Treba mi cloud neki besplatan sa vise memorije..

poruka: 5
|
čitano: 1.104
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Treba mi cloud neki besplatan sa vise memorije..

Koristim google od 15GB za neke sitnice, a treba mi neki kvalitetan koji ima dobar upload par megabajta po sekundi ili vise, ne megabita nego megabajta i da ima brz download jer cu uglavnom fajlove od 1-2-3gb uploadovati i nesto sto je sigurno da ga nece ugasiti ali nekada bi mozda i ubacio nesto zasticeno autorskim pravima samo za sebe, ne bi djelio nigdje nego da ja imam te 2-3 stvari, a ostalo je legalno sve sto upload.. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Treba mi cloud neki besplatan sa vise memorije..

Ajd pročitaj što si napisao

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Treba mi cloud neki besplatan sa vise memorije
keks99 kaže...

Koristim google od 15GB za neke sitnice, a treba mi neki kvalitetan koji ima dobar upload par megabajta po sekundi ili vise, ne megabita nego megabajta i da ima brz download jer cu uglavnom fajlove od 1-2-3gb uploadovati i nesto sto je sigurno da ga nece ugasiti ali nekada bi mozda i ubacio nesto zasticeno autorskim pravima samo za sebe, ne bi djelio nigdje nego da ja imam te 2-3 stvari, a ostalo je legalno sve sto upload.. 

 brzina uploada i downloada  ti najvise ovisi o tvojoj brzini konekcije , a ne o servisu koji koristiš. Sto se gasenja tice to ti niko ne moze znati , a ako se i dogodi korisnici budu onbavjesteni i imaju dovoljno vremena da povuku svoje podatke .

 

Imas npr ovaj (50GB) 

9 godina
offline
Treba mi cloud neki besplatan sa vise memorije..

Imaš mega.nz sa 50gb besplatno, a ako si školarac/student u hrv možeš dobiti office365 s 1tb prostora besplatno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Treba mi cloud neki besplatan sa vise memorije
error_666 kaže...
keks99 kaže...

Koristim google od 15GB za neke sitnice, a treba mi neki kvalitetan koji ima dobar upload par megabajta po sekundi ili vise, ne megabita nego megabajta i da ima brz download jer cu uglavnom fajlove od 1-2-3gb uploadovati i nesto sto je sigurno da ga nece ugasiti ali nekada bi mozda i ubacio nesto zasticeno autorskim pravima samo za sebe, ne bi djelio nigdje nego da ja imam te 2-3 stvari, a ostalo je legalno sve sto upload.. 

 brzina uploada i downloada  ti najvise ovisi o tvojoj brzini konekcije , a ne o servisu koji koristiš. Sto se gasenja tice to ti niko ne moze znati , a ako se i dogodi korisnici budu onbavjesteni i imaju dovoljno vremena da povuku svoje podatke .

 

Imas npr ovaj (50GB) 

 Pa znam to ali imam 3 megabajta upload brzinu i onda hocu neki koji to moze da iskoristi je google drive mi preko telefona ne uploaduje tom punom brzinom. Kada odem na sendspace tu mi radi puna brzina uploada, ali skidanje sa sendspace je sporo ne skida mi punom brzinom od 6 kao ni mediafire, malo umanji jer eto koristi se free account pa nije maximalna brzina.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice