Virtualna VISA, gdje dobiti?

poruka: 5
|
čitano: 2.100
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
suspendiran
offline
Virtualna VISA, gdje dobiti?

Eto ti sad problema, ZABA mi već godinama drži limit na mastercard kartici na kojih 750kn. Kako imam neke kredite koje plaćam, taj limit je smanjen na 65kn. Ja s time ne mogu apsolutno ništa napraviti.

 

Prije sam koristio Entropay, te sam ga povezao sa svojom Maestro karticom i na taj način uplatio novce na virtualnu Visa karticu. Sve radilo super (osim visokih troškova, ali...)

Po novom zakonu u EU Entropay je otišao bye bye, više se ne može ništa raditi a uplata nije omogućena, ovaj servise se gasi 01.04. ako se ne varam.

 

Paypal ne podržava maestro karticu.

 

 

Mene zanima na koji točno način da ja uplatim par stotina dolara za određene stvari na netu? Posve sam bez ideja više.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Virtualna VISA, gdje dobiti?

Ja koristim Revolut, pa pogledaj da li bi ti to odgovralao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Virtualna VISA, gdje dobiti?
Eyekool kaže...

Ja koristim Revolut, pa pogledaj da li bi ti to odgovralao.

 

hvala ti. A čisto na brzinu da li je moguće povezati Maestro karticu?

16 godina
offline
Re: Virtualna VISA, gdje dobiti?
Ja ga koristim na način da sa ZABA deviznog računa uplatim željeni iznos na Revolut račun i onda plaćam sa Revolut fizičkom Mastercard ili virtualnom Visa karticom, koliko mi je poznato ne možeš povezati neku drugu karticu da ti skida direktno s nje (ako si na to mislio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Virtualna VISA, gdje dobiti?

Prepaid kartice?

 

Addiko - ima Mastercard (max do 15000HRK);

HPB - ima VISA (max do 50000HRK);

 

Novac prebaciuješ internet bankarstvom iz bilo koje banke ili fizičkom uplatom na šalteru.

Za Mastercard jedini i jednokratni trošak je inicijalno izdavanje kartice od cca 30HRK i miran si.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 16:41 (Yuda).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice