Spotify

poruka: 136
|
čitano: 79.604
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Spotify

Jesi li odabrao dobru državu na VPN-u tj. jesi li odabrao državu s kojom si se registrirao?

12 godina
offline
Spotify

da, provjerio upravo, US je u profilu na spotifyu i US stavljam na vpn. probao sam još 2 vpn ekstenzije osim zenmate-a i opet isto.

mogu slušati preko open.spotify.com bez vpn-a al nije pregledno ko desktop verzija...

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Spotify
Probaj ovako: najprije skini sa određenih stranica spotify za android, pa skini sa trg playa turbo vpn. Tamo se konektiraj na us i onda probaj sa hulom u chromeu. Meni je na taj način proradio.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Spotify

Drage kolegice i kolege - postupak je sljedeći -

 

 

To je standardno već postalo, ali se lako riješi:

 

  1. Upali Tunnel Bear VPN i stavite zemlju kao prvi puta kada ste se registrirali na Spotify
  2. Sada morate otići na stranicu Spotify-a, prijaviti se i upaliti web player i pokrenuti bilo koju pjesmu
  3. Logirati se u aplikaciju na računalu

 

Kada se prijaviš na aplikaciju na računalu, možeš se odjaviti s web player-a i ugasiti VPN.

 

Istu stvar ponavljate svakih dva tjedna.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Spotify

Samo kaj to vise ne funkcionira, i po logiranju u web player preko vpn-a, desktop player i dalje baca country error.

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2017 12:22 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spotify

Ili tvoj VPN baš ne funkcionira. Ja koristim Windscribe i sve radi bez ikakvih problema.

14 godina
offline
Spotify

ne kužim ljude zašto koriste spotify ne ilegalne načine ka ima npr. google music play koji ima velik broj pjesama i jako dobru kvalitetu zvuka,slušam preko bluetotha na pojačalu i zvuk je skoro kao cd-kvalitete

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spotify

Google Play Music zahtjeva unos broja kartice. Spotify ne zahtjeva i besplatan je za korištenje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2017 11:44 (Marko :D).
14 godina
offline
Spotify

i google play music je tri mjeseca besplatan a i isplati se dati 65 kn mjesečno za vrhunski zvuk i veliki broj pjesama,po kvaliteti zvuka je puno bolji od deezera(deezeru kao da fali basa)

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spotify

65 kuna je malo previše za to. Ne slušam glazbu 24/7 da bi to vrijedilo 65 kuna. Radije koristim besplatan Spotify iako se svakih 14 dana moram ponovno prijavit. To mi nije ni najmanji problem.

12 godina
offline
Re: Spotify
Ako cu i davat novce za ovakav servis, opet ce biti spotify :)

Kaj se tice vpn-a, probat cu i ovaj spomenuti od marka, inace sam probao hola, zenmate, tunnelbear, i nakon nijednog ne sljaka. Probat cu preko bratovog kompa, ako ovo ne upali...
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Spotify

Također koristim Spotify i to je jedina platforma takvog tipa za koju ću platiti neki novac. Čak štoviše, ako i kada postane službeno dostupna u HR (a ja se u međuvremenu ne odselim) bit ću prvi koji će uzeti pretplatu.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Spotify

probao i windscribe, regiju stavio US east, upalio web player da svira, skinuo i instalirao desk aplikaciju, upišem login podatke i opet kenja...

 

 

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spotify
Hornet_93 kaže...
Ako cu i davat novce za ovakav servis, opet ce biti spotify :)

Kaj se tice vpn-a, probat cu i ovaj spomenuti od marka, inace sam probao hola, zenmate, tunnelbear, i nakon nijednog ne sljaka. Probat cu preko bratovog kompa, ako ovo ne upali...

Ako platiš premium, onda te više neće tražit da potvrdiš lokaciju svakih 14 dana. :)

Hornet_93 kaže...

probao i windscribe, regiju stavio US east, upalio web player da svira, skinuo i instalirao desk aplikaciju, upišem login podatke i opet kenja...

Obriši račun i napravi novi. 

12 godina
offline
Re: Spotify
Marko :D kaže...
Hornet_93 kaže...
Ako cu i davat novce za ovakav servis, opet ce biti spotify :)

Kaj se tice vpn-a, probat cu i ovaj spomenuti od marka, inace sam probao hola, zenmate, tunnelbear, i nakon nijednog ne sljaka. Probat cu preko bratovog kompa, ako ovo ne upali...

Ako platiš premium, onda te više neće tražit da potvrdiš lokaciju svakih 14 dana. :)

Hornet_93 kaže...

probao i windscribe, regiju stavio US east, upalio web player da svira, skinuo i instalirao desk aplikaciju, upišem login podatke i opet kenja...

Obriši račun i napravi novi. 

 

ma i bit će tako, uzet ću sa cimerima onaj obiteljski paket, izađe nas svakog manje od 4 eura. novi račun ne dolazi u obzir jer imam spremljenih oko 2 tisuće pjesama i nezz koliko playlisti, kaj custom kaj službenih 

What could possibly go wrong?
9 godina
offline
Spotify

uzeo za 1,3 eura mjesec dana, odusevljen sam kvalitetom zvuka, mogucnostima, kao i bazom pjesama..sjajno...kad istekne uzimam na duzi period.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Spotify

Prije svega bi htio reći da sam veliki fan Spotify servisa i toliko ga želim u Hrvatskoj da sam napravio ovaj reddit post. Koja je svrha ovog posta? Svrha ovog posta je glasanje sa Spotify u Hrvatskoj. Ništa ne obećajem ali mislim da je ovo veliki korak da Spotify dođe u Hrvatsku. Dolje je link i uputstva što da napravite, vrlo jednostavno! Uživajte!

-----------------------------------------------

1 KORAK: Otiđite na ovaj link: https://community.spotify.com/t5/Live-Ideas/All-Platforms-Country-Spotify-in-Croatia/idi-p/4179069

2 KORAK: Kliknite na "+VOTE" gumb kako bi glasali za Spotify u Hrvatskoj!

3 KORAK: Prijavite se ili napravite račun kako bi glasali. (Ako vam Spotify ne dopusti da napravite račun onda pokušajte s VPN-om ili bilo kako drugačije)

-----------------------------------------------

Hvala vam puno! Nadam se da ćemo postići nešto više s ovim postom!

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Spotify

Glasano..

Vidim da je pitanje dobilo oznaku "Marked as a new idea", pa bi možda moglo potaknut nekaj ako se sakupi dosta glasova..

Makar, ja mislim da su za nedostupnost Spotify-a u hrv., velikim dijelom krivi "naši", odnosno ZAMP ili tko već.. Iako oni tvrde da nije u njima problem, nego u pirateriji pa nas zbog toga zaobilaze takvi servisi..

 

 

http://www.zamp.hr/press/pregled/219/zasto-u-hrvatskoj-nema-digitalne-ponude-glazbe

15 godina
offline
Spotify

Koliko je ovo legit? LINK

Citiram:

Your warranty will be 24 months! (So if anything happens I will replace it for free)
The accounts are GLOBAL so they can be used anywhere in the world - no proxy or VPN required!

Jasno mi je da to može prestati raditi nako 3 mjeseca,a onda te više nitko ne štiti.

 

Account ima 99,8% pozitivnih reviewa. Naravno ovo nije jedini seller koji nudi istu stvar za slicne novce...

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 2:06 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Spotify

Ha gle, može prestati raditi i za 3 dana, ovdje jedino možeš vjerovati selleru da te neće zahebati jer eBay ne pokriva ovakve stvari.

 

Kad ti prestane raditi (a prestat će sigurno u jednom trenutku) ti bi njega trebao kontaktirati da ti da novi acc, meni je to među ostalom glupo jer onda izgubiš playliste i sve. Svaki put iz početka.. 

 

 

15 godina
offline
Spotify

Ma da... ne isplati se s tim zezati...

Nadam se da će što prije postati dostupan u Hrvatskoj.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Spotify

pozdrav ekipa

 

bio mi je bratic iz kanade i provuko je svoju kanadsku karticu za premium i sve radi super. (radili smo sve preko vpn-a na mobu). radi sve super trenutno bez vpna. na mobu sam skino apk preko googla a na pcu koristim open spotify. jel potrebno kad ikad se prijavit preko vpna? koji je najgori slucaj ako cu stalno slusat preko hrvatskog ip-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify
Ja slušam od 4.mjeseca, nikakvih problema. Na mobu nisam ni koristio vpn, samo skinem apk negdje sa neta, instaliram, prijavim se i to je to
8 godina
offline
Re: Spotify
Koristim free accaunt ali modan apk sa mobilisma, nema reklama, ali korisitim vpn, no i preko hr ip ide bez problema
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Spotify

Jel to ima nekih novosti vezano uz dostupnost spotyfy-a u hrvatskoj? Kada sam pokrenuo njihovu stranicu najnormalnije sam mogao odabrati da kreiram account i cijene i slicno dok bi prije dobio poruku kako spotyfy nije dostupan u mojoj regiji... Ima li tko ikakav info ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spotify

Nema ništa novo.

9 godina
offline
Spotify

https://www.zamp.hr/clanak/pregled/2318/digitalni-servis-apple-music-od-danas-dostupan-u-hrvatskoj

 

U svakom slučaju, iznimno smo zadovoljni time što konačno Apple nudi ovu uslugu i u Hrvatskoj. Nadamo se da će ona otvoriti pristup do nove publike svim našim članovima, autorima. I hrvatska publika dugo čeka ovu uslugu a publika svijeta sad će lakše upoznati i zanimljivu glazbu iz naše zemlje. Nadamo se da će se isto uskoro dogoditi i sa servisom Spotify, kojeg već dugo čekamo ovdje.

 

Mislim nisu rekli ništa konkretno ali opet, prema izjavama samo se čeka odluka spotify-a..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify
Nema ništa dok Plenki ne uzme stvar u svoje ruke
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Spotify

Ne vjerujem dok ne vidim

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice