GuildWars

poruka: 12
|
čitano: 3.840
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
GuildWars

 

Bok , eto ako netko igra guidlwars, imamo hrvatski guild :

 

 

               http://www.croatian-maniacs.com/

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GuildWars

taman san tija pitat igra li ko guild wars ode... Smijeh

ja san amo rec neki uzivljenik u to al skola me ubija (blaza varijanta nego sto mislin) al ono igra je cool

cekam da duja izade pa ako bude dobra... normalno da se kupuje

interesira me samo koliko vas aktivno igra i ko kako stoji sa kampanjama i tim shemama

javim se ingame...

16 godina
offline
RE: GuildWars

Ak' ima starije ekipe u vašim redovima i ak' je dobra šprdačina rado bih uletio...Trenutno igram ovaj platinum edition pack (factions i eyes of the north)...

 

Holodeck Dementia...

 

Pozdrav...


"Each new hour holds new chances for new beginnings.
The horizon leans forward,
offering you space to place new steps of change."
16 godina
neaktivan
offline
GuildWars

hehe hrvatski guild pozdravi lidera od bivsega CM-ovca


i r guy hu t33ch yu l33sn
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GuildWars
Igrica je zakon,pogotvo zato kaj se ne plaća :=)
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: GuildWars

Igrica je zakon , igram je več 2 godine i krećem ispočetka .. IGN Gaze Of Elements

 

evo mogo bi malo ovaj topik zaživit , probam ja dofurat malo iskusnjara poput aspraha , shadara, slafka ...

Igra je super , jedino je ekonomija jako loša. Javite se na IGN pa mogu ja doc pomoc ako nesto treba itditd.... ugodan gameplay...

Ovdje stoji potpis
15 godina
neaktivan
offline
GuildWars

Poz...drago mi je viditi da neko ipak trabunja vezano za GW.......40 mjeseci ili 9k sati provedenih online u GW svrstalo me je medju poznatije GW cro igrache......10 mil b factiona sve govori...o titlama nechu da nebi ispalo da se hvalim.....

Hrvatski guildovi u GW nevaljaju ...istina jedini prezivjeli je CM....op. nikada nisam tamo bio sama djeca.....ako zelish postati PvP pr0 igrach morash pobjechi od svih ex yugo ljudi....to je razlog zashto imam ovaj nick.....bio u sam u svim najjachim i najutjecajnijim world guildovim svih podruchja PvPa.....HA = AMp....GvG = BG.....TA = EoG.....pokushao sam i sam biti Guild leader .....Place For My HeaD top rank r 200....op. pogledaj QQ forum...popljuvali me svi HEHHEHE 8)....

u HR ima samo par jako dobrih PvP igracha i to Honor of Glory ( Vishnjevac pored Osijeka ), Joximus (Rijeka) , Drakecoldblood ( Zgreb) moja malenkost Hybrid Theory (Osijek)....ako sam koga izostavio isprichavam se....ali vjerojatno su prestali igrat ili neshta slichno... najjachi ikada HR guild bio je CroA koji su bili u top 100 guildovima  ali se raspao davnih dana kada si za top 100 trebao imati max 1020 rating....a danas sa tim ratingom nemozesh ni na laddder dochi....

 

 

Moj prisilno omiljeni char je monk...igrao sam sve vrste od prot , smite, heal.....uglavnom infuse .....igranjem PvP stvorio sam hrpu rage enemy ljudi u svijetu jer to je PvP ...i jako malo pravih friendova....nakon shto sam dosegao vrhunac svega od playera, leader, callera, build makera....shvatio sam da se sve svodi na samo farmanje NPCa ili josh sladje ljudi.....pochelo je masovno prodavanje acc i pojavljuju se high ranked ljudi koji pojma nemaju....shto znachi ako nisi poznat nechesh ni igrat....vech jako dugo u GWu nije bilo kvalitetnog nerfa  ili skill balance.... tako da vech dugo se igrju isti warovi isti monkovi isti mesmeri  bla bla....isti buildovi .... isti spikovi postalo je monotono.....npr za svoji 50 champion poena ugrijao sam guzu do maximuma.... i onda se pojavi neki overpowered team build za gvg kojega mogu igrati i 6+ godina djeca i nabiju hrpu poena ......

 

 

Sve navedeno stvorilo je u meni ogromni revolt ... rage quit je bio najjedostavniji nachin ....ali ne i najlakshi 8(....cu around

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GuildWars

Sta su weprovi zaboravljeni? Rekord nam je bio u top 30 ako se dobro sjecam i bili smo cro guild. Nazalost nemam screen da to potvrdim, nasao sam samo ovaj s 130 rankom iz 4. mjeseca 2006.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GuildWars

S vremenom svi budu zaboravljeni ipak morash biti epske vaznosti....znachi neshta shto dugo traje....nesjecham se tochno ali weprovi nisu dugo trajali ....kad se formao taj guild ja sam bio u BoA....i uglavnom se ratovalo oko joximusa i iwaya i vimwaya u HA...pa se on sakrivao okolo po domachim guildovima da se nebi raspala allianca...na kraju sve je fasovaloCool......ja znam da kad bi uspijeli ujedinit GW cro igrache da bi bili u top 5....i skiniti KMD  rawr i slichne geekove sa scene...a ne da se nemoramo smurfat okolo .....hrvatska game populacija je razjebana bash kao i drzava...vjecno se svadjamo oko nogometnih klubova i milih nam zakutaka domovine  i bla bla ostaloga...umjesto da barem u gaming budemo zajedno...

16 godina
offline
GuildWars

Vrijeme je relativno, istina, no koliko se ja sjecam barem godinu i pol smo igrali. Onda sam u medjuvremenu zavrsio faks, dobio posao, preselio se. I kada sam se vratio online pola ljudi je vec falilo, osli u WoW ili u druge vode :). Imam GW josh uvijek, no pokrenem ga 2-3 puta godisnje, da skine update-e :).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GuildWars

definitivno bi mi ovo moglo dobro doči...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GuildWars

Dobro doći?Neodlučan

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice