Ekupi - iskustva

poruka: 172
|
čitano: 147.915
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ekupi - iskustva
domac5 kaže...

Gdje se ostvaruje dodatnih 10% popusta za placanje visa karticom? Koliko vidim upao sam u prvih 300 kupaca a nije mi obracunat dodatni popust 10%

 Premium visa karticom! Na kraju narudžbe.

12 godina
offline
Ekupi - iskustva

Jesu kome stigli kuponi za kupnju udzbenika? 

 

Uzimam vjerojatno laptop na ekupi tako da bi me zanimao najveci kupon (cijena oko 8000kn), mozda i djelomicna naknada preko Revoluta. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Ekupi - iskustva

pozdrav,

 

narucio sam nesto preko eKupi i zanima me da li postoji neki tracking tog paketa?

 

naime na mailu mi pise da bi paket trebao doci izmedju 13.10 - 15.10 pa u slucaju da ne dodje danas da mogu pratiti.

 

imam broj od porudzbe al nije to to mislim?

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Ekupi - iskustva

Ako imas ekupi profil, unutar profila imas kod za pracenje

 

Edit: tek sada vidim da je post star 2 tjedna

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2021 19:29 (Marcek555).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
Kupio frizider doslo u roku par dana, extra
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Ekupi - iskustva

Kupio frižider od njih. Bili najpovoljniji sa besplatnom dostavom! Drugi za dostavu tražili 500 kn! To mi je prevagnulo da kupim od njih jer je frižider 100 kg! Usput mi besplatno odnijeli stari frižider! Dostava nije bila za 2 dana, kako su naveli, nego za 3 dana!

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ekupi - iskustva

jeli ovo malo nadrealno oko pokrića nastale štete. 

kako se ovo usklađuje u realizaciji?  ispada da ja mogu poginut u zrakoplovnoj nesreći, nakon koje nas još zatrpa lavina, ali laptop će popravit.

 

eKupi spajalica | eKupi.hr - Vaša Internet trgovina

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
Nemo nemo kaže...

Kupio frižider od njih. Bili najpovoljniji sa besplatnom dostavom! Drugi za dostavu tražili 500 kn! To mi je prevagnulo da kupim od njih jer je frižider 100 kg! Usput mi besplatno odnijeli stari frižider! Dostava nije bila za 2 dana, kako su naveli, nego za 3 dana!

 

Ne znam zašto je sada toliko teško naći trgovinu (web ili običnu) koja dostavlja bijelu tehniku u stan, a ne samo do ulaza u zgradu. 

Na trenutak sam se ponadao kad sam ovo pročitao ... onda vidim "samo na području ZG". 

Imamo Rvacku! 

6 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
Gokage kaže...
Nemo nemo kaže...

Kupio frižider od njih. Bili najpovoljniji sa besplatnom dostavom! Drugi za dostavu tražili 500 kn! To mi je prevagnulo da kupim od njih jer je frižider 100 kg! Usput mi besplatno odnijeli stari frižider! Dostava nije bila za 2 dana, kako su naveli, nego za 3 dana!

 

Ne znam zašto je sada toliko teško naći trgovinu (web ili običnu) koja dostavlja bijelu tehniku u stan, a ne samo do ulaza u zgradu. 

Na trenutak sam se ponadao kad sam ovo pročitao ... onda vidim "samo na području ZG". 

Imamo Rvacku! 

Jer većina firmi koristi dostavne službe koje nemaju tu opciju (HP, GLS, Intereuropa i sl.).

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2021 18:55 (love2ml86).
4 godine
offline
Re: Ekupi - iskustva
Gokage kaže...
Nemo nemo kaže...

Kupio frižider od njih. Bili najpovoljniji sa besplatnom dostavom! Drugi za dostavu tražili 500 kn! To mi je prevagnulo da kupim od njih jer je frižider 100 kg! Usput mi besplatno odnijeli stari frižider! Dostava nije bila za 2 dana, kako su naveli, nego za 3 dana!

 

Ne znam zašto je sada toliko teško naći trgovinu (web ili običnu) koja dostavlja bijelu tehniku u stan, a ne samo do ulaza u zgradu. 

Na trenutak sam se ponadao kad sam ovo pročitao ... onda vidim "samo na području ZG". 

Imamo Rvacku! 

Danas ti to ovisi o dobroj volji vozača. Ako on ima kolica, a ti imaš lift, a to što si naručio stane u lift i on je voljan to odgurati u lift i do vrata stana, onda si na konju. Daš mu za gablec i sve je sređeno.

 

4 godine
offline
Re: Ekupi - iskustva
love2ml86 kaže...
Gokage kaže...
Nemo nemo kaže...

Kupio frižider od njih. Bili najpovoljniji sa besplatnom dostavom! Drugi za dostavu tražili 500 kn! To mi je prevagnulo da kupim od njih jer je frižider 100 kg! Usput mi besplatno odnijeli stari frižider! Dostava nije bila za 2 dana, kako su naveli, nego za 3 dana!

 

Ne znam zašto je sada toliko teško naći trgovinu (web ili običnu) koja dostavlja bijelu tehniku u stan, a ne samo do ulaza u zgradu. 

Na trenutak sam se ponadao kad sam ovo pročitao ... onda vidim "samo na području ZG". 

Imamo Rvacku! 

Jer većina firmi koristi dostavne službe koje nemaju tu opciju (HP, GLS, Intereuropa i sl.).

 To je točno. I to je loše. Ovog ljeta došao tip do centra sela u kojem ljetujem i zvao je sve nas koji smo nešto naručili da dođemo po to. A nije bilo blizu. I nije htio doći bliže kombijem. Pa sam prekrižio tu firmu od koje sam naručio nešto što sam ovaj put mogao nositi na rukama, a ovi angažirali lošu dostavu koja neće doći blizu adrese (dakle, nisam tražio da ON nosi samnom, nego da samo dođe bliže adresi dostave). Da sam naručio madrace i podnice, frajer bi mi to izbacio na cestu i kod sebe napisao da je preuzeto. Zato takve firme križam. Tko ih šiša.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2021 20:30 (zelenapaprika).
15 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
Gokage kaže...
Nemo nemo kaže...

Kupio frižider od njih. Bili najpovoljniji sa besplatnom dostavom! Drugi za dostavu tražili 500 kn! To mi je prevagnulo da kupim od njih jer je frižider 100 kg! Usput mi besplatno odnijeli stari frižider! Dostava nije bila za 2 dana, kako su naveli, nego za 3 dana!

 

Ne znam zašto je sada toliko teško naći trgovinu (web ili običnu) koja dostavlja bijelu tehniku u stan, a ne samo do ulaza u zgradu. 

Na trenutak sam se ponadao kad sam ovo pročitao ... onda vidim "samo na području ZG". 

Imamo Rvacku! 

 Pevex ima opciju dostave do vrata, al se plaća mislim 20 kuna po katu.

10 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
love2ml86 kaže...
Gokage kaže...
Nemo nemo kaže...

Kupio frižider od njih. Bili najpovoljniji sa besplatnom dostavom! Drugi za dostavu tražili 500 kn! To mi je prevagnulo da kupim od njih jer je frižider 100 kg! Usput mi besplatno odnijeli stari frižider! Dostava nije bila za 2 dana, kako su naveli, nego za 3 dana!

 

Ne znam zašto je sada toliko teško naći trgovinu (web ili običnu) koja dostavlja bijelu tehniku u stan, a ne samo do ulaza u zgradu. 

Na trenutak sam se ponadao kad sam ovo pročitao ... onda vidim "samo na području ZG". 

Imamo Rvacku! 

Jer većina firmi koristi dostavne službe koje nemaju tu opciju (HP, GLS, Intereuropa i sl.).

 

Svjestan sam da je većina trgovina outsourceala dostavu specijaliziranim firmama, koje se ne žele baviti tom uslugom (dostava u stan). Na žalost. 

 

 

zelenapaprika kaže...
Gokage kaže...
Nemo nemo kaže...

Kupio frižider od njih. Bili najpovoljniji sa besplatnom dostavom! Drugi za dostavu tražili 500 kn! To mi je prevagnulo da kupim od njih jer je frižider 100 kg! Usput mi besplatno odnijeli stari frižider! Dostava nije bila za 2 dana, kako su naveli, nego za 3 dana!

 

Ne znam zašto je sada toliko teško naći trgovinu (web ili običnu) koja dostavlja bijelu tehniku u stan, a ne samo do ulaza u zgradu. 

Na trenutak sam se ponadao kad sam ovo pročitao ... onda vidim "samo na području ZG". 

Imamo Rvacku! 

Danas ti to ovisi o dobroj volji vozača. Ako on ima kolica, a ti imaš lift, a to što si naručio stane u lift i on je voljan to odgurati u lift i do vrata stana, onda si na konju. Daš mu za gablec i sve je sređeno.

 

U tome i je problem - za mene, barem. Ne želim ovisiti o ničijoj "dobroj volji", Mjesečevim mjenama, konjukciji Venere u odnosu na Jupiter ili nečem trećem.

Želim uslugu dostave u stan, i spreman sam je platiti (u određenim granicama). 

 

dejo6 kaže...
Gokage kaže...
Nemo nemo kaže...

Kupio frižider od njih. Bili najpovoljniji sa besplatnom dostavom! Drugi za dostavu tražili 500 kn! To mi je prevagnulo da kupim od njih jer je frižider 100 kg! Usput mi besplatno odnijeli stari frižider! Dostava nije bila za 2 dana, kako su naveli, nego za 3 dana!

 

Ne znam zašto je sada toliko teško naći trgovinu (web ili običnu) koja dostavlja bijelu tehniku u stan, a ne samo do ulaza u zgradu. 

Na trenutak sam se ponadao kad sam ovo pročitao ... onda vidim "samo na području ZG". 

Imamo Rvacku! 

 Pevex ima opciju dostave do vrata, al se plaća mislim 20 kuna po katu.

Ne znam, ne vidim to nigdje na njihovom webu.

"Ako se radi o stambenoj zgradi, dostavljač nije obvezan nositi proizvode do kata na kojem se nalazi Kupac, već do ulaza u zgradu."

Ne želim rizikovati da mi prilično skupi aparat ostave na ulazu u zgradu, okrenu i odu, a ja neka onda kemijam što i kako. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2021 21:24 (Gokage).
4 godine
offline
Re: Ekupi - iskustva
Gokage kaže...

U tome i je problem - za mene, barem. Ne želim ovisiti o ničijoj "dobroj volji", Mjesečevim mjenama, konjukciji Venere u odnosu na Jupiter ili nečem trećem.

Želim uslugu dostave u stan, i spreman sam je platiti (u određenim granicama). 

 

 I ja isto ali je to danas lutrija.

6 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
Pretpostavljam da je rizik za dostavne firme prevelik (radnik se posklizne i ode mašina od većeg iznosa npr.) kao i trošak dostave (angažiranje 2-3 ili vise radnika radi jedne dostave za teže aparate) a najčešće ljudi nisu spremni platiti dostavu koja bi bila adekvatno kompenzirana nekakvim osiguranjem od nesreće i adekvatnim brojem radnika. Barem ja ne bi plaćao 500+ kn za takve stvari.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ekupi - iskustva

imao još 2 narudžbe u protekla 2 tjedna

prva naručena 23.11. - stiglo sve za 2 dana HP-om

druga naručena ovaj tjedan u četvrtak popodne (2.12.2021.), predvečer predano dostavnoj službi - danas, u subotu ujutro (4.12.2021.) stiže čovjek iz HP-a s paketom... 

 

uglavnom - ovo mi je 6.-7. narudžba od njih (od kojih imam 5 unazad godinu dana), nikad nikakvih problema nisam imao - pače, čini mi se da su ubrzali dostavu za duplo (bar što se Zagreba tiče) ili sam jednostavno potrefio artikle koje su odmah imali na stanju...

 

svaka pohvala i nadam se da će ovako i ostati...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Ekupi - iskustva

Pitanje.

Jel tko od vas preko njih uzeo klimu i uslugu montaže?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva

Jesam ja, ali prije dvije godine.

 

 

Kruha i igala...
11 godina
protjeran
offline
Ekupi - iskustva

Koliko je trebalo da dojdu postaviti, i kako je kasnije servis funkcionirao?

Jel imaju svoje, ili je klasično neki lokalni meho koji ima s njima ugovor?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva

Došlo je za tjedan dana, pa sam čekao da dođe lokalna firma postaviti, još par dana, nemaju svoje nego nađu najbliži servis s kojim imaju ugovor.

Onda s tim servisom dogovoriš servise i sve, kao da si i kupio od njih.

Inače, ove kaj su poslali postavit su stvarbo bili prva liga, odradili brzo i odlično, i počistili sve za sobom.

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
Jarvan kaže...

Pitanje.

Jel tko od vas preko njih uzeo klimu i uslugu montaže?

 Za Jarvana je vjerojatno sada prekasno (nadam se ipak da je on prošao bolje), ali eto drugima na znanje i ravnanje. 

 

Moje iskustvo nije ispalo baš tako ružičasto kao kod fer-de-lance.

 

Uzeo sam klimu i uslugu montaže kod njih, prije 3 tjedna.

Sama kupovina i dostava je prošla bez zamjerke. Nije prvi puta da kupujem kod njih, ali sitnije stvari do sada (SSD i sl.), nikada ovako nešto.

Znam da dosta ljudi pljuje HP, ali nisam imao nikad, pa ni ovaj puta, nikakvih problema s njima. Klima je dostavljena na dan koji sam odabrao, dostavljač se čak ponudio da mi pomogne unijeti klimu (živim u zgradi - obično je lakše natjerati vampira da uđe u crkvu nego dostavljača u zgradu  ), što me ugodno iznenadilo (odbio sam, nije bilo potrebe, nije toliko teška ).

 

Uglavnom sve 5. Sad je samo trebalo čekati montažera da nazove radi dogovora termina.

Na web stranici je pisalo 5-10 radnih dana (računajući od dana dostave), na računu koji mi je izdan je pisalo 7-10. Šija, vrat. Ništa strašno, znači 2 tjedna max, preživjet ću.

 

2 tjedna prođe, nitko ne zove. 

Pitam podršku mailom što se događa, odgovor - polako, javit će vam se uskoro, rok je 15 radnih dana (3 tjedna). Mooolim!? 

Odem na stranicu, vidi stvarno, mudrijaši promjenili rokove (sigurno nedavno, jer nema dugo da sam provjeravao i bili su stari rokovi).

Bez ikakve obavijesti, isprike ... ičega.

Gledano s pozitivne strane, blagoslovljen sam barem što ne živim u ZG (po prvi puta ) - njima je sada po novom rok za montažu 20 radnih dana (gotovo čitav mjesec). 

 

 

I prije nego ih neki padobranci počnu braniti (uvijek se nađe barem jedan) - shvaćam ja da je ljeto, vrhunac sezone, posla puno a radnika malo itd. ALI kao prvo to nije moj problem, nisam ja određivao rokove već ekupi, a kao drugo bilo bi pošteno i pristojno da su mi javili na vrijeme, ispričali se ... nešto. 

 

I tako sad i dalje čekam montažera ... i polako sastavljam službeni prigovor ekupi, a zatim prijavu Tržišnoj inspekciji ... za početak.

Neće mi puno pomoći, sigurno mi neće montirati klimu u izvorno dogovorenom roku, ali eto ... možda se budem osjećao malo bolje nakon toga ... dok se budem polako kuhao na +40C tijekom slijedećih par dana. 

11 godina
protjeran
offline
Re: Ekupi - iskustva
Gokage kaže...
Jarvan kaže...

Pitanje.

Jel tko od vas preko njih uzeo klimu i uslugu montaže?

 Za Jarvana je vjerojatno sada prekasno (nadam se ipak da je on prošao bolje), ali eto drugima na znanje i ravnanje. 

 

Moje iskustvo nije ispalo baš tako ružičasto kao kod fer-de-lance.

 

Uzeo sam klimu i uslugu montaže kod njih, prije 3 tjedna.

Sama kupovina i dostava je prošla bez zamjerke. Nije prvi puta da kupujem kod njih, ali sitnije stvari do sada (SSD i sl.), nikada ovako nešto.

Znam da dosta ljudi pljuje HP, ali nisam imao nikad, pa ni ovaj puta, nikakvih problema s njima. Klima je dostavljena na dan koji sam odabrao, dostavljač se čak ponudio da mi pomogne unijeti klimu (živim u zgradi - obično je lakše natjerati vampira da uđe u crkvu nego dostavljača u zgradu  ), što me ugodno iznenadilo (odbio sam, nije bilo potrebe, nije toliko teška ).

 

Uglavnom sve 5. Sad je samo trebalo čekati montažera da nazove radi dogovora termina.

Na web stranici je pisalo 5-10 radnih dana (računajući od dana dostave), na računu koji mi je izdan je pisalo 7-10. Šija, vrat. Ništa strašno, znači 2 tjedna max, preživjet ću.

 

2 tjedna prođe, nitko ne zove. 

Pitam podršku mailom što se događa, odgovor - polako, javit će vam se uskoro, rok je 15 radnih dana (3 tjedna). Mooolim!? 

Odem na stranicu, vidi stvarno, mudrijaši promjenili rokove (sigurno nedavno, jer nema dugo da sam provjeravao i bili su stari rokovi).

Bez ikakve obavijesti, isprike ... ičega.

Gledano s pozitivne strane, blagoslovljen sam barem što ne živim u ZG (po prvi puta ) - njima je sada po novom rok za montažu 20 radnih dana (gotovo čitav mjesec). 

 

 

I prije nego ih neki padobranci počnu braniti (uvijek se nađe barem jedan) - shvaćam ja da je ljeto, vrhunac sezone, posla puno a radnika malo itd. ALI kao prvo to nije moj problem, nisam ja određivao rokove već ekupi, a kao drugo bilo bi pošteno i pristojno da su mi javili na vrijeme, ispričali se ... nešto. 

 

I tako sad i dalje čekam montažera ... i polako sastavljam službeni prigovor ekupi, a zatim prijavu Tržišnoj inspekciji ... za početak.

Neće mi puno pomoći, sigurno mi neće montirati klimu u izvorno dogovorenom roku, ali eto ... možda se budem osjećao malo bolje nakon toga ... dok se budem polako kuhao na +40C tijekom slijedećih par dana. 

 Rok za montažu mi je bio 5-7 dana.

Nisu smontirali ni nakon mjesec.

Majstor zove nakon mog trećeg obraćanja ekupi gdje sam postao pizda i zaprijetio se tužbom, i dogovorili se mi fino.

Uzeo ja godišnji, čekao majmuna cijeli dan, majmun ne da ne dolazi, ni ne javlja se.

 

Na kraju tražio povrat novca, kamatu, i nadoknadu za dan godišnjeg.

 

Sve smo riješili u moju korist na kraju, klima je još u kutiji i čeka majstora lokalnog da se vrati s mora.

 

Od ekupi ne kupujem ni spajalicu više, kamoli što drugo. Nikakva komunikacija, bezobrazlug, ignoriranje, prebacivanje krivnje i raspravljanje kad je očito da su zajebali ... umjesto da se pokriju ušima oni pametuju.

9 godina
offline
Ekupi - iskustva

Poanta je da njih ocito za*ebaje monter, a jos nije napravio dovoljno stete da to dodje do uprave, ili stvarno nemaju nikog da samo za njih montira ove stvari jer ne prodaju toliko klimi, pa svaki puta outsouracaju nekog drugog, pa kad se sve zbroji i oduzme, montaze su im tako jeftinije nego da nekog stalno drze na placi, a postotak zalbi je mali u usporedbi te uprava ne zna, ili to smatra pod "just doing business". Kapitalizam na djelu.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Ekupi - iskustva
Gokage kaže...
Jarvan kaže...

Pitanje.

Jel tko od vas preko njih uzeo klimu i uslugu montaže?

 Za Jarvana je vjerojatno sada prekasno (nadam se ipak da je on prošao bolje), ali eto drugima na znanje i ravnanje. 

 

Moje iskustvo nije ispalo baš tako ružičasto kao kod fer-de-lance.

 

Uzeo sam klimu i uslugu montaže kod njih, prije 3 tjedna.

Sama kupovina i dostava je prošla bez zamjerke. Nije prvi puta da kupujem kod njih, ali sitnije stvari do sada (SSD i sl.), nikada ovako nešto.

Znam da dosta ljudi pljuje HP, ali nisam imao nikad, pa ni ovaj puta, nikakvih problema s njima. Klima je dostavljena na dan koji sam odabrao, dostavljač se čak ponudio da mi pomogne unijeti klimu (živim u zgradi - obično je lakše natjerati vampira da uđe u crkvu nego dostavljača u zgradu  ), što me ugodno iznenadilo (odbio sam, nije bilo potrebe, nije toliko teška ).

 

Uglavnom sve 5. Sad je samo trebalo čekati montažera da nazove radi dogovora termina.

Na web stranici je pisalo 5-10 radnih dana (računajući od dana dostave), na računu koji mi je izdan je pisalo 7-10. Šija, vrat. Ništa strašno, znači 2 tjedna max, preživjet ću.

 

2 tjedna prođe, nitko ne zove. 

Pitam podršku mailom što se događa, odgovor - polako, javit će vam se uskoro, rok je 15 radnih dana (3 tjedna). Mooolim!? 

Odem na stranicu, vidi stvarno, mudrijaši promjenili rokove (sigurno nedavno, jer nema dugo da sam provjeravao i bili su stari rokovi).

Bez ikakve obavijesti, isprike ... ičega.

Gledano s pozitivne strane, blagoslovljen sam barem što ne živim u ZG (po prvi puta ) - njima je sada po novom rok za montažu 20 radnih dana (gotovo čitav mjesec). 

 

 

I prije nego ih neki padobranci počnu braniti (uvijek se nađe barem jedan) - shvaćam ja da je ljeto, vrhunac sezone, posla puno a radnika malo itd. ALI kao prvo to nije moj problem, nisam ja određivao rokove već ekupi, a kao drugo bilo bi pošteno i pristojno da su mi javili na vrijeme, ispričali se ... nešto. 

 

I tako sad i dalje čekam montažera ... i polako sastavljam službeni prigovor ekupi, a zatim prijavu Tržišnoj inspekciji ... za početak.

Neće mi puno pomoći, sigurno mi neće montirati klimu u izvorno dogovorenom roku, ali eto ... možda se budem osjećao malo bolje nakon toga ... dok se budem polako kuhao na +40C tijekom slijedećih par dana. 

 Ne smatram se padobrancem ali kupovati klimu SADA i očekivati montažu u kratkom roku... Nije realno. Klimu kupuješ u drugim dijelovima godine kada sve te trgovačke i monterske firme imaju vremena na pretek. Ja sam klimu kupio izvan sezone nakon što sam vidio da temperature ljeti u Zagrebu redovito počinju ići prema 35 ili više, a to je mučenje.

 

HP i Ekupi. Nije baš sve glatko. Odredio sam datum za jednu sitnicu za dostavu daleko izvan Zagreba. Na dan dostave dolazi mi poruka Viberom!!! da je pošiljka predana HP-u. I dalje ništa tog dana. Sljedeći dan (kašnjenje 1 dan) dolazi nova poruka Viberom da će pošiljka biti isporučena "tijekom dana", pa si ti misli kada točno. Tracking broj nije baš radio kako treba i predugo je pisalo da je pošiljka u Zagrebu. Tek sljedeći dan u neko doba se to promijenilo u lokalnu adresu i poruku putem trackinga da je dostava na adresu u tijeku. Tip je pošiljku dostavio HP-ovim kombijem s danom kašnjenja kasno poslijepodne. Ja sam čekao cijeli dan (srećom, na godišnjem sam).

4 godine
offline
Ekupi - iskustva

Za ovog koji je dao palac dolje. Ne volim gubiti vrijeme čekajući dostave. Ako odem od doma ili doma nema nikoga, onda dostavljač putem mobitela može samo saznati da nisam doma i da tog dana meni neće ništa dostaviti. Neka vozačima lijepo netko rasporedi posao - dio ujutro, dio poslijepodne. Kada sam naručivao dvosjed putem interneta (nije ekupi.hr), dečko koji je dovezao dvosjed rekao da je firma od koje sam kupio rijetka koja dovozi naručeni namještaj navečer, kada su ljudi kod kuće. I da nakon mene ima još jednu dostavu, a bilo je već 20h. A ne oni koji zovu ujutro "Ima nekog doma?". Nema.

 

I klimu treba naručivati mimo ljetne sezone. Klima se ne može instalirati u 5 minuta, tim više jer pojedini kupci imaju specifično mjesto montaže klime, u kući, u stanu. Pa niti nije jednostavno montirati klimu negdje na visini ili u prizemnici gdje je sve dostupno.

 

 

Ako ti sada netko napiše - montaža 5-7 dana, bolje ti je pitati telefonom je li to realno u srpnju i kolovozu, jer - nije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 16:40 (zelenapaprika).
 
1 5 hvala 0
4 godine
offline
Re: Ekupi - iskustva
Netherwind kaže...
Nebitno jel se smatraš padobrancem ili ne - JESI.
Njemu je garantiran rok montaže, to mu je očito bio jedan od glavnih kriterija za kupnju, da mu je pisalo da treba čekati mjesec dana vjerojatno bi zatvorio tab i kupio klimu negdje drugo.

 Nisam nikakav padobranac. Nemojmo se vrijeđati jer ćeš dobiti najmanje istom mjerom.

 

Nema garancije DANAS, krajem SRPNJA, kada su svi monteri svih firmi angažirani i kada se angažiraju svi koji se uopće mogu angažirati i žele to raditi. Kao što su plinoserviseri angažirani u rujnu i listopadu i tijekom zime, kada ih svi zovu i kada ih je iznimno teško dobiti. Ali su sada slobodni, AKO se ne bave montažom klima uređaja.

 

Možeš kuditi trgovca ali sada kratki rokove montaže klima uređaja - neodrživi. Drugi put treba nazvati i pitati.

 

Neke stvari u životu treba planirati.

 
2 4 hvala 0
4 godine
offline
Re: Ekupi - iskustva
Netherwind kaže...
Padobranac evo još jedan TD. Reklamirano nije ispoštovano, jasno kao dan. Pravdati firme jer ne poštuju ono što reklamiraju i obećaju je kao blejanje ovce.

 Pajdo, ja svoju klimu imam i koristim. Hvala na pažnji!

 

 
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Ekupi - iskustva

Bok, jel imao tko situaciju s ekupi da je narucio proizvod, za koji je pisalo da je dostupan i dobavljiv, i da su mu nakon skoro dva tjedna i dan prije datuma dostave javili da proizvod nije dobavljiv? Ako da jeste uspjeli ista rijesiti ili mi nema smisla razbijati glavu? S time da sam i kod iskoristio za isti proizvod pa mi i to propada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
U slicnoj situaciji u jednom drugom shopu sam dobio novi kod iste vrijednosti, od robe naravno nije bilo nista..... Vjerovatno ce tako i oni.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ekupi - iskustva

 

Evo što je eKupi i MR Servis:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10228595416703624&set=p.10228595416703624&type=3&locale=hr_HR

 

https://www.facebook.com/ekupi.hr/?locale=hr_HR

 

8 mjeseci otkako je kupljen Samsung TV, 5 servisa kod MR Servisa i negirate neispravnu instalaciju panela na TV.

TV nije spojen do kraja i kao takav se ne može montirati na zid i ima neispravno neujednačeno osvjetljenje.

Tvrdite da je panel spojen do kraja.

 

https://i.imgur.com/BBC0wjB.jpg

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice