Odabir iphonea

poruka: 14
|
čitano: 6.164
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Odabir iphonea

Pozdrav, imam xiaomi mi note 10 lite, planiram ga prodati i uzeti iphone. Sad me zanima koji. Našao sam refubrished iphone 11 64 gb, za 3900 kn, to mi je nekako puno s obzirom da je refubrished. Budžet mi je nekih 4500, s tim da za xiaomi planiram izvući nekih 1000 kn. Sad me zanima koji iphone uzeti. Dnevna uporaba mobitela mi je ajmo reci malo iznad prosjeka, surfanje aplikacije i slično, bitna mi je kamera, ali i baterija te same performanse i stabilnost. Zanima me da li uzeti iphone 11 ili iphone 12 mini, zanemarujuci velicinu, bitna mi je samo kvaliteta mobitela / performanse / baterija /kamera. Ili možda pak priceekati da izade iphone 14, pa mozda cijene prijasnjih modela padnu za bar 10%..

 

Hvala vam unaprijed.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Odabir iphonea
Znači 5500kn? iPhone 12 64Gb novi je 5250kn recimo.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Odabir iphonea
Razlika između iPhone 11 i 12 je jako velika, dok 12 i 13 su praktički isti telefoni. Radije dodaj još malo pa uzmi 12, ako se već misliš između 11 i 12. Samo, iPhone 12 ti je isto k od telefona ako ćeš ga malo više koristiti, pogotovo u ljetnim mjesecima. Hlađenje nije dobro izvedeno i uređaj se pregrijava na banalnim stvarima kao što je npr. gledanje Netflixa.
Ako baš želiš iPhone, skupi malo više para i uzmi 13 pro koji je vrhunski uređaj, al jbg. preskup.
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Odabir iphonea
A 12 mini u odnosu na 11?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Odabir iphonea

Nemas se sta tu mislit,uzmi 11pro(ako ga uvatis s dobrom baterijom odlicno,ako ne nema veze moj je na 85% zdravlje baterije pa izdrzi dan bez problema).Izmedju njega i 12ke nema razlike,bolje lezi u rucu,a baterija puno bolja.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Odabir iphonea

Mislis da vrijedi te novce s obzirom da je to vec stariji model

10 godina
offline
Re: Odabir iphonea
yoh1eb kaže...

Mislis da vrijedi te novce s obzirom da je to vec stariji model

A ne vridi nijedan te pare jer ne zaradujem s njim nista...ali ja osobno nebi uzeo 12 jer su kukali na bateriju,nista posebno nije u odnosu na 11pro i ni blizu mi ne lezi u ruci kao 11pro ali to je osobna preferencija.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2022 14:25 (hrka11).
13 godina
offline
Re: Odabir iphonea
yoh1eb kaže...

Pozdrav, imam xiaomi mi note 10 lite, planiram ga prodati i uzeti iphone. Sad me zanima koji. Našao sam refubrished iphone 11 64 gb, za 3900 kn, to mi je nekako puno s obzirom da je refubrished. Budžet mi je nekih 4500, s tim da za xiaomi planiram izvući nekih 1000 kn. Sad me zanima koji iphone uzeti. Dnevna uporaba mobitela mi je ajmo reci malo iznad prosjeka, surfanje aplikacije i slično, bitna mi je kamera, ali i baterija te same performanse i stabilnost. Zanima me da li uzeti iphone 11 ili iphone 12 mini, zanemarujuci velicinu, bitna mi je samo kvaliteta mobitela / performanse / baterija /kamera. Ili možda pak priceekati da izade iphone 14, pa mozda cijene prijasnjih modela padnu za bar 10%..

 

Hvala vam unaprijed.

U narednih četri mjeseca ćeš moći, ako je to tvoja želja/mogućnost, uzeti iPhone 14 bilo koji ugovorno na rate kod teleoperatera! 
Moj savjet je uzmi, obzirom budu kud na rate tud i skorom 15% jeftiniji dugoročno ukupno gkedajući! 
Koji ćeš uzeti po dijagonali i ukupnoj internoj memoriji, izbor je isključivo tvoj, ali, koliko para, toliko muzike, a od viška ( memorije ) glava ne boli, samo od batina! 

ATJ Lučko
7 godina
offline
Odabir iphonea

Pitanje za Iphone klijentelu, jel lakše prodati Iphone 13 mini (128 GB) ili Iphone 14 (128 GB)?
Preko firme imam priliku nabaviti jedno od to dvoje (novo), pa me zanima kojeg ću jednostavnije/brže utopiti na njuškalu.
Recimo da bi išao sa nižim cijenama, Iphone 13 mini ~ 5300 kn , Iphone 14 ~ 6500 kn.
Zanima me kakav je interes za te mini Iphone modele u odnosu na standardne modele.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Odabir iphonea

Pa imas iphone 11 64gb u linksu (novi naravno) za 3999 kn...

Cemu gledat onda taj obnovljeni iphone?

16 godina
neaktivan
offline
Odabir iphonea

Pozdrav,

trebam Iphone za starijeg čovjeka koji ima peticu.

Koji Iphone novije generacije ima najbolju bateriju tj da najduže traje te da je malen.

Čovjeku služi Iphone za normalnu upotrebu, osim osnovnog, viber, wathsap, kamera, mail, internet i kućne aplikacije banka, parking itd.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2023 14:54 (zoro5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Odabir iphonea
zoro5 kaže...

Pozdrav,

trebam Iphone za starijeg čovjeka koji ima peticu.

Koji Iphone novije generacije ima najbolju bateriju tj da najduže traje.

Čovjeku služi Iphone za normalnu upotrebu, osim osnovnog, viber, wathsap, kamera, mail, internet i kućne aplikacije banka, parking itd.

 

 Najbolju bateriju svakako ima 14 Pro Max.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Odabir iphonea

Hvala na brzom odgovoru. kad sam čovjeku rekal da promjeni tog prastarog on je rekal da je zadovoljan 

jer je malen a da mu se sad baterija brzo troši.

Za nas starije je bitna veličina. sta manji i autonomija te sigurnost u radu.

jednom staviš programe koji ti trebaju i da to godinama radi bez štekanja.

Iphone to pruža jer ga imam u familiji al to su sve polucigle koje više služe za snimanje videa, slikanje igranje i ostale djidje midje koje obučnom juseru nisu potrebne.

gledam serije malo i vidim mini serije sa ekranom od 4.7 te 5.4in kod 12tice. kakve su batterije kod tih mini verzija?

 

Dal je Iphone 13 mini ok preporuka?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2023 15:17 (zoro5).
13 godina
offline
Re: Odabir iphonea
zoro5 kaže...

Pozdrav,

trebam Iphone za starijeg čovjeka koji ima peticu.

Koji Iphone novije generacije ima najbolju bateriju tj da najduže traje te da je malen.

Čovjeku služi Iphone za normalnu upotrebu, osim osnovnog, viber, wathsap, kamera, mail, internet i kućne aplikacije banka, parking itd.

 

U kontekstu ”malenog” iPhone gadgeta, to su samo ulazni Pro modeli, do sada gledajući dijagonalu, imali su 6.1' dijagonale, ali je model 14 ipak bolja investicija od modela 13. 
Moj je prijedlog nekako model 15, ako se može preko ugovora sa teleoperaterom, a ako bi cifra bila 2mač, onda je model 14Pro početak i kraj priče. 
U svakom slučaju zbog veličine failova, minimalno 512GB interne memorije, pod mus! 

zoro5 kaže...

Hvala na brzom odgovoru. kad sam čovjeku rekal da promjeni tog prastarog on je rekal da je zadovoljan 

jer je malen a da mu se sad baterija brzo troši.

Za nas starije je bitna veličina. sta manji i autonomija te sigurnost u radu.

jednom staviš programe koji ti trebaju i da to godinama radi bez štekanja.

Iphone to pruža jer ga imam u familiji al to su sve polucigle koje više služe za snimanje videa, slikanje igranje i ostale djidje midje koje obučnom juseru nisu potrebne.

gledam serije malo i vidim mini serije sa ekranom od 4.7 te 5.4in kod 12tice. kakve su batterije kod tih mini verzija?

 

Dal je Iphone 13 mini ok preporuka?

Obzirom postoje preko nekoliko razlika, tehničke prirode ponajprije, čvrsto sugeriram u najgoroj soluciji model 14, link je priložen ispod pa iskontroliraj i provjeri stavke. 

 

LINK;  https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11102&idPhone2=11860

 

Prilažem ti i sliku zadnjih sedam osam serija, i veličine displaya, ne fizičke veličine, pa pogledaj ali i provjeri fizičke ukupne dimenzije. 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2023 16:58 (ATJLučko).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice