Futura it - iskustva

poruka: 1.179
|
čitano: 473.915
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Futura it - iskustva
Razliciti dobavljaci vjerojatno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

A super onda, ma najbitnije da dođe šta je naručeno, hvala na pomoći :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Futura it - iskustva

Nevjerojatno...jucer popodne narucio, danas stroj u pogonu..to se zove poslovnost...svaka cast decki...

 

https://valid.x86.fr/14y02q

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Futura it - iskustva

Takva je Futurica...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Futura it - iskustva

susid zazelija monitor, ja mu priporucija futuru, susid prista, monitor narucen...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Futura it - iskustva

stiga susidu monitor, jos smo mu sa njuske narucili q6600 i 2x2 gb ram iz neke pc shop trgovine, stiglo sve istovremeno, istim kurirom i najvaznije, sve sljaka...jedino sto se monitor ne zeli ugasit kad se komp zagasi, nego stoji neka no connection poruka, sto susida iritira i kabel od napajanja monitora je ultra kratak, nema metar u njemu....etogac, sve proslo ok, hvala i opet cemo kod vas, ako budete imali u ponudi, sto to vec bude...

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 14:02 (Gorstak79).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Futura it - iskustva

Evo da ih i ja pohvalim,jučer ujutro naručen komp,bio gotov oko 4 popodne,pokupio ga danas ujutro.

Za preporuku

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Futura it - iskustva

cini se da futura ima novi pravilnik za besplatnu dostavu do 25kg i preko 500kn

 

https://www.futura-it.hr/dostava/

 

edit: gamad je skuzila pa su sad poskupili na 40kn i vratili na staro limit od 2000kn ali baner jos stoji

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 17:12 (roby27).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
A jel ti možda palo na pamet da je to bila neka akcija tokom blagdana ovih? Heh.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Futura it - iskustva

Evo i moje pohvale. Jučer oko 11sati naručio HDR-AS50 danas oko 12sati kamera kod mene u pogonu. Svaka čast na brzini.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Futura IT je jednostavno najbolji webshop! Brzo odgovaraju, ljubazni, uvijek izadu u susret, ako postoji neki problem rijese ga munjevito! Usluga je 10/10 i zato cu uvijek kupovati kod njih. Svaka cast Futuri!

Moj PC  
6 1 hvala 2
6 godina
offline
Futura it - iskustva

Pozdrav!

Evo još jedne moje pohvale za ekipu iz Future IT. Jučer naručene komponente skupa sa kućištem danas već kod mene. Ljubazni, brzi i pouzdani. Kupovao sam kod njih već tri puta a kupovat ću i dalje. Uskoro ide novi monitor. 

Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Mr.Mihael kaže...

Pozdrav!

Evo još jedne moje pohvale za ekipu iz Future IT. Jučer naručene komponente skupa sa kućištem danas već kod mene. Ljubazni, brzi i pouzdani. Kupovao sam kod njih već tri puta a kupovat ću i dalje. Uskoro ide novi monitor. 

 Oni i Links su jedini s kojima nikad nisam imao problema

MISCREATED
10 godina
offline
Futura it - iskustva

Jos da imaju placanje paypalom.. ili je mozda sa karticom "visa" ista stvar ?

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Moram jos jednom pohvaliti Futuru. RMA maticne ploce rijesili u dva radna dana. TOP! Svaka im cast! 👍

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Futura it - iskustva

Kako vam se svidja njihov novi izgled weba?
Ja trazim procesor recimo 8700K, njega nema, ne nudi stranicu 3 da pronadjes vise komponenti, nisu jos to usavrsili do kraja kako treba.

Maticne ploce isto recimo, u filteru dolje stisnes da ti da recimo sve gigabyteove i koje imaju 4xDIMM i na kraju ti izbaci da nema takve ploce.

 

Nadam se da ce se brzo to srediti, vizualno to lijepo izgleda. 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Futura it - iskustva

Svaki proizvodac nudi za jednu generaciju socketa 50+ modela ploci, tko bi normalan to isao sve ukucavati? Drugom ce smetati sto nije upisano koliko ima usb-ova itd itd, valjda se prije kupnje malo informiras o ploci jer se svaka trgovina ograduje o greskama i nedostatcima na njoj, moze ono pisati i 4 ti je kupis kad tamo samo 2 utora ili nedaj boze krivu plocu dobis jer si kupovao na izgled slike s web shopa, lol.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 13:31 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Futura it - iskustva
Stjepanj kaže...

Svaki proizvodac nudi za jednu generaciju socketa 50+ modela ploci, tko bi normalan to isao sve ukucavati? Drugom ce smetati sto nije upisano koliko ima usb-ova itd itd, valjda se prije kupnje malo informiras o ploci jer se svaka trgovina ograduje o greskama i nedostatcima na njoj, moze ono pisati i 4 ti je kupis kad tamo samo 2 utora ili nedaj boze krivu plocu dobis jer si kupovao na izgled slike s web shopa, lol.lp

 Nisi me skuzio. Kazem da im filteri ne rade dobro...

Kovačić
12 godina
protjeran
offline
Futura it - iskustva

Kuzim ja tebe jako dobro.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Stjepanj kaže...

Svaki proizvodac nudi za jednu generaciju socketa 50+ modela ploci, tko bi normalan to isao sve ukucavati? Drugom ce smetati sto nije upisano koliko ima usb-ova itd itd, valjda se prije kupnje malo informiras o ploci jer se svaka trgovina ograduje o greskama i nedostatcima na njoj, moze ono pisati i 4 ti je kupis kad tamo samo 2 utora ili nedaj boze krivu plocu dobis jer si kupovao na izgled slike s web shopa, lol.lp

 mislis ovo klik 

12 godina
protjeran
offline
Futura it - iskustva

Hahaha, e tolp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Futura it - iskustva
Stjepanj kaže...

Kuzim ja tebe jako dobro.lp

 Ma dobro, kako god ti kazes.

Kovačić
6 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Sve pohvale za ekipu iz Future.

Nakon dogovora i dopisivanja o konfiguraciji, komp je slozen i isporucen u 1 dan te je stigao sutradan.

Cak su zbog promjene cijene jedne  od komponenata kao kompenzaciju poslali gaming mis.

Na sva moja pitanja su sa strpljenjem odgovorili.

Preporucujem svima!!!

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Šalje li Futura potvrdu o slanju računala na adresu s obzirom da sam jučer poslao narudžbu, a nisam dobio nikakvu potvrdu o slanju? Samo su mi odgovorili da slaganje traje jedan dan. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

futura je odlicna. Kupio 2 kompa u dvije godine kod njih. Stiglo kroz dva dana. Na jednom od kompova je riknio LAN adapter, poslao komp nazad kod njih da pogledaju, zamjenili maticnu, sa dostavom od mene do njih, servisom, i dostavom od njih do mene, niti tjedan dana. Jako brzo i kvalitetno. Jedino sto su im cijene dosta visoke i nemaju

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Futura it - iskustva

...i nemaju?

 

Crkla tipkovnica?

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Čitatelj kaže...

...i nemaju?

 

Crkla tipkovnica?

 

 

to be continued next week

 

9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Pozdrav svima,

pripremili smo par zanimljivih artikala za black weekend. Nismo ograničili kupnju samo na trgovinu, tako da mogu kupovati svi iz cijele RH, te također akcije traju do nedjelje navečer ili do isteka zaliha. Nadam se da će svatko naći nešto zanimljivo za sebe.
http://bit.ly/futurait_BWakcija

P.s. popusti se ne zbrajaju s ostalim popustima za članove foruma.

 
4 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
Čitatelj kaže...

...i nemaju?

 

Crkla tipkovnica?

 haha, mislio sam napisat da nemaju neke komponente koje sam trazio ovih dana da kupim. tipa nemaju od g.skilla RAM-e

6 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Samo pohvale ekipi iz Future - kulturni, žele pomoć. Inače, slagao klincu komp, izmaltretirao ih mailovima, sve riješeno u dva dana - od sad nadalje uzimam kod njih.. 

 
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice