Centro.hr iskustva

poruka: 207
|
čitano: 103.720
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Zanima me da li je netko već kupovao u ovoj trgovini. Kakva su iskustva i koliko im je brza isporuka preko kurirske službe? 
Unaprijed hvala svima. :)

Tonco
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Centro.hr iskustva

Jako povoljan dućan. Izgleda da ću ubuduće tamo kupovati.

11 godina
offline
Centro.hr iskustva

Mene isto zanima ima li netko iskustva sa tim dućanom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

El zna netko?

 

Tonco
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Centro.hr iskustva
tonco kaže...

Zanima me da li je netko već kupovao u ovoj trgovini. Kakva su iskustva i koliko im je brza isporuka preko kurirske službe? 
Unaprijed hvala svima. :)

 

peterstern9 kaže...

Mene isto zanima ima li netko iskustva sa tim dućanom.

 

tonco kaže...

El zna netko?

 

Nedavno kupio HP4530 notebook u centro.hr, odlična usluga i cijena, platio Internetom, oko 13 sati i drugi dan u isto vrijeme dobio paket Overseasom. Mogu samo preporučiti.

12 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Evo ja sam kupio kod njih komponente i sve je bilo dobro, jedino što sam čekao 4 dana da mi dođu na kućnu adresu. :)

 

Tonco
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Pozitivno iskustvo. Kupila monitor za kom od LG-a od njih.

 

Uplatila, skenirala im račun i poslali. Jedino jedan minus poslali su paket bez adrese primaoca, pa morala pratit broj pošiljke i zvat overseas za konačnu adresu, da nije bilo toga paket bi bio došao i ranije. Tjedan dana muke, ali sve u svemu ok su.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2012 13:39 (megan2711).
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Centro.hr iskustva

Kupio skoro cijelu kantu kod njih , prije cca mjesec dana, sve je bilo kako je dogovoreno. Jako uslužni dečki tamo rade, i puni informacija i strpljenja za podijeliti. Bio sam malo skeptičan jer su novi , ali su me razuvjerili na kraju sa svojom uslugom. 5/5 thumbs up.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva
Trebala bih HITNO jednu informaciju, da li se kod njih može platiti pouzećem? Ili su oni bez te mogućnosti plaćanja?!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Centro.hr iskustva

Koliko vidim , na njihovoj stranici nema placanja pouzecem !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Centro.hr iskustva
lorena_galovic kaže...
Trebala bih HITNO jednu informaciju, da li se kod njih može platiti pouzećem? Ili su oni bez te mogućnosti plaćanja?!

 

Haf932 kaže...

Koliko vidim , na njihovoj stranici nema placanja pouzecem !

Upravo tako, izvrsno bi mi odgovaralo da sam naručeni laptop mogao platiti pouzećem, pročitao informaciju na webu, i za svaki slučaj nazvao. Preporuka je da se avansno plaća putem internet bankarstva, jer sam u banci platio na iznos od 4300kn, 43 kn provizije.

15 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Ja sam jucer narucio ssd intel 330,120gb i moguce je placanje pouzecem,sutra bi trebao dobiti.

Intel E7200 2.53@3.8 Ghz,Sapphire 4850,4 Gb king max DDR2 800@960 Mhz,Gigabyte P31-DS3-L
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Centro.hr iskustva

Ja sam kod njih uzeo y580 i sve super ispalo. sad me zanima dali je netko kod njih uzeo dodatno jamstvo i dali je to uopce moguce?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
Meni je uredno stiglo kuciste, procesor i przilica, nikakvih problema, placeno unaprijed i nazvali me kad je stiglo da dodem po robu.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva

Odlični su.

14 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva

Stranica im je sva razbacana, odmah sam odustao.

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
14 godina
offline
Centro.hr iskustva

Također samo pozitivna iskustva.

Još k tome i plačanje pouzećem, milina.

Jedino što bi nekom zasmetalo je nekakva sitna poštarina. Mada ta sića ne predstavlja neki problemčić pri nekoj večoj narudžbi.

 

Ugl, susretljivi ljudi koji tamo rade su zaista spremni s dosta truda objasnit o svemu.

Vrlo se brzo javljaju za razliku od nekih. Ponudu uzvrate vrlo brzo, a dostava same pošiljke dođe isto kako je i dogovoreno.

Sve u svemu, prilično su učinkoviti i brzi u svemu.

 

Definitivno ću opet uzimat kod njih.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 18:17 (zabranjeniples).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Sve pohvale za Centro.hr

jutros uplaćene pare za laptop, laptop došao u 14.30h kod njih u poslovnicu, a ja ga pokupio u 14.45h :)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva

ja sam kod njih uzimao monitor prije 2 mjeseca...i prezadovoljan sam...nazvao sam ih telefonom i tako smo rješili narudžbu...platio sam pouzećem naravno...čak i plačaju poštarinu u slučaju kvara... :) tako da sve pohvale za njih :)

http://steamsignature.com/img/profile/76561198029829922.png
15 godina
offline
Centro.hr iskustva

Jesu voljni u centro.hr napraviti update biosa prilikom kupovanja kao kod future?

mag.inf
Moj PC  
0 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
bugi.kc kaže...

Jesu voljni u centro.hr napraviti update biosa prilikom kupovanja kao kod future?

 Sa takvim stavom najbolje ti je da odeš kupovati kod future...

 

 Svaki servis naplačuje update biosa 50 kn. Inaće baš kupio HDD 1 TB kod Centra.hr, odlična cijena, 1 TB Caviar Blue sata3 64 MB cache za 533 kn, stiglo drugi dan, još mi poklonili sata kabel jer

sam ponio samo 535 kn sa sobom.

15 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva

Samo pitam tek tako, ne vidim zašto te negativne ocjene...

 

Nije meni problem napraviti bios, radio sam to mnogo puta, ali me zanimalo tek tako kad već kupujem skoro pa cjeli komp da i to odmah srede ondje. 

Dvoumio sam se između centro.hr i future, i očito ću odabrat centro.hr jer bez obzira na cijenu dostave, odabrane komponente su nešto jeftinije (svaka kuna mi bitna), a i jednu/dvije komponente koju želim oni imaju, a ovi ne.

mag.inf
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 0:37 (bugi.kc).
14 godina
offline
Centro.hr iskustva

uzeo sam kod njih 2 grafe gtx 670 power edition oc

i mogu reči da sam prezadovoljan isporukom.istina je da sam čekao 3 dana za isporuku svake..

jedina zamjerka je što nema besplatne poštarine iznad 2000kn kao u drugim dučanima,al su zato cijene bile odlične 2999kn ;)

osoblje je jako ljubazno i sve u svemu preporučujem ovu trgovinu

lp i sve najbolje u 2013

 

٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩( -̮̮̃ –̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ Fear is good !!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 9:31 (zagy15061984).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Centro.hr iskustva

Odlični su, sve ide glatko, preko web shopa naručiš sve što ti se sviđa {#}, platiš, jave ti se odmah na mail, pošalješ potvrdu uplate... u principu ti idući dan nabave robu i prekosutra je kod tebe overseas expresom. Naručivao sam od njih već nekoliko puta proteklih mjesec dana i nikakvih problema nije bilo. Svakako preporučujem! {#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Centro.hr iskustva
zagy15061984 kaže...

uzeo sam kod njih 2 grafe gtx 670 power edition oc

i mogu reči da sam prezadovoljan isporukom.istina je da sam čekao 3 dana za isporuku svake..

jedina zamjerka je što nema besplatne poštarine iznad 2000kn kao u drugim dučanima,al su zato cijene bile odlične 2999kn ;)

 

 

ajd mi objasni ovu kontradiktornost:

 

prezadovoljan si isporukom koju si čekao 4 dana!!!!!

 

zar te tip koji ti je dostavio grafe zažvalio {#} da so toliko impresioniran isporukom??? ne kontam???!!!{#}

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
13 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva

Obično je isti ili drugi dan dobavljivo.

14 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
smirnoff kaže...
zagy15061984 kaže...

uzeo sam kod njih 2 grafe gtx 670 power edition oc

i mogu reči da sam prezadovoljan isporukom.istina je da sam čekao 3 dana za isporuku svake..

jedina zamjerka je što nema besplatne poštarine iznad 2000kn kao u drugim dučanima,al su zato cijene bile odlične 2999kn ;)

 

 

ajd mi objasni ovu kontradiktornost:

 

prezadovoljan si isporukom koju si čekao 4 dana!!!!!

 

zar te tip koji ti je dostavio grafe zažvalio {#} da so toliko impresioniran isporukom??? ne kontam???!!!{#}

 

ajde malo za početak nauči ponašanje pa onda piši

da ,cekao sam 3 radna dana pošto overseas  radi prikup utorkom i četvrtkom kod njih, di ti vidiš da piše 4 ja neznam{#}

 

 

٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩( -̮̮̃ –̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ Fear is good !!
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2013 11:21 (zagy15061984).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva

Evo ja sam naručio memoriju ujutro, a poslijepodne ju podigao. Još smo se malo i našalili jer su me pitali daj je unaprijed plaćeno,

a ja rekao kao je i dam im pare. Do sad sam tamo kupio memoriju, napajanje i 1 kom hdmi kabela, a još nisam imao iskustva sa reklamacijama. Jel to itko imao?

 

Meni su samo rekli da ako memorija ne paše da će zamijeniti za drugu bez ikakvih dodatnih problema.

11 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Preko 2 tjedna sam cekao posiljku koja je stigla (u Osijek) danas oko podne, bez RAM-a. Preko maila sam ih kontaktirao i objasnio situaciju, receno mi je da ce RAM poslati postom. Samo se nadam da ce stici u jednom komadu jer ga ne salju kurirskom sluzbom. Onda opet oni najvjerojatnije misle da ih muljam, sto nije istina. Shvacam da je bila blagdanska sezona ali preko 2tjedna je daleko od obecanih 3-5 dana za dostavu. Dostavu sam platio 80 umjesto na stranici navedenih 40 kuna jer su robu poslali u 2 kutije, sto cu prezivjeti. Tip s kojim sam kontaktirao preko maila (telefon je barem za mene konstantno bio zauzet) je vrlo ljubazan i profesionalan te u vecini slucajeva brzo odgovarao na pitanja kojih sam imao podosta.

Inace nude besplatno sastavljanje ali tip koji ih radi je taman bio na godisnjem.Jeftini su ali mi se cini da su bili totalno nepripremljeni za blagdane i da mogu napravit sve ponovo osao bi u links i uzeo nesto skromniju konfiguraciju jer su skupi ko vrag. Samo znam da ako mi ovaj RAM stigne u komadima u nekoj koverti ili ne znam sta da cu biti uzrujan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 12:45 (Clocksmith).
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
RAM ti je poprilično teško oštetiti u transportu. Ja sam svoje RAM kekse slao u onoj žutoj kuverti s mjehurićima i sve je prošlo bez problema.
Bare: Huljićeva glazba spušta ljude na razinu australopiteka
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice