Skidanje s interneta Austrija

poruka: 3
|
čitano: 6.420
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Skidanje s interneta Austrija

Poštovanje ekipa trebam malo pomoc , zanimaju me samo provjerene informacije

 

Jel mogu skidati pjesme s youtube normalno s primjer - https://www.youtube2mp3.cc/

 

skidati slike s google-a aplikacije za mobitel , prijevode za film 

 

gledati filmove online s prijevodom 

 

jel mogu sve to znaci raditi normalno kao u Hrvatskoj

 

jedino sta znam da ne smijem je imati torrent i skidati sve s torrenta ....

 

za ove stvari gore sta sam naveo nisam siguran pa ako moze pomoć.

 

Zahvaljujem unaprijed.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skidanje s interneta Austrija
Sparklystars kaže...

..

 

jedino sta znam da ne smijem je imati torrent i skidati sve s torrenta ....

 

..

 -svugdje u svijetu, možeš sve što ti je dostupno konzumirati, legalno, free. Mada kao razlikuješ, ipak brljaviš s torrentom, nije kažnjiv download nego upload-distribucija (a to je osnova torrenta, zato nema ni jednog komercijalnog sadržaja na torrentu jer bi svi postali pirati).

-ako ti je nešto dostupno, možeš konzumirati, snimiti/sušati. Plaćaš zamp, rtv. Pri tome ne smiješ koristiti nedozvoljena sredstva (alate) koji zaobilaze moguću zaštitu (hack/krack jednako kao provala), pa npr ne možeš snimiti YT sadržaj (bez takvog kršenja) ali možeš gledati/slušati. Jednako je s npr TV/radio programima zapravo isto/sllično jer je sve to danas digitalija, sadržaj, neovisno koji medij.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 8:59 (ihush).
12 godina
offline
Skidanje s interneta Austrija

Torrente nisam koristio vec 3 godine , otkad sam u AUT skidam sve preko mege, kupim za 10-20 eura premium  i na njemu skinem sta hocu.Nisam siguran ali mislim da ti je to isto kao i torrent, dosad nisam imao nikakvih problema a skidam vec zadnjih godinu dana (Far cry primal, tomb raider , sleeping dogs itd...Skinuo sam ih iz razloga sto ih zelim imat na prijenosnom hard disku a ne da ih stalno moram skidat sa steama kada mi se igra.U Austriji ljudi si ovdje mogu priustit igru za 50-60 eura , dok u hr to je upitno s obzirom na placu.Filmove gledam na movies123.com i pjesme skidam sa youtube converter-a na mp3.Vjerovatno malo vise kontroliraju nego u HR ali ja sam sitna riba koja potrosi 50gb prometa mjesecno , tako da sa tuzbom protiv mene nece dobit nista samo izgubit jer im placam internet 30 eura mjesecno(drei.AT).Dok sam bio u HR skidao sam i po 500-800gb mjesecno nije bilo nista.Vecinom ako i ima kakva dobra igra kupim je na Instant Gamingu i rokam online sa ekipom.Dobrih SP naslova izade mozda 5 u godini dana to mozes skinut i sa torrenta.Sve su to puste price , kako ti je ihush gore napisao , a ako bas hoces biti siguran mozes kupit VPN i onda si siguran 100%.Svjestan sam da ovoj temi bas i nije mjesto na bug online forumu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice