Cod4 klan

poruka: 7
|
čitano: 1.586
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Cod4 klan

Evo napravili smo klan za cod4, evo koristim ovaj topic da vam kažemo neke stvarćice, primamo sve koji su zainteresirani.

Klan se zove Red Army (RA)

 

Ima i par uvijeta:

-Morate posijedovati original cd-key

-Morate imati iskustva s Fps igrama

-Bilo bi poželjno da ste iznad levela 15

-Volio bih da svi koji su zainteresirani imaju MSN

 

 

 

Eto to je to, stranica klana je trenutno u izradi, moj frend je majstor za te stvari i za 2-3 dana reći ću vam link stranice

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock. http://www.youtube.com/user/FunkyPleasShow 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cod4 klan

Dajte ljudi pa zar nitko nije zaintersiran, ako ne bude zainteresiranih u iduća 3 dana onda više ne primamo zaintersirane, za sad nas je 5 u klanu.

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock. http://www.youtube.com/user/FunkyPleasShow 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cod4 klan

Steta da si otvorio temu malo prije ja bi doso ovako tesko posto sam izbriso igru prije par dana i dao svoj origigi cd-key.

Ali me opet hvata volja za igranjem CoD samo sto je sad problem jer mi se neda dat pare za orginal key a glupo mi je trazit frenda da mi ga vrati kad sam mu ga dao.A sto se tice iskustva ima dosta igram American Army igram i F.E.A.R. aktivno a malo manje CS.

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cod4 klan

Imam frenda koji je prodao orange box za 20-ak original cd-keyeva, pa ako si zainteresiran ja ču ga pitati pa bumo neš napravili.

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock. http://www.youtube.com/user/FunkyPleasShow 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cod4 klan

Ja kad nabavim novi komp.(za koji tjedan), prvi cu put na svom kompu zaigrat četvorku, nadam se da je sve slicno kao u cod 2, mislim na kretanje misa,(to me je najvise zaje*avalo kad san igra kod frenda jer mi je cudan mis, ili je igra takva).
Pa eto vi necete vise tada primat, ali eto, ionako necu imat org key.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cod4 klan
Dodinho kaže...

Imam frenda koji je prodao orange box za 20-ak original cd-keyeva, pa ako si zainteresiran ja ču ga pitati pa bumo neš napravili.

 Evo bi bilo super ajd javi mi jos pa se probamo nekak dogovorit.
Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
15 godina
neaktivan
offline
Cod4 klan

Ja sam zainteresiran.

xfire:razvaljot

MSN:razvaljot@hotmail.com

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice