MP elektronika - iskustva

poruka: 13
|
čitano: 24.875
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
MP-elektronika - iskustva

Pozdrav, nisam uspjela pronaći ništa o ovome web-shopu pa pokrećem novu temu.

Je li netko možda kupovao već kod njih? Konkretno, kupila bih mobitel koji je nešto jeftiniji kod njih nego na ostalim mjestima, pa me zanima kakva iskustva imate?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
MP elektronika - iskustva

Nitko nema iskustva s ovim shopom??

Interesira i mene, jer mislim obavit kupnju u vrijednosti 2500kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
MP elektronika - iskustva

Evo da se i ja pripružim znatiželjnima...  Zanima me Galaxy s7, koji je kod njih gotovo 500 kn jeftiniji nego drugdje, ali nigdje ne mogu pronaći nekakva iskustva kupaca o ovom shopu, pa ako netko nešto zna, neka slobodno napiše...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MP elektronika - iskustva

S obzirom da nitko nije podjelio iskustva s ovim shopom, prekjučer sam sjeo u auto i odvezao se do Ogulina. Dan prije sam se čuo s gospodinom koji je vlasnik i najavio se da ću doći po telefon. Galaxy S8+ (original zapakiran, s urednim HR papirima i garancijom) me je čekao s mojim imenom na cedulji bez ikakvih pitanja ili traženja pologa unaprijed. Ukratko, čovjek je ozbiljan trgovac i ubuduće ću kupovati kod njega online s punim povjerenjem. U samoj trgovini ima svega (doslovno) od maskica za mobitel do Honda agregata. Kako se radi o malom gradu, sasvim je razumljivo da prodaju (osim tehničke robe) i druge stvari koje ljudima trebaju da bi opstali. Svaka preporuka za kupnju kod njih, što zbog cijene, što zbog profesionalnosti!

Moj PC  
0 0 hvala 4
6 godina
neaktivan
offline
Re: MP elektronika - iskustva

Samo me zanima da li ste morali dekodirati uređaj na svog operatera ili ste samo ubacili sim karticu i poceli ga koristiti i da li ste imali kakvih problema sa uređajem do sada? hvala

 

15 godina
offline
Re: MP elektronika - iskustva

Uređaj je s hrvatskim papirima i garancijom, original zapakiran, u prodaji kao i u bilo kojem drugom dućanu. Nije kodiran i nemam nikakvih problema s njim, dapače!

6 godina
neaktivan
offline
Re: MP elektronika - iskustva
Pozdrav,ja sam kupio mobitel i zadovoljan sam,isporuka odmah sljedeci dan
13 godina
neaktivan
offline
MP elektronika - iskustva

jel tko slao mob na reklamaciju kupljen u ovoj trgovini? zanima me da li sigurno ovlasteni prihvacaju mobitele iz ove trgovine? tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: MP-elektronika - iskustva

Postovani,ja imam najlosije moguce iskustvo s MP elektronikom,narucila sam mobitel kod njih,platila,kad je stigao shvatila sam da sam prevarena,mobitel je pokvaren,kad sam im slala mail nisu mi htjeli odgovoriti,kad sam zvala poklopili su mi,sad nemam ni novac ni mobitel,ovo pisem da se ne desi jos nekom,ljudi pripazite,IZBJEGAVAJTE IH

9 godina
offline
Re: MP-elektronika - iskustva
Prevarena1104 kaže...

Postovani,ja imam najlosije moguce iskustvo s MP elektronikom,narucila sam mobitel kod njih,platila,kad je stigao shvatila sam da sam prevarena,mobitel je pokvaren,kad sam im slala mail nisu mi htjeli odgovoriti,kad sam zvala poklopili su mi,sad nemam ni novac ni mobitel,ovo pisem da se ne desi jos nekom,ljudi pripazite,IZBJEGAVAJTE IH

Samo sto se tako nesto nije moglo dogodit, jer ako znas njima poslat mail, isto tako znas poslat mail i policiji i inspektoratu, ovisno sto znaci ovo "nemam ni novac ni mobitel" jer ipak nismo u takvom afganistanu da ti mozes nesto platit i onda da ti oni poklope slusalicu i da ti nemas ni proizvod ni pare.

11 godina
offline
Re: MP-elektronika - iskustva
Prevarena1104 kaže...

Postovani,ja imam najlosije moguce iskustvo s MP elektronikom,narucila sam mobitel kod njih,platila,kad je stigao shvatila sam da sam prevarena,mobitel je pokvaren,kad sam im slala mail nisu mi htjeli odgovoriti,kad sam zvala poklopili su mi,sad nemam ni novac ni mobitel,ovo pisem da se ne desi jos nekom,ljudi pripazite,IZBJEGAVAJTE IH

 Što se točno desilo, daj malo više detalja... Ovako ti priča zvuči šuplje, kao i predizborna obećanja Hrv. političara...

16 godina
neaktivan
offline
MP elektronika - iskustva

Naručen Samsung S9 putem webshopa navečer, sutradan ujutro su zvali i potvrdili narudžbu, nakon par sati dobijem sms od GLSa da je paket zaprimljen, ujutro sms da očekujem paket od 08:30-11:30 i broj dostavljača, u 10:03 dobivam poziv i kroz par minuta mi stiže paket, zapakirani uređaj sa jamstvenim listom i računom... Usluga perfektna, gledao sam na ostalim portalima usporedbu cijene, MP-ELEKTRONIKA je uvjerljivo bila jeftinija, jer imaju pametno razmišljanje oko cijena, nisu grimzivi ko ostali shopovi koji imaju i po 100% maržu ;) MP-ELEKTRONIKA TOPLA PREPORUKA !!!

 

a ova prevarena afganistanka, to je sigurno jedan od ovih krvopija šta roknu cijenu 300% skuplje nego u Njemačkoj, pa onda kukaju kako lošu prodaju imaju.. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
MP elektronika - iskustva

Kupio sam xiaomi watch s1 active te nakon 7 dana koristenja shvatio da baterija nije u redu jer je trajala samo 1 i pol dan, vratio sam ga na reklamaciju di me docekala gospoda i rekla mi da je narukvica malo zgrebana i da ona sad to ne moze ponovo prodati pod novo na sta sam ju ja pitao dali je stvarno spremna staviti sat s neispravnom baterijom nazad u prodaju ma sta nisam dobio odgovor, s cjene sata su mi odbili ostecenje a zakljucak je da sve sto se reklamira ocito samo prepakiraju i prodaju dalje samo s nizom cjenom.

Recenzija sa googla, prijatelj objavio, MP-Elektronika nekako obrisala, tako da nitko ne vidi navedenu recenziju

 

Znači za sat koji je vračen kao neispravan zbog neispravne baterije koja traje 1 umjesto minimum 6 dana ( a na kutiji pise 12 ), vraćeno je 990 kuna od 1090 koliko je platio. Taj isti sat će slijedom navedenog opet završiti u prodaji kod njih.

 

IZBJEGAVATI U NAJŠIREM LUKU!!!

 
0 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice