WiFi repetitor

poruka: 5
|
čitano: 1.040
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
WiFi Repetitor

Poštovani 

 

Kupio sam WiFi Repetitor tenda i neki JCG niti na jednom neće da mi otvori 192.168.0.254 ili 192.168.10.1 .

Do prije mjesec dana mi je otvaralo 192.168.10.1 sada je samo učitava i piše da nemoze otvoriti internet stranicu od 192.168.10.1

Jeli mi moze netko pomoci rijesiti problem-(

 

Hvala 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: WiFi Repetitor

A s kojeg si uređaja pristupao tim IP adresama (192.168....) koje se naveo? S istog kao i zadnji puta? I što ti se otvaralo nakon što si upisivao te adrese? Stranica za konfiguraciju tog WiFi repeatera?

11 godina
neaktivan
offline
Re: WiFi Repetitor

Sa svog kompjutera i prije je stranicu ostvarilo bez problema sada više neće 192.168.10.1

 

Sada neće da otvori stranicu kao da nema te stranice više .

 

Da to je ta stranica .

15 godina
offline
Re: WiFi Repetitor

A taj WiFi repeater ti sada radi, ili imaš problema s njim? Jesi pokušao njega možda na neki način resetirati? I da, ono što sam te zaboravio pitati, tim "stranicama" si mogao pristupiti i nakon što si kupio repeater ili se problem pojavio tek nakon što si njega uključio?
U biti, jel možeš reći što pokušavaš napraviti, tj. iz kojeg razloga želiš otvoriti tu "stranicu"?

10 godina
offline
Re: WiFi Repetitor

Za riješit problem bilo bi puno bolje da si pojasnio situaciju, koji je tip kućni ruter i koja ugovorena brzina, da li je dual band (2,4 i 5GHz).

Trebaju li dva extendera (tip?) tj. koje su udaljenosti , kat, zidovi, sobe ? i što želiš spojiti od uređaja, PC , laptop , smartfon , tv ?

Da li se radi o privatnoj kući ili je stambeni objekt sa puno susjeda koji mogu napraviti problem svojim smetnjama itd.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2019 10:56 (AF139).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice