Mall.hr

poruka: 468
|
čitano: 348.953
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Mall.hr

Naručio miš i prijenosni HDD i napravio uplatu online 22.11 i do danas nikakva komunikacija prema meni vezana uz narudžbu. Preferiram osobno preuzimanje u poslovnici, ali s obziorm da sam iz Slav. Broda, vrlo sam ograničen s tom opcijom. Nisam zadovoljan s ovoliko čekanja i što je kolega iznad napisao kupovina kod njih je na stand by do daljnjega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mall.hr
Ne trebaš se sekirati. Imao sam par narudžbi kod njih i sve je uredno stiglo. Očito imaju gužvu pred blagdane. Vreću za spavanje sam čekao više od 3 tjedna. Doći će...
10 godina
offline
Mall.hr

imam i ja 16.11 pa ni traga i glasa paketu i sam sam zaboravio na njega haha 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Prosle godine oko Usrksa sam naurcio TV i stigao je za 2 dana. Sad cekam mis vec 11 dana, a jos nije ni trgovinu napustio. Mogli su ga pjeske vec dostaviti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Koliko vidim, pattern je da uvijek problemi nastaju kad se radi dostava.

Ja sam 3 puta imao osobno preuzimanje u poslovnici, placanjem gotovinom i nikad problema. Najduze sam 2 dana cekao na obavijest o preuzimanju. 

Cak su mi na upit naknadno poslali popust kôd koji nisam prije dobio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Mall.hr

Naručio sam slušalice kod njih, danas stigle. Inače, kreirao sam narudžbu 14.11. i uplatio novce, potvrda o uplati stigla 16.11., a predviđeni datum otpreme je bio 28.11. Paket je bio uredno spakiran i sve je prošlo ok, osim tjedan dana kasnije isporuke.

One of the most feared expressions in modern times is 'The computer is down.'
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mall.hr

Ja sam naručio dualshock za ps4..19.11.Dobio mail očekivani datum otpreme 21.11-28.11 al još ni traga ni glasa..Zvao ih na kontakt broj..kažu da jos nije predano dostavnoj sluzbi..Sad kada ce bit..nezz

12 godina
offline
Mall.hr

Ja sam narucio tv 18.11 pouzecem placanje, ocekivana otprema do 28.11 i do danas nije poslano. Zvao sam ih jucer i kazu da je rezervirano na skladistu i da ce doci ili krajem tjedna ili pocetkom iduceg i da se ispricavaju na kasnjnju zbog guzvi. Sad cu vidjet dal ce doc.. ali u svakom slucaju cu dobro razmislit prije nego opet narucim nesto od njih..

A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster. -Jeremy Clarkson
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mall.hr
Meni danas stigao i posljednji komad narudžbe. Koliko sam platio, nemam se nekog pretjeranog prava previše sekirati što je dostava potrajala malo dulje. Mogao sam proći i gore...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mall.hr
tin_95 kaže...

Ja sam narucio tv 18.11 pouzecem placanje, ocekivana otprema do 28.11 i do danas nije poslano. Zvao sam ih jucer i kazu da je rezervirano na skladistu i da ce doci ili krajem tjedna ili pocetkom iduceg i da se ispricavaju na kasnjnju zbog guzvi. Sad cu vidjet dal ce doc.. ali u svakom slucaju cu dobro razmislit prije nego opet narucim nesto od njih..

 Zvao sam jučer i ista priča kao i tebi. Datum je 19.11. za narudžbu.

 

Ja gđa. na telefonu velim: Dakle, kod Vas je u skladištu i samo čekam da dostavna služba pokupi robu? Ona: Da.

 

Još mi se na ispričala u ime cijele firme na kašnjenju. Na to sam joj rekao da nije ona osobno kriva i da mi se ne mora ispričavati.

 

Valjda će doći do Božića.

10 godina
offline
Mall.hr

Cista laz kako je netko iznad napisao da nisu oni krivi nego dpd...narucim tenisice iz shoostera prije 3 dana i danas mi stizu preko dpd-a,tako da je moj paket jos kod mall-a od 16.11 i nije isporucen muljaju..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Mall.hr
toma20 kaže...

Cista laz kako je netko iznad napisao da nisu oni krivi nego dpd...narucim tenisice iz shoostera prije 3 dana i danas mi stizu preko dpd-a,tako da je moj paket jos kod mall-a od 16.11 i nije isporucen muljaju..

 Samo zato sto se tebi pogodilo da ti je dostava stigla dosta brzo automatski znaci da DPD nije zatrpan?

 

Meni je paket iz belgije stajao u DPD-u od prosle srijede. Trazili su me da dostavim kontakt broj i adresu dostave (iz nekog razloga ovi s mykeyboard.eu nisu napisali moju tocnu adresu) i to sam im dostavio u roku 5 min i nakon toga stize potvrda da su podaci zaprimljeni i da ce dostava biti sutradan (prosli cetvrtak). Paket je stigao tek danas, te su mi u meduvremenu na moja 2 upita mailom javili da su zatrpani posiljkama te da se zato oduzilo.

12 godina
offline
Re: Mall.hr

20.11 narucio slusalice i mis i do dana danasnjega nista,sramota,za tih 200kn ustede da sam znao da cu toliko cekati nebih nikad narucio,zvao ih prekjucer i jos sam cekao 15min da se jave i vele da ne znaju zasto jos stoji i ispricavaju se

 

Sramota!

15 godina
offline
Mall.hr

Isto naručio tipkovnicu, RAM i SSD, 19.11, 21.11 im uplatio i od tada ništa. Začudo par dana prije toga je moj šef u firmi naručivao stvari i došle su u roku 2-3 dana, a i onda nakon toga kolaps.  Još nam na kraju u ured došao laptop sa tvorničkom greškom pa se moralo osobno ići vratiti...

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Mall.hr

Meni se nitko živ ne javlja na njihov kontak broj na web-u...

koma koliko neprofesionalno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Ja sam čekao tri tjedna.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mall.hr

Ništa čudno za njih, a pogotovo kad kupujete više artikala.

 

Stigne sve uredno na kraju, ali brže vam dođe iz Kine.

 

Kome je nešto žurno, onda neka ih zaobilazi u širokom luku.

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mall.hr
evo lagani update za dualshock 4 sta sam narucio..dobio sms i mail..da bi moglo doc kroz 1-3radna dana.Isplatilo se čekat za 320 kunića
14 godina
offline
Mall.hr

je li dpd kriv za sporost uopce nije bitno. Neka nađu drugu soluciju za dostavu ako dpd ne stize. evo meni za paket treba vise od tri tjedna, stvarno neprihvatljivo.

 
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Mall.hr

Da se pohvalim i ja, 15 dana čekam da predaju DPD-u. Kad sam narucivao mislio sam si, necu stici taj tjedan po to, bolje neka mi oni dostave, jebes 15 kuna vise. A sad da sam znao da cu cekati to tko zna koliko tjedana, mjeseci, sto vec, otisao bi sam po tome. A da istaknem, promjena da sad sam odem po to nije moguca vec samo da otkazem narudzbu. Svasta eto.

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Mall.hr
trube kaže...
evo lagani update za dualshock 4 sta sam narucio..dobio sms i mail..da bi moglo doc kroz 1-3radna dana.Isplatilo se čekat za 320 kunića

 Steta samo sto si mogao dobiti u SD za 239 kn :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
neaktivan
offline
Mall.hr

Nikad više kod njih, užasni su. Pa prije ću dobit stvari iz Kine koje sam naručio poslije narudžbe u MALL-u.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Mall.hr
Pozdrav svima! Molim da ovaj post podijelite da se proširi društvenim mrežama i da se ljudi uvjere u način poslovanja i profesionalnost internet trgovine MALL.HR .
O čemu se radi?
Dana 23.11.2018. godine (Black Friday) sam sa njihove internet stranice naručio poklon za suprugu i kćer u iznosu od više tisuća kuna i isto unaprijed platio putem online bankarstva za što sam dobio potvrdni e mail.
Prilikom kupovine reklamirali su predviđeni rok otpreme od 26 do 29 11. 2018. godine da bi taj rok pomicali dan za danom . Danas je 07.12018. godine odnosno prošlo je 14 dana od narudžbe i plaćanja a predmet još nije isporučen a niti otpremljen od njih.
Prije 10 dana sam poslao e-mail sa upitom što se događa sa narudžbom ali na isto još nisu odgovorili.
Nakon višekratnog bezuspješnog nazivanja na njihov kontakt telefon danas sam nakon slušanja glazbe u trajanju od oko 30 minuta ostvario kontakt sa njihovom službenicom koja je u žustrom i brzom razgovoru vjerojatno nehotice ipak otkrila da oni na skladištu nemaju stvari koje oglašavaju za prodaju već treba čekati da im iste dostave pa ih oni proslijeđuju dalje . Nije mi mogla, znala ili htjela reći što je sa mojim predmetom za koju sam joj rekao konkretan broj narudžbe već je stalno tvrdila da će biti isporučeno što je najbrže moguće a na moju opasku da bi to moglo potrajati više od mjesec dana istu nije demantirala što znači da je i to moguće
Ja sam se "opekao" a Vi odlučite da li ćete dozvoliti da se to i Vama dogodi.
U svakom slučaju molim da podijelite ovu objavu da bi upozorili svoje prijatelje, oni svoje prijatelje itd.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Mall.hr

Identična je situacija i kod mene, naručio sam 24.11 i već nakon par dana je pisalo da se samo čeka DPD tj. "Predaja dostavnoj službi", tako stoji i danas. To vjerovatno nije točno već samo automatski lažiraju stanje, možda griješim...

 

Uglavnom odabrao sam plačanje po pouzeću tako da se ne sekiram. Imao sam opciju da uzmem isti artikl u Emmezeti ali tamo bih platio 300kn više i dobio izložbeni artikl (što nisu napisali već sam izvukao iz njih preko maila). Tako da sam svjesno riskirao sad ćemo vidit šta će ispast na kraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mall.hr

Ja nikad ne plaćam unaprijed sa takvih stranica, a naručio sam s Mall već par puta i pouzecem i doslo je relativno brzo (5-7 dana, ukljucujuci vikend). Ono što sam primjetio je da je na jednom paketu bila čak markica Poljske, znaci oni su paket narucli za mene iz Poljske i zatim kad je dosao prosljedili dpd-u, trajalo je 7 dana, a druga 2 paketa su dosla za 4 i 5 dana od dana narudžbe, ali su valjda imali u skladistu.

GAMER
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mall.hr
Znam da vas većina ne može, ali svi koji možete - stavite preuzimanje u poslovnici, dosad su mi stvari tamo stizale i prije nego bi napisali okvirno vrijeme dopremanja. Cisto eto moje iskustvo isto, čak i za vrijeme black fridaya
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Mall.hr

Narucio paket 23.11 (BF), platio online. Do danas nista... sto reci o njima.

 
 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mall.hr

Ja sam naručio 19.11. da mi se dostavi i isto ništa.

 

Naručio nešto drugo ovu nedjelju i u ponedjeljak dobio poruku da mogu preuzeti u poslovnici.

 

Ići ću osobno tamo i vidjeti što je problem jer od ovog dopisivanja i zvanja nema ništa.

13 godina
offline
Re: Mall.hr
Od moje narudzbe (16.11.) jos uvijek nista. Odgovora na mail isto nema.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mall.hr
5220 kaže...
Od moje narudzbe (16.11.) jos uvijek nista. Odgovora na mail isto nema.

 ja takoder narucio 16.11 isto nista,ali nakon 2 tjedna dobio mail,da su u guzvi da ce biti sto prije isporuceno,i jako se ispricavaju...nikad vise od njih 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice