IPhone X vs iPhone 8 plus

poruka: 12
|
čitano: 6.941
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
IPhone X vs iPhone 8 plus

Zaradio sam neki kes i odlucio sam sebe pocastiti  . Sta mislite koji je bolji model, 8 plus ili X? Ne mogu se odluciti pa evo da cujem vasa misljenja.

11 iPhone X
2 iPhone 8 Plus
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone X vs iPhone 8 plus

Da se razumijemo, i sam sam dao glas za iPX. 

 

No, da budemo još jasniji, ako ti nije o glavu, sačekaj jesen, uzmi najnoviji gadget, na kraju krajeva, ako ti se i nebudu svidjeli najnoviji izdanci Apple mobilnih gadgeta, još uvijek ćeš moći za nešto manje Hrvatskih novaca uzeti iPX/iP8+! 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X vs iPhone 8 plus
Tocan odgovor... uglavnom ja moj iphone X (najbolji iphone do sada) nebi dao za nijedan mobitel koji postoji
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone X vs iPhone 8 plus
Sa 8 plus ces imati preveliku ciglu od mobitela sa prakticki istom velicinom ekrana kao na X-u koji je ergonomski taman, uz iste iznutrice.. tak da se odgovor sam namece
 
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X vs iPhone 8 plus
Da ne otvaram novu temu, moguče je kupiti usb stick koji pored klasičnog ima i linghtning priključak. Zanima me dali to radi bez problema? Nije potrebno rootat?
Htio bi takav usb poklonit iphone korisniku ali nebi kupovao bezveze ako ne radi. Pozeljno je da radi bez rootanja jer osoba to ne radi.
13 godina
offline
Re: IPhone X vs iPhone 8 plus
Markić7 kaže...
Da ne otvaram novu temu, moguče je kupiti usb stick koji pored klasičnog ima i linghtning priključak. Zanima me dali to radi bez problema? Nije potrebno rootat?
Htio bi takav usb poklonit iphone korisniku ali nebi kupovao bezveze ako ne radi. Pozeljno je da radi bez rootanja jer osoba to ne radi.

Root i iPhone nije moguće staviti pod isti kontekst, ali nikako 

 

Obzirom je Apple periferija malo skuplja, samo reci koji model je iPhone gadgeta u igri, i svatko iz iStore ili iStyle dućana će ti kazati što trebaš! 

Ako slučajno oni nemaju, potraži na netu iKlinika, oni su pak za sve nakon ovih za sveopću pomoć, i siguran sam da ćeš problem riješiti u svakom slučaju kvalitetno! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
IPhone X vs iPhone 8 plus

I moj glas za iPhone X. Imam X a kolegica 8 plus, meni je baš zbog dimenzija bio puno ergonomičniji X. Navika san se da mob mogu nosit u đepu a da koliko toliko ne smeta. Eto

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X vs iPhone 8 plus
ATJLučko kaže...
Markić7 kaže...
Da ne otvaram novu temu, moguče je kupiti usb stick koji pored klasičnog ima i linghtning priključak. Zanima me dali to radi bez problema? Nije potrebno rootat?
Htio bi takav usb poklonit iphone korisniku ali nebi kupovao bezveze ako ne radi. Pozeljno je da radi bez rootanja jer osoba to ne radi.

Root i iPhone nije moguće staviti pod isti kontekst, ali nikako 

 

Obzirom je Apple periferija malo skuplja, samo reci koji model je iPhone gadgeta u igri, i svatko iz iStore ili iStyle dućana će ti kazati što trebaš! 

Ako slučajno oni nemaju, potraži na netu iKlinika, oni su pak za sve nakon ovih za sveopću pomoć, i siguran sam da ćeš problem riješiti u svakom slučaju kvalitetno! 

 pretpostavljam da si upravo stigao iz iLudnica nakon 10setak tretmana iStruja, a vjerujem da su se nakupovali u Plodineu jer su morali za tebe kupiti hrpa iPelena. Kupovao se i Domestos da bi se čistila i iKahlica. Uglavnom važno je da je na kraju sve dobro iSvršilo. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 13:40 (Markić7).
6 godina
neaktivan
offline
IPhone X vs iPhone 8 plus

Kakva retardacija...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone X vs iPhone 8 plus
Markić7 kaže...
ATJLučko kaže...
Markić7 kaže...
Da ne otvaram novu temu, moguče je kupiti usb stick koji pored klasičnog ima i linghtning priključak. Zanima me dali to radi bez problema? Nije potrebno rootat?
Htio bi takav usb poklonit iphone korisniku ali nebi kupovao bezveze ako ne radi. Pozeljno je da radi bez rootanja jer osoba to ne radi.

Root i iPhone nije moguće staviti pod isti kontekst, ali nikako 

 

Obzirom je Apple periferija malo skuplja, samo reci koji model je iPhone gadgeta u igri, i svatko iz iStore ili iStyle dućana će ti kazati što trebaš! 

Ako slučajno oni nemaju, potraži na netu iKlinika, oni su pak za sve nakon ovih za sveopću pomoć, i siguran sam da ćeš problem riješiti u svakom slučaju kvalitetno! 

 pretpostavljam da si upravo stigao iz iLudnica nakon 10setak tretmana iStruja, a vjerujem da su se nakupovali u Plodineu jer su morali za tebe kupiti hrpa iPelena. Kupovao se i Domestos da bi se čistila i iKahlica. Uglavnom važno je da je na kraju sve dobro iSvršilo. 

Kolega, sa čim imate vi problema ?! 

Jesi postavio pitanje, i dobio odgovor, daj ne seri ako nemaš nešto pametnije za pisati,  jedan!!!!! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
IPhone X vs iPhone 8 plus

Markić7, čemu takav neprimjeren razgovor?

Rootat možeš androide a ne ios platformu, ekvivalent tomu je jailbreak..

Znači, ios=jailbreak
android=root..

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 14:46 (zvonac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone X vs iPhone 8 plus

Imao sam 8 plus, sada X i uzmi X ako možeš. Bolji/veći ekran, geste su super, baterija ok. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice