Spotify?

poruka: 13
|
čitano: 6.199
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Spotify??

izvinjavam se ako je bila tema,imam spotify acc i nemogu ga slusati u pregledniku jer nisam u uk,mogu li ja namjestit da mi radi spotify u web pregledniku preko vpn bilo cega ali za sva vremena da namjestim a ne da moram svako malo skidati vpn pa se logati i slicno

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Spotify??
hanteed kaže...

izvinjavam se ako je bila tema,imam spotify acc i nemogu ga slusati u pregledniku jer nisam u uk,mogu li ja namjestit da mi radi spotify u web pregledniku preko vpn bilo cega ali za sva vremena da namjestim a ne da moram svako malo skidati vpn pa se logati i slicno

 Skini Hola extenziju za svoj browser i preko nje namjesti da si u UK.

16 godina
offline
Spotify??
Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spotify??
zag0 kaže...
Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.

Nemam pojma, ja koristim Spotify Premium trial već oko tjedan dana (bez proxija/VPN-a) i za sada sve štima. Koristim i na kompu i na mobitelu. Neki su rekli da će me tek nakon nekih 14 dana maltretirati da Spotify "nije dostupan u mojoj zemlji", ali vidjeti ćemo.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify??
Marko :D kaže...
zag0 kaže...
Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.

Nemam pojma, ja koristim Spotify Premium trial već oko tjedan dana (bez proxija/VPN-a) i za sada sve štima. Koristim i na kompu i na mobitelu. Neki su rekli da će me tek nakon nekih 14 dana maltretirati da Spotify "nije dostupan u mojoj zemlji", ali vidjeti ćemo.

 I ja sam koristio Spotify dok odjednom nije mistično postao nedostupan u mojoj zemlji.

15 godina
offline
Re: Spotify??

Spotify Web Player + Hola  + Free Account = besplatno na računalu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify??
zag0 kaže...
Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.

 10 eura 12 mjeseci kako to?to je dzabe

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
16 godina
offline
Re: Spotify??
hanteed kaže...
zag0 kaže...
Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.

 10 eura 12 mjeseci kako to?to je dzabe

Evo pa vidi: http://ebay.to/1IsN64c

 

Nisam kupio pa ne znam da li je ili nije fejk ali lik ima 93% positive feedback i gro ljudi je u feedbackima reklo da je u dobilo kod (doduše par je reklo i da nije).

 

@emerik tnx, ali hoću slušati i na laptopu i na mobitelu. Dakle nitko nije radio tako nešto? Registrirao se iza IP adrese iz određene zemlje, kupio premium i onda nastavio koristiti kod nas. Teoretski bi trebalo raditi, Spotify supporta slušanje "u roamingu" za premium pretplatnike.

13 godina
offline
Spotify?

Evo da javim, koristim Spotify već sigurno više od 14 dana i još mi se uvijek nije pojavilo da usluga nije dostupna u mojoj zemlji. Osim toga, dali su mi besplatan Premium (nije trial, istekao mi je već odavno). 

 

Ne znam jel greška, ali hvala Spotify! 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2015 22:22 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Spotify?

Kakva su iskustva u zadnje vrijeme s ovom uslugom. Dostupno u HR? Ili i dalje treba koristiti VPN?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Spotify?

Ima par dana napravio sljedeće:

 

Skinuo Spotify .apk s neta

Preko VPN-a stavio da sam u Litvi (random pick)

Registrirao account

Skinuo se s VPN-a, koristim svoj mobilni internet

 

Sve super radi

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Spotify?
Marko :D kaže...

Evo da javim, koristim Spotify već sigurno više od 14 dana i još mi se uvijek nije pojavilo da usluga nije dostupna u mojoj zemlji. Osim toga, dali su mi besplatan Premium (nije trial, istekao mi je već odavno). 

 

Ne znam jel greška, ali hvala Spotify! 

 Jel ti još uvijek traje taj Premium? 

13 godina
offline
Re: Spotify?

Ne znam, negdje sam zagubio taj račun, moram ga potražiti. 😆

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice