Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 965.547
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Moj zaključak, da dobiju i čitaju sve mailove, oni nezadovoljni kupci koji imaju klasične molbe, pritužbe itd idu u trash .. a kad dobiju neki mail sa prijetnjom za tužbu i nekim ozbiljnijim posljedicama koje bi mogli snositi, reagiraju promtno.
- Lumia 640 DS -
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Sve više vidim da vracaju lovu umjesto da popravljaju ili mjenjaju karticu lol. Izgleda da im se baš neda zamarat sa time

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Nisu toliko jeftiniji od konkurencije koliko su spremni ljudima počupati živaca.  Drago mi je vidjeti da se stvari popravljaju na bolje, ali svakako je jednostavnije negdje drugdje uzeti.

 
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva
Stm1 kaže...
- 20.10. šaljem mail na shop@edigital.hr u 12.10 sati sa rekapitulacijom i prijetnjom tužbom uz navođenje upute     savjetovane od European Consumer Centre Hungary.

- 20.10 u 14.57 dobijam mail od Extreme digital da ono kao nisu znali da sam poslao na servis, ni mail od ECCH da nisu   dobili. Da ih nismo kontaktirali ni mi ni servis.....Notorna laž barem što se mene tiče.

 "Pošaljite IBAN i vratit ćemo vam novac" još su dopisali.

- Novac vraćen za dva dana.

 Hah nice. Cudno da je tuzba upalila, bill bi rekao, nema se sto sud trazit u ovim stvarima :P

madmax33 kaže...

Drago mi je vidjeti da se stvari popravljaju na bolje, ali svakako je jednostavnije negdje drugdje uzeti.

 Sto se popravilo?

12 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Mali apdejt....

 

Tri tjedna nakon što sam im poslao disk nikakvog odgovora od njih...čak ni da su dobili taj disk kod sebe u centralni servis.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo nakon mejla odmah su odgovorili (znači po defaultu uredno zaboravljaju na sve):

 

"Vaš broj servisnog zapisnika je XXXXXX.
Poslali smo na ovlašteni servis.
Čim imamo nove informacije ćemo Vas obavijestiti.
​Hvala na razumijevanju."

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja jos nisam nista dobio od njih. Niti novi hard disk niti novce. Zasad sam ih tuzio ECC-u. Mislim da cu probati s tim European Consumer Centre Hungary, mozda upali. Nabili su mi takvu paranoju da vise nikad necu kupovati niti od njih niti od bilo koje druge trgovine iz Madarske kao recimo iPon. Samo od firmi koje su u Zagrebu i kojima mogu banut i priprijetiti direktno ako je to potrebno. Ovako preko e-maila te mogu navlaciti za nos koliko god hoce, dok nekom ne prikipi i dok netko ne zaboravi. Extreme Digital mi je najgore iskustvo s kompjutorskom trgovinom ikad a kupujem kompjutorske dijelove redovito vec nekih 20 godina.

vkris mozda ce ti reci kao sto su meni rekli da iz servisa kazu da disk nije kupljen kod njih...

--------------------------------------------------------------------------------
Poštovani!

Problem je to da na servisu su potvrdili da disk nije bio kupjlen kod nas.
Disk ćete dobiti nazad.
Hvala Vam na razumijevanju.
 

S poštovanjem,

Horvath Attila

Szentendrei út 89-95. 1033 Budimpešta, Mađarska
Extreme Digital Zrt.
www.edigital.hr
--------------------------------------------------------------------------------
I onda kad sam odgovorio da necu pokvareni disk natrag i da cu ih tuziti, ni rijeci vise od njih. Nemam pojma kak ta firma uopce funkcionira jos. Samo bacite pogled na njihovu Facebook stranicu: https://www.facebook.com/edigital.HR/
Toliko ljudi je blago receno nezadovoljno s njima da je to strava. Sve koji postaju losa iskustva na njihov FB page blokiraju. Sramota. Odurni su.

- It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. -
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2016 1:59 (dddux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

MOJE PITANJE:

 

Ako kupim monitor marke LG te se dogodi neki kvar u jamstven roku, mogu li to rijesit preko nekog ovlastenog servisa u Zagrebu ili se bas moram jebuckat s ovima u ed-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
TITO_Tarantula kaže...

MOJE PITANJE:

 

Ako kupim monitor marke LG te se dogodi neki kvar u jamstven roku, mogu li to rijesit preko nekog ovlastenog servisa u Zagrebu ili se bas moram jebuckat s ovima u ed-u?

 mislim da moras sa njima kako god bilo jer je to telka sa mađarskog trzista zapravo

10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ohaj, jel zna netko zakaj nemrem napravit accoun, tj ne da mi da unesem adresu i cijelo vrijeme baca neke poruke da nije spremljeno, da unos nije dozvoljen i kaj ja znam. 

 

Uzet ću zvučnike od njih ali ne da mi da upotpunim podatke 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
TITO_Tarantula kaže...

MOJE PITANJE:

 

Ako kupim monitor marke LG te se dogodi neki kvar u jamstven roku, mogu li to rijesit preko nekog ovlastenog servisa u Zagrebu ili se bas moram jebuckat s ovima u ed-u?

 Ovisi o dobroj volji ovih kod nas. Mogu rijesiti, a mogu ti i reci da to oni nisu uvezli te da se javis ili gdje si kupio ili direktno proizvodjacu.

12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja sam danas kupio od njih LG 34" 34UB67-B IPS LED monitor jer je puuuno jeftiniji nego kod nas. To sam planirao pokloniti tati za bozic, pa me zanima posto njima na stranici pise dostava u roku 3 radna dana, jel ima sanse da mi to stigne do bozica? Sto se reklamacije tice, vidim da se s njima ne isplati zezati, pa bi to odradio direktno preko LG-a ako bi bilo potrebe. Naj bitnije mi je da to stigne do bozica, pa mi pls odgovorite vi koji ste narucivali od njih. Za koliko su vam dana stizale stvari od njih?

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 0:01 (ReventoN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Nema problema kad kupuješ nešto, stigne u roku par dana.

9 godina
online
Extreme Digital - iskustva

Sretno :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ReventoN kaže...

Ja sam danas kupio od njih LG 34" 34UB67-B IPS LED monitor jer je puuuno jeftiniji nego kod nas. To sam planirao pokloniti tati za bozic, pa me zanima posto njima na stranici pise dostava u roku 3 radna dana, jel ima sanse da mi to stigne do bozica? Sto se reklamacije tice, vidim da se s njima ne isplati zezati, pa bi to odradio direktno preko LG-a ako bi bilo potrebe. Naj bitnije mi je da to stigne do bozica, pa mi pls odgovorite vi koji ste narucivali od njih. Za koliko su vam dana stizale stvari od njih?

 

Kad kupuješ stiže brzinom svjetlosti jer im je kao i svakom cilj što prije naplatit, kada trebaš nešto od njih i kad reklamiraš proizvod trebaš dubit na glavi da bi ti se udostojili javit porukuom, a onda slijedi višemjesečno čekanje i igra živaca, kako god pročitaj par stranica iskustava i promisli par puta treba li ti to u životu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Nisam siguran možeš li eventualnu reklamaciju rješavati isključivo i direktno sa LGem mimo njih. Mislim da neće ići
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ma preko LG-a se moze reklamirat 100%, samo sto cu onda morat platit troskove slanja, ali puno isplativije mi je dati 200-250kn za slanje nego se natezat s njima par mjeseci kao neki od vas.. xD

Npr. kupio sam steelseries m800 tipkovnicu preko njuskala bez garancije, nakon skoro godinu dana zbog fife strgam tipku enter. Javio sam se Steelseries supportu i nakon 2-3 poruke odobrili su mi zamjenu. Dobio sam kupon od 200€ na njihovom web shopu i uzeo istu takvu ( bila je na popustu )  i za ostatak novaca uzeo jos i podlogu :D..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

trganje skupih stvari zbog igrice 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Del_Boy97 kaže...

trganje skupih stvari zbog igrice 

 Kreni igrat fifu, pa cemo vidjet koliko ces izdrzat, a da ne potrgas nesta 

10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

igram ultimate team evo već četvrta godina, ali umjesto da razbijam psujem ko kočijaš

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 21:16 (Del_Boy97).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ReventoN kaže...

Ma preko LG-a se moze reklamirat 100%, samo sto cu onda morat platit troskove slanja, ali puno isplativije mi je dati 200-250kn za slanje nego se natezat s njima par mjeseci kao neki od vas.. xD

Npr. kupio sam steelseries m800 tipkovnicu preko njuskala bez garancije, nakon skoro godinu dana zbog fife strgam tipku enter. Javio sam se Steelseries supportu i nakon 2-3 poruke odobrili su mi zamjenu. Dobio sam kupon od 200€ na njihovom web shopu i uzeo istu takvu ( bila je na popustu )  i za ostatak novaca uzeo jos i podlogu :D..

ja da strgam nešto i da se javim suportu poslali bi me u PM a ne kupon i zamjenu za tastaturu 

8 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Upravo sam naruci LG monitor kod njih.. 500kn je jeftiniji od najjeftinijeg u Hrvatskoj.. već sam naručivao u edigitalu i do sada nisam imao problema s njima budući da mi nikad niš nije crklo.. al mi je uvijek muka i strah kad naručujem kod njih zato što znam šta će biti ako crkne... 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
bero213 kaže...

Upravo sam naruci LG monitor kod njih.. 500kn je jeftiniji od najjeftinijeg u Hrvatskoj.. već sam naručivao u edigitalu i do sada nisam imao problema s njima budući da mi nikad niš nije crklo.. al mi je uvijek muka i strah kad naručujem kod njih zato što znam šta će biti ako crkne... 

 

I ja sam primjetio da imaju brutalno dobre cijene monitora, jedino me malo strah naručiti zbog loših iskustava ekipe tu sa foruma.

Ajde molim te javi kako je prošao šoping, možda božićnicu kod njih ostavim :)

11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

nećeš imati problema sa kupnjom, dostavit će ti sve u roku 2-3 radna dana, ali ako što bude sa hardwareom/periferijom koju si kupio i budeš trebao reklamaciju, e onda si je*an :)

9 godina
online
Extreme Digital - iskustva

Nikakvih problema nema, kupujes brate bez brige. Evo ima tu par forumasa sto su stotine tisuca kuna ostavili bez ikakvih problema sve stima. Ovi ostali su hejteri i konkurencija.

 

 

 

 

 

 

/sarcasm

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja sam 6 mjeseci cekao na zamjenu usisivaca jer je dosao neispravan. Iz tjedna u tjedan su smisljali razloge zasto:

 

1. Nitko ne dolazi po njega.

2. Nisu poslali novi.

3. Ja njima ne mogu poslati taj  neispravan.

 

Nakon 6 mjeseci i kada sam prijavio onda jos inspektoratu mi je stigao novi usisivac a stari nisu htjeli ni pokupiti.

 

Dokaze mogu priloziti kakve zelite, prepiske mailova itd.. prijavu, slike oba usisivaca danas ... doduse jedno dobro sto taj drugi sluzi za zamjenu djelova ovoga sto je dosa ispravan jer sam kupio opcenito drlog od usisivaca gdje su motor i vrecice ok no sve ostalo ispada s njega... recimo ona zadnja filter zastita gdje izlazi vruci zrak je jednog dana izletila u zid koda je lansirana bila, istoplila se plasticna kopca i tak

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 22:11 (spaljeni).
 
9 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Toga me jedino frka, sve je ok dok sve radi, ali kad treba neki servis... jasno mi je da servis može potrajati, al pol godine je ipak malo predugo..

14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

...

A cujem da je iPon=eDigital

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2016 17:33 (Bernard Huky Hux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
bstaard kaže...
bero213 kaže...

Upravo sam naruci LG monitor kod njih.. 500kn je jeftiniji od najjeftinijeg u Hrvatskoj.. već sam naručivao u edigitalu i do sada nisam imao problema s njima budući da mi nikad niš nije crklo.. al mi je uvijek muka i strah kad naručujem kod njih zato što znam šta će biti ako crkne... 

 

I ja sam primjetio da imaju brutalno dobre cijene monitora, jedino me malo strah naručiti zbog loših iskustava ekipe tu sa foruma.

Ajde molim te javi kako je prošao šoping, možda božićnicu kod njih ostavim :)

  Evo jučer je došao. 3 radna dana sam čekao sve skupa. Kutija nije otvarana, bila u super stanju. Monitor naravno radi i predivan je, svakako bi preporučio. Sad ak se nešta s njim desi jbga :/ Uštedio sam 500kn :D a sumnjam da će riknut iskreno. Ugl ovo je već ko zna koji dio da kupujem u edigitalu, uštedio sam sigurno 2000kn do sad.. Tako da mi se sigurno sad pa nadalje isplati riskirat da nešta bude strgano pa čekat mjesec dva tri za reklamaciju

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 18:26 (bero213).
12 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Konačno riješeno!...Evo me s nekim detaljima case-a...

 

Početak:
Upit u vezi neispravnog diska
Fri, Oct 7, 2016 at 11:31 AM

...zatim slijedi jedna određena količina mejlova prema edigitalu i od njih prema meni...bilo ih je puno, ali ovdje sad više nisu bitni...

i nakon svih mejlova kad je disk poslan u Budapest, HU:

Nov 14, 2016
Disk je odavno poslan i kod vas je i sad već tjednima nikakve
informacije od vas kao što je bilo i za očekivati.

11/14/16
Vaš broj servisnog zapisnika je xxxxxx
Poslali smo na ovlašteni servis.
Čim imamo nove informacije ćemo Vas obavijestiti.

15 Dec 2016
Opet nikakvog odgovora od vas već mjesec dana.
Možemo to riješti tako da vam pošaljem broj računa, a vi uplatite
iznos koji je bio na računu prilikom kupovine diska ili ću morati ovaj
slučaj podiću na višu razinu.
Ukoliko se ne javite u roku 7 dana s jasnim obrazloženjem u kojoj je
fazi ovaj slučaj i kada će biti riješen tako da dobijem novi potpuno
novi i ispravni diski ili povrat novaca morati ću poduzeti daljnje
korake u zaštiti svojih potrošačkih prava.

Mon, Dec 19, 2016
Dobili ste odobrenje za povrat sredstava.
Želite li povrat novca ili novi artikl?

Tue, Dec 20, 2016
Želim povrat novca.
Vi bi trebali imati sve podatke tj. naziv, iznos i broj računa na koji
treba izvršiti povrat novca.

Dec 21, 2016
Molim vas i informaciju kada će iznos biti uplaćen.

Dec 21, 2016
Novac ćemo vam vratiti unutar 14 dana

...ne sjećam se više, ali već 23.12 ili 27.12 lova je sjela na račun.
Uslijedila je odjava s njihovog newslettera i odluka da ni u ludilu više neću kupovati kod neke firme kojoj je sjedište izvan RH.

Pozdrav svima i sretno s reklamacijama!

 
2 0 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice