Kupovina grafe na Amazon.de

poruka: 6
|
čitano: 1.713
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Kupovina grafe na Amazon.de

Pozdrav, znam da na ovom forumu ima svakakvih objava o kupovini na Amazonu i tak to, no sve to je bilo prije par godina. Ja bih volio saznati kako to funkcionira u suvremenije vrijeme ako je doslo do nekih promjena. Uglavnom htio bih kupiti ovu grafu -> https://www.amazon.de/MSI-V341-236R-Radeon-Grafikkarte-schwarz/dp/B0785Q6DYP/ref=nav_ya_signin?ie=UTF8&qid=1545313179&sr=8-1&keywords=rx+570&

 

Posto narucujem sa "de" carine ne bi trebalo biti niti dostave ako je Free Delivery. Zelim znati isplati li se to ovako kupovati ili iz neke trgovine u RH?

Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kupovina grafe na Amazon.de
Dino d Cepac kaže...

Pozdrav, znam da na ovom forumu ima svakakvih objava o kupovini na Amazonu i tak to, no sve to je bilo prije par godina. Ja bih volio saznati kako to funkcionira u suvremenije vrijeme ako je doslo do nekih promjena. Uglavnom htio bih kupiti ovu grafu -> https://www.amazon.de/MSI-V341-236R-Radeon-Grafikkarte-schwarz/dp/B0785Q6DYP/ref=nav_ya_signin?ie=UTF8&qid=1545313179&sr=8-1&keywords=rx+570&

 

Posto narucujem sa "de" carine ne bi trebalo biti niti dostave ako je Free Delivery. Zelim znati isplati li se to ovako kupovati ili iz neke trgovine u RH?

Hvala.

 Na taj iznos računaj još +6% zbog razlike u PDV, te delivery do hrvatske (FREE se misli na njemačku). Carine nema. Na zadnjem koraku kod potvrde narudžbe će ti pisati stvarni iznos koji treba platiti.

12 godina
offline
Re: Kupovina grafe na Amazon.de
Dino d Cepac kaže...

Pozdrav, znam da na ovom forumu ima svakakvih objava o kupovini na Amazonu i tak to, no sve to je bilo prije par godina. Ja bih volio saznati kako to funkcionira u suvremenije vrijeme ako je doslo do nekih promjena. Uglavnom htio bih kupiti ovu grafu -> https://www.amazon.de/MSI-V341-236R-Radeon-Grafikkarte-schwarz/dp/B0785Q6DYP/ref=nav_ya_signin?ie=UTF8&qid=1545313179&sr=8-1&keywords=rx+570&

 

Posto narucujem sa "de" carine ne bi trebalo biti niti dostave ako je Free Delivery. Zelim znati isplati li se to ovako kupovati ili iz neke trgovine u RH?

Hvala.

 nema carine ali ti je to cijena s njemačkim pdvom, amazon ti zaračuna naš pdv kod checkouta. A free delivery vrijedi samo za njemačku.

ovo ti je konačna cijena:

5 godina
neaktivan
offline
Kupovina grafe na Amazon.de

a hoce li oni npr na granici naplatit porez?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kupovina grafe na Amazon.de

nece vec su ti napisali, u EU nema carine na nista.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Kupovina grafe na Amazon.de

Carina ti naplacuje porez samo na robu iz Kine iznad 50 $/€ vrijednosti robe. Naravno sad mislim da više ni to jer uveli EORI broj koji moras trazit na zahtjev kod carinske uspostove direktno ili preko emaila mozes predat zahtjev. EORI broj ti je isto ko i OIB , tj imaju te u svojoj evidenciji da kupujes online itd.

Prvo pucaj, onda pitaj.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice