Svijet medija

poruka: 4
|
čitano: 2.812
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Svijet medija

Pa da ja dam malo dojmova o ovoj tgovini.Prvo narucim komponentu preko web shopa da mi stigne u poslovnicu u Splitu 8.2.Nakon desetak minuta dobijem poziv da kartica nije na lageru i da bih trebao pricekati tjedan dana dok komponenta dode na lager. Kazem okej i zahvalim se na brzom odgovoru.

Nakon tjedan dana ni traga ni glasa od njih odlucim nazvati poslovnicu u Splitu gdje mi kazu da moram zvati Zagreb jer oni ne znaju zbog cega narudzba kasni.Nazovem Zagreb poslovnicu u Dubravi djelatnik mi kaze kasne kartice od dobavljaca.Niti da me nazovu i kazu da ce kasniti jos tjedan niti da me pitaju jel mi je to problem nego da nisam zvao ne bi ni znao za to.Dalje pitam kada ce stici u subotu mi kaze da je u utorak ovdje.Jucer zovem da je dosla i da je mogu preuzeti sutra dok pregledaju robu da ce me nazvati kada bude okej.Jedan sat danas niko ne zove niti ista sve u svemu od kartice koju sam trebao dobiti u roku od tjedan cekam evo vec 2 tjedna lagano a da jos ne kazem koliko je placam vise nego bi trebalo.Sve u svemu jedan veliki minus za njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Svijet medija
PITBULL kaže...

a da jos ne kazem koliko je placam vise nego bi trebalo.

 Zasto placas vise? Ti jos uvijek mozes odustat od te kupnje.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Svijet medija
sandokan111 kaže...
PITBULL kaže...

a da jos ne kazem koliko je placam vise nego bi trebalo.

 Zasto placas vise? Ti jos uvijek mozes odustat od te kupnje.

 Zato sta mi treba kartica a ne mogu dat sve u gotovini da mogu kupia bi sa oglasa

12 godina
neaktivan
offline
Svijet medija

Ja sam imao sličnu stvar s njima , isto nekakve "imamo u splitu nema u Zagrebu" fore, 10 dana za dostavu od 100 km a navodno imaju na lageru. No nisam im toliko zamjerao , jedan dio nije bio ispravan , nazvao sam ih , poslao nazad oni poslali novi u roku , sve rijeseno u roku par dana, s te strane sve 5

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice