Sancta Domenica - Iskustva

poruka: 544
|
čitano: 371.755
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

U principu sam poprilično zadovoljan da dosadašnjim kupnjama u ovom dućanu, no jučer jedno zanimljivo iskustvo. Bio s curom po mob u SD u CCOE, pitam ja dotičnog I.M. da li vrše otkup mobitela, kad on mrtvo hladno odgovara sa ne, mi to više ne radimo, iako na siteu njihovom piše da vrše, te da prilikom prodaje uređaja njima isti čak pomaže sa transferom podataka. Poslao mail u SD u CCOW, čovjek odgovara da rade, da treba doć u poslovnicu na procjenu. Tak da eto malo upozorenje s te strane, treba pitat u više poslovnica.

 

Lp

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Ako se kupuje online na rate, da li se može koristit kod za popust?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
kbenzema kaže...
Ako se kupuje online na rate, da li se može koristit kod za popust?

 Može. Onih 10% sa newslatter-a. 

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
6 godina
protjeran
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Čovjek je s teme o tevejima htio iskoristiti kod na 24 rate i rekli su mu; samo za cash.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Anđeo bez falinge kaže...

Čovjek je s teme o tevejima htio iskoristiti kod na 24 rate i rekli su mu; samo za cash.

Svašta u SD-u pričaju, pročitaj samo par postova više, moje nedavno iskustvo, sve bu ti jasno. Kupovao sam online na rate kod njih i koristio kodove za popust.

 

Ne možeš dobiti ekstra 10 % ako je već nešto na akciji, a traži od tebe da upišeš kod od te promotivne akcije, jer za artikl na akciji se popusti ne zbrajaju, osim ak nemaš dobru štelu u nekoj od poslovnica. Onda tipa ps4 pro ide i za 2200-2400 kn.... ;)

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
6 godina
protjeran
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Vidiš, ja sam jedan Soundbar dobio jeftinije na vaučer za ugovor s t-com a na drugi sam iskoristio bon za keš iako je taj drugi Sounbar bio na "akciji" ?!

mislim, slažem se s tobom da je to logično, jer ne možeš na isto ime dobiti dva puta popust i zašto ne bi dali popust i na kartice. (npr. 24 rate).. ne znam

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 8:34 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
@BOGDO vidiš prije 3 tjedna je plejka sa fifom bila na akciji 2500 kn i mogao si bez problema dodatno iskoristit tele 2 kod za još 15% popusta.
14 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
kbenzema kaže...
@BOGDO vidiš prije 3 tjedna je plejka sa fifom bila na akciji 2500 kn i mogao si bez problema dodatno iskoristit tele 2 kod za još 15% popusta.

 kbenzema Kolega ja sam spomenuo ps4 pro konzolu. Ako znaš odrđene ljude u određenoj poslovnici, daju se sredit ohoho dobri popusti, javna tajna. A i ovo što spominješ je jako dobar deal.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
9 godina
odjavljen
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Znači ko nekad u technomarketu, samo da ne završe ko oni
14 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
kbenzema kaže...
Znači ko nekad u technomarketu, samo da ne završe ko oni

 A valjda nebu, obzirom da su još 2016. imali poslovnih prihoda preko 750 milja kn. No nikad ne reci nikad ;)

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
14 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Hvala na pomoći

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 18:38 (crazy_luđak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Nebu ti to proslo. Jedino prodaj nekome bon za postotak ce ti proc.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Jel neko prednarucio RDR2 kod njih? Ja jesam i jucer sam dobio obavjest od GLS da su pripremili paket za mene, ali ocekivani datum isporuke pise 29.10. -.-
Iako je trebao biti danas 26.10. kad igra izlazi jer sam ju prednarucio i iz SD su mi rekli da ce bit danas...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Bazinga kaže...

Jel neko prednarucio RDR2 kod njih? Ja jesam i jucer sam dobio obavjest od GLS da su pripremili paket za mene, ali ocekivani datum isporuke pise 29.10. -.-
Iako je trebao biti danas 26.10. kad igra izlazi jer sam ju prednarucio i iz SD su mi rekli da ce bit danas...

 Nemrem ti pomoci u konkretnom slucaju RDR2, al mogu ti reci da je meni televizor dosao ranije nego sto je pisala ta ocekivana isporuka na GLS stranici... tako da moguce da ti dode ipak danas

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Da upravo mi je javljeno da dolazi danas izmedu 9-12. Samo su mi zivce testirali 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Zadnje vrijeme sve kaj sam naručio od njih mi je došlo dan prije nego li je upisan planirani datum dostave.
14 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Na svu periferiju još uvijek vrijedi kod periferija15, 15% popusta, čak i na artikle koji su na akciji. Također za određene steelseries proizvode vrijedi steel25, 25% popusta. Također je moguće kupovati na rate bez obzira na promo kodove.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
kbenzema kaže...
Ako se kupuje online na rate, da li se može koristit kod za popust?

Nema na rate popust. Samo za jednokratno plaćanje (može kartice ili gotivina ali jednokratno).
U subotu uzeo Q6FN (55") i upišem kod i sve prolazi reko super, kad ono naplata odjednom. Zovem ih i kažem da sam htio na rate i kaže mi lik onda ne može s kodom. Zamolim ih za storniranje, dobijem potvrdu da mail i idem opet. Sve ispunim bez koda, odaberem naćin plaćanja Diners na rate i nakon toga nema maila potvrdnog ni ničeg. Zvao opet kaže lik nisu ništa primili (u tom trenutuku su imali 2 komada dostupna). Danas opet poslao mail da vidim što je, nema još odgovora ali ni jedan Q6FN nema na lageru više. Tako da ne znam što se sad događa upće. Je li mi narudžba prošla ili ne 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
15 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
ParaNO1d kaže...
kbenzema kaže...
Ako se kupuje online na rate, da li se može koristit kod za popust?

Nema na rate popust. Samo za jednokratno plaćanje (može kartice ili gotivina ali jednokratno).
U subotu uzeo Q6FN (55") i upišem kod i sve prolazi reko super, kad ono naplata odjednom. Zovem ih i kažem da sam htio na rate i kaže mi lik onda ne može s kodom. Zamolim ih za storniranje, dobijem potvrdu da mail i idem opet. Sve ispunim bez koda, odaberem naćin plaćanja Diners na rate i nakon toga nema maila potvrdnog ni ničeg. Zvao opet kaže lik nisu ništa primili (u tom trenutuku su imali 2 komada dostupna). Danas opet poslao mail da vidim što je, nema još odgovora ali ni jedan Q6FN nema na lageru više. Tako da ne znam što se sad događa upće. Je li mi narudžba prošla ili ne 

 Zovi kartičara ili payway(ako njih koriste).. moguće je da je tebi naplaćeno a trgovac nije dobio ništa.

16 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
toxic kaže...
ParaNO1d kaže...
kbenzema kaže...
Ako se kupuje online na rate, da li se može koristit kod za popust?

Nema na rate popust. Samo za jednokratno plaćanje (može kartice ili gotivina ali jednokratno).
U subotu uzeo Q6FN (55") i upišem kod i sve prolazi reko super, kad ono naplata odjednom. Zovem ih i kažem da sam htio na rate i kaže mi lik onda ne može s kodom. Zamolim ih za storniranje, dobijem potvrdu da mail i idem opet. Sve ispunim bez koda, odaberem naćin plaćanja Diners na rate i nakon toga nema maila potvrdnog ni ničeg. Zvao opet kaže lik nisu ništa primili (u tom trenutuku su imali 2 komada dostupna). Danas opet poslao mail da vidim što je, nema još odgovora ali ni jedan Q6FN nema na lageru više. Tako da ne znam što se sad događa upće. Je li mi narudžba prošla ili ne 

 Zovi kartičara ili payway(ako njih koriste).. moguće je da je tebi naplaćeno a trgovac nije dobio ništa.

Mislim da nije. Sve od tog dana mi je preknjiženo već na Dinersu i vidljivo na mom računu, a ovog nema. Izgleda da je nešto na SD sajtu ostalo u zraku i da nije niša napravljeno. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
15 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Napravio sam narudzbu za black friday,tj.subota ujutro za TV i perilicu rublja,dobio sam potvrdu na e-mail,jos nista ne javljaju oko isporuke ( pouzecem ),da li otici vidjeti u trgovinu sto se dogada ili pricekati radi vjerojatno velike potraznje proslog petka ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Sancta Domenica - Iskustva
doky01akablava kaže...

Napravio sam narudzbu za black friday,tj.subota ujutro za TV i perilicu rublja,dobio sam potvrdu na e-mail,jos nista ne javljaju oko isporuke ( pouzecem ),da li otici vidjeti u trgovinu sto se dogada ili pricekati radi vjerojatno velike potraznje proslog petka ?

 Pricekati. Bila je e-mail poruka da ce kasniti isporuke radi prevelikog broja narudzbi... a inace, mozes i nazvati ili poslati mail, ne moras ici u poslovnicu...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
odjavljen
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Mail se ne isplati slati, ovih dana na njih ne odgovaraju
12 godina
online
Sancta Domenica - Iskustva

Meni su odgovorili u roku 2 sata...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Evo dobio sam SMS i email oko isporuke TV-a,sad još perilicu rublja,nadam se da neće biti odjednom da nemaju jer je normalno pisalo da imaju na lageru
9 godina
odjavljen
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

Kod mene nema odgovora na email već dva dana. Na telefon ih je nemoguće dobit. Odabrao sam i opciju za povratni poziv, niko me ne zove. Bilo je sve u redu s njima do black fridaya. U petak prije podne naručeno i od onda ni traga ni glasa.

Samo nek mi jave da nemaju boju gamepada koju sam naručio. Tražit ću da mi dostave, pa makar čekao mjesec dana. Neko je stavio u drugoj temi odgovor od centra za zaštitu potrošača da nisu smjeli dopuštat narudžbe ako nisu u mogućnosti isporučiti te da ih se može prijavit.

 

edit: zvala me žena i rekla da to nebu sigurno dostavljeno ovaj tjedan i dala mi je mail kome da se javim.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2018 16:01 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Pozitivno iskustvo.

 

Pretprošli tjedan dostavili potrganu FIFU 19, case od igre bio napuknut. GLS-ovac je očito stao na igru ili mu je pala (na kuverti je vidljiv otisak cipele), pofotkao case i kuvertu, poslao na web reklamacije, sutradan me nazvali i dogovorili zamjenu. Tu nemam prigovora.

 

Jedna stvar me potakla na razmišljanje, a ta je da me djelatnik sancte pitao da li želim da mi pošalju samo novi case od igre. Rekao sam ne hvala, ali od kuda ti ekstra case... :)

 

Curi sam u nedjelju 25.11. naručio poklon iz Sancte koji će zapravo doći tek danas, obzirom da je bio blackfriday i cyber monday, sretan sam da bu došel, kad se sjetimo Linksa... hahah :)

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 9:21 (BOGDO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Upravo me ugodno iznenadili.

 

Oko 7 ujutro naručio sam Philips OneBlade, imaju dodatnih 10 posto popusta na Philips robu...

 

U 14 sati stigao mail i SMS od GLSa da je pošiljka spremna i čeka otpremu, predviđena dostava za Čakovec sutra! 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
cro_scouser kaže...

Upravo me ugodno iznenadili.

 

Oko 7 ujutro naručio sam Philips OneBlade, imaju dodatnih 10 posto popusta na Philips robu...

 

U 14 sati stigao mail i SMS od GLSa da je pošiljka spremna i čeka otpremu, predviđena dostava za Čakovec sutra! 

 Ista stvar s playstationom od mene. Narucio jucer na vecer, stigao mail kad i tebi da je predano GLS-u.

15 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Meni evo 3 tjedan perilica naručena ne dolazi,na webshop broj ih ne mogu dobiti,preko fejsa kaže sad će od dobavljača,zovite broj koji se nitko ne javlja
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice