Sportsshoes.com

poruka: 10
|
čitano: 6.415
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sportsshoes.com

Vidim da nema teme u vezi te internet trgovine pa evo, da cujem iz prve ruke od nekoga tko je narucivao ako jest.

 

Sportsshoes.com je web trgovina smjestena u Velikoj Britaniji (znaci nema PDV-a i carine ako narucujete) koja ima sportsku odjecu i obucu, ali moze se naci i nesto sto i nije bas sportsko (npr. gumene cizme u kojima bih ja mogao doma u štalu i slicno).

 

Veoma bogatu ponudu imaju, ja sam jucer narucio od njih i pise da ocekujem paket da ce stici na moju adresu u roku 10-14 dana pa cemo vidjeti.

Da li je vec tko narucivao? Kako ste zadovoljni sa svime?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sportsshoes.com

Zaboravio sam napisati.

Znaci prva narudzba neuspjela, negdje jebila pogreska da izadje iz drzave te su me pitali da li zelim naruciti nesto drugo ili da mi vrate novac te su mi vratili cijelu svotu sa postarinom nazad na moju karticu. Narucio sam opet, izmedju 21. i 26.9. bi trebala doci posiljka pa cu znati vise reci.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sportsshoes.com

Uzimao sam ja tamo tenisice. Da se iznimno povoljno nac na akcijama stvari. Sve uredno, brza dostava, sve 5.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sportsshoes.com

Kako možete biti sigurni da vam tenisice odgovaraju? Mislim, očito ih ne možete isprobati. Jasno mi je da se sve može dodatno izmjeriti pa usporediti s dimenzijama koje se navode u web-trgovinama, ali i dalje postoji mogućnost da ti ne odgovara kalup i sl. Rekla bih da je kupnja obuće na mreži mnogo opasnija od kupnje odjeće. Odjeća obično ne žulja bez očita razloga, što se ne može reći za obuću. Pada mi na pamet jedino isprobavanje istoga ili vrlo sličnoga modela u klasičnoj trgovini pa - kada se uvjeriš da ti sasvim odgovara određen, tj. tvoj broj konkretnih tenisica - kupiš jeftinije na internetu. Ipak, to potencijalno troši mnogo vremena i čini se kao prava gnjavaža.

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sportsshoes.com
Mary Sue kaže...

Kako možete biti sigurni da vam tenisice odgovaraju? Mislim, očito ih ne možete isprobati. Jasno mi je da se sve može dodatno izmjeriti pa usporediti s dimenzijama koje se navode u web-trgovinama, ali i dalje postoji mogućnost da ti ne odgovara kalup i sl. Rekla bih da je kupnja obuće na mreži mnogo opasnija od kupnje odjeće. Odjeća obično ne žulja bez očita razloga, što se ne može reći za obuću. Pada mi na pamet jedino isprobavanje istoga ili vrlo sličnoga modela u klasičnoj trgovini pa - kada se uvjeriš da ti sasvim odgovara određen, tj. tvoj broj konkretnih tenisica - kupiš jeftinije na internetu. Ipak, to potencijalno troši mnogo vremena i čini se kao prava gnjavaža.

 no dakle ... muškarci imaju dijametralno suprotan način kupnje obuće i odjeće u odnosu na svojeg prirodnog neprijatelja. smisleno jest isprobati, usporediti na sebi itd. (organoleptički doživljaji) no mi tak ne funkcioniramo. ipak smo u osnovi različite biološke vrste i mahom jedino zajedničko nam je zanimanje za postupak koji ponekad dovodi do genetske kombinacije. ostalo su sve kompromisi i tolerancija. ili ne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: Sportsshoes.com
Ajar kaže...

 ... no mi tak ne funkcioniramo.

 Odličan način uštede vremena i živaca, priznajem. Postoji samo jedan problem: kupnja naslijepo jako upada u oči, i to ne u sasvim pozitivnom smislu.

 

A propos e-šopinga, evo nekoliko zgodnih primjera.

All work and no play makes Jack a dull boy.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Sportsshoes.com
Mary Sue kaže...

Kako možete biti sigurni da vam tenisice odgovaraju? Mislim, očito ih ne možete isprobati. Jasno mi je da se sve može dodatno izmjeriti pa usporediti s dimenzijama koje se navode u web-trgovinama, ali i dalje postoji mogućnost da ti ne odgovara kalup i sl. Rekla bih da je kupnja obuće na mreži mnogo opasnija od kupnje odjeće. Odjeća obično ne žulja bez očita razloga, što se ne može reći za obuću. Pada mi na pamet jedino isprobavanje istoga ili vrlo sličnoga modela u klasičnoj trgovini pa - kada se uvjeriš da ti sasvim odgovara određen, tj. tvoj broj konkretnih tenisica - kupiš jeftinije na internetu. Ipak, to potencijalno troši mnogo vremena i čini se kao prava gnjavaža.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 8:36 (Glavas_ZG).
9 godina
offline
Sportsshoes.com

Odjeca je problem jer su razliciti krojevi odjece, ali s obucom nikad nisam imao problema. 38 je svugdje 38, pogleda se size table i ako nije nesto kao adidas koji pise iskrivljene brojeve, to odmah vidis na size chart.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sportsshoes.com

Ja sam prvi put narucio sebi mizuno patike na sportsdirectu i bilo me strah kako sad sve to funkcionira jer imam vecu nogu nego oni size table. hehe 

Tako da sam pogledao u svoje stare patike gdje pisu sve velicine: US, UK, EUR, BRA ili JAP pa mi dodje US 14, UK 13, EUR 48,5 i BRA ili JAP 32cm/320mm.

 

Kad narucujem iz britanije, koje god cu patike uzeti, najbitnije mi je da su UK 13. Probao sam i njihovu marku Karrimor i nisu nesto ekstra, al evo nisu se strgale, jos uvijek nosim te patike po nogometima i sl., a stare vise od 3 godine. Karrimor je UK 13, US 14, ali su EUR 47 i bilo me strah kad sam ih vidio da pise EUR 47, ali zapravo je UK 13 i nema me cega strah biti. Tako da mizuno dalje svakako tako uzimam, sve je do proizvodjaca, al treba vidjet koji njihov broj imas pa onda uzeti, tako da ja do sad nisam imao problema s time. Curi sam uzeo i sportsku odjecu nesto sitno pa cemo vidjet kakve je to kvalitete takodjer, a ne samo patike.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sportsshoes.com
Mary Sue kaže...

Kako možete biti sigurni da vam tenisice odgovaraju?

 Pa ja se osobno jedino usudim kupiti tenisice na slijepo, tu nikad nisam imao problema, a bilo je bar 10ak kupnji. S druge strane s majicama sam se par puta zeznuo i više ih ne kupujem online.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice