[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

poruka: 377
|
čitano: 72.905
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bug u rubrici Anketa, BugCraft Reloaded-Prijave
15 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Bugcraft server je survival server temeljen na ekonomiji i nema pvpa.

Pod ekonomiju spada: iConomy koji omogućuje samu ekonomiju, ChestShop koji nudi trgovinu te CookieMonster s kojim se novci zarađuju.

 

PRIJAVE: http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/bugcraft-reloaded-prijave/144880.aspx

 

Server IP: 188.40.37.82:25805

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 1:21 (djdomi).
Moj PC  
8 0 hvala 6
12 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
Server će imati 26 slotova,uskoro počinju prijave... Ako budemo dobro napredovali biti ćemo gotovi do petka ili subote. Uskoro otvaramo temu za prijave tako da se ovdje nemojte prijavljivati
Lets Rooooooooooooock
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2012 17:46 (Davidl42).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
Davidl42 kaže...
Server će imati 26 slotova,uskoro počinju prijave... Ako budemo dobro napredovali biti ćemo gotovi do petka ili subote.

Ja se prijavljujem, mislim da nije potrebna slika :D jer fermi me "zna"

Had a dream, I was king, -=BLACK OPS JE NAJBOLJI COD=- woke up, still king.
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
nul-3 kaže...
Davidl42 kaže...
Server će imati 26 slotova,uskoro počinju prijave... Ako budemo dobro napredovali biti ćemo gotovi do petka ili subote.

Ja se prijavljujem, mislim da nije potrebna slika :D jer fermi me "zna"

haha, imaš vezu :D

davide, ako budemo krenuli danas navečer, bude to i prije, budem se potrudio doć što prije.

moram pročitati i napisati lektiru i naučiti fiziku pa onda budem sredio kaj treba. vjerojatno budem oko pol deset, deset.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Prijavljujem se i ja :D samo nek krene što brže

LoL EU West: Juky844, Steam Trade više info na pp.
15 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

počeo sam s uređivanjem, bude pauza od 8-10 zbog učenja i onda nastavljam. trenutno sam dodao permissione, esssentials i login sistem.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
djdomi kaže...

počeo sam s uređivanjem, bude pauza od 8-10 zbog učenja i onda nastavljam. trenutno sam dodao permissione, esssentials i login sistem.

sretno, navratit cu i ja koji put

----softmodam sve Nintendo Wii konzole----
15 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

I ja sam zainteresiran, jel trebam nekakve kerefeke raditi i slikati da bi se mogao prijaviti ili je dovoljan moj staž na forumu. :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

ma evo i ja se prijavljujem :D

[url=http://profile.xfire.com/superdox123][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/superdox123.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Uskoro otvaramo temu s prijavama

Lets Rooooooooooooock
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
LordShgi kaže...

I ja sam zainteresiran, jel trebam nekakve kerefeke raditi i slikati da bi se mogao prijaviti ili je dovoljan moj staž na forumu. :P

nije nužno, ali dobiješ bonus bodove kod nas ako staviš koju sliku ;)

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
12 godina
protjeran
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Stvarno se nadam da ovaj server uspije jer vec dugo nije bilo normalnog hrvatskog servera :D

I mislim da mozete uspjet jer Fermi ima iskustva iako ni on nije isus pa cemo trebat i pomoc ;) 

 

I duboko se nadam da nece biti idiota ko na proslim hrv. serverima...

We Work in the dark to serve the light! We are Assassins!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

PRIJAVE SU OTVORENE

 

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/bugcraft-reloaded-prijave/144880.aspx

Prijavite se da budete na otvorenju prisutni

Lets Rooooooooooooock
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
djdomi kaže...
nul-3 kaže...
Davidl42 kaže...
Server će imati 26 slotova,uskoro počinju prijave... Ako budemo dobro napredovali biti ćemo gotovi do petka ili subote.

Ja se prijavljujem, mislim da nije potrebna slika :D jer fermi me "zna"

haha, imaš vezu :D

davide, ako budemo krenuli danas navečer, bude to i prije, budem se potrudio doć što prije.

moram pročitati i napisati lektiru i naučiti fiziku pa onda budem sredio kaj treba. vjerojatno budem oko pol deset, deset.

Mogu i ja tako upasti? Ako ti treba nešto pomoći javi, imam vremena, nemam više školskih obaveza prije praznika.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
power_user kaže...
djdomi kaže...
nul-3 kaže...
Davidl42 kaže...
Server će imati 26 slotova,uskoro počinju prijave... Ako budemo dobro napredovali biti ćemo gotovi do petka ili subote.

Ja se prijavljujem, mislim da nije potrebna slika :D jer fermi me "zna"

haha, imaš vezu :D

davide, ako budemo krenuli danas navečer, bude to i prije, budem se potrudio doć što prije.

moram pročitati i napisati lektiru i naučiti fiziku pa onda budem sredio kaj treba. vjerojatno budem oko pol deset, deset.

Mogu i ja tako upasti? Ako ti treba nešto pomoći javi, imam vremena, nemam više školskih obaveza prije praznika.

naravno, budem još vidio sve s lzgrom i tobom :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
djdomi kaže...
power_user kaže...
djdomi kaže...
nul-3 kaže...
Davidl42 kaže...
Server će imati 26 slotova,uskoro počinju prijave... Ako budemo dobro napredovali biti ćemo gotovi do petka ili subote.

Ja se prijavljujem, mislim da nije potrebna slika :D jer fermi me "zna"

haha, imaš vezu :D

davide, ako budemo krenuli danas navečer, bude to i prije, budem se potrudio doć što prije.

moram pročitati i napisati lektiru i naučiti fiziku pa onda budem sredio kaj treba. vjerojatno budem oko pol deset, deset.

Mogu i ja tako upasti? Ako ti treba nešto pomoći javi, imam vremena, nemam više školskih obaveza prije praznika.

naravno, budem još vidio sve s lzgrom i tobom :D

Koliko znam, ja sam smislio ime i trebao sam uzet server u petak. {#}

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
djdomi kaže...

 

 

+factioni će biti korišteni za claimanje teritorija za privatnu gradnju, ako vam se ne svidi, uklonit ćemo taj plugin

 

Zašto ne neki dedicated plugin za to? :)

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
12 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Dečki potrudite se da ne propadne za mjesec dana kao i prije:) Ako treba donirat nešta ili pomoć radit spawn ili nešto slično javite mi se:)

STOP ACTA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2012 22:11 (Volvox).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
Volvox kaže...

Dečki potrudite se da ne propadne za mjesec dana kao i prije:) Ako treba donirat nešta ili pomoć radit spawn ili nešto slično javite mi se:)

Također, rado ću pomoći cak i oko nekih tehničkih stvari ako treba. Ako imate kakvih problema ili ste zatrpani, zovite.

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
LordShgi kaže...
Volvox kaže...

Dečki potrudite se da ne propadne za mjesec dana kao i prije:) Ako treba donirat nešta ili pomoć radit spawn ili nešto slično javite mi se:)

Također, rado ću pomoći cak i oko nekih tehničkih stvari ako treba. Ako imate kakvih problema ili ste zatrpani, zovite.

Hvala, moći ćemo sami :)

Nas 3 će mislim uspjet to sredit :)

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
15 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

sneak peek:

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
djdomi kaže...

sneak peek:

das ist moja malenkost.

Sehen Sie diese Stadt? Das ist Walter.

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
12 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Prijavljujem se   

Minecraft name: folgerj

Her
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

momci, sad ću provjeriti da li sve radi i onda vas budem pustio na beta server. nema svih plugina jer nisu updateani.

btw, nemojte griefat, sve se upisuje u log.

s ekonomijom ima nekih problema, ali neće trebati još neko vrijeme dok ne dođe chestshop plugin.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 17:02 (djdomi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
djdomi kaže...

momci, sad ću provjeriti da li sve radi i onda vas budem pustio na beta server. nema svih plugina jer nisu updateani.

btw, nemojte griefat, sve se upisuje u log.

s ekonomijom ima nekih problema, ali neće trebati još neko vrijeme dok ne dođe chestshop plugin.

Koji permission plugin si koristio? Ja sam nedavno pokusao slozit sever doma za sebe i 2 frenda, ali zafrkavaju me ti permissioni, orginalni premissions ne radi više, a nije mi se dalo zafrkavati s novima(probao sam, ali su dosta drugačiji). Na kraju sam dignuo vanillu s hamachijem(i server je bio online punih sat vremena)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded
power_user kaže...
djdomi kaže...

momci, sad ću provjeriti da li sve radi i onda vas budem pustio na beta server. nema svih plugina jer nisu updateani.

btw, nemojte griefat, sve se upisuje u log.

s ekonomijom ima nekih problema, ali neće trebati još neko vrijeme dok ne dođe chestshop plugin.

Koji permission plugin si koristio? Ja sam nedavno pokusao slozit sever doma za sebe i 2 frenda, ali zafrkavaju me ti permissioni, orginalni premissions ne radi više, a nije mi se dalo zafrkavati s novima(probao sam, ali su dosta drugačiji). Na kraju sam dignuo vanillu s hamachijem(i server je bio online punih sat vremena)

originalni permissioni. vjerovo il ne :D

bukkit permissions mi je čudan, original je najbolji.

aj idem lagano WL svakog.

tebe prvo ;)

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

BETA OTVORENA!

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 17:31 (djdomi).
12 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Na prvi pogled server se cini jako zabavnim,za tjedan dva sigurno ce bit vise od toga

Her
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Eto ja sam sada nedavno igrao i server je stvarno dobar, dobra ekipa, zabavno je i svi su friendly. Tako da cim budete mogli dodite :)

Minecraft: howej22
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

Jel je jos uvijek otvoreno? Pise mi da nisam white-listan a prijavio se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bug u rubrici Anketa, BugCraft Reloaded-Prijave
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice