Links zalba

poruka: 14
|
čitano: 3.197
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Links zalba

Evo, ja klinac idem si kupiti navedni controller: https://www.links.hr/hr/gamepad-sony-playstation-4-dualshock-4-v2-bezicni-midnight-blue-650309059 

Na akciji je do 20.6.2018., ja se veselim kaj bum si kupil novi controller za relativno malu cijenu. Dodjem u Links poslovnicu "Zagreb Tresnjevka" i pitam covjeka za controller. On me dovede tam i vidim cijena je obicna (549,00 kn). Ja sam rekel da na netu pise da je na akciji do 20.6. i zaposlenik me samo otpilio. Zanima me, mogu li nesto napraviti? Ja sam djabe potrosio vrijeme da dodjem do tamo i uzalud se nado za tim proizvodom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Links zalba

cijena je na webu.. u čemu je problem? -kupiš.. web cijena ne mora biti ista u trgovini.

-s druge strane, to rješavaš s trgovcem u trgovini, tražiš knjigu žalbi, prijaviš inspektoratu.. jer svaka reklamirana cijena je važeća, ako je netko napravio grešku snosi je trgovac. Problem je 'samo' što ti nemaš npr letak nego web cijenu.. i tad se to ne odnosi na fizičku lokaciju-trgovinu. Kupi i traži podizanje, tad tek možeš nešto prijaviti..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Links zalba

Mislim da ga moraš za taj popust naručiti online. Nije teško, samo prije dolaska naručiš i navedeš da ćeš ga uzeti u toj istoj poslovnici i platiti prilikom preuzimanja. Znam, glupo da to nije jasnije navedeno i da te lijeni dućandžija nije uputio da naručiš online tamo. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 20:20 (overhaul).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Links zalba

da ali kad žele (pomoći) tad to obave s PCja u trgovini.. tak da je ovo samo 'bezobrazluk' trgovca.. ali i kupac nešto mora znati, npr kako se kupuje i što je reklama, webshop itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
protjeran
offline
Links zalba

Odi kad stignes na njihovu stranicu

https://www.links.hr/hr/contactus

tu pod pohvale i prigovori napisi kaj ti se desilo direktor to sigurno bude procitao, pa nek si seljacina misli!LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Links zalba
Stjepanj kaže...

Odi kad stignes na njihovu stranicu

https://www.links.hr/hr/contactus

tu pod pohvale i prigovori napisi kaj ti se desilo direktor to sigurno bude procitao, pa nek si seljacina misli!LP

 ne tako, nego u 'pravu' knjigu žalbi.. nju ne čita samo šef.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Links zalba

Zanimljivo... podudarnost

Kupio sam jučer mišonju u osječkoj poslovnici Linksa i lijepo sam prije no što sam otišao u trgovinu nazvao i pitao da li je to web akcija ili je ista cijena i u trgovini.

Prodavač me je lijepo izvjestio da pogledam na stranici je li proizvod dostupan u osječkoj poslovnici i ako je, da je cijena s popustom važeća i u trgovini.

 

Dakle, u ovom slučaju trgovac nije bio u pravu i prijavi ga u upravu Linksa pa neka ide raditi u Irsku.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Links zalba

Naime, na polici je cijena takodjer bila 549,00kn, pa nije samo taj lik sa saltera seljacina, nego cijeli taj ducan...

ma budem starog zicao da mi kupi preko webshopa (sa akcijom) pa cemo otici tamo pokupit. ako bude bilo problema bumo onda dalje isli, bez predaje!

6 godina
neaktivan
offline
Re: Links zalba

Tocno. Kad sam pito jel ima dostupno, on je pogledo na PCju (morao je vidjeti da je akcija ako je gledao sa links stranice, nema gdje drugdje gledati) i samo je reko to sta je reko, kad sam ja rekao da je akcija 20.6. on me samo otpilio. kaj je tu je :/

15 godina
offline
Re: Links zalba
Matek27 kaže...

.., kad sam ja rekao da je akcija 20.6. on me samo otpilio. kaj je tu je :/

 khm. .. sad (sutra) je 20ti.. :)) tak da je ipak u pravu trgovac..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Re: Links zalba
ihush kaže...

 khm. .. sad (sutra) je 20ti.. :)) tak da je ipak u pravu trgovac..

 e, hebiga..

Čovjek je išao u trgovinu 19.6 a ne 20....

 

Opssa...sad vidim da je taj gamepad jopet na popustu i sve što je bilo do 20.6 produženo je do 30.6

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 8:11 (Anđeo bez falinge).
7 godina
protjeran
offline
Links zalba

Napravis Web narudzbu s placanjem i preuzimanjem u poslovnici - i nemas problema,

dobijes svoj broj narudzbe, dodjes, procitas ga, platis, uzmes robu i kuci. Pametnom dosta

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Links zalba

Da se javim ako nekog zanima.

Poslao sam im mejl, odgovorili su za cca 18h, rekli su da se ispricavaju i na moje ime je rezerviran joystick sa popustom :).

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Links zalba

među mlađim i starijim stanovnicima pojavila se ne tako davno jedna strašna kletva, rezervirana samo za one koji im jako, jako idu na jetra: "dabogda imao reklamaciju na kupljeni hardver."  užas!

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice