upload!
 e, pa osmi razredi su stavljali na Youtube videe , na cijeloj školi je bila neka panika , dok je moj frend stavil video onda ga je razrednica cijeli sat gnjavila s tom glupošću , ... 


 Gledanje YouTube-a nije zabranjeno, samo upload ak si mlađi... I ne kužim tu rasku, mislim, kaj to nju briga...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice